Joburi in UK de la 2000 lire/sapt. Samb 13 feb, Bucuresti

incotro ?
targcarieremedicale
newbie
newbie
Posts: 21
Joined: Tue Apr 14, 2009 11:11 am

Joburi in UK de la 2000 lire/sapt. Samb 13 feb, Bucuresti

Postby targcarieremedicale » Thu Feb 11, 2010 1:20 pm

:allright:
Spitalele private din Anglia angajeaza medici romani cu 2000 de lire/saptamana !
Seminar de informare- sambata 13 feb 2010, Rin Grand Hotel Bucuresti, orele 15-18


Exista acum noi oportunitati disponibile pentru doctorii din Romania de a lucra in spitale private din Marea Britanie.
Weekendul acesta, compania NES Healthcare (lider in plasarea doctorilor in spitale independente din Marea Britanie) va tine un seminar de informare SAMBATA, 13 FEBRUARIE intre 15:00-18:00, la RIN GRAND HOTEL Bucuresti. (Sos. Vitan-Barzesti 7D, sector 4).
Intrarea la seminar este gratuita, inscriere pe http://www.rmoUK.com

Joburi pentru medici in spitalele private din Anglia la 2000 lire/saptamana, cu cazare si masa asigurate de spital!

Cerintele minime pentru doctori pentru a incepe munca in Anglia sunt:
- minim 2 ani de experienta clinica, dupa facultate
- cunoasterea limbii engleze.
Jobul ofera flexibilitatea de a lucra 1, 2 sau 3 saptamani pe luna, ceea ce inseamna ca se poate continua munca si in tara de origine.
Contractele standard sunt de la 6 luni la 12 luni, dar sunt posibile si perioade mai scurte de timp.

Inscriere pentru seminarii, calendar seminarii in Romania si mai multe detalii despre joburile din Anglia pe: http://www.rmoUK.com

Seminarul este tinut de dr. Grzegorz Chodkowski, medic cardiolog in Polonia.
Majoritatea informatiilor prezentate in seminar sunt greu de gasit pe siteurile de prezentare, ele fiind transmise din perspectiva unui medic care a ocupat efectiv un job de RMO. (resident medical officer)

Prin participarea gratuita la seminar aflati detalii despre ceea ce trebuie sa faci ca RMO intr-un spital din Anglia, diferente fata de responsibilitatile unui medic resident din Romania, informatii despre medicina din spitalele private, despre contractul de munca si salariu, perioadele de contract, alte beneficii acordate de spitale, sfaturi despre cum sa inveti engleza medicala eficient.

Prezentarile gratuite tinute de NES Healthcare in Romania sunt un proiect in curs de desfasurare, existand mai multe editii. Calendar seminarii pe http://www.rmoUK.com

Cel mai apropiat seminar de informare: 13 Februarie 2010, orele 15-18, RIN GRAND HOTEL, Bucuresti
Urmatorul seminar: sfarsitul lunii februarie/inceputul lunii martie 2010.


User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Joburi in UK de la 2000 lire/sapt. Samb 13 feb, Bucuresti

Postby Chingachgook » Mon Feb 15, 2010 9:49 pm

manca-i-ar tata pe astia de la gandu

un rezident britanic are in jur la 2000/LUNA

1500 e o gramada de bani daca raportam la ce munca e.

teoretic (ca practic e imposibil) ar veni 6000/luna. un europarlamentar are 5500/luna


mie imi place de polonezul ala care se lauda ca e cardiolog.

:)
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Joburi in UK de la 2000 lire/sapt. Samb 13 feb, Bucuresti

Postby 187.92a » Mon Feb 15, 2010 10:06 pm

un europarlamentar are 7000/luna. in europa cel putin :)

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Joburi in UK de la 2000 lire/sapt. Samb 13 feb, Bucuresti

Postby Chingachgook » Mon Feb 15, 2010 11:00 pm

7000 de euro
transforma in lire ca despre astea era vorba in propozitie
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Joburi in UK de la 2000 lire/sapt. Samb 13 feb, Bucuresti

Postby 187.92a » Mon Feb 15, 2010 11:40 pm

aa. da. iese 6000.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Joburi in UK de la 2000 lire/sapt. Samb 13 feb, Bucuresti

Postby Chingachgook » Mon Feb 15, 2010 11:50 pm

iauz. cat un rmo din ala

si ca sa mergem mai departe cu similitudinile nici unu nici altul nu plateste cazarea si masa

si daca te cheama vadim, gigi sau eba probabil depui aceeasi cantitate de efort
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...


Return to “Viata dupa rezi”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests