spitale anul 4

User avatar
matrix
elder
elder
Posts: 519
Joined: Mon Jul 07, 2003 9:03 am

spitale anul 4

Postby matrix » Mon Oct 06, 2003 8:49 pm

daca anul 3 si-a deschis un topic cu spitalele lor de ce nu ar face asta si anul 4 ?!

asa ca eu sunt seria 6 cu niste spitale tare ciudate :

respirator, digestiv : colentina
ortopedie : urgenta
chirurgie : pantelimon
chir pediatrica : gr alexandrescu
CARDIO: BAGDASAR????

pana acum n-am reusit sa aflu mai nimic de la colegii mai mari asa ca poate gasesc ceva ajutor aici
stiu ca digestivul ar fi nasol la prof Voiosu si ca in pantelimon notele s-ar lua tare ciudat(un soi de cum ti-o fi norocul) dar cam atat de restul nu stiu nimic
Viata lunga si prospera!

User avatar
matrix
elder
elder
Posts: 519
Joined: Mon Jul 07, 2003 9:03 am

inca ceva...

Postby matrix » Mon Oct 06, 2003 8:53 pm

Radiologie in SUUB cel de care incerc sa ma feresc cat pot -- am facut chirurgie anul trecut acolo si e groaznic nu se face nimic; nici cu forta nu-i poti pune pe asistenti sa-ti arate ceva; si eu care speram sa nu mai fac nimic aici .......

apropo cum e la igiena?? un soi de protectia muncii???
Viata lunga si prospera!

Olive
junior
junior
Posts: 83
Joined: Sun Jul 06, 2003 7:18 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Olive » Mon Oct 06, 2003 8:55 pm

Cardio BAGDASAR a facut seria lui Alex Ispas asa ca daca stii pe cineva acolo informeaza-te direct. Ce stiu eu? Cursurile sunt FOARTE proaste dar exista si 2-3 asistenti competenti, precum si o sectie de terapie intensiva care merita exploatata.

Respirator in URGENTA? A auzit cineva cum e?

User avatar
Madi
elder
elder
Posts: 666
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:16 am
Location: Tei
Contact:

Postby Madi » Mon Oct 06, 2003 9:28 pm

Parca a mai intrebat cineva ceva despre ortopendie in Urgenta si cardio in Bagdasar... :roll: Dar Olive are dreptate, exista ... eu cred doar o asistenta buna, pe care din pacate eu nu am nimerit-o, iar cursurile sunt extrem de proaste. Daca vrei, pot sa ti le si dau sa te convingi. La ortopedie in Urgenta e dragutz, dar nici aici cursurile nu sunt grozave, iti trebuie o carticica albastra. Digestivul in Colentina e destul de greu din cate am auzit (nu am avut placerea), iar respirator in Colentina e un fel de vacanta.
Chirurgie pediatrica faceti in anul IV? Noi abia anul asta (VI) o sa avem placerea. Se spune ca la G. Alexandrescu e destul de greu, dar nu stiu daca e valabil si pentru chirurgie...
Chirurgie in Pantelimon? Hmmm, asta chiar nu stiu.
Dagli amici mi guardi Dio, dai nemici mi guardo io!

User avatar
brainene
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Tue Sep 30, 2003 8:06 pm
Location: Bucharest
Contact:

Postby brainene » Mon Oct 06, 2003 9:41 pm

eu am trecut de stagii cand erau intr-o conformatie diferita dar din ceea ce stiu eu va voi spune despre fiecare

Cardiologie

Fundeni excelent mai ales daca faceti cu rugina coman sau cioranu
Urgenta bine sfatul meu e tatu chitoiu sau fruntelata
Bagdasar fugiti dna sinescu nu e stapana pe materie

Colentina e totul usor
SUUB e asa asa

Respirator Cel mai bun e Filaret, in Fundeni nu se face dar se ia 10 usor
Digestiv Urgenta si apoi Fundeni
Ortopedie Foisor si Bagdasar, se invata si se iau note mari
Chir infantila clar Pesamosca in Budimex

User avatar
Pisica_den_Cheshire
senior
senior
Posts: 316
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:13 pm
Location: eternal pits of doom
Contact:

Postby Pisica_den_Cheshire » Mon Oct 06, 2003 10:45 pm

chirurgia in pantelimon e bataie de joc. cursurile slabe, asistentii n-au nici timp nici kef de tine dar in general sunt simpatici. notele se dau cam la intamplare, un examen la care se copiaza din greu.
in principiu nici nu-i prea necesar sa te duci, merge un plocon la doamna Geta, secretara shi ai rezolvat cu prezentele.
Cats kick ass. Says so on the t-shirt.
ImageThis is my sig. Worship my sig.Image

User avatar
magdutz
elder
elder
Posts: 792
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:00 am
Location: bucuresti

Postby magdutz » Tue Oct 07, 2003 9:05 pm

brainene wrote:Chir infantila clar Pesamosca in Budimex


Pesamosca e un el sau o ea? e asist sau prof?Budimex e tot una cu Marie Curie?

User avatar
magdutz
elder
elder
Posts: 792
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:00 am
Location: bucuresti

Postby magdutz » Tue Oct 07, 2003 9:08 pm

in legatura cu chirurgia in SUB, la Palade...pana acum mi se pare super, dupa experienta anului 3, mai ales, din Pantelimon( :evil: )...asistentii chiar se acupa de noi, cursurile profului pot fi urmarite, notate, intelese chiar...e doar o impresie, sau o tin asa tot timpul?
cum e ex?cat de corect?cat de greu?tre sa iau cartea profului?

User avatar
Hawkeye
senior
senior
Posts: 131
Joined: Sun Jul 06, 2003 2:31 am
Contact:

Postby Hawkeye » Tue Oct 07, 2003 9:31 pm

Olive wrote:Respirator in URGENTA? A auzit cineva cum e?

Eu am facut Respirator in Urgenta, cu conf. Zeana. La grupe, depinde cu ce asistent faci. Unii se ocupa, altii nu.
Examenul, la mine, a fost grila. Baza e reprezentata de cursuri. Majoritatea grilelor sunt din ce se preda. O mica parte, insa, sunt inspirate din Gherasim si Harrison. Dar cursurile conteaza.
Examenul practic e vrajeala. Desi dai cu Zeana, nu conteaza la nimic. Ideea e ca Zeana e atat de aiurit, incat incurca notele. Insa nu trebuie sa te afecteze, ca nu conteaza la nimic. Doar pt amorul propriu.

magdutz wrote:in legatura cu chirurgia in SUB, la Palade... asistentii chiar se acupa de noi, cursurile profului pot fi urmarite, notate, intelese chiar...e doar o impresie, sau o tin asa tot timpul?
cum e ex?cat de corect?cat de greu?tre sa iau cartea profului?

Asistentii se tin de treaba doar la inceput. Apoi, se lasa pe tanjeala, se pun pe operatii. Insa, daca te intereseaza chirurgia, ai liber acces la sala oricand doresti, inclusiv in garda. Per ansamblu, stagiul e placut.
Examenul consta in 10 subiecte scrise, care sunt din carte. E bine sa ai cartea (un xerox e cel mai bine), pt ca profu' nu preda chiar tot la curs. Subiectele nu sunt grele.
Oricum, notele sunt mari.
My lifestyle determines my deathstyle ! :usa

User avatar
brainene
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Tue Sep 30, 2003 8:06 pm
Location: Bucharest
Contact:

Postby brainene » Tue Oct 07, 2003 9:33 pm

Pesamosca e un el.. profesorul..e o celebritate in domeniu, dar a imbatranit si pe la ultimile sedinte de Consiliu am vazut ca e insotit de o tipa mai tanara..nu stiu cine e
Budimex = Marie Curie
chestia cu cadoul la secretara o puteti generaliza cam la toate catedrele, pt ca sunt cele mai importante persoane

chirurgia in SUUB e buna, mai buna decat Pantelimon dar aveti grija ca la anul al doilea se face cu Oprescu si nu mai e chiar asa ok

multa bafta

Olive
junior
junior
Posts: 83
Joined: Sun Jul 06, 2003 7:18 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Olive » Wed Oct 08, 2003 11:21 pm

Eu am facut Respirator in Urgenta, cu conf. Zeana. La grupe, depinde cu ce asistent faci. Unii se ocupa, altii nu.


Hawkeye, te rog da-mi si mie ceva mai multe detalii de genul un nume de asistent care se ocupa, eventual un nume din categoria care nu se ocupa si mai ales in ce masura conteaza prezentele. Exista vreun 'tip' pt ca stagiul sa mearga bine pana la capat?

User avatar
Hawkeye
senior
senior
Posts: 131
Joined: Sun Jul 06, 2003 2:31 am
Contact:

Postby Hawkeye » Sat Oct 11, 2003 10:03 pm

Olive wrote:Hawkeye, te rog da-mi si mie ceva mai multe detalii de genul un nume de asistent care se ocupa, eventual un nume din categoria care nu se ocupa si mai ales in ce masura conteaza prezentele. Exista vreun 'tip' pt ca stagiul sa mearga bine pana la capat?

Scuze pt intarziere, Olive, dar n-am mai intrat pe forum pana azi.
Cand am facut eu, erau niste doctori de care n-am auzit ca ar mai fi primit grupe. In plus, nu era nici conf. Balanescu venit la Floreasca. Insa, pot sa-ti spun ca dr. Fruntelata se ocupa de studenti. La fel si Balanescu, dupa ce a venit. Mai era si dr. Badila care facea treaba, dar am auzit ca a plecat la o specializare (nu mai stiu nimic de ea). Eu am facut cu o nefroloaga (nu mai stiu cum o cheama), pe care o vedeam rar, iar atunci cand o vedeam, faceam mai mult nefrologie decat respirator.
Prezenta se face la secretariat. Daca ai acolo prezenta, poti sa pleci acasa. Important e sa vii dimineata si sa te semnezi. Prezentele conteaza, pt ca, la un anumit numar de absente, stabilit de prof. Dorobantu, nu mai intri in examen. Uneori, cand nu se uita secretara, te mai poti semna si cu cateva zile in urma.
My lifestyle determines my deathstyle ! :usa

User avatar
somnorici
junior
junior
Posts: 87
Joined: Wed Oct 22, 2003 9:33 pm

Postby somnorici » Wed Oct 22, 2003 10:08 pm

si eu am facut respiratorul in urgenta. mie nu mi-a placut - nu mi-a placut in primul rand inghrsuiala de acolo: paturi cu pacienti pe holuri... oricum depinde de asistentul de grupa. buni sunt: dr.badila (o tipa f. sufletista) si dr.bazac. ele sunt cam singurele care se ocupa de grupe. mai era un tip la et. 5 dar imi scapa numele. examenul a fost grila. pe noi ne-a lasat profa cu asistentii care nu prea aveau chef de noi si ne-au lasat ceva mai putin timp. asa ca nu am avut timp mai deloc. trebuia sa pui bulinutele cand citeai grila ca oricum nu mai aveai timp sa revii.
ex. practic e intr-adevar vrajeala. daca il dai cu profa (dorobantu) e traumatizant (valabil si pt cardio). ai senzatia ca nu stii nimic-nimic si ca nu ai nici o sansa sa iei examenul. dar nu conteaza in alta masura decat examene date de asistenti care doar te intraba ce nota ai vrea... e chestie de noroc.
cam atat. sper ca am fost de ajutor cuiva.
in rest din anul 4 mie mi-au placut DIGESTIVUL in Fundeni - spital curat, cu asistenti amabili chir daca nu foarte sarguinciosi, cursuri frumoase, examen practic decent, nore mari la scris.
Inca mai sper!

User avatar
bparvu
junior
junior
Posts: 37
Joined: Fri Jul 11, 2003 1:03 am
Contact:

Postby bparvu » Sat Oct 25, 2003 12:18 am

da digestivu in fundeni cum se face, ca de luni (adica 27 oct ) incepe seria 4 acolo, si pana acu auzii numa' pareri contradictorii...
The truth is always in the middle

nimdA
Posts: 4
Joined: Wed Jul 16, 2003 1:36 pm

chirurgie in suub cu Oprescu (cer detalii)

Postby nimdA » Sat Oct 25, 2003 1:29 am

brainene wrote:chirurgia in SUUB e buna, mai buna decat Pantelimon dar aveti grija ca la anul al doilea se face cu Oprescu si nu mai e chiar asa ok


voi incepe chirurgie in suub cu Oprescu poti sa dai mai multe detalii (curs, asistenti, examen, prezente SECRETARE)?

User avatar
darkside
senior
senior
Posts: 410
Joined: Sun Jul 06, 2003 2:04 am
Location: Somewhere in US of A

Postby darkside » Sat Oct 25, 2003 2:37 am

mda, si pe mine ma intereseaza
Ultimul care pleaca sa stinga lumina ......

User avatar
matrix
elder
elder
Posts: 519
Joined: Mon Jul 07, 2003 9:03 am

chirurgie in SUUB - OPRESCu

Postby matrix » Sat Oct 25, 2003 9:23 am

pe Oprescu nu-l vezi deloc, poate un pic la examen dupa ce l-ai asteptat 5 ORE sa va spuna succes la examen;

asist sunt ingrozitori, adica practic fug de studenti; oricum nu prea ii vezi pe acolo; singurul mai bun e BRANESCU(el) care chiar se ocupa daca vede ca va intereseaza daca nu nu face nimic;
mai exista SMARANDACHE - care e secretar la UMF e foarte "ocupat" si practic nu-l vezi;
SERBAN - cel care prob va fi urmatorul sef de sectie, e foarte ocupat cu "avansarea in cariera" asa ca nici pe el nu-l prea vedeti;

PREDOIU- e pensionat, dar a fost sef de sectie, stie f multe, si macar il vezi in fiecare zi si-ti prezinta macar un caz;

se fac microcursuri in sal de vestiar care are 30 scaune si de obicei voi sunteti 70, fara aer cond in cam 20 m patrati asa ca....; sunt plicticoase si TOTAL NEFOLOSITOARE , mai bine citesti TU din ORICE CARTE; noua ne-a facut pregatirea postoperatorie 6 microcursuri de cand auzeai ce vrea sa predea o luai la goana.....
CURSURILE sunt PROASTE, vin cu niste carti si-ti citesc din ele sau va intreaba pe voi ce e anestezia, cum credeti ca se face, ....... asta vreo 1 ora ca apoi la sf cursului sa nu ramai cu nimic;
EXAMEN- la lp noi am dat intrumentar chirurgical; la scris/oral discutie cu seful de sectie(Savloski.. Serban .. Smarandache) unde trebuie sa stii subiectele care in general sunt in PALADE(cartea de la edit All);
NOTELE- dupa impresia artistica mai mult; in general 8-10 sau 5 daca nu stii ce e ala esofag;
Viata lunga si prospera!

User avatar
somnorici
junior
junior
Posts: 87
Joined: Wed Oct 22, 2003 9:33 pm

Postby somnorici » Sat Oct 25, 2003 1:14 pm

digestivu' in Fundeni: eu am facut anul trecut acolo si mi s-a parut bine. dimineata tre sa fii acola pe la 8.30. se semneaza dar te poate semna si altcineva fara nici o problema. secretara mai pleaca.... mai se face ca nu vede. noi nu i-am dus nimic si a fost ok. asistentii sunt draguti dar majoritatea au treaba (endoscopii, eco) dar poti sta cu ei, poti sa-i intrebi si-ti si raspund. poti sa te plimbi peste tot, sa intrebi pe oricine (si ai ce vedea). singura chestie nasoala mi s-a parut ca e tarziu cursul - la 12.00 asa ca lp-ul e cam lung, multa lume se plictiseste si pleaca inainte de curs (depinde cred si de serie). Cursurile sunt frumoase, mai ales ale Conf. Diculescu. in plus sunt suficiente (chiar prea mult) pt examen.
Examenul practic e ok. Se da cu Conf. Diculescu, d-na dr. Gheorghe si dl dr. Gheorghe (fiecare cu cei de pe etajul sau) - chiar e simplu.
Scrisul: 10 subiecte scurte. Cam putin timp. trebuie sa ssrii la fiecare ceva daca nu stii chiar pe subiect macar in jurul lui dar nu lasa subiecte descoperite. La noi au fost note f mari: majoritatea 10 si 9, cativa de 8 si un 7. Oricum supraevaluate - eu ma asteptam la un 7-8 si am luat 10 (si in situatia asta au fost majoritatea). Am auzit ca dupa noi a fost o serie cu note mai mici... n-as putea sa spun ce s-a intamplat.
Au si o carte, destul de scumpa dar nu ai nevoie de ea daca ai cursurile. daca o vrei neaparat mai bine ti-o tragi la xerox. ti-o imprumuta chiar ei. sunt f draguti. e bine insa sa fiti macar 20 la cursuri...
cam atat stiu eu. si sunt impresiile mele.... subiective...
Inca mai sper!

User avatar
bparvu
junior
junior
Posts: 37
Joined: Fri Jul 11, 2003 1:03 am
Contact:

Postby bparvu » Sat Oct 25, 2003 8:36 pm

somnorici wrote:cursul - la 12.00 asa ca lp-ul e cam lung, multa lume se plictiseste si pleaca inainte de curs (depinde cred si de serie)

:? damn, chiar asa de tarzii?!?
asta inseamna ca la 2-2:30 se pleaca de acolo!
mersi pt info :D
The truth is always in the middle

User avatar
magdutz
elder
elder
Posts: 792
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:00 am
Location: bucuresti

Postby magdutz » Sun Nov 16, 2003 10:18 pm

cum sunt lp-urile de chirurgie pediatrica la budimex?se ocupa cineva de noi?au cazuri interesante? se face prezenta?

Olive
junior
junior
Posts: 83
Joined: Sun Jul 06, 2003 7:18 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby Olive » Sun Nov 30, 2003 1:18 pm

Din ciclul "Sa intrebam, sa intrebam" am o mare curiozitate:

a mai facut cineva chirurgie prin Bagdasar? cum e? cine-s asistentii? care-i calitatea stagiului? ce note se iau?

Merci anticipat cunoscatorilor :)

User avatar
bparvu
junior
junior
Posts: 37
Joined: Fri Jul 11, 2003 1:03 am
Contact:

Postby bparvu » Sat Feb 28, 2004 1:06 am

am inceput resp in sub, cu andronescu(prof) si zalutchi(asist)
are cineva o lista de subiecte din care se da examenul?
cum e practicul?


10x anticipat
The truth is always in the middle

User avatar
rolyzoly
senior
senior
Posts: 218
Joined: Tue Mar 16, 2004 7:55 pm

Postby rolyzoly » Tue Mar 16, 2004 9:03 pm

stiti ceva de cursurile de pedagogie si de engleza medicala?
si inca ceva: cit de obligatorii sunt optionalele? :roll:

User avatar
firstaidkit
senior
senior
Posts: 110
Joined: Tue Feb 03, 2004 6:13 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby firstaidkit » Tue Mar 16, 2004 9:40 pm

o prietena anul 6 zice ca istoria med si etica sunt obligatirii pentru cei care termina acum anul 6.

pe site-ul facultei zice ca din facultative tre sa ai la sfarsitul facultatii 4 credite (engleza facultativa are 2, la fel si istoria medicinei, etica, neurostiintele)

User avatar
firstaidkit
senior
senior
Posts: 110
Joined: Tue Feb 03, 2004 6:13 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby firstaidkit » Tue Mar 16, 2004 9:45 pm

ups... postat de 2 ori

User avatar
EMMA
newbie
newbie
Posts: 24
Joined: Tue Mar 16, 2004 10:31 pm

Postby EMMA » Tue Mar 16, 2004 10:37 pm

Si pana la urma stie cineva cum e cardio in Bagdasar? Chiar asa de rau? Am inteles k practicul conteaza f mult!

User avatar
Madi
elder
elder
Posts: 666
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:16 am
Location: Tei
Contact:

Postby Madi » Wed Mar 17, 2004 2:36 am

firstaidkit wrote:o prietena anul 6 zice ca istoria med si etica sunt obligatirii pentru cei care termina acum anul 6.

pe site-ul facultei zice ca din facultative tre sa ai la sfarsitul facultatii 4 credite (engleza facultativa are 2, la fel si istoria medicinei, etica, neurostiintele)


Aver sentito dire e mezza bugia.

Eu nu gasesc nimic pe site-ul facultatii ca trebuie sa am vreun credit... :roll: Daca stie cineva ceva sigur, pleaaaaaase, spuneti! Daca nu, nu mai aruncati asa morcovi! :(

User avatar
firstaidkit
senior
senior
Posts: 110
Joined: Tue Feb 03, 2004 6:13 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby firstaidkit » Thu Mar 18, 2004 1:21 am

http://www.uni-davila.ro/

students -> ECTS -> Curriculum medicine ultimele 2 randuri de jos....

auzi...morcovi.... :fist:

User avatar
somnorici
junior
junior
Posts: 87
Joined: Wed Oct 22, 2003 9:33 pm

Postby somnorici » Fri Mar 19, 2004 3:34 pm

da, dar daca ar fi asa... etica, istoria, engleza sunt facultative nu optionale. cele optinale sunt cele din grupul neurostiinte, chirurgie cardiovasc, neurochirurgie....
dar nu cred ca sta vreun bau-bau sa verifice ce d'astea am facut... cel putin nu i-am auzit pe cei ce au terminat sa fi avut vreunul probleme de genul asta.
Inca mai sper!

User avatar
firstaidkit
senior
senior
Posts: 110
Joined: Tue Feb 03, 2004 6:13 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Onco

Postby firstaidkit » Mon Mar 22, 2004 4:05 pm

Cand are seria 12 examen la onco?

User avatar
matrix
elder
elder
Posts: 519
Joined: Mon Jul 07, 2003 9:03 am

despre oncologie

Postby matrix » Mon Mar 22, 2004 4:43 pm

cel mai tamp stagiu de pana acum...nu faci nimic..cursurile sunt slabe..iar examenul e bataie de jos mai bine te duci direct la mariri ca oricum n-au chef de corectat lucrari...

pacat ca acolo unde e floarea oncologiei rom tot nimic....doar cei de la chirurgie mi-au placut am descoperit ca pot fi si chirurgi care stiu ceva..
Viata lunga si prospera!

User avatar
firstaidkit
senior
senior
Posts: 110
Joined: Tue Feb 03, 2004 6:13 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby firstaidkit » Mon Mar 22, 2004 9:26 pm

Si totusi, cand e examenul?

User avatar
rolyzoly
senior
senior
Posts: 218
Joined: Tue Mar 16, 2004 7:55 pm

Postby rolyzoly » Mon Mar 22, 2004 10:48 pm

nu s-a stabilit inca. pe 29 sau 30.03

User avatar
firstaidkit
senior
senior
Posts: 110
Joined: Tue Feb 03, 2004 6:13 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby firstaidkit » Mon Mar 22, 2004 11:36 pm

u're a doll. Poti sa imi zici cand se stabileste? :?

User avatar
firstaidkit
senior
senior
Posts: 110
Joined: Tue Feb 03, 2004 6:13 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby firstaidkit » Fri Mar 26, 2004 1:45 pm

si totusi, ati aflat ceva?

User avatar
rolyzoly
senior
senior
Posts: 218
Joined: Tue Mar 16, 2004 7:55 pm

Postby rolyzoly » Fri Mar 26, 2004 5:05 pm

exam onco: luni la 14.30 (practic+teoretic).
spor la unvatat :lol:

User avatar
dr.lory
Posts: 3
Joined: Sun Mar 14, 2004 7:20 pm
Location: Golful Porcilor
Contact:

Postby dr.lory » Sat Apr 03, 2004 9:02 pm

Cardio-Bagdasar...stie cineva ceva concret :?: cum decurge examenul?cum e Sineasca :?: Cam la ca se asteapta din partea studentilor :?: Obisnuieste sa pice :?: :shock: zicetzi :!: zicetzi :!: stiti ceva :?:

:P

Ema
newbie
newbie
Posts: 18
Joined: Wed Jan 14, 2004 9:58 pm
Contact:

Postby Ema » Fri Apr 23, 2004 8:39 pm

Intrebare:Care sunt sansele sa faci in anul IV chirurgia tot la Coltea?Ca si in anul III adica.Trebuie sa vb cu Burcos?Sau daca nu cu el,atunci cu cine?

ADRENALINA
Posts: 3
Joined: Sat Apr 24, 2004 3:44 pm

Postby ADRENALINA » Sat Apr 24, 2004 3:52 pm

Stie cineva dak se face farmacologia clinica? :?: Eu personal nu sunt de acord sa dam vreun examen, nu am fost la nici un curs cu toate k s-au tinut! In plus am inteles k se strang semnaturi ptr a nu se face! Dak sunteti de acord sa nu se faca semnati!

jack_the _riper
newbie
newbie
Posts: 21
Joined: Thu Mar 25, 2004 9:55 pm
Location: Buc

Postby jack_the _riper » Sat Apr 24, 2004 5:18 pm

Pai hai sa strangem mai repede semnaturi, ca cei de la seriile 5 si 9 deja o fac; ar fi ideal sa se stranga de la toate seriile. Nu? Vorbiti si voi cu sefii de serie. :!:


Return to “Anii 4-6”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests