BANAT PE NEDREPT de SHEVCENKO

anunturi, tehnicals, info
Sergheiq
junior
junior
Posts: 72
Joined: Fri Jan 20, 2006 2:59 am
Location: Bucharest
Contact:

BANAT PE NEDREPT de SHEVCENKO

Postby Sergheiq » Fri Jan 20, 2006 3:05 am

Eu aveam un crack de la net limiter si mi-a dat ban 2 zile ca aveam net limiter in share. Si acum 2 saptamani chiar el avea in share net limiter si mi-a spus ca e pentru HUBurile externe.....

Vreau deci sa mi se scoata banul

User avatar
orbity19
junior
junior
Posts: 44
Joined: Wed Feb 02, 2005 5:25 pm
Location: Pe undeva pe orbita
Contact:

Postby orbity19 » Fri Jan 20, 2006 12:26 pm

Exista +report. scrie motivul si il vom bana si pe el, chiar daca este operator. Daca citeai putin regulile vedeai ca nu e voie cu asa ceva in share si de asemeni nu este raspunderea nostra ce aveti voi in share. Uite cateva chestii scrise pe hub:

:arrow: "Nu conteaza numarul userilor ci calitatea lor si a share-ului fiecaruia.
Daca gasiti useri care nu sunt corecti dati un mesaj unuia din opi sau folositi comanda +report. Contam si pe ajutorul vostru pentru mentine acest hub curat.
Prin faptul ca sunteti pe acest hub se subintelege ca ati citit regulile si ca sunteti de acord cu respectarea lor."

Data viitoare fii mai atent...net limiterul se baneaza si pe huburi externe si ar fi pacat sa ne luam ban toata reteaua pt o neatentie.Mult spor...
Orbity

User avatar
Neo
Nervos (C)
Posts: 301
Joined: Sat Oct 23, 2004 11:33 pm

Postby Neo » Fri Jan 20, 2006 9:27 pm

Oricum toata reteaua are banuri in prostie pe alte huburi...ma mira ca mai avem voie de CZone...
Thou art eternal darkness
Thou art eternal heresy
Thou art day and night
Thou art the flame inside
I'll make my misery thy saturnine

Sergheiq
junior
junior
Posts: 72
Joined: Fri Jan 20, 2006 2:59 am
Location: Bucharest
Contact:

Postby Sergheiq » Sat Jan 21, 2006 1:06 pm

Lasa ma asta..... ce crezi ca eu comentez asa de iurea? Oricum eu de luat am de unde sa iau.... De aia exista torrent...

Enemy
elder
elder
Posts: 1141
Joined: Fri Sep 12, 2003 5:41 pm
Contact:

Postby Enemy » Fri Feb 10, 2006 11:17 pm

...

Sergheiq
junior
junior
Posts: 72
Joined: Fri Jan 20, 2006 2:59 am
Location: Bucharest
Contact:

My bad

Postby Sergheiq » Sat Feb 11, 2006 1:03 am

Eram nervos atunci... de fapt avea StrongDC++.....


Ar fi bine daca toata lumea ar folosi Strong pentru ca se iau mult mai repede filmele/jocurile ca le ia de la mai multi.
Dar pentru asta trebuie sa fie macar un operator tot timpul sa-i verifice sa vada care are limitare si cu ce ocazie.....

Dar daca astea sunt regulile....

User avatar
KeinEngel
senior
senior
Posts: 225
Joined: Sun Jan 09, 2005 1:50 am

Postby KeinEngel » Sat Feb 11, 2006 1:46 am


User avatar
Shevchenko
newbie
newbie
Posts: 9
Joined: Sat Feb 11, 2006 12:55 am
Location: He is the best

La vorbele scriese de Serghei

Postby Shevchenko » Sun Feb 12, 2006 1:32 am

......Intr-un final Serghei si-a dat seama de marea gafa pe care a facut-o prin a echivala kitul de net limiter in share pe care il avea cu kitul de strong dc++ care-l aveam eu si-l tineam pentru persoanele care vor sa-l instaleze pentru huburile externe pentru a downloada mai repede.
.......El fiind suparat ca a primit ban a uitat sau nu a vrut la momentul respectiv sa specifice ca aveam kit de strong dc++ pe care-l si am si acum scriind ca aveam net limiter in share, si prin acest fapt a dus lumea in eroare si a pus sub semnul intrebarii respectarea regulilor de catre admini.....Asa ca pe viitor rog toti utilizatorii sa nu mai scrie porcarii si sa induca lumea in eroare cu ce au ei chef si cand au ei chef fara a avea un motiv clar si corect 8)


Return to “Reteaua”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest