UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

care ne mananca zilele
paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:11 pm

http://roncea.ro/2010/07/31/adevarul-de ... -audiodoc/ "Totodata, am mai fost informati de sursele noastre ca atmosfera din Clinica unde a murit Patriarhul este mai grea ca pe vremea lui Ceausescu, Sinescu amenintand angajatii spitalului, pentru “a-si tine gura”, cu relatiile sale cu serviciile secrete si masoneria, precizandu-se ca este membru al Lojei masonice “Eduard Caudela”."

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:17 pm

https://metincerchezblog.blogspot.ro/20 ... temul.html "Erau vehiculate de cei care m-au contactat, numele lui Zota sef clinica transpalnt Cluj si Irinel Popescu.Intimplator sau nu cei, doi sint mari masoni ,deci Dumnezeu nu este inclus in aceasta ecuatie, ci doar baniilui satan,ochiul dracului in goana dupa bani."

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:18 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:18 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:19 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:23 pm

https://studentlamedicina.wordpress.com ... vila-2008/ "RECTOR UMF FLORIAN POPA / SORIN OPRESCU
ginerica rector Florian Popa
Rectorul UMF etse casatorit cu nepoata Elenei Ceausescu si beneficiar de frunte al regimului de trista amintire. Era unul din preferatii cuplului dictatorial.
In medicina nu s-a remarcat prin nimic, fiind cunoscut mai degraba prin betii si o lipsa de cultura medicala si de valoare profesionala totala.
A fost facut profesor dupa revolutie, in urma mai multor incercari si avind o opozitie puternica la comisia superioara de evaluare, mai ales din partea profesorilor bucuresteni, care ii cunosteau foarte bine “activitatea”.
A ajuns pina la urma professor, in special cu ajutorul celor din provincie, care nu il cunosteau si carora le-a inoculat ideea ca bucurestenii au ceva cu el.
Si confirmarea lui ca si conducator de doctorate a intirziat destul de mult, datorita aceleiasi lipse de valoare profesionala. Dosarul lui este extrem de “subtire”.Nu are nici un articol publicat intr-o revista straina. Nici nu are avea cum, deoarece nu cunoaste nici o limba straina."

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:25 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:27 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:30 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:31 pm

http://www.ziare.com/social/romani/dr-e ... om-1072231 "Un pr_o_st care nu vrea sa iasa la pensie!
A fost pus director de catre oligarhia portocalie. Sunt de acord ca "miscarea la nivel european este libera", dar ma intreb: cine, dintre cei care au plecat revin sa lucreze la institutul pe care il pastoreste? Ce cercetatori au revenit, si s-au angajat la Institutul Victor Babes? Un ta_mp_it! De aia cercetare romaneasca a ajuns unde a a juns! Ca oameni ca Mihail Eugen Hinescu au ajuns directori de institute de cercetare!"

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:33 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:34 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:35 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:38 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:40 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:41 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:43 pm

http://www.dbrom.ro/articles.html?secid=5&artid=346 " Nu stiu sigur unde a lucrat doamna Sfetea inainte de 89, dar am eu o vaga banuiala in legatura cu Securitatea."

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:46 pm

https://cls1a2011.wordpress.com/2011/11 ... er-school/ "ROXANA SFETEA says:
Am inteles ca after-school-ul este organizat de comitetul de parinti (care dupa mintea mea ar trebui sa reprezinte toti parintii) si de invatatoare – deci nu este o organizatie rigida, exclusivista cu reguli fixate de undeva de la nivel inalt. As vrea sa repet intrebarea pusa acum 2 luni – avand in vedere ca exista un numar destul de mare (aprox. 20 copii, din cate stiu eu) care vin constant la after-school (deci este asigurata o suma relativ constanta) de ce nu se poate stabili un tarif pe zile pentru copii care nu pot veni in fiecare zi? De ce ar trebui sa plateasca tariful lunar – unde mai exista sistemul cf. caruia platesti desi stii sigur ca nu esti? Vreunul dintre noi, parintii, este platit in zilele in care nu este la serviciu? Presupun ca evidenta ajunge la contabila si ca aceasta este remunerata – cat de dificil este sa tii evidenta primara pt. cativa copii care nu vin zilnic? Mai ales ca in cazul absentarii nu se achita masa (deci practic contabila tine evidenta prezentelor copiilor)."

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:48 pm

http://www.puterea.ro/dezvaluiri/medici ... 76319.html " „Din informaţiile obţinute în această acţiune de aflare a adevărului, în ciuda obscurantismului şi lipsei totale de transparenţă, aspecte ce evident caracterizează examenul de admitere la UMF «Carol Davila», reiese faptul că subiectele au fost formulate de un singur om, şi nu de o comisie aşa cum ar fi fost normal. Conform acestor informaţii, persoana menţionată nu face parte din structura de specialitate a catedrei de anatomie, ci din cea de fiziologie, numele menţionat cel mai frecvent fiind Leon Zăgrean. Menţionez că acesta, întrebat de părintele unui candidat de ce sunt întrebări cu mai multe răspunsuri corecte la întrebările la care era obligatoriu un singur răspuns corect, acesta a răspuns citez: «Întrebările, doamnă, au câte răspunsuri vreau eu»." "AMPLECATDINDAVILA04 Oct 2013
am plecat din davila pt ca e mafie ....... spagi in toate directiile ..... si zagreAn e vai de el ( daca-i pui un geam la burta vezi foamea in el cum se lupta ) :p cauta-ti adanc pe net si o sa aflati cum se trece examenul de fiziologie :))"

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:50 pm

https://www.cotidianul.ro/lista-masonilor-din-romania/ "SANATATE: In ciuda secretomaniei care insoteste activitatea masonilor, exista informatii certe ca acestia sint puternic reprezentati si la virful sistemului sanitar. Numai in Senatul Universitatii de Medicina, se zice, ar fi 12 masoni, iar dintre sefii de spitale, majoritatea fac parte dintr-o Loja sau alta.

Printre acestia, putem sa-i enumeram pe Eugen Pascal Ciofu, Ovidiu Bajenaru, Petru Calistru, Leon Zagreanu, Eugen Bratucu (director la Caritas), Sorin Simion (director al Spitalului Colentina), Mihai Coculescu, Laurentiu Mircea Popescu (zis “don Lorenzo”, senator PSD si rector). In rindul medicilor, celebru este cazul doctorului Irinel Popescu (gradul 33). Si tot medic-mason este si doctorul Alexandru Ciocilteu.

Mason renumit (din tagma medicilor) este si Constantin Balaceanu-Stolnici (presedintele Jokey Clubului Roman). Chiar si de-a dreapta premierului Nastase avem un medic mason de rang inalt: doctorul-consilier Dan Georgescu, fost secretar de stat in “guvernul Dascalescu” si fost membru a CC al PCR."

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:54 pm

https://stirea.wordpress.com/2010/03/31 ... la-ciolan/ " Cascadorul lui Nicolaescu m-a ţinut, iar Iliescu a întrebat: „Cine-i tânărul?”. Nicolaescu a răspuns: „E băiatul nostru, de la Revoluţie”." "Anca 31 MARTIE 2010 @ 23:56
Regret, Domnule Filipoiu, dar nu pot sa cred o iota din ceea ce afirmati, deoarece pe minciuna nu se poate cladi nimic serios sau solid. Ori, chiar din prima mintiti : in 1989 NU PUTEATI fi preparator, deoarece tot invatamantul superior era de stat, autonomie universitara nu exista, functiile si gradele didactice erau stabilite prin lege ( ca si acum) si NU EXISTA gradul didactic de preparator ! Mai mult decat atat : nici atunci (ca de altfel nici acum) cineva nu putea sa aiba doua locuri de munca cu contract de munca pe perioada nedeterminata, deci nu puteati sa fiti si medic la Tirgoviste si preparator la Fac. de Medicina din Bucuresti. Fiti mai atent cand mintiti (mai bine straduiti-va sa nu mintiti!) pentru ca nu stiti cine va citeste afirmatiile. Eu, spre exemplu sunt conferentiar universitar si la acea data (decembrie 1989) faceam parte din sistemul de invatamant superior, deci cunosc realitatea !"

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 9:58 pm

http://adevarul.ro/sanatate/minte-sanat ... index.html "gogu acum 1 an Domnul acesta e cunoscut la facultatea de medicina ca cere avasuri sexuale studentelor pentru a le trece examenul. E un om de nimic, trebuie denutat la parchet."

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 10:03 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 10:06 pm


paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 10:07 pm


User avatar
jomil
elite
elite
Posts: 12076
Joined: Tue Apr 23, 2013 12:49 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby jomil » Sat Nov 11, 2017 10:09 pm

Muma, nu ntelegi nimic.
Uneori spunem oamenilor ce vor sa auda si apoi ii indrumam ailleurs, ca sa scapam de ei.
Din pacate nu a mers.

Well, we can choose to ignore.
:D
A friend told me i was delusional. I almost fell off my unicorn.

https://www.youtube.com/watch?v=YUaxVQPohlU

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 10:25 pm

Eu nu postez aici ca sa ma ignorati, ci ca sa va fac sa actionati in lumea reala. Sunt convins ca nu toti aveti sange in gonade si nu va condamn, curajul e o calitate pe care nu multi o au, dar instinctul de autoconservare il au toti. Sper ca nu dispare topicul cum mi-au disparut postarile pe un grup de facebook. Lasa-ti-le sa le vada toti studentii si sa afle cine sunt cadrele didactice din UMF si ce le poate pielea, nu cum se vopsesc ei. Si stai calm jomil si pe facebook-ul meu postez chestiile astea si ma iau de cei din politica, justitie etc. Am fost mocofan si mi-a mers rau, acum sunt golan si imi merge mai bine.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sat Nov 11, 2017 10:28 pm

Poate va miscati fundurile si facem o actiune cum au facut studentii UMF in alta cauza si nu beneficiau in mod direct de nimic de pe urma ei.
http://www.romania-actualitati.ro/actiu ... esti-73929

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Sun Nov 12, 2017 10:36 am

imedul e cel mai bun loc pt a ascunde lucruri, aici nu cauta nimeni.
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Nov 12, 2017 11:55 am

andy gavrilescu wrote:imedul e cel mai bun loc pt a ascunde lucruri, aici nu cauta nimeni.

Aproape 500 de oameni au citit ce am postat eu aici. Macar sa stie si altii lucrurile astea.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Nov 12, 2017 12:01 pm

Uitati-va si voi la emisiunile astea. Pe baza lor, a experientei mele din doua universitati diferite si a unor experiente de viata mi-am construit o lista de revendicari pe care le doresc implementate, dar vreau sa iasa lume la protest nu la gargara pe forum. https://www.youtube.com/watch?v=EfvrZab5sUY

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Sun Nov 12, 2017 12:08 pm

Si care ar fi revendicarile?

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Nov 12, 2017 12:42 pm

MumaPadurii wrote:Si care ar fi revendicarile?

Eliminarea cadrelor didactice care vand examenele contra bani, relatii intime etc. pe cale legala, solicitandu-se condamnarea lor cu suspendare in cazul recunoasterii vinovatiei si recupararea sumelor de bani obtinute pe cai ilicite. In cazul in care nu isi recunosc vinovatia sa se procedeze la inchisoare cu executare. Cer cu suspendare pentru ca majoritatea lor au varste inaintate si oricum pedeapsa privativa de libertate nu ar mai avea rol de reeducare in cazul lor, sunt prea naraviti pentru asta. Alta revendicare ar fi legata de existenta la fiecare disciplina a unui manual al catedrei la care sa contribuie toate cadrele didactice din acea catedra si din care sa se sustina examenul la acea disciplina. Cer asta pentru ca in general fiecare profesor de curs cere sa inveti dupa un anume manual, unde de obicei are el un interes. De exemplu, Chirculescu cerea sa inveti embriologie dupa Moore si inca cineva, iar daca ii spuneai ca ai citit din Langman nu reactiona frumos, stiu caz concret. La fiecare curs sa se ofere suport de curs de orice tip, hartie sau electronic. Sa se introduca o taxa de scolarizare care sa fie platita de toti studentii, tocmai pentru a elimina aceasta competitie meschina intre studenti care predispune la compromis. In unele tari, toata lumea plateste o taxa de scolarizare. Cresterea burselor pentru studenti astfel incat cei fara posibilitati materiale, dar care au rezultate la invatamantant sa poate sa-si plateasca taxa de scolarizare si sa le ramana si o suma de bani de cheltuit. Introducere din partea universitatii a unor programe de meditatii pentru studenti efectuate de catre studenti pentru studentii care au dificultati de adaptare la mediul academic. Acei studenti care fac acele meditatii sa fie remunerati pentru munca lor. Sedintele de Senat universitar sa fie publice sau in cel mai rau caz, sa existe stenograme ale lor astfel incat cei interesati sa stie ce s-a discutat acolo. Examenele sa fie sustinute in scris din toata materia, prin sondaj, iar corectarea lor sa se faca in comisii ale aceleiasi catedre compusa din cel putin 3 membri. In caz de suspiciune de frauda acea lucrare de examen ori sa fie facuta publica cu tot cu notele corectorilor si baremul de corectate ori sa fie trimisa in alt centru universitar unde sa fie corectata de alti evaluatori.

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Sun Nov 12, 2017 12:43 pm

ei 500 de oameni :lol:
noi astia 5 de pe imed si mai ales tu, astea sunt vizualizarile
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Nov 12, 2017 12:44 pm

Si mai puteti contribui si voi cu revendicari.

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Nov 12, 2017 12:48 pm

andy gavrilescu wrote:ei 500 de oameni :lol:
noi astia 5 de pe imed si mai ales tu, astea sunt vizualizarile

Aici te inseli eu citeam imed-ul chiar dinainte sa postez pe aici. De aici am aflat ca fiica lui Bausic a intrat ca olimpica la facultate, ea fiind participanta la faza nationala si deci fiind neeligibila pentru acest statut. Am dat-o si pe ea in gat la CNCD si parchet. Sunt un mic ticalos, pai nu?

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Nov 12, 2017 1:14 pm

Sa se cumpere aparatura de bruiere a semnalului telefonic pe timpul sustinerii examenelor si sa fie supravegheate cu drone. Iarasi Chirculescu avea asa ceva, dar nu folosea decat cand avea el chef si probabil mai au si alte cadre didactice. Sa se infiltreze ofiteri sub acoperire in toti anii de studiu si sa se incerce coruperea cadrelor didactice pentru a sti cine este predispus la asa ceva. Sa se realizeze examene pe bune de intrare in functiile universitare. Sa fie remunerati decent toate cadrele didactice incepand de la preparator pana la profesor universitar. Sa fie introduse criterii de performanta pentru promovarea in gradele universitare si mai ales sa se respecte. Sa se limiteze numarul sefiilor detinute de catre o persoana la un numar maxim, iar remuneratie pentru umatoarele in afara de prima sa fie un procent din cea intreaga. (de exemplu ai trei sefii, pentru prima iei salariu intreg, la a doua iei 75% din cat ar trebui, la a treia 50% - procentele pot fi modificate nu sunt batute in cuie)

paulstr10
elder
elder
Posts: 1174
Joined: Wed Nov 08, 2017 10:50 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby paulstr10 » Sun Nov 12, 2017 1:33 pm

Mi-ar placea sa fie si la noi asa.La Chimie majoritate examenelor astfel se dadeau, am avut colegi care au dat un examen de 10 ori si le spusese cadrul didactic ca "Te vad mai des decat pe fi-miu" http://www.abc.net.au/news/2015-06-09/c ... es/6530958

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30295
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby andy gavrilescu » Sun Nov 12, 2017 1:54 pm

se mai intampla si la altii. si la craiova i-au prins acum un an-doi
http://www.digi24.ro/stiri/actualitate/ ... ita-827378
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: UMF Carol Davila Bucuresti institutie corupta

Postby Calico » Sun Nov 12, 2017 2:10 pm

Ziceai ca ti-ai construit o lista cu revendicari.
Nu cred ca stapanesti foarte bine notiunea de "lista".

Ai putea sa faci o enumerare clara a revendicarilor? Eventual numerotate si grupate pe catgorii principale, ca sa lasi impresia ca stii ce vrei?
Last edited by Calico on Sun Nov 12, 2017 2:17 pm, edited 4 times in total.


Return to “Facultatea”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests