Casatoria cuplurilor gay

coltzul cu dileme
MumaPadurii
addicted
addicted

Re: Casatoria cuplurilor gay

Postby MumaPadurii » Thu Sep 13, 2018 4:51 pm

Chingachgook wrote:un hetero, un alb si o bruneta intra intr-un bar
bruneta zice: hei ti-am zis ca mi-am luat televizor?
albul raspunde: da, e mare
bruneta: e, nu e chiar asa mare
albul: e mai mare ca al meu

p.s mai da-l in plmm si pe cristi popesco

:) si heterosexualul?!

Un heterosexual, un alb si o bruneta intra intr-un bar.
Heterosexualul ii trage scaunul femeii galant, comanda niste beri pentru ea si pt tovaras si incepe:
- Bai, frate, nu mai suport, de la un timp tot ies doar cu femei proaste. De ftut, ft, dar parc-as vrea si eu altceva... Niste conversatie, o gluma buna, un concert de muzica simfonica, intelegi?
Si se uita cu subinteles inspre bruneta.
Albul si el:
- Ei lasa ca nici mie nu mi-e bine. Job stresant la corporatie, copii, casa in suburbie, grataruri, nevasta pe care-o cunosc din liceu… Parc-as vrea si eu ceva nou, mai fit, un copanas depilat cu grija, haine mai fancy, tineresti, intelegi…
Si ii facu si el cu ochiul tipei de la masa.
Bruneta ii priveste pe amandoi ganditoare, sorbind din paharul de bere.
- Ba´ baieti, eu am un club de lectura diseara, dar e un biciclist gay aici la masa din spate care v-ar multumi pe amandoi.

Stiu ca e f slaba da ***, e f greu sa faci bancuri.
Muma the Puma

andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013

Postby andy gavrilescu » Thu Sep 13, 2018 5:01 pm

era mai amuzant daca heterosexualul se uita cu subinteles la alb si invers si o ignorau pe tipa. daca vrei ceva nou mai bine schimbi sexul partenerului, ce e aia sa schimbi o zdipa cu alta?

MumaPadurii
addicted
addicted

Postby MumaPadurii » Thu Sep 13, 2018 5:35 pm

Un hetero, un alb si o bruneta intra intr-un bar faimos pentru barmanul care cica dadea cele mai bune sfaturi si rezolva problemele tuturor.
Se pun astia la bar, comanda ceva de baut si la un moment dat albul incepe sa se planga:
- M-am saturat de vara asta si de soare, m-am ars peste tot de un mai stiu nici pe ce parte sa dorm.
Barmanul scoate de sub tejghea un tub de crema de soare si i-l intinde, albul il ia si dispare fericit.
Dupa un timp si vreo doua beri, bruneta incepe si ea:
- N-am noroc la barbati si pace, imi place de unul, ii tot trimit semnale, da nici nu se uita la mine.
Barmanul baga mana sub tejghea, scoate un tub de vopsea de par si i-l intinde, bruneta il ia si dispare fericita.
Dupa un timp il apuca marturisirile si pe heterosexual:
- Bai, am probleme cu femeile, nu pot sa agat niciuna, nici urate, nici grase, n-am mai ftut de 3 luni, sunt disperat.
Barmanul baga iar mana sub tejghea, scoate un tub de vaselina si i-l intinde, heterosexualul il ia, cam cu inima indoita, dar il ia, si dispare nefericit.
In urma lui isi face aparitia un domn gras care se aseaza la tejghea, comanda o bere si ii spune suparat barmanului:
- Bai bine, ma, vecine, ce p mea sa fac eu cu tubul ala de pasta de dinti pe care mi l-ai trimis ieri prin fi-tu, ca eu iti spusesem ca-mi scartie usa….
Muma the Puma

Chingachgook
addicted
addicted

Postby Chingachgook » Fri Sep 14, 2018 9:14 am

MumaPadurii wrote:
Chingachgook wrote:un hetero, un alb si o bruneta intra intr-un bar
bruneta zice: hei ti-am zis ca mi-am luat televizor?
albul raspunde: da, e mare
bruneta: e, nu e chiar asa mare
albul: e mai mare ca al meu

p.s mai da-l in plmm si pe cristi popesco

:) si heterosexualul?!

Un heterosexual, un alb si o bruneta intra intr-un bar.
Heterosexualul ii trage scaunul femeii galant, comanda niste beri pentru ea si pt tovaras si incepe:
- Bai, frate, nu mai suport, de la un timp tot ies doar cu femei proaste. De ftut, ft, dar parc-as vrea si eu altceva... Niste conversatie, o gluma buna, un concert de muzica simfonica, intelegi?
Si se uita cu subinteles inspre bruneta.
Albul si el:
- Ei lasa ca nici mie nu mi-e bine. Job stresant la corporatie, copii, casa in suburbie, grataruri, nevasta pe care-o cunosc din liceu… Parc-as vrea si eu ceva nou, mai fit, un copanas depilat cu grija, haine mai fancy, tineresti, intelegi…
Si ii facu si el cu ochiul tipei de la masa.
Bruneta ii priveste pe amandoi ganditoare, sorbind din paharul de bere.
- Ba´ baieti, eu am un club de lectura diseara, dar e un biciclist gay aici la masa din spate care v-ar multumi pe amandoi.

Stiu ca e f slaba da ***, e f greu sa faci bancuri.

cand urci la open mic?
putem sa iti spunem bucalaie de acuma?
iti lucrezi materialul in functie de reactile publicului din craiova, mi se pare ca esti pe drumul cel bun
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz

Postby Phat Skidz » Fri Sep 14, 2018 11:55 am

Hmm, poate sunt parano dar suspectez că se face mișto de mine...
and in the eyes of the jackal i say kaboom

Chingachgook
addicted
addicted

Postby Chingachgook » Fri Sep 14, 2018 12:30 pm

esti mai degraba paranaue

Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

Return to “Discutii pe bune”