ameateala dupa rezi

schimbarea schimbarii...
User avatar
mica23
senior
senior
Posts: 127
Joined: Tue Jan 09, 2007 8:30 pm
Location: hildesheim

ameateala dupa rezi

Postby mica23 » Tue Oct 28, 2008 3:16 pm

Ma intereseaza daca dupa repartitie ( in cazul ca iau rezi) poate sa mearga cineva in locul meu la DSP ( sau unde se merge pt alegerea spitalului sau ce se alege) pt ca eu vreau sa-mi iau o vacanta preungita in tari mai calde. Pot lasa pe cineva cu o procura sau ceva???

Alexul
junior
junior
Posts: 93
Joined: Thu Apr 17, 2008 11:47 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby Alexul » Tue Oct 28, 2008 3:20 pm

Stai linistita, nu o sa iei reziul...

alina4u
newbie
newbie
Posts: 16
Joined: Sat Oct 18, 2008 3:44 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby alina4u » Tue Oct 28, 2008 3:26 pm

mica23 wrote:Ma intereseaza daca dupa repartitie ( in cazul ca iau rezi) poate sa mearga cineva in locul meu la DSP ( sau unde se merge pt alegerea spitalului sau ce se alege) pt ca eu vreau sa-mi iau o vacanta preungita in tari mai calde. Pot lasa pe cineva cu o procura sau ceva???



DA POTI SA FACI O IMPUTERNICIRE .... SI SE REZOLVA! SUCCES!

woody
senior
senior
Posts: 399
Joined: Fri Feb 23, 2007 10:02 am

Re: ameateala dupa rezi

Postby woody » Tue Oct 28, 2008 3:27 pm

mica23 wrote:Ma intereseaza daca dupa repartitie ( in cazul ca iau rezi) poate sa mearga cineva in locul meu la DSP ( sau unde se merge pt alegerea spitalului sau ce se alege) pt ca eu vreau sa-mi iau o vacanta preungita in tari mai calde. Pot lasa pe cineva cu o procura sau ceva???

da dc lasi procura se paote inclusiv sa mearga la spitalul platitor sa iti faca primele forme de incadrare si poate semna si contractul de munca dc are procura :allright:

User avatar
mica23
senior
senior
Posts: 127
Joined: Tue Jan 09, 2007 8:30 pm
Location: hildesheim

Re: ameateala dupa rezi

Postby mica23 » Tue Oct 28, 2008 3:36 pm

Alexul wrote:Stai linistita, nu o sa iei reziul...


Asta ramane de vazut.. :wink: Nu se stie niciodata ce "cardioloaga" iese din mine :peace:
Pt restul, multumesc de informatii.

revoltataaa
junior
junior
Posts: 62
Joined: Fri Oct 03, 2008 11:05 am

Re: ameateala dupa rezi

Postby revoltataaa » Tue Oct 28, 2008 3:44 pm

Ce surpriza, vrei cardio??? Sau ai palpitatii?

crazy_doc
senior
senior
Posts: 303
Joined: Fri Mar 14, 2008 2:44 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby crazy_doc » Tue Oct 28, 2008 9:23 pm

mica23 wrote:Ma intereseaza daca dupa repartitie ( in cazul ca iau rezi) poate sa mearga cineva in locul meu la DSP ( sau unde se merge pt alegerea spitalului sau ce se alege) pt ca eu vreau sa-mi iau o vacanta preungita in tari mai calde. Pot lasa pe cineva cu o procura sau ceva???



Poti sa treci acu p l notar sa mi faci mie imputernicire, in cazul in care nu iau sa m vad si eu p acolo pe sus pe l pupitru sa ma dau mare in fata colegilor :))..aduc niste prieteni sa mi faca si poze.
A young doctor has to do what a young doctor has to do.

User avatar
mica23
senior
senior
Posts: 127
Joined: Tue Jan 09, 2007 8:30 pm
Location: hildesheim

Re: ameateala dupa rezi

Postby mica23 » Wed Oct 29, 2008 12:43 pm

Neah...nu ma las pe baza altora la repartitie. Deja mi-a promis o prietena ca ma face "neurochirurga". Nu ma risc.
Cred ca totusi poti merge ca spectator, nu cred ca te da nimeni afara din sala. Deci poze poti sa faci.. :allright:

User avatar
andrita
elder
elder
Posts: 1006
Joined: Tue Feb 13, 2007 4:26 pm
Location: mi
Contact:

Re: ameateala dupa rezi

Postby andrita » Wed Oct 29, 2008 1:15 pm

pt o mai buna desfasurare a repartitiei si o mai eficienta consumare de oxigen,va propun sa va linistiti rudele si sa le @spuneti@ ca ar fi mai bine sa nu vina la repartitie sa va sufle in ceafa.anul trecut erau proaspeti promovati ai rezi ului insotiti de mama tata fratele sora plus prieteni care faceau galerie si of course poze.
si restul alegatorilor de locuri stateau in picioare si imbulinau locurile deja date.daca ati promovat rezi cred ca sunteti in stare sa imbulinati locurile luate si singuri.si decizia @ce sa iau?@ ati luat o deja acasa si v ati facut o lista cu spec pe care le vreti.
ca sa nu mai zic ca acesti @spectatori@ venisera la sala de repartitie de la 7-8 dimi si isi pusesera sticlele de lapte la rand si cand au intrat in sala erau pe primele randuri.si cand iti venea randul ..mai sa fie...nici nu te lasau sa treci de ei.
Tot ce-i trebuie raului ca sa reuseasca este ca oamenii buni sa nu faca nimic.

User avatar
helios
senior
senior
Posts: 418
Joined: Mon Mar 24, 2008 6:05 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby helios » Wed Oct 29, 2008 1:28 pm

Aia care vin cu rubedenii si preteni dupa ei mi se par incapabili. Au trecut vremurile cand te duceai cu mamica de mana la serbarea din clasa a 6-a. Daca nici la 25 de ani nu esti in stare sa iei o decizie care iti va influenta restul vietii, ma indoiesc de capacitatile lor. De altfel, este oarecum ciudat sa nu fii in stare sa decizi pentru tine, dar sa ai peste cativa ani pacienti pentru care tu sa raspunzi. In fine, inca o dovada ca multi nu inteleg ce presupune medicina.
"E nevoie de 46 de muşchi ca să te încrunţi la cineva, insa doar de 4 pentru a-i trage un pumn în faţă. Hai sa nu-i deranjam pe aia 46 pentru un fleac"

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: ameateala dupa rezi

Postby cog1983 » Wed Oct 29, 2008 3:40 pm

Eu spun ca e chiar indicat sa vii cu sotul/sotia sau un prieten (o persoana in plus, in orice caz) ca sa te ajute la bifatul locurilor care s-au dat deja... Asta ca sa nu stai cand iti vine randul sa tot intrebi: "gine pe cluj -> s-a dat, psihi pe iasi -> s-a dat..." de sa se plictiseasca comisia.
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
mica23
senior
senior
Posts: 127
Joined: Tue Jan 09, 2007 8:30 pm
Location: hildesheim

Re: ameateala dupa rezi

Postby mica23 » Wed Oct 29, 2008 4:16 pm

Cel ma usor mi se pare sa iti faci o lista cu specializarile dorite si sa bifezi pe aia. Uite eu, de ex, n-as face nici moarta chirurgie, legala, MU si inca ceva specializari.Asa ca n-o sa le am pe lista si n-o sa ma incurc in ele
Chestia cu venitul cu mamica, surioara, sotul, prietenul..juma' de cartier, catel si purcel mi se pare o prostie. N-as lasa pe nimeni sa-mi influenteze decizia.

User avatar
gaurav_singh_md
elder
elder
Posts: 862
Joined: Wed Sep 03, 2008 2:58 pm
Location: Timisoara

Re: ameateala dupa rezi

Postby gaurav_singh_md » Wed Oct 29, 2008 4:22 pm

mica23 wrote:Cel ma usor mi se pare sa iti faci o lista cu specializarile dorite si sa bifezi pe aia. Uite eu, de ex, n-as face nici moarta chirurgie, legala, MU si inca ceva specializari.Asa ca n-o sa le am pe lista si n-o sa ma incurc in ele
Chestia cu venitul cu mamica, surioara, sotul, prietenul..juma' de cartier, catel si purcel mi se pare o prostie. N-as lasa pe nimeni sa-mi influenteze decizia.

ce fain e sa fii tanara si necasatorita......eu daca iau deciziile fara sotia/soacra/mama iese scandal.....asa ca o sa vin cu sotia,socrii,cumnata, si o sa fiu in teleconferinta cu mama (long distance)....

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: ameateala dupa rezi

Postby cog1983 » Wed Oct 29, 2008 4:24 pm

gaurav_singh_md wrote:
mica23 wrote:Cel ma usor mi se pare sa iti faci o lista cu specializarile dorite si sa bifezi pe aia. Uite eu, de ex, n-as face nici moarta chirurgie, legala, MU si inca ceva specializari.Asa ca n-o sa le am pe lista si n-o sa ma incurc in ele
Chestia cu venitul cu mamica, surioara, sotul, prietenul..juma' de cartier, catel si purcel mi se pare o prostie. N-as lasa pe nimeni sa-mi influenteze decizia.

ce fain e sa fii tanara si necasatorita......eu daca iau deciziile fara sotia/soacra/mama iese scandal.....asa ca o sa vin cu sotia,socrii,cumnata, si o sa fiu in teleconferinta cu mama (long distance)....

Cu sotia, inteleg, dar ce are soacra si mama?!?! :o Eu ziceam de 1 persoana, nu 10 :D
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
gaurav_singh_md
elder
elder
Posts: 862
Joined: Wed Sep 03, 2008 2:58 pm
Location: Timisoara

Re: ameateala dupa rezi

Postby gaurav_singh_md » Wed Oct 29, 2008 4:31 pm

cog1983 wrote:Cu sotia, inteleg, dar ce are soacra si mama?!?! :o Eu ziceam de 1 persoana, nu 10 :D


decizia grea o sa fie intre nefro/ati/oftalmo la resita sau ortho la sannicolau/faget/deta/marghita/petrosani (daca fac puncatajul suficient)
mama soacra vrea la resita, mama vrea ortho sau oftalmo, eu vreau ortho, sotia nu vrea sa plece din timisoara, mie imi place de tara (cainele lui socru la resita), vreau totusi la un spital catde cat bine dotat,......and the story goes on and on..... u don't get married to one person, u get married to a whole family.....

User avatar
gaurav_singh_md
elder
elder
Posts: 862
Joined: Wed Sep 03, 2008 2:58 pm
Location: Timisoara

Re: ameateala dupa rezi

Postby gaurav_singh_md » Wed Oct 29, 2008 4:32 pm

u do realize i am kidding....i just want to get the rezi over with and emigrate to canada/australia/new zealand/UK in that order.....

asana
junior
junior
Posts: 73
Joined: Fri Jan 16, 2004 7:51 pm
Location: Romania

Re: ameateala dupa rezi

Postby asana » Wed Oct 29, 2008 6:16 pm

gaurav_singh_md wrote:u do realize i am kidding....i just want to get the rezi over with and emigrate to canada/australia/new zealand/UK in that order.....

After the "rezi" I'll tell you the story of immigrating to Canada as a foreign medical graduate . It is possible that you will no longer consider ophthalmology in Resita such a bad choice ...
Cand pasul vostru simte greutatea urcusului, aduceti peste calea voastra puterea vointei si renuntarea nu va va mai gasi!

User avatar
andrita
elder
elder
Posts: 1006
Joined: Tue Feb 13, 2007 4:26 pm
Location: mi
Contact:

Re: ameateala dupa rezi

Postby andrita » Wed Oct 29, 2008 7:01 pm

deci pot sa l trimit pe sotzul meu in locul meu la repartitie?cu procura..bineintzeles. ??
Tot ce-i trebuie raului ca sa reuseasca este ca oamenii buni sa nu faca nimic.

CristiCiju
junior
junior
Posts: 81
Joined: Mon Nov 19, 2007 5:20 pm
Location: Arad
Contact:

Re: ameateala dupa rezi

Postby CristiCiju » Wed Oct 29, 2008 7:17 pm

Parca scrie in metodologie ce si cum.

User avatar
AvLee
elder
elder
Posts: 2172
Joined: Mon Dec 20, 2004 1:53 am
Location: Craiova
Contact:

Re: ameateala dupa rezi

Postby AvLee » Wed Oct 29, 2008 7:18 pm

Daca ar pune in toate centrele un monitor mare pe care sa se vada locurile/posturile ramase atunci da nu ai nevoie de un insotitor.Dar vreau sa-l vad pe ala care se va afla pe la pozitia 2000 sa stea 8 ore non stop cu urechile ciulite si sa bifeze la lista.
AvLee : philosopher, warrior , poet and lover.


I am not like the other lumbering trolls, I am a gracefull elf

De ce sa ne plangem ca suntem nedreptatiti atat timp cat avem arme si libertatea de a le folosi - Leto Atreides

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby swiss » Wed Oct 29, 2008 7:22 pm

AvLee wrote:Daca ar pune in toate centrele un monitor mare pe care sa se vada locurile/posturile ramase atunci da nu ai nevoie de un insotitor.Dar vreau sa-l vad pe ala care se va afla pe la pozitia 2000 sa stea 8 ore non stop cu urechile ciulite si sa bifeze la lista.

da al 2329-lea...sa stea cu urechile ciulite daca vreun rezident cu punctaj mai mare decate el de pe mefe...(ce prinde tot mefe sau vreun post la mama naibii) renunta la loc...
atunci merita sa stai cu urechile ciulite:)
avlee ce mai conteaza 8 ore cand nu mai dormi nu stiu cate zile...

User avatar
AvLee
elder
elder
Posts: 2172
Joined: Mon Dec 20, 2004 1:53 am
Location: Craiova
Contact:

Re: ameateala dupa rezi

Postby AvLee » Wed Oct 29, 2008 7:34 pm

Nu e vorba de nedormit, dar nici sa vin cu pampersul pe mine, in caz ca ma loveste, nu mi se pare atractiv.De ce sa-mi complic eu existenta daca cei de la ASP sunt niste incapabili.
AvLee : philosopher, warrior , poet and lover.


I am not like the other lumbering trolls, I am a gracefull elf

De ce sa ne plangem ca suntem nedreptatiti atat timp cat avem arme si libertatea de a le folosi - Leto Atreides

User avatar
lion
senior
senior
Posts: 101
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:14 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby lion » Wed Oct 29, 2008 10:13 pm

mie mi se pare acest topic unul cu cel mai bun titlu,ce "ameteala" va fi la repartitie mi-e rau cand ma gandesc....
parca vad desfasuratorul" ginecologie vulcani"
"locul de pregatire?"
"bucuresti"
"nu mai sunt locuri la bucuresti"
"craiova"
"nu mai sunt nici la craiova"
"tg-mures"
.....................

oare terminam pe la 1 noapte? :? .....

tufish
junior
junior
Posts: 56
Joined: Thu Jun 12, 2008 9:11 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby tufish » Wed Oct 29, 2008 10:51 pm

excelenta alegere, probabil o mai ramas portaru si directoru de la mina sa inchida poarta si sa stinga lumina pe acolo, dar sa nu uitam ca au si ei neveste cu posibil probleme , ca doar o trecut minerii pe la ele sa faca greva :lol:

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby swiss » Wed Oct 29, 2008 11:44 pm

cat de greu e sa faci o retea intre centrele universitare mari, gen 3G...ca la cata informatica avem in tara asta...
plus ca toate facultatile au un proiector...mare lucru...
si un programel cu toate posturile si locurile...ca atunci cand se alege dintr-o optiune...sa se stie in fiecare moment ce a mai ramas...
ar decurge tot mult mai rapid...
aaa dar nu se poate....ar fi prea "transparent" totul... :hate:

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: ameateala dupa rezi

Postby Chingachgook » Wed Oct 29, 2008 11:56 pm

la bucuresti asa e.
la cluj s-a preferat sa investeasca in semafoare inteligente.
na acuma
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby swiss » Thu Oct 30, 2008 12:04 am

kooksee wrote:la bucuresti asa e.
la cluj s-a preferat sa investeasca in semafoare inteligente.
na acuma

lasa kooksee ca oricum vin in Bucuresti...daca o sa iau...
tu daca Doamne fereste o sa iei iara tot MF o sa-mi lasi mie locul nu :D?

crazy_doc
senior
senior
Posts: 303
Joined: Fri Mar 14, 2008 2:44 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby crazy_doc » Thu Oct 30, 2008 12:41 am

Peste tot in tara cred k e l fel k l bucuresti..adik este un proiector si sunt afisate intr un tabel locurile care au mai ramas..e asa greu sa casti ochii acolo.
Si 2 l mana astia de vin cu tot neamul, in afara k sunt penibili prin faptul k vin cu bunica de mana l repartitie,sunt si foarte acizi de obicei ..imi aduc aminte scandalul de anul trecut de l bucuresti.,...circ k ala rar mi a fost dat sa vad, sper k si anu asta si l anu sa m distrez l fel de bine.
A young doctor has to do what a young doctor has to do.

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby swiss » Thu Oct 30, 2008 1:09 am

crazy_doc wrote:Peste tot in tara cred k e l fel k l bucuresti..adik este un proiector si sunt afisate intr un tabel locurile care au mai ramas..e asa greu sa casti ochii acolo.
Si 2 l mana astia de vin cu tot neamul, in afara k sunt penibili prin faptul k vin cu bunica de mana l repartitie,sunt si foarte acizi de obicei ..imi aduc aminte scandalul de anul trecut de l bucuresti.,...circ k ala rar mi a fost dat sa vad, sper k si anu asta si l anu sa m distrez l fel de bine.


mai...nu e asa...cel putin asa mi-au zis la negocieri...ca numai la bucuresti e cu proiectori...
restul tzaranimii...audio :peace: :peace:

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: ameateala dupa rezi

Postby jeromeKjerome » Thu Oct 30, 2008 3:29 am

dr_holliday wrote:lasa kooksee ca oricum vin in Bucuresti...daca o sa iau...
tu daca Doamne fereste o sa iei iara tot MF o sa-mi lasi mie locul nu :D?


Mai Moga, nu prea intelegi tu mare lucru de pe-aici, da' te bucuri, dai din coada.
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby swiss » Thu Oct 30, 2008 3:58 am

jeromeKjerome wrote:
dr_holliday wrote:lasa kooksee ca oricum vin in Bucuresti...daca o sa iau...
tu daca Doamne fereste o sa iei iara tot MF o sa-mi lasi mie locul nu :D?


Mai Moga, nu prea intelegi tu mare lucru de pe-aici, da' te bucuri, dai din coada.

auzi copilu...radem glumim da nu sarim gardu...
nu te crede prea destept ca nu esti (pe-aici?)...parca ai fi clona suparata a lui kooksee...
eu glumeam...dar daca nu intelegi...te rog...ramai filozof! :aaa:

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: ameateala dupa rezi

Postby jeromeKjerome » Thu Oct 30, 2008 4:14 am

dr_holliday wrote:...parca ai fi clona suparata a lui kooksee...


Aoleu ! Asta o fi vreo insulta... :roll:

Da' si tu le ceri de numa numa !
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby swiss » Thu Oct 30, 2008 4:16 am

jeromeKjerome wrote:
dr_holliday wrote:...parca ai fi clona suparata a lui kooksee...


Aoleu ! Asta o fi vreo insulta... :roll:

Da' si tu le ceri de numa numa !

nu nu...nu m-ai inteles(am zis clona...deci la feminin...)
nu e o insulta de ce sa fie...numai ca el era cel care m-a luat la "suturi" pe aici initial...
si ma gandeam ca-i copiezi stilul...

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: ameateala dupa rezi

Postby jeromeKjerome » Thu Oct 30, 2008 4:23 am

dr_holliday wrote:
jeromeKjerome wrote:
dr_holliday wrote:...parca ai fi clona suparata a lui kooksee...


Aoleu ! Asta o fi vreo insulta... :roll:

Da' si tu le ceri de numa numa !

nu nu...nu m-ai inteles(am zis clona...deci la feminin...)
nu e o insulta de ce sa fie...numai ca el era cel care m-a luat la "suturi" pe aici initial...
si ma gandeam ca-i copiezi stilul...



...e doar reactia de dupa 12 ore de HIV, don't worry.
Imi stateau pe limba si tu ai figura de victima ... :D
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby swiss » Thu Oct 30, 2008 4:27 am

jeromeKjerome wrote:...e doar reactia de dupa 12 ore de HIV, don't worry.
Imi stateau pe limba si tu ai figura de victima ... :D

tot nu mi-ai zis ce sex ai...
dar daca ai stat 12 ore pe o tema...tre sa fi fata cu siguranta :D

crazy_doc
senior
senior
Posts: 303
Joined: Fri Mar 14, 2008 2:44 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby crazy_doc » Thu Oct 30, 2008 10:40 am

dr_holliday wrote:
jeromeKjerome wrote:...e doar reactia de dupa 12 ore de HIV, don't worry.
Imi stateau pe limba si tu ai figura de victima ... :D

tot nu mi-ai zis ce sex ai...
dar daca ai stat 12 ore pe o tema...tre sa fi fata cu siguranta :D


Aici cred k ai nimerit O....mai usor cu 12 ore pe o tema k va creste bilirubina. :dizzy:
A young doctor has to do what a young doctor has to do.

User avatar
AvLee
elder
elder
Posts: 2172
Joined: Mon Dec 20, 2004 1:53 am
Location: Craiova
Contact:

Re: ameateala dupa rezi

Postby AvLee » Thu Oct 30, 2008 11:04 am

Hai ma lasa-ma din 12 miliarde lei vechi incasati numai din taxa de inscriere nu le ramane bani decat de proiector la bucuresti.............
AvLee : philosopher, warrior , poet and lover.


I am not like the other lumbering trolls, I am a gracefull elf

De ce sa ne plangem ca suntem nedreptatiti atat timp cat avem arme si libertatea de a le folosi - Leto Atreides

crazy_doc
senior
senior
Posts: 303
Joined: Fri Mar 14, 2008 2:44 pm

Re: ameateala dupa rezi

Postby crazy_doc » Thu Oct 30, 2008 4:49 pm

AvLee wrote:Hai ma lasa-ma din 12 miliarde lei vechi incasati numai din taxa de inscriere nu le ramane bani decat de proiector la bucuresti.............



Sunt cariocile scump al draq...
A young doctor has to do what a young doctor has to do.

User avatar
Dr.Angel
senior
senior
Posts: 209
Joined: Sat Oct 18, 2008 11:22 am

Re: ameateala dupa rezi

Postby Dr.Angel » Sat Nov 08, 2008 12:30 am

Dar totusi care e maximul de timp pe care il poti petrece in sala la repartitii?? Si cine alege, poate pleca imediat?

AvLee wrote:Nu e vorba de nedormit, dar nici sa vin cu pampersul pe mine, in caz ca ma loveste, nu mi se pare atractiv.De ce sa-mi complic eu existenta daca cei de la ASP sunt niste incapabili.
Savantii au ajuns la concluzia ca cele mai multe vitamine se gasesc in farmacie

User avatar
AvLee
elder
elder
Posts: 2172
Joined: Mon Dec 20, 2004 1:53 am
Location: Craiova
Contact:

Re: ameateala dupa rezi

Postby AvLee » Sat Nov 08, 2008 12:38 am

De plecat poti sa pleci imediat.

Pai anul trecut parca a depasit ora 12, poate ma insel dar nici un caz mai inainte de ora 10 ca eu atunci am plecat si era pe la pozitia 1800 aprox.In conditile in care uni vin de la ora 6 sa ocupe loc cat mai in fata ca sa auda bine ce se zice.
AvLee : philosopher, warrior , poet and lover.


I am not like the other lumbering trolls, I am a gracefull elf

De ce sa ne plangem ca suntem nedreptatiti atat timp cat avem arme si libertatea de a le folosi - Leto Atreides


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests