Acte si demersuri pentru stagiatura?

de dat il dam, dar il mai terminam ?
User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby zana_ale » Thu Feb 12, 2009 7:02 pm

BUBU ,la fel am patit si eu,numai ca eu inca nu am depus cerere pt suplimentarea bugetului. incepe sa ma enerveze chestia asta, asa ca....
mamica unei zane!

User avatar
alina_ok
elder
elder
Posts: 609
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:09 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby alina_ok » Fri Feb 13, 2009 12:19 am

zana_ale wrote:BUBU ,la fel am patit si eu,numai ca eu inca nu am depus cerere pt suplimentarea bugetului. incepe sa ma enerveze chestia asta, asa ca....

ce cerere de suplimentare a bugetului? asta de unde mai este? s-au tampit de tot?
khabi kushi khabie gham...

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby zana_ale » Fri Feb 13, 2009 9:25 am

se pare ca da! mi s-a spus ca s-a aprobt dosarul,dar ca trebuie sa merg la spital sa-i intreb daca au fonduri sa ma plateasca,daca nu sa fac o cerere pt suplimentarea acestora.
mamica unei zane!

User avatar
BBUBU
junior
junior
Posts: 85
Joined: Wed Nov 19, 2008 10:20 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby BBUBU » Fri Feb 13, 2009 9:52 am

da! intradevar cererea am depus-o la spital... si nu e o cerere tip, e una care o faci pe loc acolo ...acum nu stiu cat mai am de asteptat...sper sa nu se aprobe o data cu bugetul spitalului, care se va face din cate am inteles doar in aprilie....sper sa fie separat...am crezut ca sunt ultimul care asteapta!!!
[b][b]" cine are noroc are, cine n-are, n-are!!"[/b][/b]

User avatar
alina_ok
elder
elder
Posts: 609
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:09 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby alina_ok » Sun Feb 15, 2009 7:59 pm

dar daca noi am depus cerere deja pentru suplimentarea locurilor nu e normal ca si bugetul pt spitalul respectiv trebuie sa fie suplimentat, sau noi trebuie sa muncim pe nasturi si naveta sa o facem din banii parintilor?
khabi kushi khabie gham...

User avatar
BBUBU
junior
junior
Posts: 85
Joined: Wed Nov 19, 2008 10:20 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby BBUBU » Sun Feb 15, 2009 8:57 pm

normal ...pai da, la noi e normal!!...cam asa merg treburile...ceea ce au facut cei de la ms ...ne-au impartit repede pe la spitale si abia acum cred ca stau si se gandesc..."oare avem bani pt ei?"... sper sa nu avem vre-o bucurie si sa ne spuna ca n-au bani pt noi!!!
[b][b]" cine are noroc are, cine n-are, n-are!!"[/b][/b]

User avatar
BBUBU
junior
junior
Posts: 85
Joined: Wed Nov 19, 2008 10:20 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby BBUBU » Sun Feb 15, 2009 8:59 pm

zana_ale ...ai primit vre-un raspuns??
[b][b]" cine are noroc are, cine n-are, n-are!!"[/b][/b]

User avatar
alina_ok
elder
elder
Posts: 609
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:09 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby alina_ok » Sun Feb 15, 2009 9:01 pm

BBUBU wrote:normal ...pai da, la noi e normal!!...cam asa merg treburile...ceea ce au facut cei de la ms ...ne-au impartit repede pe la spitale si abia acum cred ca stau si se gandesc..."oare avem bani pt ei?"... sper sa nu avem vre-o bucurie si sa ne spuna ca n-au bani pt noi!!!

eu nu semnez in cazul asta nici un contract, chiar daca imi vine raspuns pozitiv la dosar. nu-mi convine.
khabi kushi khabie gham...

User avatar
BBUBU
junior
junior
Posts: 85
Joined: Wed Nov 19, 2008 10:20 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby BBUBU » Sun Feb 15, 2009 9:16 pm

pai si alegi sa stai acasa pana la rezi?? eu unul prefer sa stau prin spitale decat acasa ...de reprezentant med nici macar nu vreau sa aud!!
[b][b]" cine are noroc are, cine n-are, n-are!!"[/b][/b]

User avatar
alina_ok
elder
elder
Posts: 609
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:09 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby alina_ok » Sun Feb 15, 2009 9:21 pm

BBUBU wrote:pai si alegi sa stai acasa pana la rezi?? eu unul prefer sa stau prin spitale decat acasa ...de reprezentant med nici macar nu vreau sa aud!!

pai eu trebuie sa fac naveta si daca nu ma plateste, ajung in acelasi punct mort din care am plecat. mai bine stau acasa si nu mai cheltui 3 milioane pe luna din banii parintilor. mai bine merg voluntar la un medic de familie aici la mine in oras.
khabi kushi khabie gham...

User avatar
BBUBU
junior
junior
Posts: 85
Joined: Wed Nov 19, 2008 10:20 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby BBUBU » Sun Feb 15, 2009 9:24 pm

alina_ok wrote:
BBUBU wrote:pai si alegi sa stai acasa pana la rezi?? eu unul prefer sa stau prin spitale decat acasa ...de reprezentant med nici macar nu vreau sa aud!!

pai eu trebuie sa fac naveta si daca nu ma plateste, ajung in acelasi punct mort din care am plecat. mai bine stau acasa si nu mai cheltui 3 milioane pe luna din banii parintilor. mai bine merg voluntar la un medic de familie aici la mine in oras.


pai tu ai inceput sa faci practica ?? mi-e mi-au spus ca pana nu-mi vine aprobarea de la ms n-am ce cauta ...daca nu cumva vreau sa fac voluntariat....pt voluntariat pot gasi ceva mai aproape....
[b][b]" cine are noroc are, cine n-are, n-are!!"[/b][/b]

User avatar
alina_ok
elder
elder
Posts: 609
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:09 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby alina_ok » Sun Feb 15, 2009 9:41 pm

BBUBU wrote:
alina_ok wrote:
BBUBU wrote:pai si alegi sa stai acasa pana la rezi?? eu unul prefer sa stau prin spitale decat acasa ...de reprezentant med nici macar nu vreau sa aud!!

pai eu trebuie sa fac naveta si daca nu ma plateste, ajung in acelasi punct mort din care am plecat. mai bine stau acasa si nu mai cheltui 3 milioane pe luna din banii parintilor. mai bine merg voluntar la un medic de familie aici la mine in oras.


pai tu ai inceput sa faci practica ?? mi-e mi-au spus ca pana nu-mi vine aprobarea de la ms n-am ce cauta ...daca nu cumva vreau sa fac voluntariat....pt voluntariat pot gasi ceva mai aproape....

nu. si mie mi-au spus la fel. dar eu am trimis a doua cerere pentru practica asistata, ca prima nu mi s-a aprobat. dar nu mi-au spus nimic de alta cerere pt. buget, au spus doar ca suplimenteaza postul cu tot cu bugetul aferent. acu atept iar de 3 saptamani si mai bine sa imi vina un raspuns. dar am spus ca in caz ca imi vine raspuns afirmativ, si daca imi pune conditia cu cererea pentru suplimentarea bugetului, eu nu mai semnez contractul cu spitalul. sunt sigura ca or sa spuna ca nu au bani, altfel nu mai inventau o noua formalitate.chiar sunt curioasa sa vad ce se intampla. maine e o noua zi dintr-o alta saptamana plina de surprize.
khabi kushi khabie gham...

User avatar
BBUBU
junior
junior
Posts: 85
Joined: Wed Nov 19, 2008 10:20 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby BBUBU » Sun Feb 15, 2009 9:50 pm

eu i-ti urez succes !! si eu astept din decembrie...doar in feb pe 2 mi-au spus ca s-a aprobat cererea si acum astept sa-mi aprobe si bugetul...
ei, poti fi mai optimista...poate tu nu mai trebuie sa faci cerere pt buget....poate o fac cei de la spital pentru tine...e drept ca de mult stam pe tusa....
[b][b]" cine are noroc are, cine n-are, n-are!!"[/b][/b]

User avatar
BBUBU
junior
junior
Posts: 85
Joined: Wed Nov 19, 2008 10:20 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby BBUBU » Tue Feb 17, 2009 7:29 pm

vreau numai sa va spun ca azi 17 feb mi-au dat tel cei de la spital si pe 1 martie am sa incep lucru...
a mai primit cineva raspuns??
succes si voua!! :peace: :peace:
[b][b]" cine are noroc are, cine n-are, n-are!!"[/b][/b]

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby zana_ale » Tue Feb 17, 2009 9:04 pm

felicitarii tuturor celor care au primit raspuns si multa bafta celor care asteapta!
eu am sa ma duc joi la spital sa cer o amanare de incepere a lucrurului pana in septembrie. nu pot renunta la 800 ron (indemnizatie) pt 650 ron, din care 300 ron ma coasta doar naveta!!!!!!!! daca reusesc e bine,daca nu... asta e!!!!!!!!
mamica unei zane!

User avatar
JOHN22
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Tue Feb 17, 2009 9:49 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby JOHN22 » Tue Feb 17, 2009 9:57 pm

Salutari tuturor in primul rand,fiind primul meu post pe acest forum.
Am si eu o intrebare pe care o adresez persoanelor avizate(cei care fac deja stagiatura):a luat cineva salariul pe prima luna de munca?Mie trebuia sa-mi intre in data de 16 ,tot personalul spitalului a primit,dar eu si cu colegul meu si el avand statutul de medic stagiar nu am primit salariul.Daca a primit cineva salariul,sau stie anumite informatii privind acest aspect,postati .Va multumesc anticipat!

User avatar
Aurora boreala
senior
senior
Posts: 223
Joined: Wed Aug 06, 2008 10:46 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby Aurora boreala » Tue Feb 17, 2009 10:53 pm

JOHN22 wrote:Salutari tuturor in primul rand,fiind primul meu post pe acest forum.
Am si eu o intrebare pe care o adresez persoanelor avizate(cei care fac deja stagiatura):a luat cineva salariul pe prima luna de munca?Mie trebuia sa-mi intre in data de 16 ,tot personalul spitalului a primit,dar eu si cu colegul meu si el avand statutul de medic stagiar nu am primit salariul.Daca a primit cineva salariul,sau stie anumite informatii privind acest aspect,postati .Va multumesc anticipat!


Nici eu nu am primit salariul inca!!!
Ma gandeam ca sunt singura in situatia asta.... :roll: Acelasi lucru s-a intamplat si la mine: tot personalul spitalului a primit salariul, numai eu nu! Aveam de gand sa ma duc sa cer lamuriri cu gandul ca poate s-a intamplat ceva cu virarea banilor intre banca si spital, dar din cate vad mai sunt si altii, din pacate.... :cry:

Probabil ca se asteapta virarea de la minister odata cu adoptarea noului, si mult asteptatului buget pe 2009 al minunatei noastre tarisoare!!! :(
Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun!

http://www.youtube.com/watch?v=a4eav7dF ... re=related

Anjin-san
junior
junior
Posts: 52
Joined: Thu Nov 20, 2008 4:10 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby Anjin-san » Wed Feb 18, 2009 5:33 pm

Bere la toti!!!!! Am primit azi salariul:D, vre-o 900 RON. Le urez celor carora nu le-a venit sa le intre cat mai repede, si la cei ce au actele depuse sa li se aprobe dosarele.
Succes!
p.s.:facand practica la CPU am primit 50% spor de urgenta.
niciodata sa nu-ti para rau de-un lenes! :peace:

User avatar
drzuzu
senior
senior
Posts: 140
Joined: Fri Nov 21, 2008 6:01 pm
Location: cuca macaii
Contact:

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby drzuzu » Wed Feb 18, 2009 6:33 pm

Eu vroiam sa intreb daca se dau sporurile....Eu sunt pe oncologie si ar trebui, daca se acorda sporurile, sa am spor de 80%. Deci...se dau sporurile sau nu?
Mersi
"Poti zidi o lume-ntreaga, poti s-o sfarmi, orice ai spune, peste toate o lopata de tarana se depune..."

User avatar
BBUBU
junior
junior
Posts: 85
Joined: Wed Nov 19, 2008 10:20 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby BBUBU » Wed Feb 18, 2009 8:18 pm

JOHN22 wrote:Salutari tuturor in primul rand,fiind primul meu post pe acest forum.
Am si eu o intrebare pe care o adresez persoanelor avizate(cei care fac deja stagiatura):a luat cineva salariul pe prima luna de munca?Mie trebuia sa-mi intre in data de 16 ,tot personalul spitalului a primit,dar eu si cu colegul meu si el avand statutul de medic stagiar nu am primit salariul.Daca a primit cineva salariul,sau stie anumite informatii privind acest aspect,postati .Va multumesc anticipat!

se poate ca tu sa primesti salariu mai tarziu pt ca bugetul e separat de cel al spitalului, noi cica suntem platiti de minister!!
multa bafta...

ps am vazut ca tu lucrezi deja de o luna, eu am sa incep abia in martie si sunt curios cam ce te pune sa faci...si in subordinea a cator medici esti??? mie mi-au spus ca am sa fiu in subordinea mai multor dr. cand la pedi, cand pe interne... :peace:
[b][b]" cine are noroc are, cine n-are, n-are!!"[/b][/b]

User avatar
JOHN22
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Tue Feb 17, 2009 9:49 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby JOHN22 » Mon Feb 23, 2009 6:41 pm

BBUBU wrote:
JOHN22 wrote:Salutari tuturor in primul rand,fiind primul meu post pe acest forum.
Am si eu o intrebare pe care o adresez persoanelor avizate(cei care fac deja stagiatura):a luat cineva salariul pe prima luna de munca?Mie trebuia sa-mi intre in data de 16 ,tot personalul spitalului a primit,dar eu si cu colegul meu si el avand statutul de medic stagiar nu am primit salariul.Daca a primit cineva salariul,sau stie anumite informatii privind acest aspect,postati .Va multumesc anticipat!

se poate ca tu sa primesti salariu mai tarziu pt ca bugetul e separat de cel al spitalului, noi cica suntem platiti de minister!!
multa bafta...

ps am vazut ca tu lucrezi deja de o luna, eu am sa incep abia in martie si sunt curios cam ce te pune sa faci...si in subordinea a cator medici esti??? mie mi-au spus ca am sa fiu in subordinea mai multor dr. cand la pedi, cand pe interne... :peace:


Da,asa este salariul a intrat mai tarziu decat preconizam...dar cel mai important este ca a intrat.
Sunt pe sectie de interne,sub supravegherea unui medic,programul e ok,stres deloc,in rest...same shit ca la rezidenti,adica multe foi de scris.
Omul se impiedica uneori de adevar, dar cel mai adesea el se ridica si isi continua drumul.

Koso
junior
junior
Posts: 42
Joined: Wed Oct 08, 2008 4:30 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby Koso » Mon Feb 23, 2009 7:20 pm

Da,asa este salariul a intrat mai tarziu decat preconizam...dar cel mai important este ca a intrat.
Sunt pe sectie de interne,sub supravegherea unui medic,programul e ok,stres deloc,in rest...same shit ca la rezidenti,adica multe foi de scris.[/quote]


salariu o sa intarzie in fiecare luna, eu lucr din oct si defiecare data a venit dupa data de 20.
de bonuri voi ce stiti? eu am primit bonuri pana in decembrie, inclusiv. pe ianuarie nu au dat bonuri de masa.

User avatar
BBUBU
junior
junior
Posts: 85
Joined: Wed Nov 19, 2008 10:20 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby BBUBU » Tue Feb 24, 2009 8:50 pm

mie nu mi-au spus nimic de bonuri ...putem intreba la DSP..dar daca ti-au dat, ma gandesc ca ar trebui sa dea la toti stagiarii, pt ca suntem platiti de ms si nu ar trebui sa difere...oricum pot sa le taie pe motiv de "criza"...oricum eu voi lua primul salar undeva in aprilie si am sa va anut cat si daca e cu bonuri sau nu :peace: :allright:
[b][b]" cine are noroc are, cine n-are, n-are!!"[/b][/b]

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby zana_ale » Wed Feb 25, 2009 8:49 am

eu am fost ieri si am vorbit la spital,am rugat-o pe directoare sa ma lase sa incep serviciul peste cateva luni,ea a fost deacord si mi-a spus chiar sa merg la dsp sa fac o cerere catre minister in care sa specific ca orasul e departe,ca trebuie sa fac naveta zilnic 2 ore( dus intors) si ca am copil mic in intretinere si astfel sa mi se aprobe detasarea aici ,in oras, sa-i trimit ei pontajul si ea imi v-a da salariu. :)
mamica unei zane!

vokuro
junior
junior
Posts: 93
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby vokuro » Wed Feb 25, 2009 3:38 pm

se pare ca a rasarit soarele si prin sibiu :)
i mean....am intzeles ca ne-au venit si noua aprobarile de la buget si ca ar fi posibil sa incepem din martie :)
how cool is that?

oricum it was about time :) :crazy: :multi:
Verum est, quod legitur, fronte capillata, sed plerumque sequitur occasio clavata.

User avatar
BBUBU
junior
junior
Posts: 85
Joined: Wed Nov 19, 2008 10:20 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby BBUBU » Wed Feb 25, 2009 4:11 pm

zana_ale wrote:eu am fost ieri si am vorbit la spital,am rugat-o pe directoare sa ma lase sa incep serviciul peste cateva luni,ea a fost deacord si mi-a spus chiar sa merg la dsp sa fac o cerere catre minister in care sa specific ca orasul e departe,ca trebuie sa fac naveta zilnic 2 ore( dus intors) si ca am copil mic in intretinere si astfel sa mi se aprobe detasarea aici ,in oras, sa-i trimit ei pontajul si ea imi v-a da salariu. :)

mult succes!! tu oricum aveai indemnizatia, nu?? si vei putea lucra daca ai copil mic? e destul de greu..plus ca indemnizatia e aproape cat salariu...nu stiu ce as fi facut in locul tau...sa raman cu copilul sau sa raman in sistem...medicina daca nu o practici ..se uita..dar pe de alta parte, ai sa mai ai timp sa inveti pt rezi ....daca si lucrezi si cand vi acasa abia astepti sa-l vezi pe ala micu...e greu !! Dar sa sti ca atunci cand esti mai ocupata ...poti fi mult mai eficienta ...decat cei care poate n-au nimic de facut decat sa invete...eu i-ti urez spor la toate!!! :peace:
[b][b]" cine are noroc are, cine n-are, n-are!!"[/b][/b]

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby zana_ale » Wed Feb 25, 2009 5:12 pm

sarumana! si eu sper sa fac fata...
mamica unei zane!

User avatar
alina_ok
elder
elder
Posts: 609
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:09 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby alina_ok » Thu Feb 26, 2009 3:36 pm

pana la urma cat ia in mana un stagiar, care nu este pe urgente?
khabi kushi khabie gham...

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby zana_ale » Thu Feb 26, 2009 5:51 pm

dupa cate stiu eu 650 ron
mamica unei zane!

Koso
junior
junior
Posts: 42
Joined: Wed Oct 08, 2008 4:30 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby Koso » Fri Feb 27, 2009 4:28 pm

zana_ale wrote:dupa cate stiu eu 650 ron



pe gineco 820ron am luat

lucille
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Thu Feb 26, 2009 7:44 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby lucille » Mon Mar 02, 2009 7:46 pm

Eu am luat 621 la Spit. Sf. Luca. Momentan nu primim nici un fel de spor.

lucille
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Thu Feb 26, 2009 7:44 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby lucille » Mon Mar 02, 2009 7:47 pm

621 RON

vokuro
junior
junior
Posts: 93
Joined: Mon Feb 25, 2008 3:27 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby vokuro » Tue Mar 03, 2009 9:51 pm

astazi am semnat si noi, cei din sibiu, contractele de angajare :) yupiiiiiiiiii :)
Verum est, quod legitur, fronte capillata, sed plerumque sequitur occasio clavata.

aspirina
senior
senior
Posts: 214
Joined: Fri Nov 21, 2008 2:43 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby aspirina » Thu Mar 05, 2009 10:16 pm

Bravo,fratello,felicitari! :allright:

User avatar
alina_ok
elder
elder
Posts: 609
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:09 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby alina_ok » Fri Apr 03, 2009 3:58 pm

am o intrebare. la stagiari se dau si bonuri de masa? parca auzisem pe cineva ca a primit. sau e la latitudinea spitalelor...
khabi kushi khabie gham...

User avatar
Aurora boreala
senior
senior
Posts: 223
Joined: Wed Aug 06, 2008 10:46 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby Aurora boreala » Mon Apr 06, 2009 7:42 pm

alina_ok wrote:am o intrebare. la stagiari se dau si bonuri de masa? parca auzisem pe cineva ca a primit. sau e la latitudinea spitalelor...


Eu am primit pana acum bonuri de masa, dar nu as sti sa precizez de cine depinde acest lucru :rev:
As inclina sa cred, totusi, ca depinde de spital din moment ce sunt fosti colegi de-ai mei din alte judete care nu primesc aceste bonuri de masa :changes:

Ramane de vazut cat timp le vom mai primi ?! :what:
Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun!

http://www.youtube.com/watch?v=a4eav7dF ... re=related

toteu
Posts: 3
Joined: Fri Oct 24, 2008 4:05 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby toteu » Mon Apr 06, 2009 10:26 pm

In ce oras faci stagiatura?Eu sunt in Is si nu primesc.

User avatar
BBUBU
junior
junior
Posts: 85
Joined: Wed Nov 19, 2008 10:20 am

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby BBUBU » Tue Apr 07, 2009 4:00 pm

eu am primit 20 de bonuri de 8.44 roni :mrgreen: sunt din bv!!!
[b][b]" cine are noroc are, cine n-are, n-are!!"[/b][/b]

User avatar
alina_ok
elder
elder
Posts: 609
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:09 pm

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby alina_ok » Tue Apr 07, 2009 4:05 pm

am gasit un articol dintr-o lege care prevede ca si stagiarii trebuie sa primesca bonuri de masa si sporuri. ne cam trag in tzapa cu treaba asta iar.
khabi kushi khabie gham...

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: Acte si demersuri pentru stagiatura?

Postby zana_ale » Tue Apr 07, 2009 8:48 pm

BBUBU wrote:eu am primit 20 de bonuri de 8.44 roni :mrgreen: sunt din bv!!!


ce spital te plateste?
mamica unei zane!


Return to “Rezidentiat 2009”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests