job asistent medical

medicina sau related
User avatar
acromyon
newbie
newbie
Posts: 22
Joined: Wed Jul 05, 2006 2:08 pm
Location: Bucuresti

job asistent medical

Postby acromyon » Mon Aug 27, 2007 10:14 pm

Centru de Imagistica stomatologica angajeaza student la medicina generala. Nu ma intrebati pe mine de ce nu angajeaza de la stoma ... ideea e ca se pot invata multe acolo.

Daca intereseaza dati un pm.

Tks
Singura diferenta dintre mine si un nebun este ca nu sunt nebun. (DALI)

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Mon Aug 27, 2007 11:28 pm

hai sa reformulam.
centru de imagistica stomatologica angajeaza student la med generala intrucat nu au gasit nici un student la stoma pe care sa il prosteasca. asa ca idee, cati bani ofera?

mi-a placut aia cu "se pot invata multe acolo".


serios acuma, am o prietena rezidenta pe radio care cauta un job. part time. o intereseaza programul si banii si mai putin sa invete alea multe de acolo.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
acromyon
newbie
newbie
Posts: 22
Joined: Wed Jul 05, 2006 2:08 pm
Location: Bucuresti

Postby acromyon » Tue Aug 28, 2007 12:44 am

mai usor cu aproposurile si cu tonul de "eu le stiu pe toate".
Eu stiu ca facultatea asta ne zapaceste ... dar chiar sa facem din orice - marele jaf al secolului .... oamenilor!!!!
Mai usor cu suspiciunile!

Cat despre bani si program si altele .... astea se discuta la interviu! Dar dehh .. nu pot cere multe de la "marii doctori" de pe aici!

Wake up!
Singura diferenta dintre mine si un nebun este ca nu sunt nebun. (DALI)

User avatar
rox
elder
elder
Posts: 836
Joined: Sat Apr 29, 2006 3:29 pm
Location: bucuresti
Contact:

Postby rox » Tue Aug 28, 2007 3:49 pm

hei!
daca e acolo unde cred eu si trebuie sa fac ce cred eu, atunci vorbim pe mess daca mai e valabil anuntul!
Tx
rox
In odaia stramta,
Pe un pat diform,
Zac strivit in perne
De un pumn enorm.

User avatar
danhia
elite
elite
Posts: 4297
Joined: Sat Oct 29, 2005 8:56 pm
Location: The Royal Ascot Brigade

Postby danhia » Tue Aug 28, 2007 6:52 pm

prea belea. era afisul ala de la eurodiagnostic? ala lipit la facultate pe afisieru de langa bar? :lol:

dc ala e -atuncea salariul e de 6 mil part time adica 6 ore pe zi plus weekendu' unu da unu nu
cabinetu arata dragutel, faci fel si fel de rgf dentare , protectie ok, faci si munca de receptie pacienti, incasat bani si gestiune.
:lol: io nu l=am vrut ca nu m-au lasat sa fac cete. :lol: :lol: :lol:
Red Apple

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Wed Aug 29, 2007 1:31 pm

mare pacat, invatai o gramada de lucruri.
iti zic si ce:

" in momentul cand ajungi sa mergi cu un pacient care face tomografie computerizata fie ea si pt implant ... computerul tomograf face pt tot corpul ... si frumos te bagi usurel pe sub pielea medicului care le face si te tine langa el si cand face TC la multe altele ... vezi inveti iti explica...

Mai departe ... un exemplu ca sa nu zici ca sunt rau : are sefu' un curs cu puncte EMCD .. vin medici din toate partile , care mai de care ... mai schimbi o vorba.. t prezinta drept tanarul care se ocupa cu promovarea TC ... mai faci rost de o carte de vizita .. mai ai o cunostinta..Smile

Si in plus daca mai ai si un sef care urmareste obtinerea de contracte si alte dedesubturi si mai si vezi cum se fac .. crede-ma ca inveti mult mai multe"

eu zic sa incerci cat mai ai timp ca e mare bataie pe locul asta.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
danhia
elite
elite
Posts: 4297
Joined: Sat Oct 29, 2005 8:56 pm
Location: The Royal Ascot Brigade

Postby danhia » Wed Aug 29, 2007 1:35 pm

ai fost si tu la interviu pt jobul asta?> :shock: :shock: :shock: ca si mie mi=a zis la fel. dar nu mi-a placut exprimarea. mi s-a parut neprofesionala.
Red Apple


Return to “Locuri de munca”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests