Sa ne unim pentru a nu mai fi batjocoriti!

...noi crestem odata cu tara...
User avatar
sixtyne
senior
senior
Posts: 162
Joined: Fri Jun 11, 2004 11:01 pm

Postby sixtyne » Sun May 15, 2005 12:03 am

am o idee :idea: :lol: .... daca tot avem de invatat in engleza, eu zic sa faca din capitolele alea 4 grilele tot in engleza...si la rezidentiat sa le dea tot in engleza....ca si-asa suntem niste mici genii cu totii...
imaginatia astora nu are margini :cry:

User avatar
piersica
newbie
newbie
Posts: 12
Joined: Sat May 14, 2005 5:49 pm

Postby piersica » Sun May 15, 2005 12:18 am

Thy will be done: a b c d e - an international language. All you need to know.
Made the scene | Week to week | Day to day| Hour to hour | The gate is straight | Deep and wide | Break on through to the other side (the doors)

User avatar
sixtyne
senior
senior
Posts: 162
Joined: Fri Jun 11, 2004 11:01 pm

Postby sixtyne » Sun May 15, 2005 12:21 am

:shock: :lol:

User avatar
vasiB
junior
junior
Posts: 54
Joined: Sat Jan 22, 2005 5:25 pm
Location: Tg. Mures
Contact:

Postby vasiB » Sun May 15, 2005 2:48 am

Am pus pe prima pagina siteului http://www.medicinist.go.ro un mesaj de solidaritate cu protestul vostru fata de ceea ce se intampla cu examenul de rezidentiat.

Sper ca acest mesaj sa fie folositor si sa ajunga si el la urechile cui trebuie.

Daca a sintetizat cineva nemultumirile studentilor legate de acest concurs, este rugat sa ni le trimita si noua la medicinist@go.ro pentru a le posta pe site.

http://www.medicinist.go.ro este un site al medicinistilor mureseni care incurajeaza orice forma de comunicare cu ceilalti studenti din tara, iar rezidentiatul este o problema care ne afecteaza in egala masura pe toti.

E pacat ca organizatiile studentesti din tara nu se implica mai mult in aceasta problema, cum la fel e pacat ca ne-am obisnuit sa tacem si sa fim ascultatori, indiferent ca suntem sau nu calcati in picioare.

Echipa Medicinist.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Sun May 15, 2005 4:22 am

aa.. organizatii studentesti? cum ar fi fost ssmb-ul? hm..
eu stiu ca nu mai exista asa ceva

User avatar
vasiB
junior
junior
Posts: 54
Joined: Sat Jan 22, 2005 5:25 pm
Location: Tg. Mures
Contact:

Postby vasiB » Sun May 15, 2005 10:20 am

arsena wrote:Se aseapta sa cumpere lumea pt 4 subiecte editzia aia ??


Xerox, imprimanta?

Nici pe editia 14 nu merita sa dai banii cand ti-o fac astia cu 800.000 :)

Macar atata razbunare sa avem sa-i lasam cu cartile pe raft :D

User avatar
vasiB
junior
junior
Posts: 54
Joined: Sat Jan 22, 2005 5:25 pm
Location: Tg. Mures
Contact:

Postby vasiB » Sun May 15, 2005 6:14 pm

trident wrote:aa.. organizatii studentesti? cum ar fi fost ssmb-ul? hm..
eu stiu ca nu mai exista asa ceva


Atunci sa facem una, macar virtuala :)
http://www.medicinist.go.ro - siteul studentului la medicina !

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Sun May 15, 2005 6:42 pm

neh, vajnica ssmb se tine in umbra, desi are o traditie de tinut si din cate stiu si niste terenuri in litigiu.
asa umbla vorba.. 8)

atlantiana
senior
senior
Posts: 391
Joined: Fri Mar 11, 2005 12:09 pm
Location: constanta

Postby atlantiana » Sun May 15, 2005 10:10 pm

Am pus afise la Spitalul Judetean (aici in Constanta) - pe fiecare etaj - si la facultate.

Cine a mai facut asta?

In varianta asta modificata - se listeaza pe doua coli A4, care apoi se lipesc - scrisul e destul de mare ca sa poata fi citit.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
vasiB
junior
junior
Posts: 54
Joined: Sat Jan 22, 2005 5:25 pm
Location: Tg. Mures
Contact:

Postby vasiB » Sun May 15, 2005 11:37 pm

atlantiana wrote:Am pus afise la Spitalul Judetean (aici in Constanta) - pe fiecare etaj - si la facultate.
Cine a mai facut asta?


Maine primesc si eu afisul prin mail si o sa fac acelasi lucru la Tg. Mures.

In plus, cred ca reusesc sa fac sa fie publicat un articol in presa locala. Hai, ca o sa sparg eu gheata in ce priveste presa, sper.

Astept pe cineva care s-a implicat direct la petitia asta pana acum sa stabilim cateva lucururi pe care sa incercam sa le dam la cotidianul local.
http://www.medicinist.go.ro - siteul studentului la medicina !

atlantiana
senior
senior
Posts: 391
Joined: Fri Mar 11, 2005 12:09 pm
Location: constanta

Postby atlantiana » Sun May 15, 2005 11:44 pm

vasiB wrote: Hai, ca o sa sparg eu gheata in ce priveste presa, sper.


Pai a fost sparta gheata:
http://imed.ro/forum/viewtopic.php?t=23 ... highlight=
http://imed.ro/forum/viewtopic.php?t=23 ... &start=340

atlantiana
senior
senior
Posts: 391
Joined: Fri Mar 11, 2005 12:09 pm
Location: constanta

Postby atlantiana » Sun May 15, 2005 11:46 pm

Iar publicarea in cotidiane locale nu stiu daca are rost - crezi ca le citesc cei de la Bucuresti? Initial ma gandisem si eu la asta, chiar gasisem adresele de email ale ziarelor din Constanta. Dar... ar fi inutil. Daca credeti ca o campanie locala ar avea succese mai mari decat una centrala, se poate incerca si asa.

User avatar
vasiB
junior
junior
Posts: 54
Joined: Sat Jan 22, 2005 5:25 pm
Location: Tg. Mures
Contact:

Postby vasiB » Sun May 15, 2005 11:52 pm

atlantiana wrote:Iar publicarea in cotidiane locale nu stiu daca are rost - crezi ca le citesc cei de la Bucuresti? Initial ma gandisem si eu la asta, chiar gasisem adresele de email ale ziarelor din Constanta. Dar... ar fi inutil. Daca credeti ca o campanie locala ar avea succese mai mari decat una centrala, se poate incerca si asa.


Nu mai mult efect... Dar cel putin ne facem auziti undeva. Plus ca daca vom face un bilant candva va aparea mult mai puternica o campanie care a avut mediatizare. Pe urma mai sunt si parlamentari prin judete care poate mai duc vorba. La fiecare cabinet parlamentar exista cineva care monitorizeaza presa locala. Asa ca, de ce nu? De undeva tre inceput. Iar daca prezinti campania unui cotidian central poti atasa 2-3 articole din presa locala si parca ai un punct in plus.

Parerea mea...
http://www.medicinist.go.ro - siteul studentului la medicina !

atlantiana
senior
senior
Posts: 391
Joined: Fri Mar 11, 2005 12:09 pm
Location: constanta

Postby atlantiana » Sun May 15, 2005 11:56 pm

Ok. Ai dreptate. Voi trimite si eu pe aici.

User avatar
vasiB
junior
junior
Posts: 54
Joined: Sat Jan 22, 2005 5:25 pm
Location: Tg. Mures
Contact:

Postby vasiB » Sun May 15, 2005 11:57 pm

atlantiana wrote:
vasiB wrote: Hai, ca o sa sparg eu gheata in ce priveste presa, sper.


Pai a fost sparta gheata:
http://imed.ro/forum/viewtopic.php?t=23 ... highlight=
http://imed.ro/forum/viewtopic.php?t=23 ... &start=340


Scuze, nu am citit toate cele 23 de pagini ca urmaresc doar de putin timp topicul asta.

Atunci sa continuam propaganda. Si, inca o data, eu cred ca nimic nu strica...
http://www.medicinist.go.ro - siteul studentului la medicina !

User avatar
vasiB
junior
junior
Posts: 54
Joined: Sat Jan 22, 2005 5:25 pm
Location: Tg. Mures
Contact:

Postby vasiB » Mon May 16, 2005 9:53 am

Intrebare BPOC grile 2004:
M2601078. Factori de risc pentru sănătatea operatorului în timpul preparării cavităţilor
A. supraîncălzirea frezei poate produce arsuri de gradul I pe degetele care ţin piesa cot
B. din cauza concentrării intense în cazul unor cavităţi dificile, operatorul poate scrâşni din dinţi provocându şi fisuri sau chiar fracturi ale smalţului
C. zgomotul produs de compresor poate produce hipoacuzie
D. vibraţia produsă de piesa cot poate produce afecţiuni profesionale de tipul "crampa scriitorului” sau sindromul Raynaud
E. aerosolul creat în timpul lucrului este un risc permanent pentru sănătate


Daca ala care a facut intrebarea asta era un om normal la cap (ce sa mai zic competent) atunci nu e de mirare ca ajungem unde ajungem.

Deja ma apuca sindromu Raynaud de la atata scrajniri din dinti. Carii aveam dinainte . :oops:
http://www.medicinist.go.ro - siteul studentului la medicina !

User avatar
medstar
junior
junior
Posts: 78
Joined: Fri Aug 22, 2003 11:09 pm
Contact:

Postby medstar » Fri May 20, 2005 11:04 am

http://www.expres.ro/transilvania/?news ... 905abf0521

"Senatorul PRM Ifrim, decan ilegal

Mariana Gavrila
Vineri, 20 Mai 2005

Deputatul PRM de Bacau Mircea Ifrim detine ilegal functia de decan al Facultatii de Medicina din Oradea. Parlamentarul Ifrim se afla in fruntea celei mai banoase facultati de stat din orasul de pe Crisul Repede fara sa aiba acceptul Senatului Universitatii din Oradea.

La finele anului trecut, dupa o pauza de sase luni, perioada in care deputatul PRM Mircea Ifrim si sotia sa au detinut functiile de prodecani la Facultatea de Medicina, parlamentarul s-a autopropus, din nou, decan al aceleiasi Facultatii de Medicina, contrar legilor in domeniu care prevad ca mandatul de decan nu poate fi mai mare de opt ani. Or, Ifrim a mai avut doua mandate de decan, inaintea perioadei de sase luni cit a fost prodecan.
Functia de decan nu i-a fost confirmata nici la acesta ora de Senatul Universitatii din Oradea. Noul rector, Teodor Traian Maghiar, a aminat sistematic luarea unei decizii transante in privinta situatiei peremistului, cotat ca bun prieten al tatalui sau, ex-rectorul Teodor Maghiar. Singura hotarire pe care Maghiar jr. a luat-o a fost sistarea, incepind cu 1 martie anul curent, cheltuielilor cu cazarea familiei parlamentarului la cel mai luxos hotel din Oradea. iDa, sa stiti ca nu primeste bani pentru functia de decan. Este platit ca profesori a declarat fostul rector, Teodor Maghiar."

mihaij
senior
senior
Posts: 104
Joined: Wed Sep 15, 2004 2:50 pm

Postby mihaij » Mon May 23, 2005 8:58 am

bagdanescule - nu fi lenes, citeste pana la capat - nu te opri la prima pagina :) Bine ai venit

User avatar
tulip
senior
senior
Posts: 346
Joined: Tue Oct 21, 2003 10:32 am
Contact:

Postby tulip » Tue May 24, 2005 6:51 am

toate posturile care nu sunt la obiect au fost si vor fi sterse
pentru chat exista shoutboxul
pe acest topic va rog sa va referiti strict la problema in cauza, nu de alta dar cine e interesat nu cred ca are timp sa stea jumatate de zi sa citeasca posturi irelevante

atlantiana
senior
senior
Posts: 391
Joined: Fri Mar 11, 2005 12:09 pm
Location: constanta

Postby atlantiana » Tue May 24, 2005 2:45 pm

Am trimis emailuri la presedintie, guvern, ministerul sanatatii, cmr. Am si confirmari de primire de la cmr si presedintie. deci exista o dovada !

Si vezi Tulip - desi ma bucur ca ai sters ce trebuia - ca ti-au scapat doua posturi care mai trebuie eliminate. Tratament egal pentru toti userii, da??

atlantiana
senior
senior
Posts: 391
Joined: Fri Mar 11, 2005 12:09 pm
Location: constanta

Postby atlantiana » Tue May 24, 2005 9:55 pm

Textul pe care l-am trimis prin email la diverse institutii il gasiti aici:

http://imed.ro/forum/viewtopic.php?t=25 ... c&start=20

atlantiana
senior
senior
Posts: 391
Joined: Fri Mar 11, 2005 12:09 pm
Location: constanta

Postby atlantiana » Wed Jun 01, 2005 9:50 am

Data Mon, 30 May 2005 11:12:07
Expeditor Colegiul Medicilor Romania <office@cmr.ro>
Subiect re:CMR

Am luat cunostinta de sesizarile dvs. si le vom aduce la cunostinta
Ministerului Sanatatii, organizatorul concursului de rezidentiat.


Cu stima,
Dr. Alexandru Voicu
Expert CMR

atlantiana
senior
senior
Posts: 391
Joined: Fri Mar 11, 2005 12:09 pm
Location: constanta

Postby atlantiana » Thu Jun 02, 2005 7:44 pm

Olivia Sgarbura wrote:In jur de 2 iunie se alcatuieste comisia centrala de rezidentiat cu protocol semnat MEC si MS. Asadar intr-adevar in iunie vor fi mai multe vesti + se vor cunoaste exact "responsabilii"


Azi e 2 iunie! :)
Poate are cineva noutati despre chestia asta si vrea sa le impartaseasca ...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Fri Jun 03, 2005 5:12 am

nu am inteles de ce mi s-a sters un oarecare post in care imi exprimam neincrederea fatza de orice izbanda. poate doar posturile increzatoare si cat mai voluminoase vor scapa. sau voi fi mai specific : D

daca nu ma insel, inca nu a avut loc nici o discutie a autorilor petitiei cu vreun membru CNPP sau Cineteza sau Coculescu, pe motiv de NEPRIMIRE.

so din pctul meu de vedere anticamera in care petitia incepe sa fie mancata de molii e un motiv intemeiat de neincredere.


''I have suffered for my anger
There are wars that can’t be won''

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Fri Jun 03, 2005 12:48 pm

ok, am ras, am glumit dar astia se cam obraznicesc.
CAND IESIM IN STRADA?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
ratzushka
elder
elder
Posts: 1316
Joined: Tue Apr 20, 2004 1:40 pm

Postby ratzushka » Fri Jun 03, 2005 1:15 pm

bine v-am regasit.
revin si eu dupa o absenta cam lunga.....dee, nu mai e vreme de pierdut.
constat ca fat de ultimele treburi pe care la stiam eu in legatura cu rezi nu s-a schimbat foarte mult.
constat de aemena ca s-au gasit cativa oameni activi (efectiv) care au facut pasi inainte in vederea rezolvarii problemelor noastre. le multumesc pe acesta cale, desi stiu ca cu asta nu ii ajut defel. vroiam doar sa recunosc meritele celor care intradevar vor sa iasa din situatia asta penibila.
eu sunt din oradea, nu mai sunt studenta, deci posibilitatile de a interveni in mod direct sunt cam putine.
continuu sa sustin initaitiva oricarei miscari sau protest pro-rezi-corect
numai bine si spor la inavtat :o
Keep smiling, it makes people wonder what you're up to.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Fri Jun 03, 2005 6:57 pm

da, eu deja nu inteleg, facem miscarea aia, ultimately, sau o frecam (scuzati...) in sperantza ca se vor milostivi???
pana la urma se termina scoala, este absolut ultima sansa.
m-am saturat de vorbe, daca voi insa nu v-ati saturat scrieti in continuare mailuri, e si asha un rezultat sa vezi o secretara de ministru, chiar daca te ushcheshte. sa ne multumim cu asta?

de-asta au semnat 1400 de insi? sa putrezeasca frumusetze de petitzie?

daca stiam ca asta e finalul petitiei online, nu ma invredniceam sa semnez.
si ca mine, poate mai faceau si alte 500.


welcome back R!

atlantiana
senior
senior
Posts: 391
Joined: Fri Mar 11, 2005 12:09 pm
Location: constanta

Postby atlantiana » Fri Jun 03, 2005 8:37 pm

Organizeaza miting! Cine te opreste? Fa si tu ceva util pe pamant.

mihaij
senior
senior
Posts: 104
Joined: Wed Sep 15, 2004 2:50 pm

Postby mihaij » Fri Jun 03, 2005 10:03 pm

bravo trident - era si vremea sa te saturi de vorbe... la cat vorbesti eu unul ma saturasem de mult de asta :lol:

asa ca te sustin, e vremea sa treci la fapte! cum zicea antevorbitoarea, fa si tu ceva util pe pamant, doar n-o sa ii lasi sa scape (sau sa ne lasi sa scapam noi) acum cand nici speranta...

e vremea sa (ne) scapi de frectii

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Fri Jun 03, 2005 11:50 pm

sigur ca da, se aranjeaza. vad ca de-abea asteptati sa va spalati pe maini de petitie, acum doua luni nici nu va trecea prin cap o asa alternativa. da nu asta ma intereseaza pe mine.

asa ca ok, gasiti un grup de 2-3 care sa tina de purtator de cuvant (nu vreti sa fiu eu, trust me, am un defect de vorbire si n-am imagine, lol, deloc cum ati vrea voi), in rest promovarea, organizare whatever se poate aranja, fluturasi included, spam de mesagere and celelalte.

doar sa pregatiti speechul frumos, chestie care intr-o saptamana de mesagere se rezolva, i trust in thee.

mihaij
senior
senior
Posts: 104
Joined: Wed Sep 15, 2004 2:50 pm

Postby mihaij » Sat Jun 04, 2005 1:32 am

- grup de 2-3 - gata: suntem noi trei cel putin;
- vad ca tot vorbe vrei: speach?? ce speach?

doar sa pregatiti speechul frumos, chestie care intr-o saptamana
m-am saturat de vorbe, daca voi insa nu v-ati saturat


Si eu zic ca ar trebui sa ai incredere mai multa in tine, vorbesti foarte frumos si foarte bine. Intotdeauna la subiect, acid si caustic la nevoie, cu un zambet si o vorba buna cand trebuie = exact de ce e nevoie! cum spuneam, trebuie doar sa ai mai multa incredere in tine, eu unul am foarte multa - stii exemplul clasic - demostene avea si el probleme cu vorba si si-a umplut gura cu bolovani - cred ca exagerezi cu defectul tau de vorbire. Iar de imagine, cred ca iar te inseli. Ai o imagine foarte buna si foarte potrivita pentru ce e nevoie acum. Trebuie numai sa treci si tu mai departe de vorbe, atata tot. Ca si noi toti.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Sat Jun 04, 2005 4:54 am

mda, 2-3 apostoli din care 1 cantonat in constanta, tu nu sh.. esti din buc?, eu imi mentin ajutorul in organizare, dar nu sa port cuvinte, este exclus lasa vraja pt ca va terbui imi metin pozitia. poate se gasesc si cu darul vorbirii, vedem gasim vbim selectam

m-ar interesa parerea lui victor in pb asta, e tip cu multa imaginatie experienta in de-astea si nu numa. poate baga o vorba pe aici. (pichetarea necesita apropare PMB?, nu prea cred, da'..spre exemplu ar fi un problem)
consider oportuna o pichetare in ideea de a 1. atrage atentia presei (prin numar sau stiu si eu cum era o vorba cu ceva poetry atractiv la fatza locului) si 2. de a face intrarea unor speakeri acolo unde trebuie, + 3. de a presa un pic ca pana acum doar s-a cerut.


strategia o ai pe PM

Tasha_meseriasha
senior
senior
Posts: 446
Joined: Mon Sep 13, 2004 8:40 pm
Location: din floare-n floare...
Contact:

Postby Tasha_meseriasha » Mon Jun 06, 2005 10:57 am

Lasa-ti-l bey dreaq de miting si puneti mana si studiati, situatia e aceeasi pentru toti!
A doctor a day keeps the dildo away.

Nu ma urati. Sunt deja urata.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Thu Jun 09, 2005 2:31 am

nu mai zice nimeni nimic?.... zvoane, ceva?

User avatar
vasiB
junior
junior
Posts: 54
Joined: Sat Jan 22, 2005 5:25 pm
Location: Tg. Mures
Contact:

Postby vasiB » Thu Jun 09, 2005 11:51 pm

In Spitalul Judetean din Tg.Mures s-a pus un anunt care spune ca petitia online nu are nici o valoare juridica, asa ca un grup de voinici au hotarat sa se adune intr-o zi in holul spitalului si sa faca o petitie noua, pe care sa o semneze si sa o dea mai departe.

Tipii din cate am inteles nu erau din anul VI, ci stagiari, cei din anul VI nu prea aveau habar de petitie.

S-au strans semnaturi din informatiile pe care le am doar atunci, la intalnirea din holul spitalului!

Petitia a fost data mai departe. Cui? Tocmai dnei. Branzariuc, ceva prorector prin UMF Tg. M si sefa cea mare a DSP (prin mila PSD), si care urmeaza sa fie inlocuita de la DSP, dupa cum spunea presa locala.

Asa ca m-as mira sa iasa ceva. Si din asta, si din orice actiune care e amanata la nesfarsit ca in cazul primei petitii.
http://www.medicinist.go.ro - siteul studentului la medicina !

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Fri Jun 10, 2005 12:18 pm

just...
pai cred ca aia a "cerut" petitia, sa se lupte pt postul ei.. ma gandesc eu paranoic

mihaij
senior
senior
Posts: 104
Joined: Wed Sep 15, 2004 2:50 pm

Postby mihaij » Fri Jun 10, 2005 9:50 pm

Revin si eu - trident are un plan foarte bun de bataie! e nevoie doar de omul sa se apuce de el!

Orice petitie nu poate sa faca decat sa semnalizeze, nu cred ca are criterii de valabilitate juridica. Semnaturile online au rolul lor, dar cele in scris crezi ca ar face mai mult, ar semnaliza mai bine???

Daca vrei acte juridice valide - dai in judecata, cum a fost cazul la rezidentiat 2003.

User avatar
chichiutza
junior
junior
Posts: 63
Joined: Fri Mar 18, 2005 11:40 am
Location: bucuresti
Contact:

hihihihihi

Postby chichiutza » Mon Jun 13, 2005 1:09 pm

oameni buni cand ziceati ca e intalnirea miraculoasa cu nenea coculescu la municipal? ca poate ne lumineaza si ne-ndruma inspre calea cea dreapta, ca sa nu mai spun c-o s-avem ocazia sa stam fata-n fata cu tradatorul! :twisted:
mdam...hmmm...

User avatar
chichiutza
junior
junior
Posts: 63
Joined: Fri Mar 18, 2005 11:40 am
Location: bucuresti
Contact:

Postby chichiutza » Mon Jun 13, 2005 1:20 pm

se zvonea ceva legat de 16 iunie ora 16.00? Oricum treburile cu petitii nu dau roade de nici un fel, asa ca nu cred ca trebuie insistat cu ele! Nu cred ca intereseaza pe cineva!Daca nu exista cineva care sa aiba intrare personala la unul dintre ei...nu se poate face nimik! Parerea mea... :roll:
mdam...hmmm...

User avatar
Madi
elder
elder
Posts: 666
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:16 am
Location: Tei
Contact:

Postby Madi » Mon Jun 13, 2005 2:43 pm

Joi, 16 iunie, orele 18, Amfiteatrul Mare
Dagli amici mi guardi Dio, dai nemici mi guardo io!


Return to “Rezidentiat 2005”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests