Numar de inscrisi pe centre

next generation
User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 2:19 pm

Esti optimista dc crezi ca vor mai afisa o a 2-a lista cu loc/post. Normal asa ar fi dar nu m-ar mira sa "uite" acest aspect.

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 2:20 pm

freexander wrote:2 din bucuresti se pare ca n-au mai intrat la numaratoare ...sunt curios daca apar in plus la alte centre


daca raman doar 2, e bine... da ma "tem" ca vor fi mai multi de 2 ce-au trecut pe invisible ( de fapt, ma bucur daca se mai evaporeaza inca cativa, nu-i nici un stres si nici o suparare ) ... doar ca , asa... nu da bine pe ecranu laptopului meu cand vad ca din 5 citesc 3 in coada... XXcomputer.gif sau poate avem noi probleme oftalmologice... chiar asa, din ofta de ce NU avem nici un subiect in tematica? asta nu-i importanta? hairsad.gif
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 2:23 pm

canci wrote:Esti optimista dc crezi ca vor mai afisa o a 2-a lista cu loc/post. Normal asa ar fi dar nu m-ar mira sa "uite" acest aspect.


apoi cu-atat am mai ramas, cu optimismul :lol: :lol: :lol: da nu e sigur daca nu o sa ma paraseasca si asta in curand. sad10.gif
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

cristina1986
junior
junior
Posts: 62
Joined: Tue Nov 30, 2010 10:43 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby cristina1986 » Thu Oct 27, 2011 2:29 pm

eu sincer am impresia ca astia fac misto de noi... deci baietii de la timisoara au stat ei si au cugetat-o profund si au pus atat locurile cat si posturile la gramada :D m-am gandit si la varianta ca cei care apar cu altceva la judet in afara de TM probabil dau pe post si s-au inscris in alte judete care au centrul universitar de pregatire timisoara... apoi m-am uitat mai bine pe liste si mi-au picat ochii pe candidatul nr 269... care ce judet are afisat in fata ....ei bine, Bucuresti :)) buna asta pe bune de nu :))

User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 2:32 pm

Candidatul ala o fi cel lipsa de la B. :D Off, eu am obosit...si de dat refresh si de asteptat...si de invatat, la naiba si de asta chiar nu pot sa ma las.

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 2:34 pm

cristina1986 wrote:eu sincer am impresia ca astia fac misto de noi... deci baietii de la timisoara au stat ei si au cugetat-o profund si au pus atat locurile cat si posturile la gramada :D m-am gandit si la varianta ca cei care apar cu altceva la judet in afara de TM probabil dau pe post si s-au inscris in alte judete care au centrul universitar de pregatire timisoara... apoi m-am uitat mai bine pe liste si mi-au picat ochii pe candidatul nr 269... care ce judet are afisat in fata ....ei bine, Bucuresti :)) buna asta pe bune de nu :))


pai de ce te miri asa tare? omu e din buc de loc, dar poate ca e insurat/maritat sau are prietenu/prietena in tm si deci prefera sa stea in tm pt rezi. sau poate ca ii place lui tm si s-a saturat de buc. sau poate chiar a facut umf-ul in tm, chiar daca era din buc si deci ramane tot acolo. sau nush, mie nu mi se pare deloc suspect nimic in faza asta. sau poate... nu-nteleg eu cum sta treaba? :cry:
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

fab
Posts: 2
Joined: Thu Oct 27, 2011 11:50 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby fab » Thu Oct 27, 2011 2:37 pm

canci wrote:
fab wrote:Explicati-mi si mie va rog de ce e asa important sa stim de pe acum nr de inscrisi, ca nu prea inteleg. :) Va pup pe toti si va doresc multa bafta la examen! :)

Pt ca dc esti sg pe post bei si petreci pana pe 20, vii mahmur la rezi, etc, etc. Dc esti pe loc si sunt, sa zicem, 500 de candidati pe 499 de locuri, asemenea. :D Chiar era nevoie sa raspund la intrebarea asta? :)))


Canci, trebuie sa-mi intelegi curiozitatea...este topicul cu cele mai multe postari din sectiunea rezidentiat 2011.... :D am devenit agitata cand am vazut ca lumea se preocupa atat de mult de subiectul acesta si am avut indrazneala sa intreb :) Numai bine. :)

cristina1986
junior
junior
Posts: 62
Joined: Tue Nov 30, 2010 10:43 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby cristina1986 » Thu Oct 27, 2011 2:39 pm

Dixie wrote:
cristina1986 wrote:eu sincer am impresia ca astia fac misto de noi... deci baietii de la timisoara au stat ei si au cugetat-o profund si au pus atat locurile cat si posturile la gramada :D m-am gandit si la varianta ca cei care apar cu altceva la judet in afara de TM probabil dau pe post si s-au inscris in alte judete care au centrul universitar de pregatire timisoara... apoi m-am uitat mai bine pe liste si mi-au picat ochii pe candidatul nr 269... care ce judet are afisat in fata ....ei bine, Bucuresti :)) buna asta pe bune de nu :))


pai de ce te miri asa tare? omu e din buc de loc, dar poate ca e insurat/maritat sau are prietenu/prietena in tm si deci prefera sa stea in tm pt rezi. sau poate ca ii place lui tm si s-a saturat de buc. sau poate chiar a facut umf-ul in tm, chiar daca era din buc si deci ramane tot acolo. sau nush, mie nu mi se pare deloc suspect nimic in faza asta. sau poate... nu-nteleg eu cum sta treaba? :cry:


pai daca omu` vroia sa dea in timisoara trebuia sa se inscrie ori la DSP TM ori la celelalte DSP-uri care au fie rezidentiatul in Timisoara (Arad) fie la celelalte DSP-uri care scoteau posturi cu centrul de pregatire in TM :) prin urmare eu din bucuresti nu puteam sa ma inscriu in cluj sa zicem caci asta peresupune mareata descentralizare :)

User avatar
latte
senior
senior
Posts: 280
Joined: Fri Oct 14, 2011 10:41 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby latte » Thu Oct 27, 2011 2:41 pm

eu zic k azi s-a terminat cu restul listelor... s-a cam incheiat programul! :married: :mog:

User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 2:42 pm

Poate ala e judetul de unde e candidatul, nu judetul unde s-a inscris, ma rog, dsp'ul judetului.
Sau poate nu inteleg eu...in fine, am zis ca nu o mai duc mult. :D

freexander
junior
junior
Posts: 31
Joined: Mon Oct 05, 2009 10:48 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby freexander » Thu Oct 27, 2011 2:43 pm

mai voi vedeti ce scrie pe http://rezidentiat.umf.ro/ la calendar de actiuni ?!

pe 16 noiembrie 2011 - afisarea pe acest site a repartitiei pe sali de concurs a candidatilor :shock:

deci cu 4 zile inainte de examen o sa stim si noi unde tre sa mergem

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 2:46 pm

cristina1986 wrote:pai daca omu` vroia sa dea in timisoara trebuia sa se inscrie ori la DSP TM ori la celelalte DSP-uri care au fie rezidentiatul in Timisoara (Arad) fie la celelalte DSP-uri care scoteau posturi cu centrul de pregatire in TM :) prin urmare eu din bucuresti nu puteam sa ma inscriu in cluj sa zicem caci asta peresupune mareata descentralizare :)


mmmm, pai stai putin ... de unde stim noi sigur ca el a concurat pe post? poate a concurat pe loc... si daca a concurat pe loc, atunci se putea inscrie si-n bucuresti, doar ca bifa acolo la centru unde vrea sa faca rezi, si scria tm...
deci eu zic ca noi doar presupunem ca el ar fi dat pe post. dar nu e sigura treaba... sau mintea mea nu judeca corect ? hat31.gif :help:
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

cristina1986
junior
junior
Posts: 62
Joined: Tue Nov 30, 2010 10:43 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby cristina1986 » Thu Oct 27, 2011 2:48 pm

canci wrote:Poate ala e judetul de unde e candidatul, nu judetul unde s-a inscris, ma rog, dsp'ul judetului.
Sau poate nu inteleg eu...in fine, am zis ca nu o mai duc mult. :D


eu raman la parerea mea: asta nu e un examen de cunostinte medicale aici ni se testeaza pe langa capacitatea de a citi tampenii fara numar, de a dibui grile incarligate si rezistenta la tampenii/bataie de joc/ete lista nu e lista etc... termin HIV-ul si ma introduc la un vin :peace:

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 2:49 pm

freexander wrote:mai voi vedeti ce scrie pe http://rezidentiat.umf.ro/ la calendar de actiuni ?!

pe 16 noiembrie 2011 - afisarea pe acest site a repartitiei pe sali de concurs a candidatilor :shock:

deci cu 4 zile inainte de examen o sa stim si noi unde tre sa mergem


daaa.... pai in alti ani a fost altfel? se publica cu o luna inainte? deci sa zicem merci ca afiseaza si cu 4 zile inainte... :allright:

PS: ma refer la lista cu sala in care dai. amplasarea exacta :)
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

User avatar
Sim0n3l
senior
senior
Posts: 103
Joined: Sun Nov 15, 2009 8:44 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Sim0n3l » Thu Oct 27, 2011 2:51 pm

Eu trag concluzia ca puturosii sunt la UMFuri de nu se publica listele :) Ca daca TM a publicat inseamna ca MSurile in sfarsit au terminat...Cred totusi ca maine o sa aflam in sfarsit cu totii situatia!
Acum, la treaba!!!!

User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 2:53 pm

Ca bine zici Simo, la treaba! :D Stam si pazim degeaba site-urile lor de...era sa zic o prostie. :D N-are rost.

adrianastroescu
junior
junior
Posts: 56
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:47 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby adrianastroescu » Thu Oct 27, 2011 2:54 pm

cristina1986 wrote:
canci wrote:Poate ala e judetul de unde e candidatul, nu judetul unde s-a inscris, ma rog, dsp'ul judetului.
Sau poate nu inteleg eu...in fine, am zis ca nu o mai duc mult. :D


eu raman la parerea mea: asta nu e un examen de cunostinte medicale aici ni se testeaza pe langa capacitatea de a citi tampenii fara numar, de a dibui grile incarligate si rezistenta la tampenii/bataie de joc/ete lista nu e lista etc... termin HIV-ul si ma introduc la un vin :peace:

te cred, e un subiect care trebuie sarbatorit :lol: :allright: pentru mine e unul dintre cele pe care le-am lasat balta

freexander
junior
junior
Posts: 31
Joined: Mon Oct 05, 2009 10:48 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby freexander » Thu Oct 27, 2011 2:57 pm

la fel propun si eu sa nu ne mai consumam aiurea neuronii cu listele lor si sa ne apucam sa ne tinem de programul pe care-l avem fiecare (invatat, recapitulat, grile etc) ... hai ca nu mai e mult si scapam si de nenorocirea asta ... si dupa cand o sa fim toti intrati o sa facem uitata toata harababura si debandata asta .... :x

kathalinna
junior
junior
Posts: 94
Joined: Wed Dec 08, 2010 1:01 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby kathalinna » Thu Oct 27, 2011 3:53 pm

aia din timisoara cum pot frate au 5 creiere?? restul ce ....bip bip.....pazesc???

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 5:09 pm

stiri de ultima ora publicate pe paginamedicala...

Pana in acest moment, nu am reusit sa obtinem listele complete cu numarul candidatilor defalcat pe fiecare centru in parte. Ceea ce am obtinut, este totalul persoanelor inscrise in fiecare centru.

"Pentru Bucuresti s-au inscris 1.774 candidati, pentru Cluj Napoca - 820, pentru Craiova s-au inscris 520, pentru Iasi, 774, la Targu Mures au aplicat 508, iar la Timisoara - 601", ne-a declarat Oana Grigore, purtatorul de cuvant al Ministerului Sanatatii.

De indata ce vom obtine listele complete, le vom publica!

La concursul de Rezidentiat din acest an, s-au inscris 5.030 de absolventi ai universitatilor de medicina si farmacie din tara. Acestia vor concura pe cele 3.810 de locuri si posturi scoase la concurs de catre Ministerul Sanatatii.

Cei mai multi candidati au optat pentru centrul universitar din Capitala, adica 1.775. Pe locul doi se claseaza centrul clujean cu 820 de candidati inscrisi, urmat ce centrul universitar din Iasi - 774.



Deci cu buc e o problema, pe site-ul lor, zic 1773, aici in articol, incep cu 1774 si apoi mai jos continua cu 1775.... pai ia hotarati-va nitel ... cat e pana la urma?
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

airamana
junior
junior
Posts: 40
Joined: Sun Oct 19, 2008 3:41 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby airamana » Thu Oct 27, 2011 6:42 pm

maine e vineri deci zi scurta la minister....offf probabil sapt viit aflam si noi ceva , numai am rabdareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

drkano
junior
junior
Posts: 73
Joined: Wed Oct 19, 2011 7:56 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby drkano » Thu Oct 27, 2011 6:51 pm

e destul de dubios ce se intampla. Pana acum am observat ca in afara de Bucuresti se stia peste tot aproximativ cine era inscris.Eu zic ca au vrut sa pastreze cat de mult secret ce se intampla in capitala stiind ca sunt prea multi,cred ca nu se asteptau la asta.Privesc problema asta parca cu bucurie din Cluj stiind ca la noi competitia e minima,fara ofensa bucurestenilor.

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Fri Oct 28, 2011 5:15 am

:lol: :lol: :lol: am visat in noaptea asta ca se afisasera listele... si ca erau inscrisi 524 pe cele 650 locuri pt domeniul M ... :lol: :lol: :lol:
deci e clar, am probleme... :roll: :ohmamma: :hammer: :scrambleup:
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

User avatar
Sim0n3l
senior
senior
Posts: 103
Joined: Sun Nov 15, 2009 8:44 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Sim0n3l » Fri Oct 28, 2011 5:20 am

Iar eu visez tot felul de boli care nu exista si eu le descopar :)) Si eu am grave probleme! :)
Neataaaaaaaa!
Ce invatam azi?
Eu azi nu mai fac nici un capitol nou, ca mi-a obosit creierul, vreau sa recapitulez cateva teme vechi...Cred ca fac hipertiroidism, ITU, insuf renala si daca mai am chef fac si litiaza urinara :)

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Fri Oct 28, 2011 5:29 am

simonel, neata si tie...

intrebare, stii cumva cate posturi au fost scoase pe buc? sau tre sa stau frumos sa le numar ( recapitulez matematica ) din lista aia excel publicata pe minister, unde is toate la gramada? glasses9.gif
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

drkano
junior
junior
Posts: 73
Joined: Wed Oct 19, 2011 7:56 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby drkano » Fri Oct 28, 2011 5:50 am

:)) m-am speriat si eu initial,credeam ca am un delirium tremens. Am inceput in somn sa citesc tot felul de paragrafe dar parca is constient ca is niste aberatii...ce bine ca nu sunt doar eu.In fine sper sa scap de accesul paroxistic notcurn.Azi ma relaxez cu ocluziile.Inca ceva,nu stiu daca se intampla si la voi,dar dupa atata stat pe scaun,pe pat,pe os,pe wc incepusem sa am dureri,ba mai mult delirul meu a mers sa ma autosuspicionez de spondilita :)) in fine,imi zic singur bancuri.

drkano
junior
junior
Posts: 73
Joined: Wed Oct 19, 2011 7:56 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby drkano » Fri Oct 28, 2011 5:50 am

pe jos*

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Fri Oct 28, 2011 5:54 am

drkano wrote::)) m-am speriat si eu initial,credeam ca am un delirium tremens. Am inceput in somn sa citesc tot felul de paragrafe dar parca is constient ca is niste aberatii...ce bine ca nu sunt doar eu.In fine sper sa scap de accesul paroxistic notcurn.Azi ma relaxez cu ocluziile.Inca ceva,nu stiu daca se intampla si la voi,dar dupa atata stat pe scaun,pe pat,pe os,pe wc incepusem sa am dureri,ba mai mult delirul meu a mers sa ma autosuspicionez de spondilita :)) in fine,imi zic singur bancuri.


stai calm, cunoastem senzatia de spondilita :allright:
eu in plus, mi-am pierdut pofta de mancare... deci ajung anorexica imediat :hate: happy1.gif
aaaa, si nici somn n-am, si NU consum cafea sau alte energizante ... :sleeping:
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Fri Oct 28, 2011 5:55 am

drkano wrote:pe jos*


da edit si poti edita primu msg si il poti sterge pe asta... oricum, pe "os" stai... ca doar inca mai ai oase in tine, nu? :mrgreen:
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

drkano
junior
junior
Posts: 73
Joined: Wed Oct 19, 2011 7:56 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby drkano » Fri Oct 28, 2011 5:58 am

oricum deja la mine s-a redus mult din stress.nu vreau sa ma gandesc cum ar fi fost daca as da pe bucuresti...oricum dupa prima betie voi uita tot!

drkano
junior
junior
Posts: 73
Joined: Wed Oct 19, 2011 7:56 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby drkano » Fri Oct 28, 2011 5:59 am

:)) ai dreptate,serios eu incep deja sa am durereri cervicale,am 3 perne sub scaun :))

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Fri Oct 28, 2011 6:00 am

lol, las ca am eu stres si pt tine. doar dau pe buc... :2gunfire:
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

drkano
junior
junior
Posts: 73
Joined: Wed Oct 19, 2011 7:56 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby drkano » Fri Oct 28, 2011 6:02 am

daca ai luat peste 650 la simulare eu zic ca poti sta linistita ca iei peste 750.Anu tercut mi s-a parut ca intrebarile au fost mult mai accesibile decat ceilalti ani.

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Fri Oct 28, 2011 6:04 am

drkano wrote:daca ai luat peste 650 la simulare eu zic ca poti sta linistita ca iei peste 750.Anu tercut mi s-a parut ca intrebarile au fost mult mai accesibile decat ceilalti ani.


n-am fost la simulare... :peace:
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

drkano
junior
junior
Posts: 73
Joined: Wed Oct 19, 2011 7:56 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby drkano » Fri Oct 28, 2011 6:13 am

sa nea mai dea Domnu forta inca 3 saptamani si apoi din ianuarie inca o viata!!! eu zic ca va fi bine daca esti stapana pe materie.

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Fri Oct 28, 2011 6:19 am

drkano wrote:sa nea mai dea Domnu forta inca 3 saptamani si apoi din ianuarie inca o viata!!! eu zic ca va fi bine daca esti stapana pe materie.


apoi sa ne-ajute Dumnezeu la toti... apoi pana acum eu zic ca stiu, dar cine stie cum o sa-mi pun in valoare cunostintele in 20 nov... :?
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

bubitza
senior
senior
Posts: 198
Joined: Mon Sep 05, 2011 11:33 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby bubitza » Fri Oct 28, 2011 7:07 am

Neatza tuturor!!Si mult spor pe azi!!Eu de abia acum m-am trezit:D...puteai sa dai si cu tunul ca tot nu auzeam nimic!! :o

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Fri Oct 28, 2011 7:11 am

bubitza wrote:Neatza tuturor!!Si mult spor pe azi!!Eu de abia acum m-am trezit:D...puteai sa dai si cu tunul ca tot nu auzeam nimic!! :o


neata si tie... dar la ce ora te-ai culcat?
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

bubitza
senior
senior
Posts: 198
Joined: Mon Sep 05, 2011 11:33 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby bubitza » Fri Oct 28, 2011 7:30 am

Dixie wrote:
bubitza wrote:Neatza tuturor!!Si mult spor pe azi!!Eu de abia acum m-am trezit:D...puteai sa dai si cu tunul ca tot nu auzeam nimic!! :o


neata si tie... dar la ce ora te-ai culcat?

12 si un pic :D...nu exagerez cu orele de culcare... nu imi functioneaza neuronul la ore prea tarzii:P

bobi13
senior
senior
Posts: 257
Joined: Fri Jul 29, 2011 10:05 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby bobi13 » Fri Oct 28, 2011 7:39 am

si ce ''serviti'' astazi?...eu ma gandeam la anemii,leucemii,insuf renala...si sa repet socul septic...


Return to “Rezidentiat 2011”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests