UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

care ne mananca zilele
paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Dec 03, 2017 4:27 pm

Nu mai au argumente si gata sar la gatul meu pe zona de viata personala si cum vad eu lucrurile in relatiile intersexe. Faine tipe smardoaicele astea, le-as lua la sanul meu, dar nu incap de urechi si pe urma se mira de ce am ajuns la concluzia ca multe romance au luat-o pe ulei. Aici eu cautam oameni tip Festina sau altii ca el sa se implice pentru un protest, nu guralivi de tastatura. Sa mai dea smardoaicele un comentariu ca incep cu jignirile hardcore de se cutremura topicul asta. Se pare ca alti baieti nu se implica sa se le puna la punct pe muierile aste neimpinse si frustrate. Multe comentarii le-am pierdut cu smardoaicele astea guralive care mai bine ieseau in oras si si-o luau sub coada decat sa comenteze la mine.

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby alimori » Sun Dec 03, 2017 4:37 pm

io vorbeam de patriotism, imi pare rau daca te-am jignit.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Dec 03, 2017 9:22 pm

alimori wrote:io vorbeam de patriotism, imi pare rau daca te-am jignit.

M-au jignit altii mult mai rau si i-am iertat, desi as fi putut sa le fac mult rau. Insa cand vad ca persistati in apararea lor ma enervez. Nici chiar pe cei din UMF nu sunt chiar asa suparat cum cred unii. Ei sunt oameni bolnavi si nu neaparat fizic, ci sufleteste. Sunt captivi patimilor lor si anume lacomia, invidia, mandria etc. Sa nu credeti ca toti banii care ii iau ei raman la ei, se mai scurg ei si prin alte parti. Chiar si titlurile alea care le au ei se cumpara. Uitati-va un pic la fetele lor si veti vedea ca au cearcane la ochi, au chelit etc., ce fac ei ilegal ii marcheaza. Trist e ca cei tineri stau pe margine in loc sa lupte sa-i trimita la pensie( mai ales ca majoritatea sunt aproape de varsta asta) sau si mai grav ii apara. Poate ca n-am eu toate tiglele pe casa, dar unii au ramas fara acoperis. Uitati-va la filmul asta http://www.imdb.com/title/tt1655416/ si veti intelege ca fiecare are nebunia lui.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Dec 03, 2017 9:30 pm

Ei isi citesc unii altora cartile scoase si rad unii de altii, se uita care studenta frumoasa se ofera pentru o tavaleala, se bucura cand primesc o sticla de alcool etc. deci clar sunt sclavii patimilor lor. Nu cred ca mai e nevoie sa dau nume care face asta, puteti deduce si voi asta.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Dec 03, 2017 9:33 pm

Andy uite ce se intampla Craiova unde ai facut tu. In loc sa ajute sau macar sa-si vada de drumul lor cacanarii aia se puneau pe jaf si va mirati de ce m-am razvratit. http://stirileprotv.ro/stiri/actualitat ... soare.html
Last edited by paulstr10 on Sun Dec 03, 2017 9:37 pm, edited 1 time in total.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Dec 03, 2017 9:37 pm

http://stirileprotv.ro/stiri/actualitat ... ctima.html Asta e pentru MumaPadurii care are certitudinea ca daca termini facultate cu 10 ai si o viata aranjata 100%. Sau daca vrea un exemplu mai bun sa se gandeasca la Ciomu, care a terminat tot cu 10 facultatea.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Chingachgook » Mon Dec 04, 2017 11:30 am

andy gavrilescu wrote:Paul, tu nu te integrezi social nici in viata reala, nu te integrezi nici aici. Nu faci decat sa te enervezi pe forum si ne enervezi si pe noi, pe mine pt ca vad mereu postari noi la acest topic si dau click si nu vad nimic interesant, deci pierd timpul.


iauite, s-a enervat andi, moluscitatea intruchipata

paulica ai bltpl
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

Boss
elite
elite
Posts: 2887
Joined: Tue Mar 01, 2016 8:32 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Boss » Mon Dec 04, 2017 5:03 pm

as fi vrut sa vad lucrurile descrise/enumerate intr-un mod mai organizat (cu liniuta) ca sa retin si eu cine si ce a facut

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Mon Dec 04, 2017 5:07 pm

e greu sa organizezi un delir paranoic

Boss
elite
elite
Posts: 2887
Joined: Tue Mar 01, 2016 8:32 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Boss » Mon Dec 04, 2017 5:13 pm

sa ramanem la ce putem spune cu siguranta

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Mon Dec 04, 2017 9:50 pm

Boss wrote:as fi vrut sa vad lucrurile descrise/enumerate intr-un mod mai organizat (cu liniuta) ca sa retin si eu cine si ce a facut

Eu i-am in gat pe decan, rector, birou de senat si senat universitar pentru exmatricularea mea pe care am si probat-o. Si m-am gandit ca e o ocazie buna sa-i dau in gat si pe ceilalti care fac porcarii, cel putin cei de care auzisem. Doar nu se asteapta astia de procuratura sa le fac eu flagrante sau sa-i urmaresc pe aia care tavalesc studente contra note. Delir paranoic au smardoaicele care au ajuns in Elvetia si Germania si se cred ele nemtoaice sau alta natie. Ca sa stie proastele ca in general paranoia in cantitati moderate e chiar o calitate pe care o au cei care au anumite functii. Dar de unde sa stie niste analfabete functional.
Last edited by paulstr10 on Mon Dec 04, 2017 9:58 pm, edited 1 time in total.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Mon Dec 04, 2017 9:52 pm

Mai invatati si voi sa cititi printre randuri, nu asteptati sa primiti mura in gura totul.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Mon Dec 04, 2017 11:11 pm

Eu le sfatuiesc pe cele doua smardoaice care au ramas pe baricade sa taca daca nu vor sa ma dezlantui ca in http://www.imdb.com/title/tt1853728/ https://www.youtube.com/watch?v=cAnOt74e9_Q

Boss
elite
elite
Posts: 2887
Joined: Tue Mar 01, 2016 8:32 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Boss » Mon Dec 04, 2017 11:26 pm

Oh, oh-oh I got a love that keeps me waiting
Oh, oh-oh I got a love that keeps me waiting
I'm a lonely boy
I'm a lonely boy
Oh, oh-oh I got a love that keeps me waiting

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Mon Dec 04, 2017 11:35 pm

boss ce cauti acia? hai acasa
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Dec 05, 2017 12:02 am

andy gavrilescu wrote:boss ce cauti acia? hai acasa

Corect la razboi se duc soldatii, restul se ocupa cu altceva. Nu e nici o problema pentru mine ca altii nu se baga. Decat sa ai dusmani deghizati in camarazi sau altceva mai bine n-ai deloc. Mult succes in profesie si viata personala andy gavrilescu. Asta e ultimul post in care voi face referire la tine.

Boss
elite
elite
Posts: 2887
Joined: Tue Mar 01, 2016 8:32 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Boss » Tue Dec 05, 2017 12:43 am

domnu general

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Dec 05, 2017 1:04 am

Boss wrote:domnu general

Tata si bunicul din partea lui au fost medici militari, iar unul din partea aceea a familiei a fost si pe front la un razboi mondial. Deci din familia mea unii si-au pus viata in pericol pentru tara, nu ca altii care au taiat-o pe alte meleaguri sau au stat acasa cand a fost un conflict.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Dec 05, 2017 1:06 am

Deci da sunt cum spun smardoaicele o lepra care a ramas in tara cu delir paranoic. Unul ca mine nu se compara desigur cu unele care sunt patrioate de la mii de kilometri distanta de casa.

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Tue Dec 05, 2017 1:31 am

Ei, lasa ca e plina tara de ratati profesional care n-au toate tiglele pe casa. Daca erai cu adevarat patriot, ai fi emigrat deja. Romania are nevoie de doctori, nu de inca o lepra.
Way I see it, niciunul dintre noi nu ne putem mandri cu patriotismul, dar tu esti singurul care n-a fost in stare sa termine Medicina.

Boss
elite
elite
Posts: 2887
Joined: Tue Mar 01, 2016 8:32 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Boss » Tue Dec 05, 2017 2:37 am

si stra stra bunicul a jucat ping pong la sala de sport cu Carol Davila, nu?

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Dec 05, 2017 10:36 pm

Cand va fi un conflict militar, vedem care dintre noi are sange in instalatie sa mearga pe front si nu se da lovit. Atunci se va vedea cine e patriot. Iar pentru cel care se crede boss am acelasi mesaj, canta la alta masa. Daca unii deja ii trateaza pe americani, de ce se mai coboara ei de pe piedestal sa discute cu romanii. Chiar ma mir ca nu fac spume la gura cand vorbesc, scriu etc. in romana.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Dec 05, 2017 10:44 pm

Romania are nevoie de doctori care trateaza romani in tara, nu de doftori care o taie in afara si trateaza pacientii natiilor de adoptie. Dar sunt eu "cosmopolit" si raman in tara in loc sa plec afara ca altii.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Tue Dec 05, 2017 10:47 pm

Proiectia din psihologie functioneaza perfect asupra unora. As putea sa zic mai mult, dar ma abtin deocamdata. Sa fiu indeajuns de provocat si deschid gura si nu le va placea unora ce vor citi.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Chingachgook » Wed Dec 06, 2017 11:20 am

am remarcat ca noi scriem ca oamenii in timpul zilei, boss scrie la 1 noaptea (cum e si normal) numai paulica scrie intre 8 si 9 seara. atunci iti da mami voie la calculator?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Thu Dec 07, 2017 12:40 am

Unii din noi mai muncim, ne rezolam problemele etc. N-ar avea de unde sa stie asta una ca ciuciulete careia i s-au rezolvat problemele de catre altii mai mereu.

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Thu Dec 07, 2017 9:13 am

Daca mai aveai si prietena nu stiu ce te faceai.
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Thu Dec 07, 2017 8:35 pm

andy gavrilescu wrote:Daca mai aveai si prietena nu stiu ce te faceai.

Depinde ce intelege cineva prin prietena. Dar daca totusi aveam o puneam la treaba, nu la stat degeaba sa faca celulita si sa-i creasca colaceii.

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby alimori » Thu Dec 07, 2017 10:59 pm

Zicea unul pe aici ca colaceii cresc de la varsta si de la glanda.
Iti zic eu ce face o femeie cu unul care o "pune la treaba ca sa nu ii crească colaceii": il trimite la ma-sa acasa.

Andy, iti dai seama ca asta poate sa abereze pe orice subiect (mai putin despre familia traditionala)? E foarte fertil baiatul.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Thu Dec 07, 2017 11:24 pm

Cucoanei alimori i-am cerut eu parerea? Sau se baga in seama ca proasta in hora? Am intalnit tipe care pentru ca aveau 3.14zda credeau ca celalalt trebuie sa se puna si in cap pentru ele. Si de ce nu trebuie sa munceasca o femeie ma rog? Nu mai face caca cu miros de levantica daca munceste, nu? Familia traditionala romana clasica: casatoriti sau in concubinaj de multi ani,cu sau fara copii, care nemaiavand timp unul de altul se indreapta in bratele altora din varii motive (sexuale, pentru promovare in cariera etc.). Pe urma acesti asa-zisi familisti ipocriti incearca sa te induca in eroare ca viata de familie e perfecta. Pai daca unii au asemenea familii traditionale perfecte de ce dracului divorteaza? Cum de ce, din cauza unuia care abereaza pe imed. Sa nu li se mai planga atat de mila femeilor ca au ajuns sa castige mai bine ca barbatii. Una care a taiat-o recent de la munca castiga cu 50% in plus fata de mine in conditiile in care aveam aproximativ aceiasi experienta si executam acelasi volum de munca. Femeile sunt victime si au nevoie de ajutor in fata unor aberanti ca mine. Daca individa alimori mai lasa un singur comentariu in topic o injur ca la usa cortului ca pe o carpa ce e. Si sa stea linistite smardoaicele ca stiu si eu sa fac de mancare, sa fac curat etc. Astea din ziua de azi nu stiu nici macar sa taie un morcov multe din ele, vai mama lor.
Last edited by paulstr10 on Thu Dec 07, 2017 11:28 pm, edited 1 time in total.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Thu Dec 07, 2017 11:26 pm

Inca un comment pe alte teme decat cele legate de coruptia din UMF si va incepe sa ploua cu insulte.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Thu Dec 07, 2017 11:33 pm

E egalitate intre sexe acum: la munca egala, salariu egal, responsabilitati egale. Cum e in realitate: munca mai multa pentru prost, salariu mai mare pentru muiere din varii motive, responsabilitatile i le lasam tot fraierului ca doar are privilegiul de a lucra cu femeile.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Chingachgook » Fri Dec 08, 2017 10:58 am

paulstr10 wrote: Una care a taiat-o recent de la munca castiga cu 50% in plus fata de mine in conditiile in care aveam aproximativ aceiasi experienta si executam acelasi volum de munca.


poate tu faceai un sex oral mai prost

imediat ce termin cu pacientii o sa trimit o scrisoare de felicitare la umf ca te-au oferit sansa unei noi cariere.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Fri Dec 08, 2017 4:36 pm

Chingachgook wrote:imediat ce termin cu pacientii

cata rautate...

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Fri Dec 08, 2017 9:03 pm

Se pare ca ciuciulete vorbeste din propria experienta. Lasa ca ajunge maria sa pe la facultatea Jilava si va linge ea la 3.14zda pana o va ustura limba. Imediat ce termina cu pacientii, adica ii malpraxiseaza pe amarati sau aia care nu o cunosc ce poama e. A imbatranit alinuta si n-au mai pastrat-o occidentalii ca doar apar alte doftorite frumoase si mai tinere. Si uite asa a apucat-o patriotismul pe "doamna" alina.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Fri Dec 08, 2017 9:28 pm

Mars in mata pe gheata ciuciulete. Nici dusmanilor mei nu le doresc sa ajunga sa fie tratati de una ca individa asta.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Fri Dec 08, 2017 9:46 pm

Am avut mai multe sanse sa promovez anul: puteam sa platesc examenul, sa dau ceva unei secretare sa-mi aprobe jegurile din conducere cererea de sustinere in iarna, puteam sa-l fraudez cu casti in ureche etc. Dar eu am dat admitere ca o lepra ce sunt in timp ce oamenii onesti, buni, altruisti etc. care au fost in aceiasi situatie au facut uz de una din optiunile de mai sus si au mers mai departe. Pentru asta UMF-ul ar trebui distrus cu tot cu rahatii care il populeaza. Parca auzisem ca zicea OPV ca nu intrau unii la UMF daca se dadea examen ca inainte. Tin sa-l informez pe nenea ca erau vremuri in care copii de doctor nici macar nu dadeau admiterea. Chiar sunt curios ce parere au smardoaicele de o fosta colega care sesizase ca esti mai bine tratat daca ai unul din parinti de o profesie medicala si imediat spunea ca mamica e stomatolog. Despre fatuca aia nu au smardoaicele nimic de spus?


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Fri Dec 08, 2017 10:33 pm


User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Sat Dec 09, 2017 12:30 am

69dbb08eec19999286a2b8e8d58111a2--sweater-weather-comfy-sweater.jpg


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests