Moda in medicina

next generation
User avatar
Allay
senior
senior
Posts: 111
Joined: Sat Nov 19, 2005 2:22 am
Contact:

Re: Moda in medicina

Postby Allay » Wed Feb 16, 2011 12:12 am

kooksee wrote:mare dreptate ai

nu iti sunt tie clari niste termeni (rezident pe medicina generala) dar in rest le zici ca din carte
majoritatea de ep aici cam stim cum se intra in umf. (ca preparator)

2% sunt pe bune . restul sunt pe pile si bani

lasa-ma sa ghicesc. tu si fratele tau sunteti exceptiile


frate daca in anul 1 de rezi nu mai ai loc de bsn cum osa fii in anii mai mari? doctori sunt si aia de pe laborator si aia de pe igiena si aia de la sanatate publica.

Cunosc foarte bine patologia stomatologica, cunosc foarte bine procedurile, riscurile,


dar daca nu te superi de unde le cunosti? din dicutiile de la cina cu fratiorul?



Dl Dr. Iulian Apostol este posibil sa cunoasca foarte bine patologia stomatologica, pentru ca ne spunea dansul:
Stiati ca maxilo-faciala este singura specialitate care se poate echivala cu neurochirurgia printr-o diferenta de 2 ani?
.

Daca acesta este numele adevarat al dansului, numai prin echivalare se putea intitula acum medic rezident anul 1 neurochirurgie, pentru ca la sesiunea noiembrie 2010 nu a participat.

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Moda in medicina

Postby b3 » Wed Feb 16, 2011 2:35 am

Dragilor, topicul se inchide temporar. Continuati-va discutia despre care specialitate e mai cu motz si care e mai inutila pe topicul "despre specialitati" din "Discutii pe bune", adica aici viewtopic.php?p=265085#p265085
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara


Return to “Rezidentiat 2011”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 76 guests