Ce indrumator sa aleg, cum este specialitatea mea ??

de dat il dam, dar il mai terminam ?
User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Ce indrumator sa aleg, cum este specialitatea mea ??

Postby b3 » Fri Dec 11, 2009 6:03 pm

Apar prea multe topicuri pe tema asta si vad ca nu au nici raspunsuri. Probabil pentru ca pe Rezidentiat 2009 nu intra decat cei care au dat examenul anul asta, cu foarte mici exceptii. Pe sectiunea Viata in spital viewforum.php?f=18 intra rezidentii din toti anii si din toate centrele si deja exista foarte multe topicuri cu foarte multe raspunsuri, pentru fiecare specialitate. Daca nu le gasiti pe prima pagina, mergeti si pe urmatoarele sau folositi Search sau pe google "specialitate site:imed.ro/forum" , mai sunt si discutii de anul trecut, la fel de actuale ca cele de acum 6 ani, pentru ca traim in Romania.

Daca sunteti utilizatori noi si aveti mai putin de 5 posturi, posturile voastre necesita aprobarea unui moderator. Pe Viata in spital moderatorul intra mai rar, asa ca este posibil sa treaca ceva timp pana sa va apara posturile de acolo. Solutia ar fi sa aveti rabdare sau sa intrati pe alte sectiuni unde se aproba mai repede mesajele noi si sa CONTRIBUITI pe acolo cu raspunsuri la intrebarile existente, asta fiind de altfel si una din regulile generale ale unei comunitati online.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce indrumator sa aleg, cum este specialitatea mea ??

Postby b3 » Sat Dec 12, 2009 1:15 pm

up
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
camelia_n
junior
junior
Posts: 29
Joined: Thu Nov 12, 2009 10:31 am
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Ce indrumator sa aleg, cum este specialitatea mea ??

Postby camelia_n » Sat Dec 12, 2009 1:21 pm

Aveti vreo recomandare pentru Medicina de familie - Bucuresti? As vrea sa si invat ceva, si sa fie lejer, pentru ca fac si a doua facultate la zi.

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: Ce indrumator sa aleg, cum este specialitatea mea ??

Postby b3 » Sat Dec 12, 2009 1:24 pm

ai topic de 45 de pagini despre rezidentiat MF pe Viata in spital. Ai citit macar ce scrie mai sus inainte sa postezi ?
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
camelia_n
junior
junior
Posts: 29
Joined: Thu Nov 12, 2009 10:31 am
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Ce indrumator sa aleg, cum este specialitatea mea ??

Postby camelia_n » Sat Dec 12, 2009 1:35 pm

scuze, m-am gandit sa postez si eu ceva. :)


Return to “Rezidentiat 2009”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests