APLICATIE PENTRU INTREBARILE CONCRUSULUI DE REZIDENTIAT 2005

...noi crestem odata cu tara...
testegrilaonline
Posts: 1
Joined: Tue Jun 21, 2005 8:40 pm

APLICATIE PENTRU INTREBARILE CONCRUSULUI DE REZIDENTIAT 2005

Postby testegrilaonline » Tue Jun 21, 2005 8:44 pm

iNCERC SA REALIZEZ O APLICATIE CARE SA VA AJUTE LA O MAI BUNA FIXARE A CUNOSTINTELOR IN MEDICINA. aPLICATIA CONSTA IN POSIBILITATEA DE A REZOLVA SI COMPLETA TESTE CE CONTIN INTREBARI PENTRU REZIDENTIAT. NU E VERSIUNEA FINALA, DAR O VOI FINALIZA PANA CEL TARZIU SEPTEMBRIE 2005, CU INTREAGA BAZA DE DATE SI INTREBARI CU COMPLEMENTE SIMPLU SI MULTIPLU DE RASPUNS.

SPER SA VA AJUTE.
http://WWW.TESTEGRILAONLINE.AS.RO

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Tue Jun 21, 2005 8:52 pm

succes, speram sa nu bagi rasp de-alea gresite. dar ce-are http://www.rezidentiat.ro ? :shock:

dar daca tot te spargi in programare, nu faci si tu un generator de grile din paragrafe? stii, sa imparta paragrafe, etc. ai fi revolutionar si cred ca l-ar cumpara si CNPP-ul., progr inteligent pt grile inteligente. nu ti se apre o idee inteligenta?

ralucaV
newbie
newbie
Posts: 5
Joined: Mon May 23, 2005 6:40 pm

Postby ralucaV » Tue Jun 21, 2005 9:37 pm

da eroare la inregistrare

Access denied for user 'virtual'@'localhost' (using password: NO)

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Wed Jun 22, 2005 3:12 am

mare om, mare programator. ala e un bug cu inregistrarea, in rest programul merge belea.
:D

kooks



mai exista cel putin vreo 3 variante de teste.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
duofruo
senior
senior
Posts: 123
Joined: Fri Jun 04, 2004 7:49 pm
Location: Bucuresti

Postby duofruo » Wed Jun 22, 2005 11:12 am

Hai sa facem o lista cu programele de testare care sunt la ora actuala.

Eu stiu :
http://www.rezidentiat.ro - ok, nu prea e maleabil
http://www.etim.ro/rezidentiat/gentest.php - superok, o gramada de optiuni.

Mai era unul care il rulai de pe o discheta bootabila, nu mai stiu exact numele, parca rezitest. Bunutz, insa avea el o buba: dura 10-15 secunde pana trecea de la o intrebare la alta. Pierdeai o gramada de timp, si noi numa timp nu avem. O problema foarte usor de rezolvat cu un buffer de memorie, poate ca s-a rezolvat intre timp. Nu mai stiu exact adresa, era pe sourceforge.

Mai ziceti si voi daca mai stiti de altele, m-ar interesa daca stiti niste programe care sa fie offline, ca nu imi convine acum ca depind de internet. Merci anticipat

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Postby victor » Wed Jun 22, 2005 11:24 am

INFO14/06/2005 - CNPDS laseaza prima versiune a programului Windows pentru rezolvare grile rezidentiat 2005. Aplicatia contine toate intrebarile din 2003+2004. Cele din 2005 vor fi adaugate (intr-o noua versiune) imediat dupa ce vor fi eliminate cele contestate.

Pentru download si detalii vezi aici (http://www.perfmed.ro)
http://www.perfmed.ro/forum/viewtopic.php?p=207#207

User avatar
duofruo
senior
senior
Posts: 123
Joined: Fri Jun 04, 2004 7:49 pm
Location: Bucuresti

perfmed

Postby duofruo » Mon Jun 27, 2005 5:38 pm

In sfarsit am scos si eu aplicatia de pe perfmed.ro, e supertare! E ciudat ca nu merge decat daca ai office assistant pisica, dar nu ma deranjeaza. Felicitari celor care au lucrat la program, e absolut de nota 10!!!

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Postby Dan » Mon Jun 27, 2005 7:12 pm

Alioooo...domnu webmaster cine ti-a dat dumitale acordul sa publici adresele de mail legate culmea si de nume? Un disclaimer ceva inainte ca datele vor fi publice si inclusiv numai bune pt botzii de spam? oricum constat ca lumea nu se sfieste sa dea click pe yes, si abia astept momentul in care isi vor putea vinde casele si masina pe net... :lol:
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Tue Jun 28, 2005 2:01 am

ce aveti bah cu omul?
crezi ca toti ne nastem programatori? din greseli invatam toti
e suficient ca i-a iesit aia cu "pisica".

auzi..."botzi de spam"....



kooks
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
MORENA
senior
senior
Posts: 376
Joined: Sun Aug 22, 2004 6:10 pm
Location: Pe muchie de cutit

Postby MORENA » Tue Jul 05, 2005 2:08 pm

duofruo wrote:Hai sa facem o lista cu programele de testare care sunt la ora actuala.

Eu stiu :
http://www.rezidentiat.ro - ok, nu prea e maleabil
http://www.etim.ro/rezidentiat/gentest.php - superok, o gramada de optiuni.



site-ul al doilea e f fain, dar vad ca au numai intrebari cu complement simplu. asa e, sau nu ma pricep sa caut si pe cele cu compl. multiplu?

User avatar
Madi
elder
elder
Posts: 666
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:16 am
Location: Tei
Contact:

Postby Madi » Tue Jul 05, 2005 2:58 pm

La etim au toate intrebarile, nu trebuie sa le cauti... Poate ai nimerit tocmai la Hepatite acute unde o mana cremenala a contestat toate CM si au ramas doar alea, in rest... Spor maxim.
Dagli amici mi guardi Dio, dai nemici mi guardo io!

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Tue Jul 05, 2005 6:00 pm

bre daca eram eu pe vremea aia de nu contestam inca vreo 3000, si mai puneam si 2-3 amici sa faca la fel...
deh, nu v-a dat prin cap.. :twisted:

User avatar
MORENA
senior
senior
Posts: 376
Joined: Sun Aug 22, 2004 6:10 pm
Location: Pe muchie de cutit

Postby MORENA » Tue Jul 05, 2005 8:16 pm

Madi wrote:La etim au toate intrebarile, nu trebuie sa le cauti... Poate ai nimerit tocmai la Hepatite acute unde o mana cremenala a contestat toate CM si au ramas doar alea, in rest... Spor maxim.

dau pe chiru si am facut 4 teme unde nu au decat grile compl. simplu.
?????so???

User avatar
ratzushka
elder
elder
Posts: 1316
Joined: Tue Apr 20, 2004 1:40 pm

Postby ratzushka » Wed Jul 06, 2005 3:43 pm

si eu am fcut grile pe etim si mi-au intrat toate intrebarile, si cele cu complement multipl,u...vezi daca nu ai selectat cumva pe undeva sa-ti dea numai cele cu compl simplu... :?
ce teme ai facut, sa incerc si eu...?
Keep smiling, it makes people wonder what you're up to.

User avatar
ndsimona
elder
elder
Posts: 745
Joined: Tue Mar 16, 2004 8:25 pm
Location: Bucuresti

Postby ndsimona » Wed Jul 06, 2005 3:51 pm

Etim este foarte bun si eu tot de acolo fac; exista si un link unde iti apare un tabel cu toate intrebarile si alea scoase si alea ramase.
" Deschide cartea ca sa inveti ce au gandit altii; inchide cartea ca sa gandesti tu insuti." Heyde

User avatar
MORENA
senior
senior
Posts: 376
Joined: Sun Aug 22, 2004 6:10 pm
Location: Pe muchie de cutit

Postby MORENA » Wed Jul 06, 2005 10:35 pm

ratzushka wrote:si eu am fcut grile pe etim si mi-au intrat toate intrebarile, si cele cu complement multipl,u...vezi daca nu ai selectat cumva pe undeva sa-ti dea numai cele cu compl simplu... :?
ce teme ai facut, sa incerc si eu...?


traumatisme frig, hipertiroidii....

User avatar
MORENA
senior
senior
Posts: 376
Joined: Sun Aug 22, 2004 6:10 pm
Location: Pe muchie de cutit

Postby MORENA » Thu Jul 07, 2005 12:42 pm

ups. m-am dumirit. selectam eu aiurea...

User avatar
ratzushka
elder
elder
Posts: 1316
Joined: Tue Apr 20, 2004 1:40 pm

Postby ratzushka » Thu Jul 07, 2005 6:16 pm

nu-ti face griji. se intampla cu noi toti.
spor la studiu. :wink:
Keep smiling, it makes people wonder what you're up to.

User avatar
MORENA
senior
senior
Posts: 376
Joined: Sun Aug 22, 2004 6:10 pm
Location: Pe muchie de cutit

Postby MORENA » Thu Jul 07, 2005 6:26 pm

ratzushka wrote:nu-ti face griji. se intampla cu noi toti.
spor la studiu. :wink:

mersi si tie!
cum merge?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Thu Jul 07, 2005 8:59 pm

prost
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
ratzushka
elder
elder
Posts: 1316
Joined: Tue Apr 20, 2004 1:40 pm

Postby ratzushka » Mon Jul 11, 2005 11:51 am

the same :(
Keep smiling, it makes people wonder what you're up to.

olgutza0905
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Sun Dec 19, 2004 8:12 pm

Re: perfmed

Postby olgutza0905 » Mon Jul 11, 2005 11:51 pm

duofruo wrote:In sfarsit am scos si eu aplicatia de pe perfmed.ro, e supertare! E ciudat ca nu merge decat daca ai office assistant pisica, dar nu ma deranjeaza. Felicitari celor care au lucrat la program, e absolut de nota 10!!!

Am si eu o intrebare..nu le prea am cu compurile....."office assistent pisica"...eu nu am si nici pe hub-uri nu am gasit...vreo idee...ma ajutati si pe mine?pls

User avatar
enchanter
junior
junior
Posts: 38
Joined: Mon May 23, 2005 12:38 pm
Location: ici

Postby enchanter » Tue Jul 12, 2005 2:23 am

start-programs-microsoft office-microsoft office word 2003. apoi help-show the office assistant .clic dr pe lighioana care iti apare in dr jos,apoi choose assistant,dai next pana ajungi la pisica.ok..'do u want to install this option now?".."yes"..
there you go..
Ce que je veux te faire comprendre

User avatar
elfstone
senior
senior
Posts: 428
Joined: Sun Sep 14, 2003 3:10 pm
Location: about and aloof
Contact:

Postby elfstone » Tue Jul 12, 2005 4:48 pm

Hai, mai e pe bune cu pisica? N-am reusit sa il instalez pentru ca nu am MS Access. De ce l-as avea? Absurd... Iar daca e si pisca necesara, atunci e chiar jenant...

olgutza0905
newbie
newbie
Posts: 7
Joined: Sun Dec 19, 2004 8:12 pm

Postby olgutza0905 » Tue Jul 12, 2005 10:44 pm

enchanter wrote:start-programs-microsoft office-microsoft office word 2003. apoi help-show the office assistant .clic dr pe lighioana care iti apare in dr jos,apoi choose assistant,dai next pana ajungi la pisica.ok..'do u want to install this option now?".."yes"..
there you go..

Mersi mult...acum imi cere cd-ul original ca sa-mi instaleze pisica.... :shock: ....asa ca probabil o sa chem pe cineva care se pricepe... :oops: ...oricum mersi mult...nu ma asteptam la raspunsuri asa prompte..... :roll:

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Wed Jul 13, 2005 1:05 am

bai nu ii comunica nimeni lu' domnu programator ca e jenant?
pisica, ms acces...
cre ca versiunea 2.0 a programului va cere 1gb ram si longhorn.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: perfmed

Postby 187.92a » Wed Jul 13, 2005 1:49 am

olgutza0905 wrote:....."office assistent pisica"...eu nu am si nici pe hub-uri nu am gasit...


hehe, ce misto. de-aia orice cautare incepe cu googlesearch :lol:

poate se-ndura careva de pune si un screenshot cu programul ala, asa, ma rog ceva sugestiv cu de ce progr ala si nu altele.. sa stiu si eu daca se merita efortul cu officeul...

User avatar
salex
junior
junior
Posts: 26
Joined: Mon Jun 13, 2005 4:03 pm
Location: CNPDS

Postby salex » Tue Jul 19, 2005 12:23 pm

kooksee wrote:bai nu ii comunica nimeni lu' domnu programator ca e jenant?
pisica, ms acces...
cre ca versiunea 2.0 a programului va cere 1gb ram si longhorn.


Uite ca mi-ai comunicat tu ...
Ce vroiai sa il fac in mod text !? Ai deja unul (pentru Linux), pune mana si porteaza-l pe MSDOS., sau daca nu iti place esti liber sa nu-l rulezi ...

Daca va deranjeaza chiar asa de mult blestemata aia de pisica o sa o scot. Nu inteleg ce este asa greu sa o instalezi.

Versiunea curenta cere cca 32MB, pentru ca baza de date are toate intrebarile de la toate specialitatile. O sa le impart pe specialitati si ai sa vezi ca nu cere 1GB.

Dupa cum stii (sau nu) suntem o institutie care trebuie sa respectam niste legi. Avem licente doar pentru anumite soft-uri. Asa ca trebuie sa ne adaptam la ce avem !

User avatar
vmc
elite
elite
Posts: 3589
Joined: Sat Apr 16, 2005 1:26 pm

Postby vmc » Tue Jul 19, 2005 12:46 pm

mie imi place, chiar si pisica (desi eram mai fericita cu un caine acolo :D ).
in loc sa le imparti pe specialitati si alte amanunte nesemnificative, eu as sugera timid sa faci pentru fiecare grile un boton de "corect" in momentul cand o rezolv. asta ar fi mai constructiv decat schimbatul pisicii cu cainele...
oricum, felicitari pentru program!

User avatar
salex
junior
junior
Posts: 26
Joined: Mon Jun 13, 2005 4:03 pm
Location: CNPDS

Postby salex » Tue Jul 19, 2005 1:05 pm

1. Cainele nu are aceleasi animatii sugestive ca pisica :wink:
Oricum vad ca nu prea le place, asa ca voi renunta la asistent.

2. Probabil nu stii, dar la concurs primesti un caiet cu intrebari+raspunsuri.
Pe acest caiet candidatii incercuiesc raspunsurile corecte, apoi se razgandesc, iar schimba si tot asa...
Abia in ultima ora se trec bulinele pe grila de concurs.

Tocmai pentru asta am ales varianta cu corectare la final, si nu in timpul testarii. M-i se pare ca este mai conforma cu realitatea, si iti da dreptul sa revii asupra intrebarii.

LordGod
senior
senior
Posts: 130
Joined: Wed Jun 09, 2004 11:04 am
Location: La produs...
Contact:

Postby LordGod » Tue Jul 19, 2005 7:33 pm

1. butoane radio la intrebarile simple.
2. daca s-ar potea ca la testele facute sa iti apara o statistica cu punctajele sa le poti vedea din prima
3. nu se poate salva intr-un format care sa fie vazut si de alte programe? adica alte versiuni de office...poate un sql ceva? :P assistantul ala e de belea....scoate-l te rog, sau fa o optiune sa mearga si fara el
[url="http://www.valfir.com"]Valfir.com[/url] [url="http://www.evoscience.com"]Evoscience[/url]

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Tue Jul 19, 2005 9:47 pm

salex wrote:
Dupa cum stii (sau nu) suntem o institutie care trebuie sa respectam niste legi. Avem licente doar pentru anumite soft-uri. Asa ca trebuie sa ne adaptam la ce avem !


ma scuzi ca nu mai scrolez pana sus dar ce institutie sunteti?
sper sa fie vorba de bani publici...



kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
salex
junior
junior
Posts: 26
Joined: Mon Jun 13, 2005 4:03 pm
Location: CNPDS

Postby salex » Wed Jul 20, 2005 9:58 am

kooksee wrote:ma scuzi ca nu mai scrolez pana sus dar ce institutie sunteti?
sper sa fie vorba de bani publici...
kooksee

:shock: Institutia in cauza se numeste CNPDS (fostul CNPPMFAPSSAM).

LordGod wrote:1. butoane radio la intrebarile simple.
2. daca s-ar potea ca la testele facute sa iti apara o statistica cu punctajele sa le poti vedea din prima
3. nu se poate salva intr-un format care sa fie vazut si de alte programe? adica alte versiuni de office...poate un sql ceva? assistantul ala e de belea....scoate-l te rog, sau fa o optiune sa mearga si fara el
LordGod

1. nu trebuie sa te ghidez absolut deloc (la concurs daca ai fost neatent, gata, ai pierdut 4pct.)
2. adica in forma de incarcare sa apara pe langa specialitate,tip test ... si punctajul obtinut ? Se poate .
3. nu pot publica in alte versiuni de MSACCESS, din cauza ca nu avem licenta de distributie decat pentru 2003.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Wed Jul 20, 2005 11:47 am

:idea: bine da nu inteleg ce te opreste sa-l faci intr-un alt ACCESS asa, INformal, si sa-l bagi si tu pe un site, da deh, oricum e moca pe CNPP...., nu vaz ce te costa,
nu cred ca te va acuza cineva ca ti-ai cracuit programul.


hai nu te faci si tu prietenar cu noi si faci o treaba buna?

:?: :?: :?:

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Wed Jul 20, 2005 1:54 pm

salex wrote:
kooksee wrote:ma scuzi ca nu mai scrolez pana sus dar ce institutie sunteti?
sper sa fie vorba de bani publici...
kooksee

:shock: Institutia in cauza se numeste CNPDS (fostul CNPPMFAPSSAM).



cuuuuuuuum ?

tu ai fost platit din bani publici sa faci tentativa aia de program in conditiile in care mai existau cel putin 3 (trei) variante de program FREE. sau ai lucrat in timpul tau liber?
si mai vii si aici unde majoritatea suntem in problema...
da acatiste sa nu ajung sa fac management sanitar. astia ca tine sunt primii pe care ii voi da afara.


kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

LordGod
senior
senior
Posts: 130
Joined: Wed Jun 09, 2004 11:04 am
Location: La produs...
Contact:

Postby LordGod » Wed Jul 20, 2005 2:17 pm

platit sau nu, in timpul liber sau nu, omul face ceva care ne ajuta. si asta chiar daca mai sunt alte 3 programe asemanatoare. Mai mult, e free, deci nu vad o problema.

@salex: ma gandeam la un open office sau un star office. ceva open source. Poate o versiune php-mysql?
[url="http://www.valfir.com"]Valfir.com[/url] [url="http://www.evoscience.com"]Evoscience[/url]

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Wed Jul 20, 2005 2:28 pm

LordGod wrote:platit sau nu, in timpul liber sau nu, omul face ceva care ne ajuta. si asta chiar daca mai sunt alte 3 programe asemanatoare. Mai mult, e free, deci nu vad o problema.

@salex: ma gandeam la un open office sau un star office. ceva open source. Poate o versiune php-mysql?


eu am gandesc la si mai multe, cobol fortran si alte cateva.
pana la urma baza de date e frumos facuta pe grile.etim.ro, asa ca poti sa-i dai bataie. pana la urma tot VB-ul e fruncea.

te ajuta pe tine, pe mine ma chinuie ideea de 2003.
inteleg ca toti sunteti extaziati, dar personal simt o ciuda imensa ca pe 486-le meu nu merge.

User avatar
salex
junior
junior
Posts: 26
Joined: Mon Jun 13, 2005 4:03 pm
Location: CNPDS

Postby salex » Wed Jul 20, 2005 2:35 pm

kooksee wrote:cuuuuuuuum ?

tu ai fost platit din bani publici sa faci tentativa aia de program in conditiile in care mai existau cel putin 3 (trei) variante de program FREE. sau ai lucrat in timpul tau liber?
si mai vii si aici unde majoritatea suntem in problema...
da acatiste sa nu ajung sa fac management sanitar. astia ca tine sunt primii pe care ii voi da afara.
kooksee


Imediat sa dai cu cutitul ...
1.Spre cunostinta ta iti spun ca a fost proiect personal (facut 99% acasa), iar noi nu suntem bugetari (autofinantare iti spune ceva ?)
2.Cred ca nu ai facut comparatie intre programe, si nu stii ce vorbesti (chiar asa este o "tentativa de program" !?)
3.In ce problema sunteti ? Esti ambiguu !
4.Probabil nu vei ajunge ...

Nu vrei, nu-l folosesti, ce mai atata vorbarie. Sau daca ai bani du-te si cumpara unul care nu este "tentativa de program".

User avatar
terim_terim
senior
senior
Posts: 188
Joined: Wed Dec 15, 2004 11:45 am

Postby terim_terim » Wed Jul 20, 2005 3:35 pm

Ca sa sparg atmosfera mie unu imi place (chiar si cu pisica). E mult mai usor decat sa dau scroll incontinu in pdf-urile alea, sa scriu raspunsurile pe hartie, dupa care sa le mai si verific dupa alt pdf. In plus poate fi folosit si de cei care nu au internet.
O singura recomdare daca intr-o versiune urmatoare (daca o sa mai fie) poti sa scoti restrictia de 200 de grile, de obicei pentru fiecare tema sunt mai mult de 200 si vreau sa le fac pe toate.

User avatar
duofruo
senior
senior
Posts: 123
Joined: Fri Jun 04, 2004 7:49 pm
Location: Bucuresti

Postby duofruo » Wed Jul 20, 2005 4:52 pm

Salex, te-am mai felicitat odata dar cred ca nu te superi daca ma repet. Super programul, excelent, daca nu era free te imbogateai. Eu in locul tau mi-as fi bagat picioarele in ei de Microsoft si l-as fi facut sa mearga si pe versiuni mai vechi de msaccess, l-as fi lansat de pe un site fantoma si asta era. Dar este de apreciat ca ai facut totul "la lumina". Si mai ales te apreciez pentru munca pe care ai depus-o pentru noi pana la urma, in timpul tau liber, in timp ce altii stau pe forum si se iau gratuit de toata lumea, visand ca o sa ajunga ei sa dea afara pe altii etcetc. Te rog nu te scarbi de atitudinea unora dintre noi care probabil ca au probleme de comportament, altfel e greu sa-mi explic atitudinea...
Subscriu la doleanta de mai sus, cu teste mai mari de 200 de intrebari.


Return to “Rezidentiat 2005”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 49 guests