coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

de dat il dam, dar il mai terminam ?
simion777
junior
junior
Posts: 73
Joined: Mon Nov 17, 2008 11:30 am

coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby simion777 » Wed Nov 18, 2009 4:35 pm

pun pariu ca toti cei care au scris ca ar fi fost furate subiectele si date la cei din cluj sunt numai din bucuresti si trebuie si ei sa se lege de ceva.mai bine v-ati gandi ca voi in anul 6 stati si invatati numai pentru rezi si profi nu stiu cum sa va mai scuteasca de cursuri in timp ce in cluj se face scoala pe bune.vedeti-va de treaba voastra si nu mai mintit lumea.sunte-ti niste invidiosi.daca s-ar fi fraudat ar fi fost mult mai mari notele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doktorita
senior
senior
Posts: 213
Joined: Sun Nov 16, 2008 3:54 pm

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby Doktorita » Wed Nov 18, 2009 4:36 pm

looooooooooooooooooooooooool ....

User avatar
Velvet Underground
senior
senior
Posts: 480
Joined: Sat Nov 01, 2008 3:09 pm
Location: Montmartre

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby Velvet Underground » Wed Nov 18, 2009 4:37 pm

Ba pe-a ma-tii!!!!!!!!!

Din cate stiu, individul care a acuzat (fara dovezi) era din Timisoara.

Lizz22
elder
elder
Posts: 552
Joined: Thu Aug 09, 2007 11:55 am
Contact:

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby Lizz22 » Wed Nov 18, 2009 5:16 pm

LOOOOOOOOOLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
b3....mai inchizi un topic? :peace: :peace: :peace:

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby Chingachgook » Wed Nov 18, 2009 5:50 pm

la craiova si brasov e liniste


de ce credeti?


pentru ca acolo s-a furat cel mai mult
s-a dat la toata lumea sa fie toti multumiti

e adevarat ca la bucuresti in anul 6 nu se mai face nimic
prin alte locuri am auzit ca pauza asta incepe din anul 2
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

Lizz22
elder
elder
Posts: 552
Joined: Thu Aug 09, 2007 11:55 am
Contact:

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby Lizz22 » Wed Nov 18, 2009 6:23 pm

kooksee wrote:la craiova si brasov e liniste


de ce credeti?


pentru ca acolo s-a furat cel mai mult
s-a dat la toata lumea sa fie toti multumiti

e adevarat ca la bucuresti in anul 6 nu se mai face nimic
prin alte locuri am auzit ca pauza asta incepe din anul 2


da!!!daa!!!!daaa!!!!asa e!

ps:mah,voi ati innebunit de tot?

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Wed Nov 18, 2009 6:51 pm

simion777 wrote:sunte-ti niste invidiosi

Esti semi-analfabeta.
Daca te prind clujenii, te bat de-ti sar capacele, pe motiv ca-i faci de râs.
Singura durere suportabilă e durerea altora.

User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby d'Arc » Wed Nov 18, 2009 10:49 pm

si cand te gandesti ca grilele de anul asta au fost chiar penibil de usoare... XXsmoker.gif

razi
senior
senior
Posts: 358
Joined: Mon Jul 24, 2006 1:29 pm

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby razi » Wed Nov 18, 2009 11:00 pm

Parca faceti parte din galeriile suporterilor din fotbal

Hercule Poirot
Posts: 4
Joined: Sun Mar 15, 2009 2:13 pm

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby Hercule Poirot » Wed Nov 18, 2009 11:39 pm

eu nu inteleg ce e cu obiceiul asta de a asculta "zvonistica" si a ne tot antepronunta. pana nu se pune clasamentul chestiile cu ce a facut clujul sau bucurestiul sunt doar zvonuri si aproximari. am tot auzit povestea cu 943 de puncte (infirmata, inteleg, de nota de promovare care indica un alt punctaj maxim). avand in vedere cate grile au fost gresite (1 e gresita indiscutabil si mai sunt inca 3 cel putin discutabile !!!) eu zic ca punctajele de anul asta sunt rezonabile, oricum peste cele de anul trecut.

si - ca sa lamurim lucrurile - medicina ca lumea nu se mai face nicaieri in tara, din cand in cand mai prinzi un stagiu de care esti multumit. de aia a ajuns facultatea noastra de carutza si cei mai buni se tireaza urgent afara. daca o comisie nu poate face 200 de grile fara sa dea chix la un examen natzional... ce sa mai zici...

si dupa aia ne injuram pe forumuri aiurea... eu am facut in bucuresti si respect facultatea de la cluj. din ce am auzit eu bucurestii au fost peste cluj la punctaje anul asta, dar motivul nu e ca stam in anul 6 acasa. unii stau, altii nu, dar aia care stau dupa parerea mea stau cam degeaba. si vai de aia pe care ii vor trata harrisonistii de profesie (editia 1996). eu n-am stat acasa, mi-am vazut de stagii si tot am luat punctaj f mare.

simion777
junior
junior
Posts: 73
Joined: Mon Nov 17, 2008 11:30 am

Re:

Postby simion777 » Thu Nov 19, 2009 12:54 pm

eu analfabeta tu un mare pr...,din graba mai greseste lumea desteptule.te deranjeaza adevarul si de aia gasesti nod in papura.

simion777
junior
junior
Posts: 73
Joined: Mon Nov 17, 2008 11:30 am

Re:

Postby simion777 » Thu Nov 19, 2009 12:56 pm

mesajul anterior era pentru tine "Im"

simion777
junior
junior
Posts: 73
Joined: Mon Nov 17, 2008 11:30 am

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby simion777 » Thu Nov 19, 2009 1:01 pm

Hercule Poirot wrote:eu nu inteleg ce e cu obiceiul asta de a asculta "zvonistica" si a ne tot antepronunta. pana nu se pune clasamentul chestiile cu ce a facut clujul sau bucurestiul sunt doar zvonuri si aproximari. am tot auzit povestea cu 943 de puncte (infirmata, inteleg, de nota de promovare care indica un alt punctaj maxim). avand in vedere cate grile au fost gresite (1 e gresita indiscutabil si mai sunt inca 3 cel putin discutabile !!!) eu zic ca punctajele de anul asta sunt rezonabile, oricum peste cele de anul trecut.

si - ca sa lamurim lucrurile - medicina ca lumea nu se mai face nicaieri in tara, din cand in cand mai prinzi un stagiu de care esti multumit. de aia a ajuns facultatea noastra de carutza si cei mai buni se tireaza urgent afara. daca o comisie nu poate face 200 de grile fara sa dea chix la un examen natzional... ce sa mai zici...

si dupa aia ne injuram pe forumuri aiurea... eu am facut in bucuresti si respect facultatea de la cluj. din ce am auzit eu bucurestii au fost peste cluj la punctaje anul asta, dar motivul nu e ca stam in anul 6 acasa. unii stau, altii nu, dar aia care stau dupa parerea mea stau cam degeaba. si vai de aia pe care ii vor trata harrisonistii de profesie (editia 1996). eu n-am stat acasa, mi-am vazut de stagii si tot am luat punctaj f mare.




Uite aici un om care gandeste.si eu respect facultatea din bucuresti.am chiar o colega de acolo care anul trecut a luat cardio,deci regula nu e valabila pentru toti dar am vrut sa precizez ca se arunca cu noroi degeaba in clujeni.cei care au facut in bucuresti stiu ca nu spun prostii cand afirm ca foarte multi nu dau pe la stagii in anul 6 in timp ce la cluj se face chiar si prezenta la cursuri si se scad puncte daca nu ai 80% prezenta.

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42656
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby Calico » Thu Nov 19, 2009 1:06 pm

simion777 wrote:cei care au facut in bucuresti stiu ca nu spun prostii cand afirm ca foarte multi nu dau pe la stagii in anul 6 in timp ce la cluj se face chiar si prezenta la cursuri.

Exact ca la Titu!

User avatar
Velvet Underground
senior
senior
Posts: 480
Joined: Sat Nov 01, 2008 3:09 pm
Location: Montmartre

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby Velvet Underground » Thu Nov 19, 2009 1:12 pm

Si cu toate astea rezultatele sunt slabute rau anul asta.

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby b3 » Thu Nov 19, 2009 2:20 pm

Unde slabute, ati innebunit ? Sau erai ironic ? :) In 2008 au fost doar 3 punctaje peste 900, maxim 905. In 2007 doar 7 peste 900, maxim 923. Anul asta 9 peste 900, maxim 921. Plus ca peste 700 de puncte au fost doar 1400 in 2007, 1000 in 2008 si acum in 2009 sunt 1600! Cu 200, respectiv 600 de oameni mai mult. (Ma plictisesc rau :) )
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
Velvet Underground
senior
senior
Posts: 480
Joined: Sat Nov 01, 2008 3:09 pm
Location: Montmartre

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby Velvet Underground » Thu Nov 19, 2009 2:21 pm

Ma refeream la CJ vs B :)

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: coruptie la cluj????pardon poate la bucuresti

Postby b3 » Thu Nov 19, 2009 3:14 pm

Am inteles. Hai ca-l inchid si pe asta ca se mai trezeste lumea din soc si iar incep discutiile cu coruptia.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara


Return to “Rezidentiat 2009”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest