UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

care ne mananca zilele
paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Mar 03, 2018 12:14 pm

Nu vin special in Bucuresti sa ma intalnesc cu Ciuculete. N-am de ce sa fac asta. Marti am eu ceva treaba in Bucuresti si dupa pot sa ma vad cu ea, daca nu e ocupata cu servitul berii altcuiva. :lol:

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Sat Mar 03, 2018 9:21 pm

In ce sat esti paul? Daca stiam te invitam la un film
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Mar 03, 2018 10:22 pm

Stau intr-un sat cu o populatie cat cea a Craiovei, satul gavrilescului.

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Sun Mar 04, 2018 12:27 am

lasa ca oricum nu ti-ar fi placut filmul, prea cu sex
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Mar 04, 2018 10:31 am

Alina raspunde la pm.

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Sun Mar 04, 2018 12:32 pm

wtf? alina daca ii raspunzi astuia la pm esti ultima panarama
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Mar 04, 2018 3:21 pm

andy gavrilescu wrote:wtf? alina daca ii raspunzi astuia la pm esti ultima panarama

Nu jigni femeia, papagalule. Acum cateva posturi era deosebita, acum e panarama? Vedeti celelalte muieri cine e porc cu adevarat? Eu sunt mai nesimtit de felul meu, dar porc nu sunt.

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby alimori » Sun Mar 04, 2018 4:23 pm

nu esti porc.
porcul e un animal inteligent.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Mar 04, 2018 4:46 pm

De gavrilescu nimic ca a facut-o panarama pe Alinuta? Cand vii in tara tanti alimori ma intalnesc si cu tine si franjuri te fac.

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby alimori » Sun Mar 04, 2018 4:54 pm

da, da, pe toti ne'ai face franjuri (pe Andy l'ai amenintat cu moartea, nu stiu daca ai sesizat, esti denuntiabil, putica, nu ti'a zis ma'ta?), dar ce pacat ca ai treaba si nu te poti intalni cu nimeni.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Mar 04, 2018 5:18 pm

Chiar am treaba mercenara de Spania ce esti. Marti o astept pe Alina sa ne intalnim. La un moment dat iti va veni si tie randul. Si ma chema Paul, nu putica , mercenaro.

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Sun Mar 04, 2018 5:19 pm

n-am facut-o panarama, am zis ca daca iti raspunde e panarama. esti analfabet functional?
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Sun Mar 04, 2018 5:20 pm

pardon
esti analfabet functional
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Mar 04, 2018 7:08 pm

Ai zis ca e ultima panarama daca imi raspunde. Deci o consideri panarama din oficiu. Sa stii ca desi n-o simpatizez pe Alinuta, ea cred ca e mult peste tine ca om. Tu esti sub ea, lichea ce esti.

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby alimori » Sun Mar 04, 2018 7:22 pm

puti, sa-ti explic cum e cu femeile: daca vrei sa te intalnesti cu una, cand iti zice ca e de acord si propune plan, nu devii brusc ocupat si incepi sa pui conditii.
d-aia una care se tine dupa krul tau cand iti dai ochii peste cap si faci pe hard to get de parca ai fi ultimul barbat ramas pe lume (dupa ce, repet, tu ai fost ala care a vrut s-o vezi) poate parea panarama.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Mar 04, 2018 7:36 pm

Se vede ca voi n-ati intalnit barbati adevarati. Barbatul planifica tot, femeia accepta sau refuza. Iar in cazul asta nu e intalnire clasica. Sper sa iasa o bataie pe cinste. Cine invinge face cinste cu ceaiul de impacare de dupa lupta.

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby alimori » Sun Mar 04, 2018 7:47 pm

tu fiind barbat adevarat?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
puuuutiiiii

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Mar 04, 2018 7:51 pm

Eu sunt in devenire, dar intrebarea e de ce n-ati intalnit voi? Poate pentru ca sunteti niste muieri de doi bani. :lol:

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby alimori » Sun Mar 04, 2018 8:10 pm

barbati d-astia care s-o dea la intors? am intalnit, merci pt grija, dar n-am pierdut vremea cu ei.
am intalnit si specimene ca tine, eram studenta la medicina si ei erau internati.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Mar 04, 2018 8:44 pm

Care intors? Alinuta poate la sfarsit de saptamana, iar eu pot marti cand sunt in Bucuresti. Unde am dat-o la intors? N-are zile de concediu sa poate sa-si ia una sau doarme la serviciu?
Tactica clasica a javrei Bidonelo. Cand nu mai ai argumente, il faci pe celalalt bolnav. Mars spanioloaico.

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Sun Mar 04, 2018 10:28 pm

hai ca esti un las. mureai daca veneai cu 2 zile mai devreme la bucuresti? n-ai bani de hotel?
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Mar 04, 2018 11:11 pm

Nu stau decat cateva ore in Bucuresti. Cand trec pe la un final de saptamana o anunt pe Alinuta prin pm.

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Sun Mar 04, 2018 11:22 pm

Hai te rog. nu pune femeia pe drumuri degeaba ca are 2 (doi!) copii in intretinere. copiii mei.
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Mon Mar 05, 2018 5:42 pm

Fix cu tine facea copii aia. Se pare ca multi schizofrenici termina in ziua de azi medicina.

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby alimori » Mon Mar 05, 2018 7:12 pm

ideea e ca tu nu-ti misti krul pana la Bucuresti intr-o zi libera, dar astepti de la Alina sa-si ia zi de concediu ca se se vada cu tine... zi de concediu???

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Mon Mar 05, 2018 8:04 pm

Nu s-a auzit de zile de concediu? Toata lumea are minim 21 de zile pe an. Banuiesc ca poate sa-si rezolve si alte probleme in ziua aia ca doar nu si-o pierde pe toata cu mine. Maxim o ora dureaza intrevederea si pe urma se duce la treburile ei. Dar mai bine spune tu cand vii din Madrid in vizita la parinti. Ma intalnesc si cu tine. Ce sa mai, ma intalnesc cu toti astia care faceti defensiva pentru coruptii din UMF Bidonelo. Phutu-va pomana azi si maine.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Mon Mar 05, 2018 8:05 pm

UMF BUCURESTI = PENALI + MASONI (KABALISTI)

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Mon Mar 05, 2018 8:05 pm

UMF Bucuresti = CORUPTIE, INCOMPATIBILITATE, PLAGIAT, DELAPIDARE, TRAFIC DE INFLUENTA, SANTAJ = MAFIE

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Mon Mar 05, 2018 8:20 pm

Ciclul UMF: Intri tanar, cu ceva idealuri (materiale, intelectuale, personale etc.) treci prin UMF unde inveti multe despre natura umana si mai putin meserie (aia e pentru SSMB(oi) si pilele lor), te sonezi avand de-a face cu impostorii si schizofrenicii UMF, cu chiu cu vai termini si ajungi cu hartoaga in mana. Acum esti licentiat in medicina si le spui tuturor ca tu esti doctor, desi poate stii mai putin decat altii care n-au facut medicina, dar deh ai patalamaua.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Mon Mar 05, 2018 8:28 pm

https://stirileprotv.ro/stiri/actualita ... viciu.html
"Procurorii DNA au dispus trimiterea în judecată a lui Radu Macovei, fost manager al Spitalului Floreasca, şi a lui Ioan Lascăr, şeful Clinicii de Chirurgie Plastică din cadrul spitalului.
Cei doi sunt acuzați de abuz în serviciu în dosarul privind achiziţiile făcute pentru Secţia de mari arşi din cadrul unităţii.
Alături de ei sunt trimişi în judecată fostul şef al biroului de achiziţii, dar şi firma Gemedica S.R.L. şi fostul administrator al acesteia.
Procurorii DNA au anunţat, luni, trimiterea în judecată, în stare de libertate, a lui Radu Macovei, fost manager al Spitalului Floreasca, dar şi a lui Ioan Lascăr, şeful Clinicii de Chirurgie Plastică din cadrul spitalului, pentru abuz în serviciu. Alături de ei este trimisă în judecată fosta şefă a Biroului Achiziţii din spital, Gontariu Marina-Magdalena, acuzată tot de abuz în serviciu.
De asemenea, procurorii au dispus trimiterea în judecată a lui Galea Aurel Cătălin, administrator al S.C. Gemedica S.R.L., dar şi a societăţii respective, pentru complicitate la infracţiunea de abuz în serviciu.
”În anul 2013, inculpaţii Macovei Alexandru Radu, în calitate de manager al Spitalului Clinic de Urgenţă Bucureşti, Gontariu Marina-Magdalena, în calitate de şef Birou achiziţii publice şi de preşedinte al comisiei de evaluare a ofertelor în cadrul spitalului şi Lascăr Ioan, în calitate de şef Clinică chirurgie plastică şi microchirurgie reconstructivă şi de membru în comisia de evaluare a ofertelor în cadrul spitalului, în urma unei licitaţii fictive, au încheiat cu societatea GEMEDICA S.R.L., reprezentată de inculpatul Galea Aurel Cătălin, un acord-cadru. Pe baza acestui acord cadru, s-au achiziţionat, cu încălcarea prevederilor legii privind achiziţiile publice şi la preţuri supraevaluate, un număr de 54 de echipamente medicale necesare dotării «Unităţii de îngrijire a arşilor grav»”, anunţă DNA.
Potrivit procurorilor, s-a produs, astfel, prejudicierea spitalului cu suma de 8.213.831 lei (inclusiv TVA) din care: 4.791.431 lei reprezentând diferenţa dintre preţul plătit de spital pentru echipamentele medicale şi preţul la care au fost achiziţionate de S.C. Gemedica S.R.L. de la furnizorii săi şi 3.422.400 lei reprezentând contravaloarea barocamerei (care nu a funcţionat vreodată).
”Concret, la data de 3 noiembrie 2004, Ministerul Sănătăţii a emis un ordin privind înfiinţarea unităţilor de arşi în cadrul spitalelor de urgenţă.În acest context, în cursul anului 2013, după edificarea spaţiului «Unităţii de îngrijire a arşilor grav», inculpaţii Gontariu Marina-Magdalena şi Lascăr Ioan, în calitate de preşedinte, respectiv membru al comisiei de evaluare a ofertelor, de comun acord cu administratorul S.C. Gemedica S.R.L., au întocmit documentaţia necesară achiziţionării aparaturii medicale”, se mai arată în rechizitoriu.
Potrivit procurorilor, în cuprinsul documentaţiei, s-a prevăzut, printre altele, valoarea totală estimată stabilită ca sumă a valorii fiecărui echipament medical în parte, fără să se regăsească în dosarul achiziţiei justificarea modului privind determinarea acesteia sau un alt document din care să rezulte fundamentarea acestor valori (studiu de piaţă, oferte furnizori, etc.).
De asemenea, s-a prevăzut ca atribuirea să se facă într-un singur lot, ceea ce a condus la îngrădirea accesului altor firme la procedura de achiziţie, având în vedere numărul mare de echipamente medicale (54) ce urmau a fi achiziţionate.
De asemenea, ”la baza întocmirii specificaţiilor tehnice nu au existat documente din care să reiasă o consultare a pieţei, având în vedere că aceste echipamente aveau un grad ridicat de complexitate tehnică”.
”Documentaţia respectivă, necesară atribuirii acordului-cadru, a fost aprobată într-un singur lot şi de managerul unităţii medicale, inculpatul Macovei Alexandru Radu, fapt ce a condus la imposibilitatea participării la licitaţie şi a altor operatori economici, fiind astfel împiedicată concurenţa între aceştia şi ofertantul care a câştigat licitaţia, respectiv Gemedica S.R.L”, mai spun procurorii.
Potrivit acestora, în urma procedurii de atribuire (licitaţie deschisă) a fost declarată câştigătoare oferta SC Gemedica SRL (singurul ofertant), administrată de Galea Aurel Cătălin, cu care la data de 23 iulie 2013, a fost încheiat un acord cadru pe o perioadă de 24 de luni.
Ulterior, au fost încheiate (fără licitaţie publică, această procedură nemaifiind necesară), şapte contracte subsecvente pentru furnizarea de echipamente medicale supraevaluate.
”Barocamera nu este funcţională şi nici instalată. Cu toate acestea, reprezentanţi ai autorităţii contractante, împreună cu cei ai furnizorului, au semnat procese-verbale de recepţie şi procese-verbale de punere în funcţiune”, arată DNA.
În cauză, s-a dispus instituirea măsurii asigurătorii a sechestrului şi măsurii asigurătorii a popririi, asupra unor bunuri aparţinând lui Macovei Alexandru Radu, Gontariu Marina-Magdalena, Lascăr Ioan, Galea Aurel Cătălin şi S.C. Gemedica S.R.L. De asemenea, s-a mai dispus instituirea măsurii asigurătorii a popririi, asupra unor sume de bani deţinute în conturile bancare de Galea Aurel Cătălin.
Ministerul Sănătăţii s-a constituit parte civilă în procesul penal cu suma de 8.213.831 lei.
Dosarul a fost trimis spre judecare Tribunalului Bucureşti cu propunere de a se menţine măsurile asigurătorii dispuse în cauză."

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Mon Mar 05, 2018 8:31 pm

In loc sa fi stat ei cu pacientii, marii profesori de la UMF Bidonelo au devenit lacomi si infractori. Astept cu nerabdare urmatorul scandal in care e implicata UMF Bidonelo si reprezentanti ai ei.

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Mon Mar 05, 2018 8:34 pm

fmm paule in ziua de concediu de copiii mei cine are grija?
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Mon Mar 05, 2018 8:36 pm

Du-te ba si culca-te. Tu n-ai plecat din Craiova in viata ta de fricos ce ai fost. Ai facut copii xerox cu alina cu copii reali.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Mar 06, 2018 6:43 am

Pentru tanti endocrinolog. Sa stie haimanaua ca eu am facut 2 ani de facultate in paralel nu eram in depresie sau am deficiente mentale sau sunt pur si simplu limitat. Mi-a lipsit timpul sa memorez la anato, atat. Daca eram limitat nu terminam o facultate, pe care au terminat 30-40% din cei care au inceput-o in promotie cu mine.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Mar 06, 2018 6:48 am

tag Phat skidz Am o rugaminte sa nu ii mai dai replica mumeipadurii in topicul brave new world. Asta e o psihopata care isi pierde autocontrolul de la alcool.

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42412
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Tue Mar 06, 2018 10:24 am

Bai panarama fricoasa ce esti, daca n-ai timp sa inveti la Medicina pt ca faci alta facultate, atunci de ce vii cu texte de plangacios pe aici. Fa-o intr/un moment din viata ta cand ai timp sa inveti is cand poti sa treci toate examenele cu nota mare, daca esti asa smecher cum pretinzi, medicina nu se face pe branci.
Sau esti la fel de smecher cu invatatul cum ai dovedit ca esti cu bataia?

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Mar 06, 2018 11:09 am

Cine a venit cu texte de plangacios proastapadurii? Eu am cerut sprijin pentru un protest impotriva infractorilor din UMF. Te astept pe tine in fata la Big cand vii in tara. Iar in privinta Alinutei sa spuna unde lucreaaza, poate o caut chiar la ea la spital cand am mai multa treaba in Bucuresti.
Indeplineam conditiile de promovare conform legii si regulamentului UMF, ca nu m-au lasat sa trec e partea a 2-a. Au dosar penal pentru asta si vor rsaspunde in fata mea daca oligofrenii de la procuratura ii apara.

golanulstelist
senior
senior
Posts: 264
Joined: Sat Sep 30, 2006 10:36 am

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby golanulstelist » Wed Mar 07, 2018 12:26 am

Deci stiu cretini cu acte in regula care au terminat UMF Carol Davila. Daca tu nu ai fost in stare pulica, tre sa facem un studiu pe tine.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Wed Mar 07, 2018 10:24 am

golanulstelist wrote:Deci stiu cretini cu acte in regula care au terminat UMF Carol Davila. Daca tu nu ai fost in stare pulica, tre sa facem un studiu pe tine.

Nu te mai lauda ca esti cretin si ai terminat medicina ca pe mine nu ma intereseaza asta. Si totusi interesant raspuns de la unul care lucreaza cu politia si procuratura. Nu s-a lipit niste drept de la aia de tine?

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Wed Mar 07, 2018 8:19 pm

ce pana mea sa mai vorbim cu paul ca am epuizat tot si n-am reusit sa scoatem nimic interesant de la el. daca n-ar fi asa hater parca ar fi eu.
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests