de cate ori am trecut prin materie pana pe 10 aug.

...noi crestem odata cu tara...

de cate ori ati trecut prin materie ?

nu am terminat dar mai am nitzel
25
30%
o data
17
20%
de 2 ori
12
14%
de 3 ori
10
12%
hai bai ca e abia 10 august, mai e timp. nu am inceput.
18
21%
fac doar grilele
2
2%
 
Total votes: 84

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

de cate ori am trecut prin materie pana pe 10 aug.

Postby Chingachgook » Wed Aug 10, 2005 9:31 pm

fiind eu intr-o pauza de studiu ma intrebam de cate ori ati trecut prin materie? dar sincer ca sa vad si eu pe unde ma situez.
eu am trecum cam de 2 ori (in medie si fugitiv).


kooks
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
grasshopper
elder
elder
Posts: 1029
Joined: Sun Mar 06, 2005 1:54 am
Location: among fake flesh

Postby grasshopper » Wed Aug 10, 2005 10:16 pm

care ati trecut prin materie de mai mult de 1X nu mai spunetzi la totzi ca mi se duce tot elanul, pe care oricum tre sa il scot cu matura de sub pat.....
putin respect.... :(

LAN
senior
senior
Posts: 228
Joined: Mon Jul 25, 2005 10:32 pm
Location: Towards you

Postby LAN » Wed Aug 10, 2005 10:34 pm

cam de 2 ori inseamna ca ai facut si subiectele in engleza .. alea care in programa sunt din harisonu'15 da' vor fi traduse din harisonu'16.
salutam astfel de precocitati.

User avatar
alimori
elite
elite
Posts: 7706
Joined: Sat Jul 12, 2003 11:21 pm

Postby alimori » Wed Aug 10, 2005 11:50 pm

Dac-am trecut si-n 2004 se pune? Subtire, e drept, ca d-aia mai trec si anul asta :roll:

LAN
senior
senior
Posts: 228
Joined: Mon Jul 25, 2005 10:32 pm
Location: Towards you

Postby LAN » Thu Aug 11, 2005 12:49 pm

dear cookie, ti-am mai spus o data sa ma mai lasi cu mesaje pe privat de genul asta
kooksee Thu Aug 11, 2005 1:21 am wrote:vad ca incet incet te apropii de marginea periculoasa.
nu miza pe faptul ca nu aflu cine esti.
inca nu esti o prioritate, dar poti sa devii.

kooksee


io chiar te-am rugat frumos ,DAR NU IMI TESTA RABDAREA.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Thu Aug 11, 2005 1:13 pm

Draga lan, cuvantul jenant te descrie in intregime.
Oricum tu insista ca nu se stie cand meandrele vietii ne aduc fata in fata.
Acuma incearca sa scrii la topic daca esti capabil .
tare ma tem ca nu.



kooksee

oricum m-a amuzat replica cu rabdarea ta care se termina. cand o sa se sfarseasca o sa iti faci publica identitatea?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

LAN
senior
senior
Posts: 228
Joined: Mon Jul 25, 2005 10:32 pm
Location: Towards you

Postby LAN » Thu Aug 11, 2005 1:30 pm

dear cookie,
am trecut prin materie de cateva ori dar fara subiectele in engleza -asta ca sa fiu on topic.
si pt offtopic- nu iti incerca norocul. windowsul ne patchuit ascunde multe surprize si faptul ca ai facut cursul ala de kick box sau ce ai facut tu(ca nu am stat sa imi dau seama dupa pozele alea ) ,nu ma impresioneaza.
si windowsul si alte chestii se pot face praff. ca ,oarecum,cu totii suntem praff. nu e nevoie sa vin la tine(sau sa vii la mine) ca sa rezolv unele diferende ca pot sa le rezolv si de la o amarata de consola.
atata tot ca am pretentii de la mine sa nu ma pun cu toti tampitii pe care ii intalnesc.
so,ideea de baza este urmatoarea : fie te calmezi la modul de oameni normali ,absolventi de medicina ,viitori doctori,
sau o rezolvam in stilul dur. faza cu artele martiale nu era numai sa "aranjezi" pe oricine ,ci sa dobandesti o anumita intelepciune ,un anumit nivel de spiritualitate. tu insa se pare ca ai retinut doar partea:
"sa invat sa ma bat ,sa moara mama,ca sa ii bat io pe toti ,ca sunt jmecher".
nu e chiar asa.
eu as prefera totusi sa te calmezi.suntem oameni rationali (asa cred eu) care stiu sa faca diferenta intre chat si realitate. dar nu intotdeauna este cum prefer eu.tu alegi.din partea mea ai toata bunavointa.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Thu Aug 11, 2005 1:44 pm

mda, esti incapabil sa intelegi ceva. conform cu parerea ta limitata totul se reduce la contact fizic? (da acatiste sa nu ajungi acolo). cum ti s-a mai spus, cand o sa te simti capabil sa vii cu ceva mai mult decat amenintari ca imi faci praf windowsul o sa introduc in seama. pana atunci ai ignore total de la mine.


kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

LAN
senior
senior
Posts: 228
Joined: Mon Jul 25, 2005 10:32 pm
Location: Towards you

Postby LAN » Thu Aug 11, 2005 2:05 pm

kooksee wrote:mda, esti incapabil sa intelegi ceva.
kooksee

mda..tocmai d'aia ma duc sa mai citesc materia " one more time".

User avatar
nyco3000ro
senior
senior
Posts: 400
Joined: Thu Oct 21, 2004 12:32 am
Location: la poarta sufletului!
Contact:

Postby nyco3000ro » Thu Aug 11, 2005 2:11 pm

lan...sincer nu cred ca kooksee e baiat asa rau...cum il crezi tu!omul mai si glumeste...poate a vrut sa-ti puna la incercare abiliatea de a gusta o "amenintare"nu la sensul propiu(asa cum ai receptionat-o tu)ci in sens "metafizic"si sa va bateti...nu cu pumniii..ci cu "idei si cuvinte"!parerea mea....dupa ce am facut insolatie la mare...de atata soare! :puppydogeyes:
doctor de suflete!:)

loomaxro
newbie
newbie
Posts: 20
Joined: Wed Aug 10, 2005 8:39 pm

Postby loomaxro » Thu Aug 11, 2005 6:26 pm

ma stradui dar cateodata ma ia asa o lene si o debusoalare incat imi vine sa ma las de tot nu stiu daca o sa reusesc sa-l iau dar sper dar cand vad cifre si procente si doze si in special acele rapoarte care sunt specifice americanilor imi vine sa ma las de tot si sa ma apuc de crescut oi
am trecut o singura data prin materie si mai am 35 de subiecte sa o termin a doua oara . fac shi grile in acelasi timp si de subiectele din H15 nici nu m-am atins
romania sucks

loomaxro
newbie
newbie
Posts: 20
Joined: Wed Aug 10, 2005 8:39 pm

Postby loomaxro » Thu Aug 11, 2005 6:28 pm

am citit ce am scris mai sus , sunt ametzit de invatat nu ma punetzi la perete daca nu intzelegeti chiar totul
romania sucks

Tim
senior
senior
Posts: 263
Joined: Thu Aug 11, 2005 9:59 pm

Postby Tim » Thu Aug 11, 2005 10:20 pm

LAN wrote:atata tot ca am pretentii de la mine sa nu ma pun cu toti tampitii pe care ii intalnesc.




LAN wrote: windowsul ne patchuit ascunde multe surprize si faptul ca ai facut cursul ala de kick box sau ce ai facut tu(ca nu am stat sa imi dau seama dupa pozele alea ),nu ma impresioneaza.


darga LAN,considerand ca ai fost sincer in prima afirmatie,rezulta in mod logic (tinand cont de a doua afirmatie) ca la proxima intalnire cu tine insuti (in fata unei oglinzi eventual) o sa-ti marturisesti ca esti la randul tau un tampit care pune virgula intre subiect si predicat si ca nu merita sa-ti pui mintea cu tine.in cazul asta,da-mi voie sa fiu pe deplin de acord.

LAN
senior
senior
Posts: 228
Joined: Mon Jul 25, 2005 10:32 pm
Location: Towards you

Postby LAN » Thu Aug 11, 2005 10:57 pm

dear Tim,
sincer nici nu am chef sa verific ce imi reprosezi.dar asta este.nu sunt perfect.nici nu am pretins vreodata asta.cu totii avem momente bune sau proaste.
in orice caz sa stii ca nu e singura greseala gramaticala asa ca poti sa dai mai multe exemple(daca nu ai ce face).
si probabil ca am mai gresit si in alte cazuri.nu numai de gramatica.

uite, de exemplu as putea sa ma leg de faptul ca ai scris "darga" in loc de "draga" dar ar insemna pur si simplu ....inutilitate.
te simti mai bine daca sa recunosc ca sunt tampit ?
hmm...bine,sunt tampit . be happy.
oricum ,uita-te mai intai la tine,la greselile tale, si apoi (ia-te de faptul ca am folosit si virgula si "si") reproseaza altora.
din partea mea ,numai bine.
p.s. interesant e ca ai contul asta facut azi si ca prima ta postare este offtopic .ok.eu insinuez ca esti o clona.tu o sa negi asta.si nu ajungem la nimic.
dupa cum spuneam mai spus: numai bine si spor la postat !

Tasha_meseriasha
senior
senior
Posts: 446
Joined: Mon Sep 13, 2004 8:40 pm
Location: din floare-n floare...
Contact:

Postby Tasha_meseriasha » Sat Aug 13, 2005 8:12 pm

eu am trecut odata in sictir, si fara avc si subectele in iengleza.
deci nu se pune.
A doctor a day keeps the dildo away.

Nu ma urati. Sunt deja urata.

User avatar
iolanda
senior
senior
Posts: 120
Joined: Tue Jan 18, 2005 7:43 pm
Location: Bucuresti

Postby iolanda » Tue Aug 16, 2005 1:28 pm

Sa inteleg ca nu mai voteaza nimeni, pentru ca restul ati trecut deja de 4 ori prin materie si nu aveti rubrica unde sa votati... :lol:

User avatar
Doll
elder
elder
Posts: 876
Joined: Mon Aug 01, 2005 6:59 pm
Location: valley of the dolls
Contact:

Mai mult

Postby Doll » Tue Aug 16, 2005 5:15 pm

Eu m-am apucat de invatat dar mai am ceva mai mult decat "nitzelush" si nu ma incadrez in nici o categorie. De aceea nu am votat.


Return to “Rezidentiat 2005”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests