Numar de inscrisi pe centre

next generation
User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 7:42 am

bobi13 wrote:pai asa incerc sa fac , sa le stiu bine astea mai scurte si mai usoare...si asa le tot repet...imi fac cateva pe zi si le repet, plus unul doua mai grele si mai lungi daca mai merge... :roll:


aaaa, pai tu cate pagini reusesti sa citesti pe zi? ... ca eu mai mult de o tema ( de maxim 30 de pagini ) , plus grilele de pe rezitests din dreptul ei, nu reusesc sa fac... cred ca e ceva ne-in-regula cu mine crybaby2.gif homework.gif violent1.gif
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 7:44 am

canci wrote:Ha, mai degraba as invata lupus&spondilita decat sa-mi bat capul cu bci, cancer cr sau chiar sarcina si fracturi. Nu zic ca sunt grele dar sunt lungi ca naiba, nu stiu cum reusiti voi sa le terminati pe toate intr-o zi. Ieri am stat toata ziua si am "tras" de arsuri...mi-am stricat toata ziua, mai bine zis.


apoi cred ca e dupa simpatiile si antipatiile fiecaruia. adica de exemplu, eu cu drag citesc tot ce tine de fracturi, sarcina, parte chirurgicala, decat tot ce tine de cardio sau reuma sau imuno.... vai de capu meu, imi vine sa ma dau cu capu de pereti cand vad subiectele de cardio/reuma/imuno.... :hate: :hate: :hate: violent1.gif violent1.gif violent1.gif
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

bobi13
senior
senior
Posts: 257
Joined: Fri Jul 29, 2011 10:05 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby bobi13 » Thu Oct 27, 2011 7:46 am

faza ca astea mici pe care le repet le-am citit de cateva ori mai demult...ca la astea mari prin care nu am trecut, stau mult...pai azi daca apuc sa fac cancerul colorectal dupa ce termin de repetat ii bine..si grile de pe rezitests nu am prea facut...nu stau dupa fiecare tema sa fac...am zis sa le citesc intai sii apoi...

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 7:47 am

bobi13 wrote:faza ca astea mici pe care le repet le-am citit de cateva ori mai demult...ca la astea mari prin care nu am trecut, stau mult...pai azi daca apuc sa fac cancerul colorectal dupa ce termin de repetat ii bine..si grile de pe rezitests nu am prea facut...nu stau dupa fiecare tema sa fac...am zis sa le citesc intai sii apoi...


pai si cate teme necitite deloc-deloc mai ai? :?:
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 7:49 am

Dixie wrote:
canci wrote:
Radonne wrote:Eu zic sa nu mai asteptati listele. Probabil repartitia pe sali va fi ultima postare a organizatorilor, in legatura cu examenul. Sper sa nu ne trezim dintre noi ca ne-am inscris intr-un centru si va trebui sa mergem in alt capat al Romaniei pentru a sustine examenul :devil:


Subscriu! N-are rost sa mai speram pt ca e clar, probabil prin noiembrie aflam si noi in ce sala dam, dc suntem inscrisi...si unde trebuie, detalii din astea complet "nesemnificative". :devil:


in cazul in care s-a produs o greseala si esti trecut pe timisoara, da tu vroiai sa dai in bucuresti, ce faci? te duci sa dai in timisoara??? is tampiti? pai poate tu ai familia in bucuresti, te muti ca fraieru in timisoara pentru ca una de la dsp a fost cu capu-n traista cand a facut listele ??? :hate: :hate: :hate:

Teoretic s-ar rezolva cu un telefon "stiti...s-a produs o greseala, bla, bla" doar ca, vezi tu, nu se ocupa nimeni de treaba asta. Adica dsp-urile urla ca ei n-au treaba, se pare ca nu suntem pe lista de prioritati a ms si umf'urile :roll: aici sunt no comment. :D

bobi13
senior
senior
Posts: 257
Joined: Fri Jul 29, 2011 10:05 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby bobi13 » Thu Oct 27, 2011 7:53 am

necitite deloc vreo 6(bci, tulb de ritm, ic, avc, inf tract sup la copil,hipertiroidism) la care mai adaug vreo 10 prin care am trecut doar o singura data si am subliat...deci pe care trebuie sa le reiau ca lumea...mai am o groaza... :roll:

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 8:15 am

bobi13 wrote:necitite deloc vreo 6(bci, tulb de ritm, ic, avc, inf tract sup la copil,hipertiroidism) la care mai adaug vreo 10 prin care am trecut doar o singura data si am subliat...deci pe care trebuie sa le reiau ca lumea...mai am o groaza... :roll:


lasa bobi, nu dispera. mai e timp. si apuci sa treci... concentrare maxima si fruntea sus.... trecem noi peste toate. :allright: in bucuresti dai rezi?
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

bobi13
senior
senior
Posts: 257
Joined: Fri Jul 29, 2011 10:05 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby bobi13 » Thu Oct 27, 2011 8:16 am

in mures

User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 8:17 am

Ah, pai si atunci de ce iti faci griji? :D

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 8:17 am

canci wrote: Teoretic s-ar rezolva cu un telefon "stiti...s-a produs o greseala, bla, bla" doar ca, vezi tu, nu se ocupa nimeni de treaba asta. Adica dsp-urile urla ca ei n-au treaba, se pare ca nu suntem pe lista de prioritati a ms si umf'urile :roll: aici sunt no comment. :D


apoi eu sper sa nu fi facut nimeni nici o greseala si sa ne gasim fiecare in orasul unde ne-am inscris. asa ar fi de preferat ! :rightblinky:
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

bobi13
senior
senior
Posts: 257
Joined: Fri Jul 29, 2011 10:05 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby bobi13 » Thu Oct 27, 2011 8:18 am

sa nu imi fac griji ca dau in mures sau ca mai am atat de invatat?...

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 8:18 am

bobi13 wrote:in mures


atunci vorba lui canci... don't worry. acolo garantat prinzi un loc. e posibil sa nu prinzi ce-ti doresti, e drept. insa... in locul tau, eu as sta relax .... tu canci pe ce dai? bucuresti? 8)
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

bobi13
senior
senior
Posts: 257
Joined: Fri Jul 29, 2011 10:05 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby bobi13 » Thu Oct 27, 2011 8:19 am

am inteles ca ar fi 508 cu totul inscrisi...si la generala is in total 357 locuri...acum sa vedem

User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 8:22 am

bobi, cica cea mai mica concurenta ar fi pe mures, de asta am zis sa nu-ti mai faci atatea griji dar na, acum depinde si ce vrei sa prinzi.
Eu da, pe Buc...

User avatar
Sim0n3l
senior
senior
Posts: 103
Joined: Sun Nov 15, 2009 8:44 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Sim0n3l » Thu Oct 27, 2011 8:25 am

Întreaga responsabilitate a corectitudinii datelor înscrise în tabele aparţine
direcţiilor de sănătate publică, respectiv ministerelor cu reţea sanitară proprie.
11. (1)Ministerul Sănătăţii va centraliza listele cu candidaţii şi le va defalca pe
centre universitare, conform opţiunii candidaţilor, respectiv conform arondării aprobate
pentru posturi. Pana la data de 17 octombrie 2011 Ministerul Sănătăţii va comunica
universitatilor de medicină şi farmacie numarul de candidaţi pentru fiecare domeniu din
centrul universitar respectiv, urmând ca pana la data de 24 octombrie 2011 să transmită în
format electronic listele nominale ale acestor candidaţi.

Bun,eu deduc asa:
DSP-urile tre sa transmita listele MSului.
MSul transmite CENTRELOR UNIVERSITARE numarul de locuri pana pe 17.10 si pana pe 24.10 listele nominale.
MA intreb unde s-a pirdut firul?! La MS sau la centrele universitare?!
Eu zic ca DSPurile si-au terminat treaba. AM putea sa dam un telefon la centrele universitare sa vedem daca au primit listele nominale sa vedem daca ne regasim in ele. Asta daca nu o lalaie MSul. Cert este ca centrele universitare sigur stiu numarul exact de inscrisi pe loc, respectiv post, pe fiecare specializare. Macar numarul asta l-am putea afla, urmand ca apoi sa asteptam listele.

User avatar
latte
senior
senior
Posts: 280
Joined: Fri Oct 14, 2011 10:41 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby latte » Thu Oct 27, 2011 8:30 am

eu m-am incurcat tare in calcule ieri cand am vazut k AMR 22 de zile, am inceput sa le pun pe hartie, sa le sucesc, sa le invart pe alea nefacute cu alea facute doar odata... m-a luat durerea de cat si cand am ajuns la data de 16 noemb. am realizat k imi raman 7 teme prin care voi trece numai odata. GRAV! a trecut timpul asta intr-un hal :what: :hrr:


voi pe ce puneti mai mult accent?

User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 8:36 am

Sim0n3l wrote:Întreaga responsabilitate a corectitudinii datelor înscrise în tabele aparţine
direcţiilor de sănătate publică, respectiv ministerelor cu reţea sanitară proprie.
11. (1)Ministerul Sănătăţii va centraliza listele cu candidaţii şi le va defalca pe
centre universitare, conform opţiunii candidaţilor, respectiv conform arondării aprobate
pentru posturi. Pana la data de 17 octombrie 2011 Ministerul Sănătăţii va comunica
universitatilor de medicină şi farmacie numarul de candidaţi pentru fiecare domeniu din
centrul universitar respectiv, urmând ca pana la data de 24 octombrie 2011 să transmită în
format electronic listele nominale ale acestor candidaţi.

Bun,eu deduc asa:
DSP-urile tre sa transmita listele MSului.
MSul transmite CENTRELOR UNIVERSITARE numarul de locuri pana pe 17.10 si pana pe 24.10 listele nominale.
MA intreb unde s-a pirdut firul?! La MS sau la centrele universitare?!
Eu zic ca DSPurile si-au terminat treaba. AM putea sa dam un telefon la centrele universitare sa vedem daca au primit listele nominale sa vedem daca ne regasim in ele. Asta daca nu o lalaie MSul. Cert este ca centrele universitare sigur stiu numarul exact de inscrisi pe loc, respectiv post, pe fiecare specializare. Macar numarul asta l-am putea afla, urmand ca apoi sa asteptam listele.


Pai, bun si centrele univ sunt umf, alea cu traditie :P Adica eu daca sun acum la umf Bucuresti aia o sa-mi spuna nr de inscrisi pe loc si pe post? hm, nu prea cred. :D Eventual ma aleg cu o criza de nervi la telefon.

bobi13
senior
senior
Posts: 257
Joined: Fri Jul 29, 2011 10:05 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby bobi13 » Thu Oct 27, 2011 8:36 am

eu ma gandesc ca astea lungi si grele sa le trec max de 2 ori...si restul ce mi se pare mai usor si mai scurt sa le mai repet...oricum dupa ce invat o tema am impresia ca stiu...si a doua zi daca ma gandesc la ea zici ca nici nu am citit-o deloc... :dizzy:

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 8:37 am

latte wrote:eu m-am incurcat tare in calcule ieri cand am vazut k AMR 22 de zile, am inceput sa le pun pe hartie, sa le sucesc, sa le invart pe alea nefacute cu alea facute doar odata... m-a luat durerea de cat si cand am ajuns la data de 16 noemb. am realizat k imi raman 7 teme prin care voi trece numai odata. GRAV! a trecut timpul asta intr-un hal :what: :hrr:


voi pe ce puneti mai mult accent?


nu dispera. in situatia ta suntem multi... dai in buc ? 8)
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 8:39 am

bobi13 wrote:eu ma gandesc ca astea lungi si grele sa le trec max de 2 ori...si restul ce mi se pare mai usor si mai scurt sa le mai repet...oricum dupa ce invat o tema am impresia ca stiu...si a doua zi daca ma gandesc la ea zici ca nici nu am citit-o deloc... :dizzy:



corect ... ha ha, intr-o noapte m-a chinuit un gand in somn. care is calculii foarte radioopaci, radioopaci, slab radioopaci si radiotransparenti... si asta dupa vreo 4-5 zile de cand terminasem de invatat tema asta, si ziceam eu ca o stiu cum trebuie. ha ha... iar in chinul noptii, logic ca le cam incurcam ... violent1.gif iar dimineata pt siguranta, direct la foi ... :lol:
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

bobi13
senior
senior
Posts: 257
Joined: Fri Jul 29, 2011 10:05 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby bobi13 » Thu Oct 27, 2011 8:41 am

:lol:

User avatar
latte
senior
senior
Posts: 280
Joined: Fri Oct 14, 2011 10:41 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby latte » Thu Oct 27, 2011 8:41 am

Da in buc., dar pe post, sper sa nu am vreun concurent pe aici...k nu sunt fericita posesoare a situatiei "omul si postul" :hate:

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 8:43 am

latte wrote:Da in buc., dar pe post, sper sa nu am vreun concurent pe aici...k nu sunt fericita posesoare a situatiei "omul si postul" :hate:


nuuu, cel putin pe mine sigur NU ma ai .... eu tot pe buc, dar pe loc... :peace:
si postul pe ce e? ati? sau? 8)
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 8:44 am

latte wrote:Da in buc., dar pe post, sper sa nu am vreun concurent pe aici...k nu sunt fericita posesoare a situatiei "omul si postul" :hate:

:lol: Pe ce post?

LE: accept si pm :D

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 8:45 am

canci wrote:
latte wrote:Da in buc., dar pe post, sper sa nu am vreun concurent pe aici...k nu sunt fericita posesoare a situatiei "omul si postul" :hate:

:lol: Pe ce post?


canci... si tu tot pe post? hello.gif
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

User avatar
latte
senior
senior
Posts: 280
Joined: Fri Oct 14, 2011 10:41 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby latte » Thu Oct 27, 2011 8:47 am

azi mi-am propus sa fac tulburari de rimt...am auzit k-i cam nasoala, de altfel cum e toata cardiologia...nu stiu fratilor cum reusiti sa invatati intr-o zi o tema de cardio si sa mai faceti ink 2 dupa...eu sunt de vina oare!? "gandesc mai incetut" :help:
ati da...dar shhh, nu mai spune la nimeni...poate sunt dusmanii pe aici... :smoking:

User avatar
latte
senior
senior
Posts: 280
Joined: Fri Oct 14, 2011 10:41 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby latte » Thu Oct 27, 2011 8:49 am

canci pe ce esti?

User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 8:53 am

Pe ati? Bun, suntem prieteni. :lol:

User avatar
Sim0n3l
senior
senior
Posts: 103
Joined: Sun Nov 15, 2009 8:44 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Sim0n3l » Thu Oct 27, 2011 8:54 am

latte si eu tot tulburari de ritm fac azi :) Acum am luat o pauza ca m-a luat foamea!

User avatar
latte
senior
senior
Posts: 280
Joined: Fri Oct 14, 2011 10:41 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby latte » Thu Oct 27, 2011 8:55 am

eii...da, colege de suferinta, cu siguranta nu suntem pe acelasi...asta dak esti si u in situatia mea...mai multi pe post...dak esti singurik...ufff ce bn o fi de aia!

User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 8:57 am

latte wrote:eii...da, colege de suferinta, cu siguranta nu suntem pe acelasi...asta dak esti si u in situatia mea...mai multi pe post...dak esti singurik...ufff ce bn o fi de aia!

Ti-am trimis pm. Eu habar n-am, imi place sa traiesc periculos. :lol:

User avatar
latte
senior
senior
Posts: 280
Joined: Fri Oct 14, 2011 10:41 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby latte » Thu Oct 27, 2011 8:58 am

simonel...la u stiam k merge repede cardio, dar nu cred k e toata lumea in situatia asta...din pacate...uofff....pupicei tie si lui bebe pofta mare :D

bubitza
senior
senior
Posts: 198
Joined: Mon Sep 05, 2011 11:33 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby bubitza » Thu Oct 27, 2011 8:58 am

A zis cineva mai sus de sunat la umf ...eu am sunat si surpriza :hate: ...ei nu se ocupa de rezi si ei nu stiu nimic :hammer:

User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 9:00 am

bubitza wrote:A zis cineva mai sus de sunat la umf ...eu am sunat si surpriza :hate: ...ei nu se ocupa de rezi si ei nu stiu nimic :hammer:

haha, nu iti era clar? :D Puteam sa jur ca asta e raspunsul.

User avatar
Sim0n3l
senior
senior
Posts: 103
Joined: Sun Nov 15, 2009 8:44 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Sim0n3l » Thu Oct 27, 2011 9:06 am

Aiurea!! Conform metodologiei, tot ar trebui sa stie numarul de inscrisi! E clar ca se fac mijmasuri! Tre sa fac loc unora sau altora, altfel nu imi explic. De ex, la Craiova au afisat pe siteul UMF cati inscrisi sunt...e drept, amestecati loc+post, dar daca nu era treaba lor atunci de ce au facut-o?!

User avatar
canci
elder
elder
Posts: 548
Joined: Mon Oct 18, 2010 8:20 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby canci » Thu Oct 27, 2011 9:12 am

Dar la MS a mai sunat cineva? :devil:

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 9:13 am

canci wrote:
bubitza wrote:A zis cineva mai sus de sunat la umf ...eu am sunat si surpriza :hate: ...ei nu se ocupa de rezi si ei nu stiu nimic :hammer:

haha, nu iti era clar? :D Puteam sa jur ca asta e raspunsul.



cica ei nu se ocupa de rezi. da cine se ocupa de rezi atunci? LOL... nu decanu, in frunte cu rectoru si toti ai lor sunt cei ce fac grila de ex? nu ei is sefii ai' mari? doar nu te pomenesti ca tanti de la dsp ce n-are nici o legatura cu medicina o sa alcatuiasca grila? ... violent1.gif :box:
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House

bubitza
senior
senior
Posts: 198
Joined: Mon Sep 05, 2011 11:33 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby bubitza » Thu Oct 27, 2011 9:17 am

Dixie wrote:
canci wrote:
bubitza wrote:A zis cineva mai sus de sunat la umf ...eu am sunat si surpriza :hate: ...ei nu se ocupa de rezi si ei nu stiu nimic :hammer:

haha, nu iti era clar? :D Puteam sa jur ca asta e raspunsul.



cica ei nu se ocupa de rezi. da cine se ocupa de rezi atunci? LOL... nu decanu, in frunte cu rectoru si toti ai lor sunt cei ce fac grila de ex? nu ei is sefii ai' mari? doar nu te pomenesti ca tanti de la dsp ce n-are nici o legatura cu medicina o sa alcatuiasca grila? ... violent1.gif :box:


Daaaa...pai asa mi-au zis :hate: :hate: :hate: sa sun la dsp ca ei nu stiu nimic :evil: ...si de la dsp invers !!! :dizzy:

User avatar
Sim0n3l
senior
senior
Posts: 103
Joined: Sun Nov 15, 2009 8:44 pm

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Sim0n3l » Thu Oct 27, 2011 9:19 am

E jalea de pe Planeta! Eu zic sa mai asteptam, poate poate pana maine se misca...Daca nu, luni nu vreti sa concepem un comunicat de presa? :devil:
Stie cineva numarul de la Minister? Sa putem vbi cu cineva care stie cum sta treaba, nu cu vreo secretara care isi face unghiile in birou?! Am putea suna pe rand pana ii exasperam! :devil:

User avatar
Dixie
senior
senior
Posts: 460
Joined: Tue Oct 25, 2011 10:29 am

Re: Numar de inscrisi pe centre

Postby Dixie » Thu Oct 27, 2011 9:20 am

bubitza wrote:Daaaa...pai asa mi-au zis :hate: :hate: :hate: sa sun la dsp ca ei nu stiu nimic :evil: ...si de la dsp invers !!! :dizzy:


pai eu te cred ca asa ti-au zis... doar ca scuza lor e asa, mai rau decat pt copiii de gradinita. ca si astia de la gradinita s-au smecherit si te baga in spital la ce replici au si ce minte ascutita si-au format...
duduia de la umf cred ca ar trebui sa-si caute alta scuza putin mai rezonabila si mai plauzibila, asa ca pt niste oameni mari ce suntem... :box: :duel:
Inteligenta mea sclipitoare incepe sa devina o povara . ~ Dr. House


Return to “Rezidentiat 2011”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests