Program: Simulare rezidentiat 2005-Medicale

...nimeni n-a spus ca va fi usor
User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Program: Simulare rezidentiat 2005-Medicale

Postby 187.92a » Wed Nov 08, 2006 2:38 am

Am facut un programel ce se vrea a fi o simulare a examenului de rezidentiat din 2005, pentru SPECIALITATILE MEDICALE.

Dupa parcurgerea celor 200 de intrebari si calcularea punctajului obtinut programul va arata locurile la care ati fi avut acces (specialitati/ centre univeristare) in functie de punctajul obtinut.

Programul are o interfata intuitiva si user-friendly. Spatiul necesar pentru download este de 6.13 MB. Dupa dezarhivare se acceseaza Setup.exe care va instala aplicatia pe calculatorul Dv.

Programul este GRATUIT si este conceput pentru a veni in sprijinul candidatilor la acest examen.

SUCCES!!

Aplicatia o puteti descarca de aici:

http://www.amrez.ro/noutati.htm

User avatar
maya
junior
junior
Posts: 62
Joined: Sun Mar 13, 2005 8:35 pm
Location: somewhere...anywhere...

Postby maya » Wed Nov 08, 2006 9:37 am

Dar pentru cei care dau pe chirurgie?!!!...sau altele..?...hmmm... :?
"Don't walk behind me i will not lead, don't walk in front of me i will not follow, just walk beside me and be my friend."

User avatar
tana
elder
elder
Posts: 2017
Joined: Mon Jun 20, 2005 5:39 pm

Postby tana » Wed Nov 08, 2006 7:29 pm

acesta a fost un mic exemplu despre ce se paote face

bineinteles, amrez sprijna astfel de initiative si toti cei care doresc si pot sa se implice, sunt rugati sa ne contacteze la adresele mentionate pe site, si astfel sa intre in echipele care se vor ocupa de elaborarea programului pentru chirurgie sau altele sau sa lucreze alaturi de noi la alte proiecte.
I'm not anti-social. I'm just not user friendly


Return to “Rezidentiat 2006”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests