userului 27992800

schimbarea schimbarii...
User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

userului 27992800

Postby d'Arc » Mon Nov 24, 2008 5:58 pm

te rugam, daca nu ai nici o legatura cu rezidentiatul din acest an, sa NE LASI. sa ne lasi cu povestile despre drepturi, despre demnitate, despre orice nu te mai priveste de cand esti doctor. scuza-mi modul de adresare la a II-a singular, e un reflex generat de internet, o chestie pur tehnica.

asadar, stimate usere/doctore, lasa-ne, nu ne faci nici un bine, nici noua nici tie, asta pe langa faptul ca nu ai argumentatii solide in ceea ce afirmi. noi nu mai avem demnitate, de mult, noi nu mai avem sigurante, nu mai suntem priviti ca o elita, nu mai valoram nimic, orice echipa de fotbal ne depaseste.

n-avem nevoie sa ne reprezinti in instanta pe aceasta problema, e problema noastra. iar daca te doare ceva, fa-ti niste investigatii, ai sa vezi ca sunt multe cauze de dureri amenintatoare de viata: sistem de triere asolventi total aiurea, sistem de clasificare si mai ales repartizare post-rezi la fel de aiurea, salarizare absolut oligofrena avand in vedere ca celor mutati de acasa nu le ajunge decat pe chirie, dezintegrarea familiilor celor care si le-au intemeiat inainte de rezi, mai sunt muuulte probleme; rezolvarea lor nu consta intr-o simpla actionare in instanta a ministerului pentru o treaba care poate fi o simpla eroare functionareasca.

iar a flutura un steag de razboi pe un teritoriu unde acesta e deja in plina desfasurare e hilara si deopotriva riscanta: s-ar putea ca beligerantii sa uite motivul razboiului lor initial pentru o clipa si sa aiba descarcari catecolaminice impotriva respectivului stegar.

User avatar
AlinaPlugaru
newbie
newbie
Posts: 21
Joined: Wed Jun 04, 2008 12:36 am
Location: Mall (oricare!)

Re: userului 27992800

Postby AlinaPlugaru » Thu Nov 27, 2008 9:18 pm

Word, bro! You have true spoken!
Image

User avatar
ildottore
senior
senior
Posts: 143
Joined: Wed Nov 02, 2005 8:15 pm
Location: Timisoara
Contact:

Re: userului 27992800

Postby ildottore » Sat Nov 29, 2008 1:30 am

tu imi vorbesti mie de demnitate bai bond 27992800?! IN ROMANIA? Noi nu am auzit de asa ceva. Not any more. De-aia ma consider nedemn sa mai votez duminica.
tu nu ai auzit de cate erori de procedura sunt in tara asta de *****? uite aici exemplu de demnitari romani

http://www.youtube.com/watch?v=zU1eNPEjL2w

asa ca ... wake up and welcome to the real world
I don't need your attitude... I've got my own..


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 15 guests