repartitia pe sali

...nimeni n-a spus ca va fi usor
zatarra
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Thu Sep 21, 2006 5:18 pm

repartitia pe sali

Postby zatarra » Thu Oct 12, 2006 8:01 pm

Cum stii unde esti repartizat daca NU am dorit sa mi-i se afiseze numele pe internet cand m-am inscris la rezi? Din cate imi amintesc, la rezi primesti un numar de concurs, dar pana atunci cum afli unde sa mergi?

User avatar
ratzushka
elder
elder
Posts: 1316
Joined: Tue Apr 20, 2004 1:40 pm

Postby ratzushka » Thu Oct 12, 2006 8:05 pm

:) in general sunt foarte putini aceia care nu doresc sa-si arate numele. oricum, tu stii la ce litera esti, urmaresti listele care s eafiseaza, aproximezi pe unde ai veni la rand. si unde o sa vezi o steluta(defapt mai multe) presupui ca esti tu. cu o zi inainte de examne se afiseaza listele la intarea in sali sau pe coridoare, si presupun ca acolo ti se va spune for sure daca tu esti persoana cu stelutele.
Keep smiling, it makes people wonder what you're up to.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Thu Oct 12, 2006 8:53 pm

:D :D :D
pai anul trecut nu iti afisau numele la punctaj
la sali figurezi cum te-au botezat parintii.
si daca cineva se straduia, compara numerele de ordine si puteai afla punctajul. chiar daca optaseshi pentru secret.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

Hestia
senior
senior
Posts: 173
Joined: Sat Jul 08, 2006 10:30 pm

Postby Hestia » Sat Oct 14, 2006 8:40 am

Cei care aveti multa experienta in domeniu, adica dati in fiecare an rezi..... :P .........in principiu se pastreaza aceleasi sali si aceeasi ordine a, b,c.......p, r....? :?:

User avatar
ratzushka
elder
elder
Posts: 1316
Joined: Tue Apr 20, 2004 1:40 pm

Postby ratzushka » Sat Oct 14, 2006 9:08 am

da, in principiu e acelasi sistemul de impartire
Keep smiling, it makes people wonder what you're up to.


Return to “Rezidentiat 2006”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests