Iar politica

coltzul cu dileme
MumaPadurii
addicted
addicted

Re: Iar politica

Postby MumaPadurii » Tue Nov 06, 2018 4:55 pm

andy gavrilescu wrote:cum apare o tanara speranta ce se evidentiaza printr-o fapta buna, cum o clipa mai tarziu isi da cu tesla-n oaie. o lua si pavel popescu pe urmele lui cristian seidler. nu mai stiu daca seidler a zis caa nu stia ce semneaza sau doar ca s-a mai razgandit.

Imi cer scuze public pentru greșeala pe care am făcut-o susținând, prin semnătură, un demers de care nu am știut și anunț că îmi retrag semnătura. Mi s-a cerut semnătura pentru o întrebare, nu pentru o plângere. Eu nu am semnat nici o plângere. bla bla bla mi s-a cerut semnătura de către un coleg PNL, iar eu am semnat luând de bun ce mi s-a spus pe holul Parlamentului. bla bla bla bla bla bla bla Deh, încrederea nu e de dat oricui!
Pe viitor și tata dacă îmi va cere o semnătură am să verific de două ori înainte de-a semna!

:shock:

Pfff... care tanara speranta, frate? Acordati prea repede oricui statutul de tanara speranta doar pt ca ajuta oameni si aduce critici PSD-ului.
Sunt de apreciat faptele bune pe care le-a facut, dar n-au legatura cu pozitionarea referitor la referendumul pt familie.

Eu banuiesc ca Pavel ar fi semnat mai mult sau mai putin in cunostinta de cauza (poate nu stia ca e chiar o plangere adusa unei agentii de publicitate pt ca ar fi penibil, dar stia speta asupra careia si-a dat cu parerea).
E suficient sa arunci o privire peste postarile mai vechi de pe facebook (pana nu si le sterge pe toate) ca sa vezi ca si inainte umbla de aceeasi parte a gardului ideologic ca Nicusor Dan sau Dohotaru.
Adica era pro referendum, critica UE pt politile de integrare a minoritatilor (romi sau LGTB) etc..

Hai sa fim seriosi, cineva de varsta lui care-si termina postarile pe facebook cu Doamne-ajuta si asta nu a trezit nicio suspiciune?
Muma the Puma

jomil
elite
elite

Postby jomil » Tue Nov 06, 2018 5:07 pm

Boss, vinzi valise?
A friend told me i was delusional. I almost fell off my unicorn.

MumaPadurii
addicted
addicted

Postby MumaPadurii » Tue Nov 06, 2018 5:09 pm

pardon, nu dohotaru, voiam sa zis bulai
Muma the Puma

Chingachgook
addicted
addicted

Postby Chingachgook » Tue Nov 06, 2018 5:28 pm

bulai e sinpatic
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013

Postby andy gavrilescu » Tue Nov 06, 2018 9:09 pm

jomil
elite
elite

Postby jomil » Wed Nov 07, 2018 12:29 am

Burica Pamantului
A friend told me i was delusional. I almost fell off my unicorn.

Return to “Discutii pe bune”