practica asistata/supravegheata

schimbarea schimbarii...
asis
Posts: 2
Joined: Mon Dec 15, 2008 5:34 pm

practica asistata/supravegheata

Postby asis » Mon Dec 15, 2008 5:45 pm

buna,
stie cineva unde se depune dosarul pt practica asistata in iasi?
asi vrea sa fac practica asistata la un cabinet de medicina de familie in iasi dar nu stiu unde se depun dosarele si ce trebuie sa contina dosarul.
daca stie cineva il rog sa imi spuna si mie......pt ca am fost la DSP Iasi la camera 5 si doamnele de acolo nu stiu nimic.....poate nu trebuie sa ma duc acolo....dk stiti ceva va rog ajutati-ma.
multumesc

User avatar
alina_ok
elder
elder
Posts: 609
Joined: Fri Oct 17, 2008 10:09 pm

Re: practica asistata/supravegheata

Postby alina_ok » Mon Dec 15, 2008 5:56 pm

asis wrote:buna,
stie cineva unde se depune dosarul pt practica asistata in iasi?
asi vrea sa fac practica asistata la un cabinet de medicina de familie in iasi dar nu stiu unde se depun dosarele si ce trebuie sa contina dosarul.
daca stie cineva il rog sa imi spuna si mie......pt ca am fost la DSP Iasi la camera 5 si doamnele de acolo nu stiu nimic.....poate nu trebuie sa ma duc acolo....dk stiti ceva va rog ajutati-ma.
multumesc

sunt deja doua topicuri cu si despre practica asistata, nu era necesar sa mai deschizi si tu unul........ suni, intrebi. iti spune cineva ca spitalele sunt harlau, tg frumos si podu iloaiei. te duci cu cererea frumos scrisa si corect formulata pe la spitalele astea si vezi unde te primeste. am auzit ca nu mai primesc. la cabinetele de mf degeaba depui ca nu iti aproba. s-a mai discutat treaba asta, si in plus este si o ordonanta in care zice ca e de preferat spitalul si nu cabinetul, din cauza ca nu pot vira banii. daca iti semneaza spitalul si iti trimite dosarul, astepti si tu ca restul fraierilor(adica noi) saptamani intregi sa iti vina raspunsul de la minister. multa bafta.
khabi kushi khabie gham...


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests