Targ de joburi medicale in strainatate

medicina sau related
targcarieremedicale
newbie
newbie
Posts: 21
Joined: Tue Apr 14, 2009 11:11 am

Targ de joburi medicale in strainatate

Postby targcarieremedicale » Mon Sep 28, 2009 11:46 am

:allright: Targ de joburi in strainatate pentru cadrele medicale - cel mai mare eveniment de recrutare din domeniul medical si farmaceutic si singurul de acest gen din Europa Centrala si de Est.

In BUCURESYI, Targul International de Cariere Medicale se desfasoara intre 16-17 octombrie 2009 la Universitatea de Medicina si Farmacie “Carol Davila” - Facultatea de Medicina.
Editia din CLUJ-NAPOCA va avea loc intre 23-24 octombrie 2009 la Universitatea de Medicina si Farmacie “Iuliu Hatieganu” - Facultatea de Medicina.

Targul reprezinta un prilej important pentru medicii cu sau fara experienta si de toate specializarile, pentru studenti, pentru asistente medicale, pentru toate cadrele medicale sa afle exact ce oportunitati au in a-si dezvolta cariera, fiind singurul eveniment in cadrul caruia se pot afla informatii complete si compacte despre ofertele de munca din afara tarii, informatii despre angajatorii din strainatate si raspunsuri despre optiunile si renumeratiile pe care le pot avea daca isi dezvolta cariera in strainatate.

Majoritatea expozantilor din cadrul targului sunt agentii de recrutare care au disponibile minim 20-50 de locuri de munca pana la 200-500 posturi fiecare, deci sunt peste 2000 de posturi in tari precum: Marea Britanie, Irlanda, Germania, Danemarca, Norvegia, Suedia, Franta, Malta, Spania, Noua Zeelanda, Orientul Mijlociu si Indepartat.

La ambele editii (Bucuresti si Cluj) intrarea este libera, iar targul poate fi vizitat Vineri intre orele 11-18 si Sambata intre 10-16. Vizitatorii se pot inscrie si online, pe site-ul http://www.imcdays.org. :allright:

targcarieremedicale
newbie
newbie
Posts: 21
Joined: Tue Apr 14, 2009 11:11 am

Re: Targ de joburi medicale in strainatate

Postby targcarieremedicale » Mon Sep 28, 2009 2:01 pm

MODIFICARE amplasare TARG CARIERE MEDICALE CLUJ NAPOCA:

Editia din CLUJ-NAPOCA va avea loc intre 23-24 octombrie 2009 la Hotel CITY PLAZA, Strada Sindicatelor 9-11, Cluj Napoca, RO 400029.


Return to “Locuri de munca”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests