se mai da rezidentiatul la 20 noiembrie sau nu?

...noi crestem odata cu tara...
dragosh
senior
senior
Posts: 105
Joined: Fri Aug 26, 2005 10:14 pm
Location: Brasov

Postby dragosh » Thu Sep 01, 2005 1:29 am

3. Rezidentiat: Postarea de informatii fara o sursa oficiala sau recunoscuta a fi credibila de catre administratorii forumului cu privire la chestiuni stringente care tin de domeniul medical se sanctioneaza cu suspendarea contului. Nu va jucati cu nervii celor care sustin examenul!!


Este mai bine ca cei care lanseaza zvonuri si repet: ZVONURI cu privire la rezidentiat sa se abtina. Daca sursa e oficiala sau cel putin credibila eu cred ca am fi aflat pana acum pe alte cai decat auzind de la unu si altu sau citind pe forum. Haideti macar noi sa fim seriosi daca examenul asta nu este!
Dixit

User avatar
ratzushka
elder
elder
Posts: 1316
Joined: Tue Apr 20, 2004 1:40 pm

Postby ratzushka » Thu Sep 01, 2005 10:27 am

:lol: :lol: si eu am vb cu niste colegi in zilele trecute...ziceau ca au auzit din surse sigure
i-am intrebat si eu asa , de curiozitate, de unde acele surse sigure.
pai sa vezi., zicea una, am vb cu cineva care a citit pe forum... :lol: :lol: :? :? :lol:
ce sa mai zici :?:
zic colegei: auzi, pe forum sunt numai zvonuri, eu intru in fiecare zi si nu e acolo nimic de genul ...oficial declarart se amana rezi... :twisted:
e, asta e. daca pe forum se zice.... :evil:
Keep smiling, it makes people wonder what you're up to.

LordGod
senior
senior
Posts: 130
Joined: Wed Jun 09, 2004 11:04 am
Location: La produs...
Contact:

Postby LordGod » Thu Sep 01, 2005 10:55 am

poate ar trebui inchise topicurile astea pline de zvonuri aiurite... :evil:
[url="http://www.valfir.com"]Valfir.com[/url] [url="http://www.evoscience.com"]Evoscience[/url]

User avatar
mircea.g.t.
newbie
newbie
Posts: 8
Joined: Wed Aug 31, 2005 10:45 pm
Location: Bucuresti
Contact:

Postby mircea.g.t. » Thu Sep 01, 2005 11:01 am

da poate ar trebui inchise topicurile astea cu zvonuri! "webmasterilor" ce mai asteptati?
Life is a bitch and then you die!

User avatar
Ioana78
junior
junior
Posts: 28
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:36 am
Location: Iasi
Contact:

Postby Ioana78 » Thu Sep 01, 2005 11:57 am

si eu sunt de acord ca ar trebui inchise topicurile astea pline de zvonuri, iar cei care nu au alta treaba decat de lansat zvonuri sa fie eliminati din forum ....
mai bine vedeti-va de invatat si repetat decat de zvonuri aiurite....mai sunt 2 luni si 19 zile pina la marea incercare :twisted:
ioana

User avatar
onlyvice
newbie
newbie
Posts: 20
Joined: Thu Jul 28, 2005 1:54 pm

Postby onlyvice » Thu Sep 01, 2005 4:05 pm

facem vaccin impotriva zvonurilor....

User avatar
Lord Arthas
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:02 pm
Location: Ubi bene...

Postby Lord Arthas » Fri Sep 02, 2005 3:27 pm

Hai ca pana la urma orice zvon are la baza un sambure de adevar! Si nu cred ca sunt totusi printre noi chiar asa de multi "zvonaci"...Ce ar avea de castigat!Si fiecare poate sa creada sau ,si mai bine sa se intereseze si sa vina cu niste date concrete.
Zambeste,maine va fi mai rau...

User avatar
Lord Arthas
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:02 pm
Location: Ubi bene...

Postby Lord Arthas » Fri Sep 02, 2005 3:30 pm

Eu unul sunt satul de zvonuri si sincer nu cred ca ar trebui sa ne lasam influentati de cativa "inconstienti" care incearca sa se dea "rotunzi"....
Zambeste,maine va fi mai rau...

User avatar
Lord Arthas
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:02 pm
Location: Ubi bene...

Postby Lord Arthas » Fri Sep 02, 2005 3:31 pm

Pana la urma fiecare invata cat poate si face performanta la nivelul sau...Eu va urez bafta la toti...dupa mine! :D
Zambeste,maine va fi mai rau...

User avatar
Lord Arthas
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Fri Sep 02, 2005 3:02 pm
Location: Ubi bene...

Postby Lord Arthas » Fri Sep 02, 2005 3:33 pm

Ce ma sperie totusi pe mine este ca in fiecare an exista un grup de "privilegiati"(si asta nu o poate nega nimeni)care au locurile asigurate,grup care se mareste de la an la an!
Zambeste,maine va fi mai rau...

User avatar
Doll
elder
elder
Posts: 876
Joined: Mon Aug 01, 2005 6:59 pm
Location: valley of the dolls
Contact:

Postby Doll » Fri Sep 02, 2005 3:38 pm

[quote="Lord Arthas"]Hai ca pana la urma orice zvon are la baza un sambure de adevar! Si nu cred ca sunt totusi printre noi chiar asa de multi "zvonaci"...Ce ar avea de castigat!

Se pare ca acest topic are un user super-indragostit de WARCRAFT....nu?Lord Arthas...Lich King.....si cu acelasi stil de a posta...posturi multe si propozitii scurte...nu te speria daca esti hartuit la inceput ...asa se intampla cu toti userii noi..... totusi daca vrei sa spui ceva vino cu informatii concrete...nu zvonuri

loomaxro
newbie
newbie
Posts: 20
Joined: Wed Aug 10, 2005 8:39 pm

Postby loomaxro » Fri Sep 02, 2005 11:44 pm

vai mie imi pare rau ca am lansat asemenea zvon caci asta este ,nu stiu din surse sigure nimic shi din pacate nu stiam ca nu avem voie sa postam zvonuri , imi pare rau ,dar daca se amana reziu ne afecteaza pe totzi shi mai ales mai am o intrebare:
care este chestia asta cu absolventzii cu pile foarte puternice, atzi da bani sa nu va mai stresatzi sa ramanetzi cu par in cap shi neuroni integri sau atzi prefera sa invatzati shi sa nu va facetzi de cacao in fatza bolnavilor caci care este rostul unei medi puternice decat aceea de a va asigura unul dintre locurile puternice
dar cum a spus unul de pe aici eu sunt de parere ca mai bine o voi duce cu inima inpacata shi cu loc de doctor castigat prin munca cinstita
poate vetzi spune ca sunt prost poate ca sunt dar doar sunt doar un prost in Romania.
p.s. nu obisnuiesc sa scriu cu litere mari sau semne de punctuatzie deci care nu intzeleg sa nu ma critice . :D
romania sucks

User avatar
Gogu
senior
senior
Posts: 134
Joined: Sat Jan 15, 2005 8:27 pm
Location: "cu o berea-n gura, pus in cur pe-o bordura"

Postby Gogu » Sat Sep 03, 2005 9:42 am

In primul rand rezidentiatul e foarte departe de a fi un concurs care sa selecteze pe cei mai buni, pe cei mai bine pregatiti....si poti sa te faci de ras in fata bolnavilor de nenumarate ori. Si nici macar nu ai garantia ca daca inveti si stii foarte bine materia il si iei. Este foarte subiectiv, conteaza foarte mult nororcul....Daca e sa se amane vor demonstra inca o data cat sunt de incompetenti si de nepasatori. Orice am face, orice am vota, orice partid ar fi la putere.....ii aceeasi porcarie

LordGod
senior
senior
Posts: 130
Joined: Wed Jun 09, 2004 11:04 am
Location: La produs...
Contact:

Postby LordGod » Sat Sep 03, 2005 1:12 pm

deja s-a demonstrat ca-s incompetenti. M-as fi mirat sa incerce sa demonstreze ca nu-s. :cry:
[url="http://www.valfir.com"]Valfir.com[/url] [url="http://www.evoscience.com"]Evoscience[/url]

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Postby victor » Mon Sep 05, 2005 8:33 am

topic inchis, userii zvonisti urmeaza sa fie banati.

posteaza de pe acelasi IP urmatorii

barbulescu_vasilica [ 6 Posts ] Search
Lord Arthas [ 5 Posts ] Search
LichKing [ 4 Posts ] Search
giaserbu [ 2 Posts ]


Return to “Rezidentiat 2005”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests