cum se fac detasarile si transferurile intre centre

schimbarea schimbarii...
cretu vladina
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Mon Dec 01, 2008 12:47 am

cum se fac detasarile si transferurile intre centre

Postby cretu vladina » Sat Dec 06, 2008 12:25 am

ma poate ajuta cineva cu niste informatii privind detasarea sau transferul din centrul de pregatire Cluj pe medicina de familie..eu am luat cluj si vreau sa ajung f.ff repede acasa in iasi ca am copil mic ce ma asteapta..si as vrea sa fac din ian in iasi...cum se procedeaza...il stie cineva pe Octavian Rodor de la sp.de urgente cluj...ce fel de om este si cum poate fi abordat...ca eu la el cica tre sa merg.....si as vrea sa imi poata da direct transfer...

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: cum se fac detasarile si transferurile intre centre

Postby cog1983 » Sat Dec 06, 2008 12:34 am

cretu vladina wrote:ma poate ajuta cineva cu niste informatii privind detasarea sau transferul din centrul de pregatire Cluj pe medicina de familie..eu am luat cluj si vreau sa ajung f.ff repede acasa in iasi ca am copil mic ce ma asteapta..si as vrea sa fac din ian in iasi...cum se procedeaza...il stie cineva pe Octavian Rodor de la sp.de urgente cluj...ce fel de om este si cum poate fi abordat...ca eu la el cica tre sa merg.....si as vrea sa imi poata da direct transfer...

Nu e cumva Octavian Fodor? :mrgreen:
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

cretu vladina
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Mon Dec 01, 2008 12:47 am

Re: cum se fac detasarile si transferurile intre centre

Postby cretu vladina » Sat Dec 06, 2008 12:58 am

ba da...o fi octavian fodor...ca din convorbirea telefonica nu am inteles bine numele...ca astia la asp vorbesc cu jumatate de gura

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: cum se fac detasarile si transferurile intre centre

Postby cog1983 » Sat Dec 06, 2008 1:02 am

cretu vladina wrote:ba da...o fi octavian fodor...ca din convorbirea telefonica nu am inteles bine numele...ca astia la asp vorbesc cu jumatate de gura

:lol: :lol: :lol:
In cazul acesta cred ca va trebui sa sapi asa... vreo 2 m ca sa dai de el pt ca asa se numeste spitalul : Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Octavian Fodor" si acest domn doctor e trecut de mult in lumea celor drepti :mrgreen:
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

cretu vladina
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Mon Dec 01, 2008 12:47 am

Re: cum se fac detasarile si transferurile intre centre

Postby cretu vladina » Sat Dec 06, 2008 1:13 am

m-ai bagat de tot in spaima.....sa inteleg ca e un cheag....care nu prea vine pe la spital iar eu vroiam sa stau 1 zi in cluj...atat..si sa rezolv ,macar sa iau o semnatura de detasare de la el......dar ce specialitate are el?..si e spagist?..zi-mi tot ce stii...semneaza detasari..transferuri...usor?????

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: cum se fac detasarile si transferurile intre centre

Postby cog1983 » Sat Dec 06, 2008 1:16 am

cog1983 wrote: asa se numeste spitalul : Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Octavian Fodor"

Cu ce anume te-am bagat in spaima?
:roll:
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

cretu vladina
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Mon Dec 01, 2008 12:47 am

Re: cum se fac detasarile si transferurile intre centre

Postby cretu vladina » Sat Dec 06, 2008 1:26 am

daca asa se cheama spitalul...inseamna ca acest domn maret e decedat,nu?si am inteles eu gresit ca mi-ar fi coordonator....si zi-mi asta..daca e decedat...si oare la cine tre sa ajung acolo?ce nume stii?ca exista un coordonator care semneaza aceste detasari,nu?care e pe medicina de familie acolo?


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests