Transfer intre serii

unbekannte
Posts: 3
Joined: Sat Jan 03, 2015 1:03 am

Transfer intre serii

Postby unbekannte » Sat Jan 03, 2015 1:22 am

Salutare! Sunt anul 2 si as vrea sa stiu daca se poate sa ma transfer in alta serie la inceputul semestrului 2, si eventual ce conditii trebuie sa indeplinesc ca sa mi se accepte transferul. Multumesc anticipat.

User avatar
Crisskat
junior
junior
Posts: 54
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:18 pm
Location: Bucharest

Re: Transfer intre serii

Postby Crisskat » Sat Jan 03, 2015 10:59 am

unbekannte wrote:Salutare! Sunt anul 2 si as vrea sa stiu daca se poate sa ma transfer in alta serie la inceputul semestrului 2, si eventual ce conditii trebuie sa indeplinesc ca sa mi se accepte transferul. Multumesc anticipat.


un parfum de vreo 2 mil si un buchetoi de flori la secretara si se rezolva imediat. mie mi-a acceptat instant cand a vazut punguta de sephora. a mai incercat si o alta colega doar cu flori si i-a zis ca nu mai sunt locuri. daca te intelegi bine si cu seful/sefa de serie, roaga-l/o sa mearga vorbeasca cu ea in ziua respectiva sau sa mearga cu tine pt ca secretara noastra e cam ciufuta in majoritatea zilelor.
banuiesc ca pt bucuresti intrebi, nu?
We were all young and beautiful once. It's transient, and then it's gone.

unbekannte
Posts: 3
Joined: Sat Jan 03, 2015 1:03 am

Re: Transfer intre serii

Postby unbekannte » Sat Jan 03, 2015 1:41 pm

Crisskat wrote:
unbekannte wrote:Salutare! Sunt anul 2 si as vrea sa stiu daca se poate sa ma transfer in alta serie la inceputul semestrului 2, si eventual ce conditii trebuie sa indeplinesc ca sa mi se accepte transferul. Multumesc anticipat.


un parfum de vreo 2 mil si un buchetoi de flori la secretara si se rezolva imediat. mie mi-a acceptat instant cand a vazut punguta de sephora. a mai incercat si o alta colega doar cu flori si i-a zis ca nu mai sunt locuri. daca te intelegi bine si cu seful/sefa de serie, roaga-l/o sa mearga vorbeasca cu ea in ziua respectiva sau sa mearga cu tine pt ca secretara noastra e cam ciufuta in majoritatea zilelor.
banuiesc ca pt bucuresti intrebi, nu?


Da, pentru Bucuresti intreb. Mersi mult, am bagat la cap :D .

User avatar
Crisskat
junior
junior
Posts: 54
Joined: Tue Oct 02, 2012 12:18 pm
Location: Bucharest

Re: Transfer intre serii

Postby Crisskat » Sat Jan 03, 2015 8:28 pm

de curiozitate, de unde si unde vrei sa te muti?
We were all young and beautiful once. It's transient, and then it's gone.


Return to “Anii 1-3”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests