DC nu merge prin Astral?

anunturi, tehnicals, info
User avatar
The Hobbit
junior
junior
Posts: 41
Joined: Wed Oct 01, 2003 10:06 pm
Location: The Shire
Contact:

DC nu merge prin Astral?

Postby The Hobbit » Sun Jul 18, 2004 12:59 pm

Nu am timp sa verific daca s-a mai postat ceva de genul asta, asa ca scuze anticipat...
Problema e ca pt cei ce se logheaza la internet prin cablu prin Astral(am vreo 2 amici cu problema asta) e imposibil sa deschida site-ul vostru. :roll: Puteti sa-mi spuneti de ce?
Eu ma leg prin dial-up si n-am avut niciodata necazul asta.
Multam fain!
To avoid delay, please have all your symptoms ready.
(Notice in an English doctor's waiting room).

User avatar
Luci Sandor
senior
senior
Posts: 441
Joined: Wed Apr 07, 2004 11:17 pm
Location: 127.0.0.1
Contact:

Postby Luci Sandor » Sun Jul 18, 2004 3:33 pm

Ia incearca un ping la IMED.RO. Probabil ai o eroare de DNS, si asta o sa vzi daca o sa dea o eroare de genul "Network unreachable". Va trebui sa mai adaugi servere DNS in afara de cele vechi, ale lui Kappa.
nu arunca lucrurile care pot fi utile altcuiva, doneaza pe Freecycle Bucuresti

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Postby Dan » Sun Jul 18, 2004 3:42 pm

Incearca cu http://141.85.0.71/forum
zi ce si cum si in functie de asta vedem ce si cum
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum

User avatar
elfstone
senior
senior
Posts: 428
Joined: Sun Sep 14, 2003 3:10 pm
Location: about and aloof
Contact:

Postby elfstone » Sun Jul 18, 2004 11:26 pm

Sunt pe Astral. Merge fain. A mers continuu fain.
"I'd much rather be happy than right, any day" (name not important)

Get firefox

User avatar
Mada2004
senior
senior
Posts: 293
Joined: Mon Aug 30, 2004 6:21 pm

Postby Mada2004 » Sat Nov 20, 2004 8:22 pm

Nici eu NU pot vedea imed-ul prin Astral !

daca dau ping de pe Astral:


C:\>ping imed.ro

Pinging imed.ro [141.85.0.71] with 32 bytes of data:

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for 141.85.0.71:
Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),



daca dau trace route de pe Astral:

C:\>tracert imed.ro

Tracing route to imed.ro [141.85.0.71]
over a maximum of 30 hops:

1 * * * Request timed out.
2 * * * Request timed out.
3 * * * Request timed out.
4 * * * Request timed out.
5 * * * Request timed out.
6 * * * Request timed out.
7 * * * Request timed out.
8 * * * Request timed out.
9 * * * Request timed out.
10 * * * Request timed out.
11 * * * Request timed out.
12 * * * Request timed out.
13 * * * Request timed out.
14 * * * Request timed out.
15 * * * Request timed out.
16 * * * Request timed out.
17 * * * Request timed out.
18 * * * Request timed out.
19 * * * Request timed out.
20 * * * Request timed out.
21 * * * Request timed out.
22 * * * Request timed out.
23 * * * Request timed out.
24 * * * Request timed out.
25 * * * Request timed out.
26 * * * Request timed out.
27 * * * Request timed out.
28 * * * Request timed out.
29 * * * Request timed out.
30 * * * Request timed out.

Trace complete.



daca incerc sa ma conectez prin telnet pe portul 80 :

Telnet> o imed.ro 80
Connecting To imed.ro...Could not open connection to the host, on port 80.
A connection attempt failed because the connected party did not properly respond
after a period of time, or established connection failed because connected host
has failed to respond.



PLEASE HELP !!!!!!!!!!!!!!!!

Imi vine sa musc firu' de la mouse !!! :hrr: :hrr: :hrr:

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Postby Dan » Sat Nov 20, 2004 11:02 pm

Protocolul ICMP este dropped cu totul de la un anumit router Roedu, asa ca incercarile tale cu ping si tracert nu vor da niciodata rezultate chiar daca iti merge imed.ro- asta daca va mai fi cazul sa vrei sa verifici conexiunea cu noi.

Ia mai scrie asa:

telnet 141.85.0.71 80
daca nu raspunde - cauta un proxy care sa mearga. Din pacate nu stiu sa-ti zic unul.
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum

User avatar
Mada2004
senior
senior
Posts: 293
Joined: Mon Aug 30, 2004 6:21 pm

Postby Mada2004 » Sun Nov 21, 2004 2:52 pm

Dan wrote:Protocolul ICMP este dropped cu totul de la un anumit router Roedu, asa ca incercarile tale cu ping si tracert nu vor da
niciodata rezultate chiar daca iti merge imed.ro


Am vazut. Este vorba de r-c3550-vlan99.Bucharest.roedu.net ? Am facut mai multe teste cu WinMTR si de pe Astral (care NU vede imed-ul) si de pe dialup (de unde pot vedea imed-ul) si dincolo de r-c3550-vlan99.Bucharest.roedu.net nu mai pot vedea nimic (desi si pachetele trimise din Astral si cele trimise de pe dialup ajung la un moment dat la el).

Dan wrote:Ia mai scrie asa:

telnet 141.85.0.71 80


Sint convinsa ca nu e vorba de o problema cu DNS-ul pt ca eu dau: "ping imed.ro" si el imi zice: "Pinging imed.ro [141.85.0.71]".
Deci isi gaseste singur IP-ul. DNS-ul merge. O data gasit IP-ul, comenzile sint echivalente.

Dar fie, ca sa nu zici ca n-am facut-o si pe asta...

Telnet> o 141.85.0.71 80
Connecting To 141.85.0.71...Could not open connection to the host, on port 80.
A connection attempt failed because the connected party did not properly respond
after a period of time, or established connection failed because connected host
has failed to respond.


De-aia te-am rugat inca de la inceput de adresa unui proxi...

Mai ales ca daca ce zici tu aici mai e inca valabil:

Dan wrote:Domeniul imed.ro si med.pub.ro nu mai sunt accesibile se pare din exteriorul tarii.


inseamna ca toti cei care sint in afara tarii vor avea nevoie de un proxi romanesc (din tara) ca sa vada imed-ul.

Eu desi am cautat zdravan, inca nu am gasit un proxi romanesc.

CONCLUZIE: cei dintre voi care au gasit un proxi prin care puteti vedea imed-ul, va rog sa ne dati si noua adresa proxiului.
Ne veti ajuta in acest fel si pe noi cei care avem Astral si nu putem vedea imed-ul dar si pe cei din afara tarii.

Dane, ca admin, n-ai prieteni care ar putea sa stie un astfel de proxi ? Poti sa mai intrebi in jurul tau totusi ? Poate stie careva.

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Postby Dan » Sun Nov 21, 2004 10:05 pm

Check this out:
82.208.174.4:3128
nu stiu va tine...dar pana scot o listutza e bun si asta...si se misca binishor...:D
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum

User avatar
Mada2004
senior
senior
Posts: 293
Joined: Mon Aug 30, 2004 6:21 pm

Postby Mada2004 » Sun Nov 21, 2004 11:09 pm

MULTUMESC MULT, MULT DE TOT !!! :D :D :D

L-am testat chiar acum de la un amic (amic care oricum putea vedea imed-ul) si merge.
Cum ajung acasa o sa-l testez si de la mine sa vedem daca imi va rezova problema conexiunii mele prin Astral (aia prin care nu vad imedul).

Dan wrote:nu stiu va tine...dar pana scot o listutza e bun si asta...si se misca binishor...:D


Intradevar, ar fi bine sa faceti o lista de proxiuri care nu sint blocate de Roedu si cand pica unul sa ne dati altul, astfel incat sa rezolvam problema accesului la imed intre noi, de cate ori apar probleme.

Inca o data MULTUMESC !

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Postby Dan » Tue Dec 07, 2004 2:50 pm

Ok..alte adrese utile care ar trebui incercate

195.61.146.130:80
80.97.151.5:8080
194.102.248.251:8080


8)
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Wed Dec 15, 2004 8:23 pm

Totusi, a trecut atâta timp, cum e posibil ca imed.ro sa nu fie accesibil din afara ? Inteleg, o zi, doua, dar nu trei luni !!

V-ati banat practic o gramada de utilizatori. O sa-mi spuneti ca nu e vina voastra, dar ati facut ceva pentru a remedia problema ?

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Postby victor » Wed Dec 15, 2004 8:37 pm

Ne-a promis Roedu ca se rezolva... le-am dat lista de site-uri care ar trebui sa o "permita" (rezidentiat.ro, imed.ro, ...) - si ... o sa ii mai batem la cap.

Motivele invocate au fost "din motive de securitate". Detalii - nu am primit.

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Tue Jan 18, 2005 3:29 am

Desi altii din afara spun ca le merge acum, eu tot prin proxy trebuie sa intru. La fel ca acum 6 luni ... :(

User avatar
Jaguar
newbie
newbie
Posts: 14
Joined: Sat Jul 17, 2004 12:31 pm
Location: Fascinanta Românie

Postby Jaguar » Fri Mar 11, 2005 10:04 pm

Se rezolva candva problema cu Astralul?

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Wed Apr 27, 2005 12:19 am

victor wrote:Ne-a promis Roedu ca se rezolva... le-am dat lista de site-uri care ar trebui sa o "permita" (rezidentiat.ro, imed.ro, ...) - si ... o sa ii mai batem la cap.

Motivele invocate au fost "din motive de securitate". Detalii - nu am primit.

Au mai trecut 4 luni, tot în situatia penibila de a nu fi accesabili din afara sunteti.

V-a mai "promis Roedu" ceva sau nici nu v-ati mai interesat ?

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Fri Jul 08, 2005 2:40 pm

Mda. Admini doar cu numele. Nici azi, Iulie 2005, nu pot accesa forumul, din Franta, fara proxy românesc, de parca ati fi forumul CIA.

Nu va e jena nici un pic un pic un pic, ca sunteti în situatia asta de atâta timp si sunteti incapabili s-o rezolvati ?

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Postby victor » Fri Jul 08, 2005 2:50 pm

Avem promisiuni de la ei pentru saptamana urmatoare - o sa ne dea alt IP pentru serverul de web. O sa fie o perioada de "mutare", speram cu asta sa se rezolve cel putin pe o "lunga perioada de timp".

User avatar
Tomcat
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Thu Mar 10, 2005 10:52 am
Location: Craiova

Postby Tomcat » Fri Jul 08, 2005 3:47 pm

Salut si eu am aceeasi problema accesul f.f.f.dificil la imed.ro si rezidentiat.ro.Astazi am reusit sa intru printr0un proxy pus la dispozitie de altcineva pe unul din site-urile perfmed.ro.A tecut f mult timp in care nu m-am putut loga cu toate incercarile dsperate si utilizarea unui numar foarte mare de proxy servere.Am schimbat pana si browserele de net .Cand vom avea accesul ca mai inainte si noi cei de pe RDS Craiova?Vad ca si altii au aceeasi problema si au primit "promisiuni"!Astept un raspuns din partea administratorului!P.S. nu stiu cand voi mai putea intra.

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Postby victor » Fri Jul 08, 2005 3:56 pm

Si azi s-a vorbit cu ei, a ramas ca o sa ne dea un IP separat pentru web... speram sa rezolvam pana saptamana urmatoare. Ce e foarte ciudat e ca nu ne zic clar de ce avem problema asta.

Daca iti merge cu http://med.pub.ro/imed/forum - inseamna ca e vorba de DNS-uri. Daca nu - nu stim. Noi nu avem nici un fel de interdictii puse pentru nici un fel de IP, tot ce ajunge la noi primeste raspuns.

User avatar
droopy
elder
elder
Posts: 560
Joined: Tue Nov 25, 2003 3:41 pm
Location: Onyxia's Lair

Postby droopy » Fri Jul 08, 2005 4:01 pm

Im wrote:Mda. Admini doar cu numele. Nici azi, Iulie 2005, nu pot accesa forumul, din Franta, fara proxy românesc, de parca ati fi forumul CIA.

Nu va e jena nici un pic un pic un pic, ca sunteti în situatia asta de atâta timp si sunteti incapabili s-o rezolvati ?

Dumneata stii ce inseamna sa balansezi situatia cu Roedu intre o retea de 1000+ de oameni care vor net si un server pe care ei il vor in alta parte nu in reteaua asta ? Inchipuie-ti ca tre sa alegi intre cei 2 copii ai tai (nu stiu daca sau cati copii ai). Sincer modul tau de adresare e putin deplasat. Oricum server-ul a fost pregatit si va fi mutat cat de curand la Roedu de unde probabil va fi accesibil si din afara.
RTFM=Read The la naiba Manual
UTFG=Use The la naiba Google
STFW=Search The la naiba Web
RTFA=Read The la naiba Article

User avatar
Tomcat
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Thu Mar 10, 2005 10:52 am
Location: Craiova

Postby Tomcat » Fri Jul 08, 2005 4:55 pm

Salut nu merge decat prin proxy server ! Daca il scot nu mai merge logic dar nu stiu daca e de la rds roedu dns sau eu mai stiu de unde,nu sunt expert IT!Asta e!Daca poti da-mi un sfat ce sa-i mai fac sa mearga!mercy mult!pa!

stego
junior
junior
Posts: 63
Joined: Thu Feb 03, 2005 12:48 am
Location: /usr/sbin
Contact:

Postby stego » Fri Jul 08, 2005 5:27 pm

CE provider de internet ai? cel mai probabil nu-ti rezolva numele din cauza ca roedu filtreaza cumva 53-ul si anume ce vine prin rutele externe. Sigur din astral si rdsnet merge rezolvarea. Si eu am avut aceeasi problema, vezi mai jos la topicul proxy, ca sa nu mai scriuu de 2 ori rezolvarea.

Ca de obicei, in routerele roedu e un voodoo total, nimeni probabil nu stie ce se intampla si de ce. nu mai dati vina pe baietii astia de aici degeaba, ei n-au nici o treaba cu problema in fapt.
Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think

User avatar
Tomcat
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Thu Mar 10, 2005 10:52 am
Location: Craiova

mes

Postby Tomcat » Fri Jul 08, 2005 6:08 pm

Salut stego daca la mine te refereai cand ai postat eu nu invinuiesc absolut sub nici o forma pe administratorul acestui site ,doar am observat remarca acida a altcuiva .In ceea ce priveste ce ai postat tu la proxy pentru mine E O ADEVARATA CHINEZARIE .SINCER N-AM INTELES NIMIC! poate ma luminezi sa stiu si eu ce sa fac pas cu pas ca pt incepatori .mercy mult pa pa !

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Fri Jul 08, 2005 7:50 pm

droopy wrote:Dumneata stii ce inseamna sa balansezi situatia cu Roedu intre o retea de 1000+ de oameni care vor net si un server pe care ei il vor in alta parte nu in reteaua asta ? Inchipuie-ti ca tre sa alegi intre cei 2 copii ai tai (nu stiu daca sau cati copii ai). Sincer modul tau de adresare e putin deplasat. Oricum server-ul a fost pregatit si va fi mutat cat de curand la Roedu de unde probabil va fi accesibil si din afara.

Modul meu de adresare vine dupa un an de inaccesibilitate a site-ului, cu tot cu sentimentele de frustrare ce decurg. Totusi, definitia internetului e alta.

Oricum, bine ca se întrevede o solutie. Sper sa nu mai dureze un an.

stego
junior
junior
Posts: 63
Joined: Thu Feb 03, 2005 12:48 am
Location: /usr/sbin
Contact:

Re: mes

Postby stego » Fri Jul 08, 2005 7:53 pm

Tomcat wrote:Salut stego daca la mine te refereai cand ai postat eu nu invinuiesc absolut sub nici o forma pe administratorul acestui site ,doar am observat remarca acida a altcuiva .In ceea ce priveste ce ai postat tu la proxy pentru mine E O ADEVARATA CHINEZARIE .SINCER N-AM INTELES NIMIC! poate ma luminezi sa stiu si eu ce sa fac pas cu pas ca pt incepatori .mercy mult pa pa !


In primul rand, nu mi-ai raspuns ce provider ai. e o curiozitate personala, sa vad de unde se vede spre roedu si de unde nu.

dar hai s-o luam incet: ai in windows un fisier de genu

Code: Select all

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

daca folosesti xp-ul. la nt sau 2000 in loc de windows e winnt directorul parca. Fisierul n-are extensie. Il deschizi cu editorul preferat (notepad de ex) si vezi ca ai niste intrari pe acolo (cum ar fi 127.0.0.1 localhost)
Sub alea linie noua adaugi asa:

Code: Select all

141.85.0.71   imed.ro
141.85.0.71   www.imed.ro #asta e un hack din cauza unor redirecturi dubioase prin phpbb

Ala e fisierul pentru known-hosts, adica ce bagi acolo face override peste rezolvarea in nameservere.
of course, exista alternativa sa mai adaugi un nameserver aditional exact cum adaugi si pe cele normale. adauga

Code: Select all

Name:   ns1.astral.ro
Address: 193.230.240.21
, asta rezolva bine imed.ro.
Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think

stego
junior
junior
Posts: 63
Joined: Thu Feb 03, 2005 12:48 am
Location: /usr/sbin
Contact:

Postby stego » Fri Jul 08, 2005 8:06 pm

Im wrote:
droopy wrote:
Oricum, bine ca se întrevede o solutie. Sper sa nu mai dureze un an.


Im, if all else fails, era pe vremuri un proxy la eapp.tamisa.ro (pe equantro, extrem de bun si extrem de moca) poate te scoti cu ala.
Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think

User avatar
Tomcat
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Thu Mar 10, 2005 10:52 am
Location: Craiova

Postby Tomcat » Fri Jul 08, 2005 10:41 pm

Salut stego si multumesc de sfat am sa incerc si varianta ta.In ceea ce priveste provider-ul e RDS.inca o dat mercy mult pa!

User avatar
Tomcat
newbie
newbie
Posts: 15
Joined: Thu Mar 10, 2005 10:52 am
Location: Craiova

Postby Tomcat » Fri Jul 08, 2005 11:05 pm

Stego am incercat varianta ta.Se conecteaza numai cu ajutorul unui proxy server.Nu stiu daca intentia ta era sa sa ma conectez fara proxy sau cu el sau pur si si simplu doar sa ma conectez indiferent cum.Vad ca dupa ce am pus CHINEZARIA acolo( no offence) parca merge ceva mai repede sau e doar faptul ca e o ora destul de tarzie 23.05 si sunt mai putini utilizatori.Acum ramane sa astept si sa vad cand se va muta site-ul cum a spus administratorul.Mercy mult .pa!

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Thu Aug 04, 2005 5:13 pm

victor wrote:Si azi s-a vorbit cu ei, a ramas ca o sa ne dea un IP separat pentru web... speram sa rezolvam pana saptamana urmatoare.

Saptalunanul viitor poate. :x

User avatar
sapho
senior
senior
Posts: 119
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:56 pm

Postby sapho » Sun Oct 23, 2005 8:08 pm

se mai rezolva ceva cu chestia asta? nu mai intrasem de "nustiucand" pe forumul vostru, acuma am ceva proxy pus. cred ca din afara RoEdu nu merge aproape de nicaieri fara proxy forumul asta.

Enemy
elder
elder
Posts: 1141
Joined: Fri Sep 12, 2003 5:41 pm
Contact:

Postby Enemy » Sun Oct 23, 2005 8:59 pm

zi-mi si mie ce proxy ai pus pe privat.

User avatar
sapho
senior
senior
Posts: 119
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:56 pm

Postby sapho » Mon Oct 24, 2005 10:37 pm

momentan cu 80.25.150.25:80, da gasesti pe google siteuri cu liste de proxy-uri free, si din 3-4 incercari gasesti unul care merge. de pe IP-ul meu normal nu pot intra nicicum.

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Mon Nov 28, 2005 9:27 am

Am mai stat doua luni pe bara. CE NAIBA FACETI ?

User avatar
KeinEngel
senior
senior
Posts: 225
Joined: Sun Jan 09, 2005 1:50 am

Postby KeinEngel » Mon Nov 28, 2005 7:44 pm

Im wrote:Am mai stat doua luni pe bara. CE NAIBA FACETI ?


You're barking up the wrong tree. Cei din AIM/RSM chiar nu au ce face, prb este din ROEDU. Cearta-te cu ei ;)

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Mon Nov 28, 2005 9:09 pm

Sa ma cert eu cu ROEDU e imposibil, nu e forumul meu.

Altii au functii pe-aicea.

User avatar
Dan
Master of Disaster
Posts: 2869
Joined: Sun Jul 06, 2003 1:59 am
Location: ...on the highway to hell...
Contact:

Postby Dan » Tue Nov 29, 2005 1:27 am

ti-o dau pe a mea...cearta-te cu roedu :lol:
Eu din muntii mei...
http://www.imed.ro/forum

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Tue Nov 29, 2005 6:55 am

Ok dar îmi dai si secretara. :)

Sunteti siguri ca roedu nu vrea de fapt sa va transmita în mod delicat ca nu va vrea la ei ?

Care-i impedimentul major de la a lua un hosting privat (imed.ro nu cred ca ocupa *mult* spatiu) ?

Tu nu realizezi ce penibila e situatia, ceva trebuie sa faceti, n-o mai puteti lungi.

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Sun Jan 15, 2006 3:25 pm

Am gasit în sfârsit un proxy care va merge câteva ore asa ca profit sa va înjur si sa va reamintesc ca sunteti niste incompetenti care supervizeaza o stare cronica penibila. :)

User avatar
HornySkunk
senior
senior
Posts: 353
Joined: Tue Jun 08, 2004 10:59 pm
Location: D'ici, d'ailleur.

Postby HornySkunk » Sun Jan 15, 2006 7:17 pm

Vive l'amour. Tujur.
Eu am putut sa vad imedul fara proxy, n-am avut nici o problema.

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Tue Mar 21, 2006 3:31 pm

Martie 2006. Tot nu merge. Cum e sa fii administrator si sa-ti suporti asemenea realizari maretze ?


Return to “Reteaua”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest