Cazare Bucuresti

schimbarea schimbarii...
crazy_doc
senior
senior
Posts: 303
Joined: Fri Mar 14, 2008 2:44 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby crazy_doc » Sun Oct 12, 2008 12:01 pm

Aurora boreala wrote:Pentru ca oricum nu sunt o singuratica...adica nu mi-a placut singuratatea never, ever...o sa impart camera de hotel cu cineva :changes:
Sper ca stresul sa nu-si puna aprenta pe noi asa de tare incat sa ajungem sa ne certam din nu stiu ce fleac :agrue: (admit ca sunt destul de irascibila cand e vorba de stresssss :mrgreen: )

Cat despre hotel pot sa spun doar ca e cam scumpicel, dar cred ca e mai aproape de zona unde presupun c-o sa fiu repatizata si mai fac si 50/50 cu colega :accept: ca sa iesim avantajos :rightblinky:


va recomand atunci pat dublu...nici sa nu va ganditi l matrimonial :))
Unde poti sa fi repartizat k sa stai in colentina( l intrare)...cred k l Fundeni???
A young doctor has to do what a young doctor has to do.

Lizz22
elder
elder
Posts: 552
Joined: Thu Aug 09, 2007 11:55 am
Contact:

Re: Cazare Bucuresti

Postby Lizz22 » Sun Oct 12, 2008 1:08 pm

Aurora boreala wrote:Pentru ca oricum nu sunt o singuratica...adica nu mi-a placut singuratatea never, ever...o sa impart camera de hotel cu cineva :changes:
Sper ca stresul sa nu-si puna aprenta pe noi asa de tare incat sa ajungem sa ne certam din nu stiu ce fleac :agrue: (admit ca sunt destul de irascibila cand e vorba de stresssss :mrgreen: )

Cat despre hotel pot sa spun doar ca e cam scumpicel, dar cred ca e mai aproape de zona unde presupun c-o sa fiu repatizata si mai fac si 50/50 cu colega :accept: ca sa iesim avantajos :rightblinky:

p principiul "bruneta,dragutza,ochi negri,nu vand nimic,doar imi fac reclama!" :D,...
colega,zi-le si hotelul si pretzul/camera,chiar daca faci 50/50...asta ca sa le dai o mana d ajutor...(ca eu poate stiu dar ei sigur nu :D :D :P )

Flaviviridae
junior
junior
Posts: 40
Joined: Sun Jul 13, 2008 1:06 am
Location: TM

Re: Cazare Bucuresti

Postby Flaviviridae » Sun Oct 12, 2008 2:13 pm

Cei cu litera T pe unde vin repartizati in sali la rez? In ce zona ar trebui sa ma cazez sa fie aproape?

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Cazare Bucuresti

Postby jeromeKjerome » Sun Oct 12, 2008 2:22 pm

Flaviviridae wrote:Cei cu litera T pe unde vin repartizati in sali la rez? In ce zona ar trebui sa ma cazez sa fie aproape?


Anul trecut, cei cu T au dat examenul in Complexul Studentesc Leu, statia de metrou Aparatorii Patriei. Se ajunge usor din Militari, Dr. Taberei, Crangasi.
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby swiss » Sun Oct 12, 2008 2:27 pm

jeromeKjerome wrote:
Flaviviridae wrote:Cei cu litera T pe unde vin repartizati in sali la rez? In ce zona ar trebui sa ma cazez sa fie aproape?


Anul trecut, cei cu T au dat examenul in Complexul Studentesc Leu, statia de metrou Aparatorii Patriei. Se ajunge usor din Militari, Dr. Taberei, Crangasi.

da aia care incep cu M ?

User avatar
andrita
elder
elder
Posts: 1006
Joined: Tue Feb 13, 2007 4:26 pm
Location: mi
Contact:

Re: Cazare Bucuresti

Postby andrita » Sun Oct 12, 2008 2:48 pm

la politehnica.pe splaiul independentei,vis a vis de regie.
Tot ce-i trebuie raului ca sa reuseasca este ca oamenii buni sa nu faca nimic.

User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: Cazare Bucuresti

Postby d'Arc » Sun Oct 12, 2008 3:57 pm

pe splaiul independentei,vis a vis de regie.



Mah, faceti careva lumina si-n capsoru meu de provincial incet la minte: ce-i aceea regie? sit turistic, sit fotbalistic, sit comercial? Ca suna ca si cum acolo s-ar face filme, dar parca se joaca si fotbal acolo. Ce e, un cartier, o cladire? Se scrie cu litere mari, e nume propriu? Daca tot dau rezu la Bucuresti, macar cu atata sa vin inapoi :rom2:

User avatar
nicoletaghe
senior
senior
Posts: 493
Joined: Fri Feb 17, 2006 7:02 pm
Location: Bucuresti

Re: Cazare Bucuresti

Postby nicoletaghe » Sun Oct 12, 2008 5:18 pm

dr.moga wrote:
jeromeKjerome wrote:
Flaviviridae wrote:Cei cu litera T pe unde vin repartizati in sali la rez? In ce zona ar trebui sa ma cazez sa fie aproape?


Anul trecut, cei cu T au dat examenul in Complexul Studentesc Leu, statia de metrou Aparatorii Patriei. Se ajunge usor din Militari, Dr. Taberei, Crangasi.

da aia care incep cu M ?

complexul studentesc LEU este la statia de metrou POLITEHNICA!!!!! sau un alt punct de reper ar fi APACA!!! :allright:
n-are lagatura cu Aparatorii Patriei!!!!
si la sfarsit, mamotaaa....

Flaviviridae
junior
junior
Posts: 40
Joined: Sun Jul 13, 2008 1:06 am
Location: TM

Re: Cazare Bucuresti

Postby Flaviviridae » Sun Oct 12, 2008 5:24 pm

Complexul LEU si Politehnica e departe de hotel Intercontinental?

User avatar
helios
senior
senior
Posts: 418
Joined: Mon Mar 24, 2008 6:05 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby helios » Sun Oct 12, 2008 5:27 pm

Flaviviridae wrote:Complexul LEU si Politehnica e departe de hotel Intercontinental?


Interul e in buricul targului,dar ai macar metrou acolo. Iata un link,sa te lamuresti

http://harta-bucuresti.bucharest-guide.ro/
"E nevoie de 46 de muşchi ca să te încrunţi la cineva, insa doar de 4 pentru a-i trage un pumn în faţă. Hai sa nu-i deranjam pe aia 46 pentru un fleac"

crazy_doc
senior
senior
Posts: 303
Joined: Fri Mar 14, 2008 2:44 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby crazy_doc » Sun Oct 12, 2008 5:41 pm

Flaviviridae wrote:Complexul LEU si Politehnica e departe de hotel Intercontinental?


Cam zgarie l ureche intrebarea ta.

Nu sunt departe deloc..exista mijloace de transport d l inter l Politehnica 601, 336 si trolee 61,62 parca...iar pentru complex leu astea(in afara de 601).ca timp duminica dimineata in jur de 30-35 de minute sa zic.

L inter gasesti si taxiuri mereu, aprox 9-11 lei cursa si ca timp 20 min aprox.
A young doctor has to do what a young doctor has to do.

User avatar
andrita
elder
elder
Posts: 1006
Joined: Tue Feb 13, 2007 4:26 pm
Location: mi
Contact:

Re: Cazare Bucuresti

Postby andrita » Sun Oct 12, 2008 6:05 pm

dr_bang wrote:pe splaiul independentei,vis a vis de regie.



Mah, faceti careva lumina si-n capsoru meu de provincial incet la minte: ce-i aceea regie? sit turistic, sit fotbalistic, sit comercial? Ca suna ca si cum acolo s-ar face filme, dar parca se joaca si fotbal acolo. Ce e, un cartier, o cladire? Se scrie cu litere mari, e nume propriu? Daca tot dau rezu la Bucuresti, macar cu atata sa vin inapoi :rom2:



regie e un complex studentesc.cu muuulllttteee camine insiruite paralel si mai "putin "paralel cu dambovita.
nici eu nu sunt din buc dar stiu sa caut pe o harta online.si folosesc si google earth/map.
Tot ce-i trebuie raului ca sa reuseasca este ca oamenii buni sa nu faca nimic.

crazy_doc
senior
senior
Posts: 303
Joined: Fri Mar 14, 2008 2:44 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby crazy_doc » Sun Oct 12, 2008 7:18 pm

Are dereptate ..numai k a omis k printre caminele alea exista un numar infinit de cluburi,baruri,disco shawormeri si pizzerii, k altfe s a plictisi draq aia 15000 de stud d l poli alti inca 3000 de p l medicina si de l alt efacultati.


PS Apreciez persoanele care se descurca cu Google Earth si pe deasupra mai au si simtul orientarii.
A young doctor has to do what a young doctor has to do.

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Cazare Bucuresti

Postby jeromeKjerome » Sun Oct 12, 2008 7:52 pm

nicoletaghe wrote:complexul studentesc LEU este la statia de metrou POLITEHNICA!!!!! sau un alt punct de reper ar fi APACA!!! :allright:
n-are lagatura cu Aparatorii Patriei!!!!



Asa este, scuze pentru eroare, faceam si teste in acelasi timp ... :oops: Statia de metrou Politehnica.
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
d'Arc
elder
elder
Posts: 1377
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:18 am

Re: Cazare Bucuresti

Postby d'Arc » Sun Oct 12, 2008 7:54 pm

mersi frumos andrita, eu nu ma stiu asa de bine...

Lizz22
elder
elder
Posts: 552
Joined: Thu Aug 09, 2007 11:55 am
Contact:

Re: Cazare Bucuresti

Postby Lizz22 » Sun Oct 12, 2008 8:04 pm

Anul trecut, cei cu T au dat examenul in Complexul Studentesc Leu, statia de metrou Aparatorii Patriei. Se ajunge usor din Militari, Dr. Taberei, Crangasi.[/quote]
da aia care incep cu M ?[/quote]
complexul studentesc LEU este la statia de metrou POLITEHNICA!!!!! sau un alt punct de reper ar fi APACA!!! :allright:
n-are lagatura cu Aparatorii Patriei!!!![/quote]
poate se gandea la armata poporului...ca e mai aproape...

User avatar
andrita
elder
elder
Posts: 1006
Joined: Tue Feb 13, 2007 4:26 pm
Location: mi
Contact:

Re: Cazare Bucuresti

Postby andrita » Sun Oct 12, 2008 9:22 pm

crazy_doc wrote:Are dereptate ..numai k a omis k printre caminele alea exista un numar infinit de cluburi,baruri,disco shawormeri si pizzerii, k altfe s a plictisi draq aia 15000 de stud d l poli alti inca 3000 de p l medicina si de l alt efacultati.


PS Apreciez persoanele care se descurca cu Google Earth si pe deasupra mai au si simtul orientarii.

n am avut contact cu barurile , disco si celelalte bombe din regie.dar vis a vis de regie s a spulberat anul trecut un vis.ce poetic! :lol:
cred ca is indragostita!de harri,ange si schwartz.pe care sa l aleg?la colegul din timisoara nu i placea ange.

totusi harri rulz!
Tot ce-i trebuie raului ca sa reuseasca este ca oamenii buni sa nu faca nimic.

User avatar
nicoletaghe
senior
senior
Posts: 493
Joined: Fri Feb 17, 2006 7:02 pm
Location: Bucuresti

Re: Cazare Bucuresti

Postby nicoletaghe » Sun Oct 12, 2008 10:12 pm

jeromeKjerome wrote:
nicoletaghe wrote:complexul studentesc LEU este la statia de metrou POLITEHNICA!!!!! sau un alt punct de reper ar fi APACA!!! :allright:
n-are lagatura cu Aparatorii Patriei!!!!



Asa este, scuze pentru eroare, faceam si teste in acelasi timp ... :oops: Statia de metrou Politehnica.


nici o problema!!!n-am zis-o cu rautate sau ceva!!! :wink:
am vrut doar sa corectez, sa fie lumea bine informata!!! :allright:
si la sfarsit, mamotaaa....

User avatar
metalu
senior
senior
Posts: 117
Joined: Tue Jun 24, 2008 11:25 am
Location: undeva departe....

Re: Cazare Bucuresti

Postby metalu » Sun Oct 12, 2008 11:11 pm

dr_duda wrote:dar pt facultatea de medicina unde as putea sa ma cazez? in ce zona se afla, respectiv bulevard?


15 min mers pe jos de la gara de nord

User avatar
smiley_29
junior
junior
Posts: 37
Joined: Fri Apr 18, 2008 7:29 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby smiley_29 » Sun Oct 12, 2008 11:35 pm

Hotel Astoria ( daca nu a dat faliment, ca auzisem ceva zvonuri) vis a vis de Gara de Nord si la 20 min ( mers pe jos) de Facultatea de Medicina. Pretul era anul acesta in vara de 125 Ron camera simpla. Eventual rugati-o pe dna de la receptie sa va dea o camera la un etaj cat mai superior pt evitarea zgomotului produs de vreo eventuala nunta( asta....din propria experienta :mrgreen: )

crazy_doc
senior
senior
Posts: 303
Joined: Fri Mar 14, 2008 2:44 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby crazy_doc » Sun Oct 12, 2008 11:42 pm

andrita wrote:
crazy_doc wrote:Are dereptate ..numai k a omis k printre caminele alea exista un numar infinit de cluburi,baruri,disco shawormeri si pizzerii, k altfe s a plictisi draq aia 15000 de stud d l poli alti inca 3000 de p l medicina si de l alt efacultati.


PS Apreciez persoanele care se descurca cu Google Earth si pe deasupra mai au si simtul orientarii.

n am avut contact cu barurile , disco si celelalte bombe din regie.dar vis a vis de regie s a spulberat anul trecut un vis.ce poetic! :lol:
cred ca is indragostita!de harri,ange si schwartz.pe care sa l aleg?la colegul din timisoara nu i placea ange.

totusi harri rulz!


Nu i nimic mai e o sansa anul asta...harri ptr mine pica destul de greu dar in schimb I luv Ange :D
A young doctor has to do what a young doctor has to do.

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Cazare Bucuresti

Postby jeromeKjerome » Mon Oct 13, 2008 12:05 am

crazy_doc wrote:dar in schimb I luv Ange :D


...ai si de ce! Peritonitele parca sunt scrise de pisica mea cand e in calduri...
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Cazare Bucuresti

Postby cog1983 » Mon Oct 13, 2008 10:18 am

Solutia pentru cazare sunt apartamentele in regim hotelier. :mrgreen: Sunt in orice zona, conditii mai bune si pret mai mic.
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
helios
senior
senior
Posts: 418
Joined: Mon Mar 24, 2008 6:05 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby helios » Mon Oct 13, 2008 10:51 am

cog1983 wrote:Solutia pentru cazare sunt apartamentele in regim hotelier. :mrgreen: Sunt in orice zona, conditii mai bune si pret mai mic.


Alea in care vin seara de seara fete vesele cu clienti? :D Luati-va antisepticul la voi si aduceti lenjerii de acasa, nu se stie niciodata
"E nevoie de 46 de muşchi ca să te încrunţi la cineva, insa doar de 4 pentru a-i trage un pumn în faţă. Hai sa nu-i deranjam pe aia 46 pentru un fleac"

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Cazare Bucuresti

Postby cog1983 » Mon Oct 13, 2008 12:26 pm

helios wrote:
cog1983 wrote:Solutia pentru cazare sunt apartamentele in regim hotelier. :mrgreen: Sunt in orice zona, conditii mai bune si pret mai mic.


Alea in care vin seara de seara fete vesele cu clienti? :D Luati-va antisepticul la voi si aduceti lenjerii de acasa, nu se stie niciodata

De parca la hotel nu e tot asa... :green:
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
helios
senior
senior
Posts: 418
Joined: Mon Mar 24, 2008 6:05 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby helios » Mon Oct 13, 2008 12:36 pm

cog1983 wrote:
helios wrote:
cog1983 wrote:Solutia pentru cazare sunt apartamentele in regim hotelier. :mrgreen: Sunt in orice zona, conditii mai bune si pret mai mic.


Alea in care vin seara de seara fete vesele cu clienti? :D Luati-va antisepticul la voi si aduceti lenjerii de acasa, nu se stie niciodata

De parca la hotel nu e tot asa... :green:


Nu si daca iti iei camera double, pe care o imparti cu un coleg/o colega. Si iese si mai economic
"E nevoie de 46 de muşchi ca să te încrunţi la cineva, insa doar de 4 pentru a-i trage un pumn în faţă. Hai sa nu-i deranjam pe aia 46 pentru un fleac"

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Cazare Bucuresti

Postby cog1983 » Mon Oct 13, 2008 12:50 pm

helios wrote:
Nu si daca iti iei camera double, pe care o imparti cu un coleg/o colega. Si iese si mai economic

La curatenie si la persoanele care frecventeaza ma refeream... La chestia cu "mai economic", nu stiu ce sa zic... camera dubla la un hotel cat de cat OK ii cam 150 lei, pe cand o garsoniera de inchiriat ii aproximativ 30 euro. Sa nu mai zic de bucatarie unde poti gati/incalzi ceva, nu trebuie sa iesi la restaurant sa mananci. In plus, daca iti iei un apartament de 2-3 camere impreuna cu 4-5 colegi iti iese cam la 10-15 euro/pers.
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

Deke
newbie
newbie
Posts: 24
Joined: Fri Oct 03, 2008 7:07 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby Deke » Tue Nov 04, 2008 10:14 pm

Stie cineva unde au fost repartizati cei cu litera C anul trecut?
Mersi:)

User avatar
werger
senior
senior
Posts: 116
Joined: Thu Sep 11, 2008 12:47 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby werger » Tue Nov 04, 2008 11:16 pm

la farmacie, dar nu pot sa-ti spun ca toti
fost student, actual pervers, viitor medic

Deke
newbie
newbie
Posts: 24
Joined: Fri Oct 03, 2008 7:07 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby Deke » Tue Nov 04, 2008 11:36 pm

werger wrote:la farmacie, dar nu pot sa-ti spun ca toti

mai detaliat pls daca se poate..
are cineva lista de anu trecut cu distributia pe sali?aia de pe rezi2007 nu mai e...

User avatar
AndreeaAndrei
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Nov 09, 2007 9:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Cazare Bucuresti

Postby AndreeaAndrei » Wed Nov 05, 2008 12:59 am

werger wrote:la farmacie, dar nu pot sa-ti spun ca toti


Numele meu incepe cu CA si-am fost la facultatea de farmacie (in spatele hotelului Intercontinental) si cred ca au fost cam toti cei cu litera C din cate-mi aduc aminte ca am vazut pe liste
Ce nu ma ucide ma face mai puternic.

User avatar
One Elder God
junior
junior
Posts: 49
Joined: Sat May 24, 2008 7:26 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby One Elder God » Wed Nov 05, 2008 9:54 am

ca sa iti dau un exemplu de anu' trecut: eu sunt la litera "C" si am dat la Facultatea de Farmacie, pritena este la litera "D" si a dat la Politehnica!
Lenea nu e nimic altceva decat o obisnuinta de a te odihni inainte de a obosi.

User avatar
cog1983
elder
elder
Posts: 1015
Joined: Fri Sep 05, 2008 12:37 am

Re: Cazare Bucuresti

Postby cog1983 » Wed Nov 05, 2008 10:24 am

Nu stiu daca se va respecta si anul acesta distributia concurentilor pt ca anul acesta mai e si stoma si farma cu noi la Bucuresti. Cred ca vor fi niste decalari
Simtul umorului e o dovada de inteligenta

User avatar
lion
senior
senior
Posts: 101
Joined: Sun Mar 18, 2007 8:14 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby lion » Wed Nov 05, 2008 10:41 am

eu mi-am facut rezervare la hotel ibis,langa gara de nord.chiar daca nu voi fi repartizata la medicina(sunt cu litera a) macar am metroul aproape.a stat si sotul meu acolo de cateva ori si a zis ca e ok.

dr.mirabela
junior
junior
Posts: 78
Joined: Thu Oct 23, 2008 12:55 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby dr.mirabela » Wed Nov 05, 2008 11:32 am

AndreeaAndrei wrote:
werger wrote:la farmacie, dar nu pot sa-ti spun ca toti


Numele meu incepe cu CA si-am fost la facultatea de farmacie (in spatele hotelului Intercontinental) si cred ca au fost cam toti cei cu litera C din cate-mi aduc aminte ca am vazut pe liste



dai si anul asta rezi? o sa fii cu mine in sala probabil :)
If you are first you are first. If you are second you are nothing.

User avatar
rxclaudia
junior
junior
Posts: 89
Joined: Mon Oct 23, 2006 4:29 pm
Location: sibiu
Contact:

Re: Cazare Bucuresti

Postby rxclaudia » Wed Nov 05, 2008 12:26 pm

cei cu R stiti au fost anul trecut la Poli?
the la naiba scene is la naiba sad, the la naiba news is la naiba bad, the la naiba weed is la naiba turf, the la naiba folks are la naiba daft, don't make me la naiba laugh, it la naiba hurts to look around,everywhere in chicken town!

User avatar
AndreeaAndrei
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Nov 09, 2007 9:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Cazare Bucuresti

Postby AndreeaAndrei » Wed Nov 05, 2008 4:35 pm

dai si anul asta rezi? o sa fii cu mine in sala probabil :)[/quote]

Dau si anul asta pt ca anul trecut eram inca in concediu pt ingrijirea copilului si cu o luna jumate inainte de rezi m-a pocnit ca vreau sa-l dau.Am dus copilul la ai mei si odata la 2 saptamani ma duceam sa-l vad si stateam cam 3 zile.Deci iti dai seama cam cat am invatat.Nu m-am stresat pt punctaj pt ca am fost constienta ca nu am cum sa iau.Mi-a parut foarte rau ca nu m-am gandit mai devreme sa ma apuc de invatat.Anul asta sper sa fie cu noroc.Nu doar pt mine,pt toti.
Ce nu ma ucide ma face mai puternic.

User avatar
antalgic
elder
elder
Posts: 775
Joined: Fri Oct 17, 2008 11:42 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby antalgic » Wed Nov 05, 2008 4:38 pm

bafta multa :)
tzara de la pagina 5, here we are!

User avatar
AndreeaAndrei
senior
senior
Posts: 165
Joined: Fri Nov 09, 2007 9:12 pm
Location: Bucuresti

Re: Cazare Bucuresti

Postby AndreeaAndrei » Wed Nov 05, 2008 4:45 pm

Sa dea Dumnezeu sa fie
Ce nu ma ucide ma face mai puternic.

dr.mirabela
junior
junior
Posts: 78
Joined: Thu Oct 23, 2008 12:55 pm

Re: Cazare Bucuresti

Postby dr.mirabela » Wed Nov 05, 2008 6:46 pm

bafta multa
If you are first you are first. If you are second you are nothing.


Return to “Rezidentiat 2008”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests