Demisii in lant

coltzul cu dileme
MumaPadurii
addicted
addicted

Demisii in lant

Postby MumaPadurii » Fri Apr 12, 2019 9:27 pm

Bai, daca va era dor sa stiti ce s-a intamplat cu b3, se pare ca s-a reorientat inspre o cariera politica si a esuat in USR-PLUS unde continua sa faca victime pe forumul local:

miamluatjucariilesiamplecat.jpg

Revenind la subiect, e groasa, in cateva zile si-au dat demisia urmatorii membri: Valeriu Nicoale, Oana Popescu si Alex Tocilescu.
Intr-un moment cheie pentru alianta.

Ultimul nu stiu daca a spus-o ca o gluma neamuzanta sau chiar e serios.
Dar daca e serios, e atat de amuzant...

Sa-ti dai demisia chiar inainte de europarlamentare pentru ca ti-ai luat 3 zile ban nemeritat de la moderatorii de pe forum... :)
Adica si noi ne mai ciondaneam pe aici si ne mai ofticam, dar aveam naiba 20 de ani si nu eram implicati in ceva cu responsabilitate atat de mare ca salvarea tarii.
Si oricum, de-abia la banuri de peste o saptamana inceapeai sa faci urat.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Muma the Puma

andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013

Re: Demisii in lant

Postby andy gavrilescu » Fri Apr 12, 2019 10:49 pm

Valeriu Nicolae nu e pt politica, lasa-l sa se ocupe in continuare acolo de copii, Oana Popescu e aia de a fost discutata acu 2-3 saptamani cu sa nu existe proprietate privata?? sau o confund, nu e mare pierdere, dar Alex Tocilescu e amuzant, e chiar ceea ce nu trebuie sa lipseasca niciunui partid, sper sa fie caterinca

MumaPadurii
addicted
addicted

Postby MumaPadurii » Sat Apr 13, 2019 10:15 am

nu e aia, aia e oana bogdan
oana popescu a fost secretar de stat

cat despre oana bogdan, indiferent in ce prostioare crede in viata personala, poate e valoroasa ca politician
ca si clotilde
ar fi o pierdere daca ar demisiona oricare dintre ele

in faza in care sunt, nu prea isi permit sa piarda membri, chiar si unul ca alex tocilescu care nu cred ca facea cine stie ce, dar poate ajuta si el acolo cu una alta, in plus e o lovitura de imagine, la cati fani are pe facebook...
Muma the Puma

mihai_525
elite
elite

Postby mihai_525 » Sat Apr 13, 2019 5:40 pm

am observat ca in ultimul timp mumapadurii face campanie pesedista, mai intai intreband retoric daca lazar e tortionar iar acum acreditand ideea ca vezi doamne au plecat trei si gata auziti cica “demisii in lant”
mumapadurii te rugam sa te opresti din campania aceasta pro psd, acest cancer al politicii romanesti. o sticla de merlot si un furou negru te ar pune in valoare cu mult mai mult decat ar putea sa te puna vreodata pesedeul.
one day people who never believed in you
will talk about how they met you

MumaPadurii
addicted
addicted

Postby MumaPadurii » Sun Apr 14, 2019 6:08 pm

mihai_525 wrote:am observat ca in ultimul timp mumapadurii face campanie pesedista

Iata ca, dupa b3, se dezvaluie si identitatea celui de-al doilea imedist care a participat la micuta sceneta povestita de Tocilescu:

miamluatjucariilesiamplecat2.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Muma the Puma

mihai_525
elite
elite

Postby mihai_525 » Sun Apr 14, 2019 8:12 pm

da mumapadurii, iar tu esti idiotul util pesedeului cu postarile tale
as vota si cu kim jong un daca ar candida impotriva lui dragnea
one day people who never believed in you
will talk about how they met you

Chingachgook
addicted
addicted

Postby Chingachgook » Mon Apr 15, 2019 10:37 am

de valeriu nicolae imi pare rau
tocilescu este un baiat amuzant dar genul megasuparacios. ala care isi lua mingea si pleca acasa cand echipa lui pierdea.
din cate am auzitz forumul ala e relativ lax, trebuie sa injuri de mama sa patesti ceva. insa colegii pot fi foaret agresivi. cam la jumatate din imed in zilele lui bune
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013

Postby andy gavrilescu » Thu Apr 18, 2019 8:24 pm

demisia lui tudorel...

Return to “Discutii pe bune”