fiti sinceri!

schimbarea schimbarii...
dr.mirabela
junior
junior
Posts: 78
Joined: Thu Oct 23, 2008 12:55 pm

Re: fiti sinceri!

Postby dr.mirabela » Mon Nov 10, 2008 4:48 pm

didiland11 wrote:Cel mai mare punctaj a fost sapt trecuta 873, azi 827, iar cel mai mic prin august 760. Nu vreau decat balneo si recuperare.

si eu care credeam ca nimeni nu vrea specializarea asta si o sa ramana la urma, dar ma bucur sa aud ca fiecare vrea cele mai diverse specializari ca sa prinda fiecare cam ce-si doreste
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: fiti sinceri!

Postby d'Arc » Mon Nov 10, 2008 4:50 pm

este un post parca in tulcea... asa ca o vacanta post 6 ani de med, imi suradea si mie (pescuit, barci, ce e mai bun pe lume) :allright:

didiland11
senior
senior
Posts: 256
Joined: Wed Apr 09, 2008 12:02 am

Re: fiti sinceri!

Postby didiland11 » Mon Nov 10, 2008 6:59 pm

dr.mirabela wrote:
didiland11 wrote:Cel mai mare punctaj a fost sapt trecuta 873, azi 827, iar cel mai mic prin august 760. Nu vreau decat balneo si recuperare.

si eu care credeam ca nimeni nu vrea specializarea asta si o sa ramana la urma, dar ma bucur sa aud ca fiecare vrea cele mai diverse specializari ca sa prinda fiecare cam ce-si doreste

Punctajele si dorinta mea nu exclud posibilitatea ca aceasta specializare sa ramana la urma.

User avatar
ioana_medline
junior
junior
Posts: 93
Joined: Tue Apr 08, 2008 1:19 am

Re: fiti sinceri!

Postby ioana_medline » Mon Nov 10, 2008 7:16 pm

Nu va stresati atata ca nu luati punctaj mai bun stiti de ce pentru ca unele teste au si raspunsuri gresite eu una am facut cateva si apoi m-am uitat pentru ca mi se parea ca sunt gresite uitati-va atent ca apoi sa nu va dati cu capu de pereti de ce nu scoateti punctaj.

User avatar
firehand
junior
junior
Posts: 57
Joined: Wed Feb 13, 2008 1:03 pm

Re: fiti sinceri!

Postby firehand » Mon Nov 10, 2008 7:18 pm

Ma uit si ma crucesc! Sincer, nu stiu cum reusesc unii sa scoata atat de mult la un test din toata materia... Sunt mai multe variante dar prefer sa nu le expun. Cel mai mult am scos 659. Chiar as vrea sa vad cum arata la fata unu cu peste 800 puncte!

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: fiti sinceri!

Postby swiss » Mon Nov 10, 2008 7:58 pm

firehand wrote:Ma uit si ma crucesc! Sincer, nu stiu cum reusesc unii sa scoata atat de mult la un test din toata materia... Sunt mai multe variante dar prefer sa nu le expun. Cel mai mult am scos 659. Chiar as vrea sa vad cum arata la fata unu cu peste 800 puncte!

lasa nu fi curios...vrei sa dormi urat la noapte?
si eu am scos 988 de puncte...sincer...si m-am trezit asa de happy in dimineata aia...
apoi mi-am dat seama ca a fost un vis cand am remarcat ca 950 e punctaj maximum...

dr_arm
senior
senior
Posts: 425
Joined: Fri Oct 03, 2008 11:56 am

Re: fiti sinceri!

Postby dr_arm » Mon Nov 10, 2008 7:59 pm

dr_holliday wrote:
firehand wrote:Ma uit si ma crucesc! Sincer, nu stiu cum reusesc unii sa scoata atat de mult la un test din toata materia... Sunt mai multe variante dar prefer sa nu le expun. Cel mai mult am scos 659. Chiar as vrea sa vad cum arata la fata unu cu peste 800 puncte!

lasa nu fi curios...vrei sa dormi urat la noapte?
si eu am scos 988 de puncte...sincer...si m-am trezit asa de happy in dimineata aia...
apoi mi-am dat seama ca a fost un vis cand am remarcat ca 950 e punctaj maximum...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

User avatar
helios
senior
senior
Posts: 418
Joined: Mon Mar 24, 2008 6:05 pm

Re: fiti sinceri!

Postby helios » Mon Nov 10, 2008 8:11 pm

Stupizenia asta cu "cat scoti pe rezitests?" e ca vesnica intrebare cretina de la sala de forta "Cat impingi la piept?", de parca asta ar fi cel mai fiabil indice de performanta. O sa vedeti dupa examen ca punctajul de pe rezitest se coreleaza in mica masura cu punctajul real. Are o oaresce valoare dupa ce ai facut grilele de maxim 2 ori. Daca esti la a n-a trecere in revista a grilelor, intervine doar automatismul de raspuns bazat pe memoria fotografica si "informatie fragmentata". O simpla reformulare a intrebarii sau chiar 1-2 variante inlocuite or sa va dea peste cap, vi se pare ca nu le mai cunoasteti. :D
PS: anul trecut, de la niste amici mai mari care au dat, am aflat ca un tip care facuse o singura simulare pe rezitests la care luase in jur de 700, a luat la examen aprox 810. Reversul medaliei, cineva facea constant pe la 800 de pct si a luat 733 (poate o fi clacat,nu stiu). Concluzia puteti sa o trageti voi
"E nevoie de 46 de muşchi ca să te încrunţi la cineva, insa doar de 4 pentru a-i trage un pumn în faţă. Hai sa nu-i deranjam pe aia 46 pentru un fleac"

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: fiti sinceri!

Postby zana_ale » Mon Nov 10, 2008 8:40 pm

helios wrote:Stupizenia asta cu "cat scoti pe rezitests?" e ca vesnica intrebare cretina de la sala de forta "Cat impingi la piept?", de parca asta ar fi cel mai fiabil indice de performanta. O sa vedeti dupa examen ca punctajul de pe rezitest se coreleaza in mica masura cu punctajul real. Are o oaresce valoare dupa ce ai facut grilele de maxim 2 ori. Daca esti la a n-a trecere in revista a grilelor, intervine doar automatismul de raspuns bazat pe memoria fotografica si "informatie fragmentata". O simpla reformulare a intrebarii sau chiar 1-2 variante inlocuite or sa va dea peste cap, vi se pare ca nu le mai cunoasteti. :D
PS: anul trecut, de la niste amici mai mari care au dat, am aflat ca un tip care facuse o singura simulare pe rezitests la care luase in jur de 700, a luat la examen aprox 810. Reversul medaliei, cineva facea constant pe la 800 de pct si a luat 733 (poate o fi clacat,nu stiu). Concluzia puteti sa o trageti voi

eu cunosc o persoana care a facut doar intrebari de pe rezitest,fara sa citeasca materia,si a scos 670! :hate:
mamica unei zane!

User avatar
rontzy
senior
senior
Posts: 270
Joined: Sat Apr 02, 2005 7:22 pm
Location: Printre tone de materie!!!
Contact:

Re: fiti sinceri!

Postby rontzy » Mon Nov 10, 2008 9:20 pm

helios wrote:Stupizenia asta cu "cat scoti pe rezitests?" e ca vesnica intrebare cretina de la sala de forta "Cat impingi la piept?", de parca asta ar fi cel mai fiabil indice de performanta. O sa vedeti dupa examen ca punctajul de pe rezitest se coreleaza in mica masura cu punctajul real. Are o oaresce valoare dupa ce ai facut grilele de maxim 2 ori. Daca esti la a n-a trecere in revista a grilelor, intervine doar automatismul de raspuns bazat pe memoria fotografica si "informatie fragmentata". O simpla reformulare a intrebarii sau chiar 1-2 variante inlocuite or sa va dea peste cap, vi se pare ca nu le mai cunoasteti. :D
PS: anul trecut, de la niste amici mai mari care au dat, am aflat ca un tip care facuse o singura simulare pe rezitests la care luase in jur de 700, a luat la examen aprox 810. Reversul medaliei, cineva facea constant pe la 800 de pct si a luat 733 (poate o fi clacat,nu stiu). Concluzia puteti sa o trageti voi


E foarte adevarat ce spui tu!!!
Dar acum la sfarsit toata lumea are nevoie de un fel de confirmare ca face bine ce face sau ca mai sunt si altii in aceeasi situatie.
:) Fetita mea de 8 luni s-a apucat de citit din Schwartz..... :allright:
Ma duc....sa mai repet ceva.........
Voi cum mai stati cu repetatul????
Este pacat ca singurul lucru pe care un om il poate face opt ore este sa munceasca. Nu poate sa manance opt ore; nu poate sa bea opt ore; nu poate sa faca dragoste opt ore.

User avatar
antalgic
elder
elder
Posts: 775
Joined: Fri Oct 17, 2008 11:42 pm

Re: fiti sinceri!

Postby antalgic » Mon Nov 10, 2008 9:53 pm

sa-ti traiasca! :)

buh, eu cred ca fac pauza de repetat. imi fug efectiv ochii pe langa randuri.
pana la urma, conteaza cum esti in ziua examenului, nu pct la rezitest.

sa ma laud ca la unele capitole am scos pctj maxim dar nu conteaza punctajul cat faptul ca prin ele mi-am fixat mai bine materia. nu ma laud, intelegeti voi. :)
tzara de la pagina 5, here we are!

didiland11
senior
senior
Posts: 256
Joined: Wed Apr 09, 2008 12:02 am

Re: fiti sinceri!

Postby didiland11 » Tue Nov 11, 2008 12:10 am

Eu nu mai am rabdare sa-mi citesc foile si nici putere de concentrare. Citesc ca berbecu doar pentru ca nici altceva nu ma lasa inima sa fac.

User avatar
Dr.Angel
senior
senior
Posts: 209
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:22 am

Re: fiti sinceri!

Postby Dr.Angel » Tue Nov 11, 2008 12:47 am

Eu as exprima in 3 cuvintzele: nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai pooooooooooooooooooooooooooooooot! Dar nu ma las :devil:

Ps D-ne ce de mamici ( or fii si tatici) deja care fac fata si la bebei si la rezi...........ma simt aiurea sa zic k fara si tot nu excelez in materie, sau poate nu -mi dau seama si o sa excelez la examen :allright:
Savantii au ajuns la concluzia ca cele mai multe vitamine se gasesc in farmacie

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: fiti sinceri!

Postby zana_ale » Tue Nov 11, 2008 12:56 am

Dr.Angel wrote:Eu as exprima in 3 cuvintzele: nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai pooooooooooooooooooooooooooooooot! Dar nu ma las :devil:

Ps D-ne ce de mamici ( or fii si tatici) deja care fac fata si la bebei si la rezi...........ma simt aiurea sa zic k fara si tot nu excelez in materie, sau poate nu -mi dau seama si o sa excelez la examen :allright:

bafta! si eu tot pe 'inspiratia divina' ma bazez! :oops:
mamica unei zane!

User avatar
Dr.Angel
senior
senior
Posts: 209
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:22 am

Re: fiti sinceri!

Postby Dr.Angel » Tue Nov 11, 2008 12:59 am

Sa fie ...la toata lumea d p imed :allright: ( se-ncadreaza in 2000 nuh? ) :devil:
Savantii au ajuns la concluzia ca cele mai multe vitamine se gasesc in farmacie

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: fiti sinceri!

Postby swiss » Tue Nov 11, 2008 1:07 am

Dr.Angel wrote:Sa fie ...la toata lumea d p imed :allright: ( se-ncadreaza in 2000 nuh? ) :devil:

se incadreaza in maxim 50...iti zic eu... plus...dr.angel mai citeste-ti mesajele noi din coltul stanga sus :allright:

User avatar
Dr.Angel
senior
senior
Posts: 209
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:22 am

Re: fiti sinceri!

Postby Dr.Angel » Tue Nov 11, 2008 1:24 am

As soon as I see them..........ce-i drept de la prea multa concentrare pe grile..........omit multe ....in special colturile monitorului .........vb nu m stiu cui am citit pe forum....numai foamea ma m scoate din transa :devil:
Savantii au ajuns la concluzia ca cele mai multe vitamine se gasesc in farmacie

dr.mirabela
junior
junior
Posts: 78
Joined: Thu Oct 23, 2008 12:55 pm

Re: fiti sinceri!

Postby dr.mirabela » Tue Nov 11, 2008 12:13 pm

Dr.Angel wrote:As soon as I see them..........ce-i drept de la prea multa concentrare pe grile..........omit multe ....in special colturile monitorului .........vb nu m stiu cui am citit pe forum....numai foamea ma m scoate din transa :devil:




daca tot aveti curioazitate sa va aexplic cum scot eu peste 800 de pct:
am citit o data materia cam in 7-8 luni, adica nu mai mult de 5 pag pe zi de harii si vreo 7 de angelescu, am facut o data grilele,dar nu imediat dupa ce am terminat o tema ci la cel putin 2 sapt distanta( la unele teme am facut si dupa 2 luni) cand nu-mi aduceam mai nimic aminte si le luam logic sau cu ce-mi mai aduceam aminte din fac., apoi ma uitam in foi indiferent daca raspundeam bine sau nu ca sa-mi fixez imaginea din foi si nu grila.
apoi am mai citit o data materia, am mai facut niste grile pentru licenta, dar nu la toate temele si acum inante am mai facut
7-8 teste din toata materia si la fel indiferent daca raspundeam bine sau prost ma uitam in foi, iar acum ma uit peste toata materia,scheme si alte achestii din astea si incerc sa raman cu cat mai multe amanunte.
vezi? nu e greu si chiar daca e un examen unde tre sa ratii cat mai mult, tot cu cap tre sa inveti!
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: fiti sinceri!

Postby cog1983 » Tue Nov 11, 2008 12:19 pm

dr.mirabela wrote:
Dr.Angel wrote:As soon as I see them..........ce-i drept de la prea multa concentrare pe grile..........omit multe ....in special colturile monitorului .........vb nu m stiu cui am citit pe forum....numai foamea ma m scoate din transa :devil:




daca tot aveti curioazitate sa va aexplic cum scot eu peste 800 de pct:
am citit o data materia cam in 7-8 luni, adica nu mai mult de 5 pag pe zi de harii si vreo 7 de angelescu, am facut o data grilele,dar nu imediat dupa ce am terminat o tema ci la cel putin 2 sapt distanta( la unele teme am facut si dupa 2 luni) cand nu-mi aduceam mai nimic aminte si le luam logic sau cu ce-mi mai aduceam aminte din fac., apoi ma uitam in foi indiferent daca raspundeam bine sau nu ca sa-mi fixez imaginea din foi si nu grila.
apoi am mai citit o data materia, am mai facut niste grile pentru licenta, dar nu la toate temele si acum inante am mai facut
7-8 teste din toata materia si la fel indiferent daca raspundeam bine sau prost ma uitam in foi, iar acum ma uit peste toata materia,scheme si alte achestii din astea si incerc sa raman cu cat mai multe amanunte.
vezi? nu e greu si chiar daca e un examen unde tre sa ratii cat mai mult, tot cu cap tre sa inveti!

Deci ai citit de 2 ori toata materia + 1 data schemele?
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

dr.mirabela
junior
junior
Posts: 78
Joined: Thu Oct 23, 2008 12:55 pm

Re: fiti sinceri!

Postby dr.mirabela » Tue Nov 11, 2008 12:23 pm

cog1983 wrote:
dr.mirabela wrote:
Dr.Angel wrote:As soon as I see them..........ce-i drept de la prea multa concentrare pe grile..........omit multe ....in special colturile monitorului .........vb nu m stiu cui am citit pe forum....numai foamea ma m scoate din transa :devil:




daca tot aveti curioazitate sa va aexplic cum scot eu peste 800 de pct:
am citit o data materia cam in 7-8 luni, adica nu mai mult de 5 pag pe zi de harii si vreo 7 de angelescu, am facut o data grilele,dar nu imediat dupa ce am terminat o tema ci la cel putin 2 sapt distanta( la unele teme am facut si dupa 2 luni) cand nu-mi aduceam mai nimic aminte si le luam logic sau cu ce-mi mai aduceam aminte din fac., apoi ma uitam in foi indiferent daca raspundeam bine sau nu ca sa-mi fixez imaginea din foi si nu grila.
apoi am mai citit o data materia, am mai facut niste grile pentru licenta, dar nu la toate temele si acum inante am mai facut
7-8 teste din toata materia si la fel indiferent daca raspundeam bine sau prost ma uitam in foi, iar acum ma uit peste toata materia,scheme si alte achestii din astea si incerc sa raman cu cat mai multe amanunte.
vezi? nu e greu si chiar daca e un examen unde tre sa ratii cat mai mult, tot cu cap tre sa inveti!

Deci ai citit de 2 ori toata materia + 1 data schemele?



inca nu am citit toate schemele ,dar de 2 ori materia da
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: fiti sinceri!

Postby dr_dr » Tue Nov 11, 2008 5:10 pm

Mai puteti......... :help: :help: :help:
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: fiti sinceri!

Postby cog1983 » Tue Nov 11, 2008 5:12 pm

dr_dr wrote:Mai puteti......... :help: :help: :help:

Nu ca ne-am spalat :mrgreen:
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: fiti sinceri!

Postby swiss » Tue Nov 11, 2008 5:17 pm

cog1983 wrote:
dr_dr wrote:Mai puteti......... :help: :help: :help:

Nu ca ne-am spalat :mrgreen:

:roll: :roll: :roll:
de ce mereu femeile iau totul subiectiv...in mare parte...

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: fiti sinceri!

Postby zana_ale » Tue Nov 11, 2008 5:21 pm

ca sunt FEMEI! :lol:
mamica unei zane!

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: fiti sinceri!

Postby swiss » Tue Nov 11, 2008 5:25 pm

zana_ale wrote:ca sunt FEMEI! :lol:

aaaaaa
mersi ale... m-ai luminat :!: :idea:
mi-am dat seama ca eu iubesc femeile de fapt...si ar trebui sa ma port mai frumos...

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: fiti sinceri!

Postby zana_ale » Tue Nov 11, 2008 5:29 pm

cu placere! :oops: :lol:
apropo,numele meu e mihaela,alexandra e zana mea! :D
mamica unei zane!

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: fiti sinceri!

Postby swiss » Tue Nov 11, 2008 5:47 pm

zana_ale wrote:cu placere! :oops: :lol:
apropo,numele meu e mihaela,alexandra e zana mea! :D

pai nu mai inteleg...mihaela nu e fetita ta?
ca pe siteul ala asa scria...
oricum nice to meet you...

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: fiti sinceri!

Postby zana_ale » Tue Nov 11, 2008 5:57 pm

dr_holliday wrote:
zana_ale wrote:cu placere! :oops: :lol:
apropo,numele meu e mihaela,alexandra e zana mea! :D

pai nu mai inteleg...mihaela nu e fetita ta?
ca pe siteul ala asa scria...
oricum nice to meet you...


acolo trebuia trecut numele mamei,nu a copilului. :)
mamica unei zane!

User avatar
Dr.Angel
senior
senior
Posts: 209
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:22 am

Re: fiti sinceri!

Postby Dr.Angel » Tue Nov 11, 2008 11:35 pm

Eu stiu de ce am nevoie acum sa scot 800: o saptamana de somn pana la 12.....k sa se sediemnteze informatia :devil: p ebune k de la oboseala nici nu m pot citi, nici grile, nici nimik............hmmm ma pasuiti ink o saptamana ????asa o mika amanare :lol:




dr.mirabela wrote:
Dr.Angel wrote: :devil:




daca tot aveti curioazitate sa va aexplic cum scot eu peste 800 de pct:
am citit o data materia cam in 7-8 luni, adica nu mai mult de 5 pag pe zi de harii si vreo 7 de angelescu, am facut o data grilele,dar nu imediat dupa ce am terminat o tema ci la cel putin 2 sapt distanta( la unele teme am facut si dupa 2 luni) cand nu-mi aduceam mai nimic aminte si le luam logic sau cu ce-mi mai aduceam aminte din fac., apoi ma uitam in foi indiferent daca raspundeam bine sau nu ca sa-mi fixez imaginea din foi si nu grila.
apoi am mai citit o data materia, am mai facut niste grile pentru licenta, dar nu la toate temele si acum inante am mai facut
7-8 teste din toata materia si la fel indiferent daca raspundeam bine sau prost ma uitam in foi, iar acum ma uit peste toata materia,scheme si alte achestii din astea si incerc sa raman cu cat mai multe amanunte.
vezi? nu e greu si chiar daca e un examen unde tre sa ratii cat mai mult, tot cu cap tre sa inveti!
Savantii au ajuns la concluzia ca cele mai multe vitamine se gasesc in farmacie

User avatar
dr_dr
elder
elder
Posts: 869
Joined: Thu Oct 02, 2008 11:04 am

Re: fiti sinceri!

Postby dr_dr » Tue Nov 11, 2008 11:40 pm

Eu stiu de ce am nevoie acum sa scot 800: o saptamana de somn pana la 12.....k sa se sediemnteze informatia p ebune k de la oboseala nici nu m pot citi, nici grile, nici nimik............hmmm ma pasuiti ink o saptamana ????asa o mika amanare



Da da si eu ma gandeam....mica mica... :mrgreen: (amanarea) :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e prost :)

User avatar
antalgic
elder
elder
Posts: 775
Joined: Fri Oct 17, 2008 11:42 pm

Re: fiti sinceri!

Postby antalgic » Wed Nov 12, 2008 1:37 am

:lol: hai, la petitie cu noi!
tzara de la pagina 5, here we are!

User avatar
Dr.Angel
senior
senior
Posts: 209
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:22 am

Re: fiti sinceri!

Postby Dr.Angel » Wed Nov 12, 2008 1:45 am

cool .....petie on line : doriti amanarea exam de rezidentiat cu o saptama k sa putem dormi ??? :allright: dak da............atunci luati-va visul cu voi :lol: :lol:
Savantii au ajuns la concluzia ca cele mai multe vitamine se gasesc in farmacie

User avatar
antalgic
elder
elder
Posts: 775
Joined: Fri Oct 17, 2008 11:42 pm

Re: fiti sinceri!

Postby antalgic » Wed Nov 12, 2008 1:49 am

:lol: :lol: il iau in bagaje, pe undeva,
sau in asiaaaaaa
tzara de la pagina 5, here we are!

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: fiti sinceri!

Postby zana_ale » Wed Nov 12, 2008 11:21 am

eu vreau amanare... pana la anul!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
mamica unei zane!

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: fiti sinceri!

Postby cog1983 » Wed Nov 12, 2008 11:22 am

zana_ale wrote:eu vreau amanare... pana la anul!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Mie de asta mi-e cel mai frica... sa nu se intample ceva si sa nu pot da examenul :help:
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: fiti sinceri!

Postby zana_ale » Wed Nov 12, 2008 11:23 am

cog1983 wrote:
zana_ale wrote:eu vreau amanare... pana la anul!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Mie de asta mi-e cel mai frica... sa nu se intample ceva si sa nu pot da examenul :help:

ce s-a intamplat? :?:
mamica unei zane!

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: fiti sinceri!

Postby cog1983 » Wed Nov 12, 2008 11:24 am

zana_ale wrote:
cog1983 wrote:
zana_ale wrote:eu vreau amanare... pana la anul!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Mie de asta mi-e cel mai frica... sa nu se intample ceva si sa nu pot da examenul :help:

ce s-a intamplat? :?:

Nimic... si sper sa ramana asa pana in 16 :mrgreen:
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
zana_ale
senior
senior
Posts: 362
Joined: Thu Oct 30, 2008 7:49 pm
Location: cu zana

Re: fiti sinceri!

Postby zana_ale » Wed Nov 12, 2008 11:26 am

cog1983 wrote:[Mie de asta mi-e cel mai frica... sa nu se intample ceva si sa nu pot da examenul :help:

ce s-a intamplat? :?:[/quote]
Nimic... si sper sa ramana asa pana in 16 :mrgreen:[/quote]



:devil: :devil: :devil: :devil:
mamica unei zane!

User avatar
helios
senior
senior
Posts: 418
Joined: Mon Mar 24, 2008 6:05 pm

Re: fiti sinceri!

Postby helios » Wed Nov 12, 2008 11:36 am

Hai mai cog,nu mai cobi atata. De ce nu vreti voi efectiv sa va eliberati de stress, sa nu va mai ganditi la examen, just go with the flow. E chestie verificata pe propria-mi piele, cand eram stresat la ex, nu aveam randament f bun, cand nu ma gandeam la consecinte si adoptam o atitudine optimista, chiar daca nu eram pregatit f bine, ma autodepaseam. Tre sa lucram si la factorul psihic, degeaba stam mereu cu nasul in carti cand mintea e in alta parte.
"E nevoie de 46 de muşchi ca să te încrunţi la cineva, insa doar de 4 pentru a-i trage un pumn în faţă. Hai sa nu-i deranjam pe aia 46 pentru un fleac"

User avatar
Aurora boreala
senior
senior
Posts: 223
Joined: Wed Aug 06, 2008 10:46 am

Re: fiti sinceri!

Postby Aurora boreala » Wed Nov 12, 2008 11:49 am

helios wrote:Hai mai cog,nu mai cobi atata. De ce nu vreti voi efectiv sa va eliberati de stress, sa nu va mai ganditi la examen, just go with the flow. E chestie verificata pe propria-mi piele, cand eram stresat la ex, nu aveam randament f bun, cand nu ma gandeam la consecinte si adoptam o atitudine optimista, chiar daca nu eram pregatit f bine, ma autodepaseam. Tre sa lucram si la factorul psihic, degeaba stam mereu cu nasul in carti cand mintea e in alta parte.


Uite, eu spun acum ca tu vei lua primul si eu a 2-a si totul va fi super!!! Ma refer la punctajele la rezi :mrgreen: :mrgreen:

Crezi ca tine autosugestia asta a mea? :green:

Ce bine ar fi daca chiar s-ar intampla!!! :peace: :peace: :peace:

Si vezi am si spirit altruist...te las primul :crazy:
Glumesc si eu putin,nu te superi,nu? smileinbox.gif
Nu-i suficient sa faci tot ce-i mai bun. Intai trebuie sa stii ce sa faci, APOI sa faci ce-i mai bun!

http://www.youtube.com/watch?v=a4eav7dF ... re=related


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests