oferta de lucru part time

medicina sau related
User avatar
dr.rezidentx1
senior
senior
Posts: 341
Joined: Sat Jun 23, 2007 11:08 pm
Location: France

oferta de lucru part time

Postby dr.rezidentx1 » Sun Mar 29, 2009 5:53 pm

Ai avut ocazii in viata care au trecut pe langa tine,si doar dupa ti-ai dat seama?Doresti sa participi acum la consolidarea unei echipe?Nu trebuie sa fii un om de afaceri ca sa iti vezi sansa. Vrei sa ai un venit suplimentar ? Daca ai minim 14 ani , poti devenii reprezentant metropolitans ,simplu si totul gratuit . Comision 25-30% din vanzari si 10% din retea , incredibil dar adevarat , daca nu crezi intra pe seitul www.metropolitans.ro si vei vedea. La inscriere dupa ce ai introdus datele personale , foloseste ca recomandare urmatorul cod de reprezentant CDrFF3Ia ,daca vrei mai multe informatii ma gasesti pe danac16nov@yahoo.com sau id:danac16nov ,te astept,bafta! Investeste timp in cariera ta! Nu ezita! Te asteptam sa iei o decizie! Nu pierzi nimic daca te informezi!

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: oferta de lucru part time

Postby Chingachgook » Sun Mar 29, 2009 6:35 pm

rezidentx ne scutesti?




@ all de acuma cand vedeti vreo inscriere unde aveti cod (cum e la de mai sus) fugiti. agariciul de mai sus are un comision pentru fiecare prost pe care il atrage in sistem


las la o parte exprimarea de corporatist ratat.

nu in ultimul rand tot pierzi ceva daca te informezi despre balariile astea. timp. mai bine il castigi dormind.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...


Return to “Locuri de munca”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests