NET in U5

anunturi, tehnicals, info
ashtraygirl
newbie
newbie
Posts: 18
Joined: Thu Sep 29, 2005 8:18 pm

NET in U5

Postby ashtraygirl » Sat Mar 15, 2008 11:31 am

apropo de net in U5..uite eu astept de vreo 3 luni de zile sa fiu conectata cu chitanta roz de la banca transilvania ptr achitarea taxei. si Radu imi tot zice ca nu are cabluri, ca nu are materiale..ca se apuca in decembrie, ianuarie, sapt viitoare si mai uitai dintre scuzele si amanarile zise. chiar este singura persoana care nu poate face nimic si sta in camin pentru asta?

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Re: NET in U5

Postby Dan » Wed Mar 19, 2008 2:37 am

Caminul U5 are materialele pentru renovare - adica restructurare a retelei locale. Au existat si exista niste probleme acolo - cele mai serioase fiind mobila existenta pe hol care ingreuneaza orice fel de lucrari + evenimentul cu cablurile taiate de acum o luna. Asa ca orice cablare pe stilul vechi cu cablul spanzurat pe hol nu e de dorit, iar pe sistemul cu canal de cablu e greoi. Daca se gasesc oameni care sa ajute la renovarea asta ( asa cum s-a putut face in U3 -cand intr-o saptamana s-a refacut complet toata infrastructura - lucrurile se pot grabi un pic. daca nu vrei sa astepti acest lucru exista posibilitatea sa va returnam banii platiti la banca. pentru asta va trebui sa predati chitanta in original.
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum


Return to “Reteaua”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests