job/voluntariat rezidentiat

medicina sau related
Veninosul
junior
junior
Posts: 53
Joined: Wed Nov 23, 2011 6:27 pm

job/voluntariat rezidentiat

Postby Veninosul » Wed Mar 07, 2012 10:36 pm

Cunoasteti careva asociatii/fundatii care ar putea colabora cu medici rezidenti?
Eu sunt psihiatru si dornic sa ajut bolnaviori.
Multumesc anticipat!!
Cine are informatii, va rog pvm

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Chingachgook » Wed Mar 07, 2012 11:00 pm

un psihiatru pe care il cheama veninosul si vrea sa ajute bolnaviori nu imi inspira deloc incredere
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby 187.92a » Thu Mar 08, 2012 9:51 am

Veninosul wrote:Eu sunt psihiatru si dornic sa ajut bolnaviori.
Multumesc anticipat!!
Cine are informatii, va rog pvm


nu esti niciun psihiatru, esti rezident
dar ce, s-au terminat garzile unde se invta lucruri frumoase si interesante sau ce?
va roade sa va jucati de-a doctorul adevarat?
nu
mi
se
pare ok.

Veninosul
junior
junior
Posts: 53
Joined: Wed Nov 23, 2011 6:27 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Veninosul » Thu Mar 08, 2012 8:11 pm

Sincer? Mi s-a luat de forumul vostru.

Veninosul
junior
junior
Posts: 53
Joined: Wed Nov 23, 2011 6:27 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Veninosul » Thu Mar 08, 2012 8:12 pm

Veninosul wrote:Cunoasteti careva asociatii/fundatii care ar putea colabora cu medici rezidenti?
Multumesc anticipat!!
Cine are informatii, va rog pvm

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby 187.92a » Thu Mar 08, 2012 9:59 pm

Veninosul wrote:Sincer? Mi s-a luat de forumul vostru.

tu chiar crezi ca pacientii de la psihiatrie sunt mai draguti?

nu pot intelege 1. d ce nu gasesti asociatiile care se ocupa pt google
2. de ce nu iti ajugen spitalul, unde majoritatea rezidentilor de psihiatrie nu vin decat o data pe saptamana assa de mult le pasa.
3. am auzit ca esti primit in garzi, doar sa vrei sa muncesti. de ce voluntariat.
4. sunt plently of alcoolici anonimi, asociatia Etnobotanicul anonim, drogatul anonim, aras, etc.

eu cand m-am apucat de voluntarat (si nu am renuntat evarsince) am gasit imediat organizatii dornice sa implice un student la medicina. erau chiar f f mandri cu mine (logic). si ma duceau in tabere etc etc

Veninosul
junior
junior
Posts: 53
Joined: Wed Nov 23, 2011 6:27 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Veninosul » Mon Mar 12, 2012 7:25 pm

Am luat legatura cu astfel de organizatii iar raspunsul a fost sec: necesita experienta minim 6 luni.
Si, apropo, eu stau la spital pana la 15 zilnic si chiar imi pasa de pacientii mei. Nu ma intereseaza ce fac alti rezidenti si sincer, subscriu...sunt satul de oameni rautaciosi si ciufuti ca tine...domnule trident. Crezi ca esti scutit de nebuni daca nu esti psihiatru? Vorbim peste vreo 10 ani. Pacientii de la psihiatrie sunt ca toti pacientii, sunt oameni, doar ca unii (ca tine) se simt superiori pentru ca natura a fost generoasa si nu s-au procopsit cu o afectiune mintala, dar eu zic sa nu cobesti. Medicii au risc mult mai mare de depresie, suicid si tulburari de anxietate si sunt destui care ingurgiteaza medicatie psihotropa pentru somn ca sa nu mai vorbim despre adictii (alcool, droguri, fumat,net). Asa ca ar trebui sa ne gandim de 2 ori inainte de a judeca pacientii si medicii de la psihiatrie.
O zi frumoasa tuturor.
Eu nu mai cer nimic, imi cer chiar scuze ca am postat acest topic.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Chingachgook » Mon Mar 12, 2012 9:52 pm

si cand ai primit flit de la organizatiile alea tot asa te-ai imbatzoshat sa ai ultimul cuvant?
le-ai spus tu vreo 2?


eu eram convins ca esti an mai mare- ce asistenta specializata puteai tu sa acorzi dupa 3 luni???
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby 187.92a » Tue Mar 13, 2012 2:31 am

sigur ca nu sunt atat de inconstienti cei de la ong-uri sa ii lase pe mana nebuni; acum au zis 6 luni prinsi la repezeala, dar peste 9 luni vor pretinde 1 an experienta, orice numa sa nu-l vad p-asta

frate daca stai pana la 15 la spital si muncesti (ceea ce nu cred) atunci nu ai cand sa te mai ocupi de ong.

pe de alta parte mai ai cateva luni, mai bine AI INVATA CEVA decat sa te apuci sa ITI BATI JOC DE PERSOANE CU AFECTIUNI PSIHICE pe care ii tratezi FARA A AVEA NICIO COMPETENTA..


pretentiile tale draga veninosule sunt exagerate (scuze, vreau sa zic EXAGERATE) si sunt si putin in afara bunului simt (medical, nu social). sau ce, tu vrei sa te ocupi fara sa stii nimic, asa, ca o nursa? ca portarul? sau arzi enerabdare sa ai pacientii tai" ca sa expderimentezi ce nici tu nu stii pe ei?


foarte-foarte rau.

Veninosul
junior
junior
Posts: 53
Joined: Wed Nov 23, 2011 6:27 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Veninosul » Wed Mar 14, 2012 10:28 pm

Din cate am observat din comentariile tale, domnule dr. trident, esti plin pana la refuz de sictir, poate framantarile tale subconstiente se lovesc de cutia craniana si astfel emiti rautacismele acestea scrise. Cred ca ai prea mult timp liber.
By the way, am gasit job la un centru de dezintoxicare si castig part-time de 3Xsalariul de rezident.
Imi pare rau ca am postat mesaj pe forumul acesta minunat, dar promit ca nu mai repet greseala.
Dar sincer, voi chiar nu aveti ceva mai bun de facut decat sa faceti misto de colegii mai tineri?

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby 187.92a » Thu Mar 15, 2012 1:08 am

eu nu sunt coleg cu tine, nu te flata. nu am impartit aceeasi paine, nu am dat examene impreuna, nu lucram impreuna, las-o balta
de altfel te rog "Dr." cu D mare.
sunt f dezgustat de tinerii medici care nu isi fac treaba cum trebuie si umbla dupa castig si prestigiu fara sa accepte sa invete mai inainte de a-si bate joc de pacienti
legat de timpul liber, la varsta ta eu aveam 7 joburi pe care le faceam in acelasi timp (sapte) si faceam SI voluntariat (voluntariat i.e. neremunerat) asa ca te rog, scuteste-ma de consideratiile tale. si invatam zi si noapte si stateam si peste program la spital.

et felicit pt jobul tau de 50 de milioane hahahahihihi :D
asteptam fluturasul ca pana atunci este doar ca te faci ca sa nu pici de popaprostu

User avatar
mihai_525
elite
elite
Posts: 8459
Joined: Sat Aug 02, 2008 12:14 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby mihai_525 » Thu Mar 15, 2012 4:20 pm

Veninosul wrote:Dar sincer, voi chiar nu aveti ceva mai bun de facut decat sa faceti misto de colegii mai tineri?

eu de exemplu fac misto de colegii mai batrani (ca trident) si chiar si de mumii (ca kooksee)
anyway, nu te supara! nu esti de vina tu...de vina-i numai primavara.
http://www.youtube.com/watch?v=wPrPyj_L ... re=related
cheers!
America first

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby 187.92a » Thu Mar 15, 2012 11:25 pm

kooksee e doar cu 9 ani mai mare ca mine, nu e chiar mumie.
in plus, lasa ca nu strica sa avem printre noi un doctor in stiinte medicale si medic primar. plus un bun sportiv si un om de spirit.
respect, kooksee!

Veninosul
junior
junior
Posts: 53
Joined: Wed Nov 23, 2011 6:27 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Veninosul » Fri Mar 16, 2012 10:45 pm

"sunt f dezgustat de tinerii medici care nu isi fac treaba cum trebuie si umbla dupa castig si prestigiu fara sa accepte sa invete mai inainte de a-si bate joc de pacienti"---> Invatz Stimabile, citesc zilnic, am timp de toate si de sala si de agatat, asa e cand esti tanar. Probabil Dumitale ti-a scazut din entuziasm. Si apropo, Domnule Doctor Medic trident, in loc sa ma spurci pe forum mai bine m-ai scoate la o bere...hac...

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Chingachgook » Sat Mar 17, 2012 12:36 am

Veninosul wrote:am timp de toate si de sala ...etc etc....mai bine m-ai scoate la o bere



cica nu iese cu gay la bere.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby 187.92a » Sat Mar 17, 2012 1:20 am

Veninosul wrote:trident, in loc sa ma spurci pe forum mai bine m-ai scoate la o bere...hac...


de ce, esti distractiv?
ca disponibil am inteles ca esti :)
daca incepi cu "am sa-ti arat cum fac eu chestia aia cu limba" chiar ca incp ca si tine "nu mai intru pe imed niciodata, " and then again "niciodata", nicioadata etcet

dintre cei pe care nu ii cunosc m-as intalni de pe imed doar cu schnauzeritaa,(si asta o zic asa, la shtocareala), sper ca nu te dezamagesk. nu e panica, mai incearca, mai incearca. serios. te sfatuiesc sa nu renunti. visele sunt ceea ce ne trasnforma in Oameni.

in continuare gasesc cel putin dubioasa dorinta ta de a lucra ca voluntar in conditiile in care o poti face linistit la spital intr-o facilitate supravegheata, acolo unde este si legal sa practici.

User avatar
Rasurbo
senior
senior
Posts: 311
Joined: Sun Jun 19, 2011 11:35 am

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Rasurbo » Sun Mar 18, 2012 11:14 am

mihai_525 wrote:
Veninosul wrote:Dar sincer, voi chiar nu aveti ceva mai bun de facut decat sa faceti misto de colegii mai tineri?

eu de exemplu fac misto de colegii mai batrani (ca trident) si chiar si de mumii (ca kooksee)
anyway, nu te supara! nu esti de vina tu...de vina-i numai primavara.
http://www.youtube.com/watch?v=wPrPyj_L ... re=related
cheers!



ahahahaha chiar ca asa e... credeam ca sunt singurul care crede ca astia 2(trident si kooksee) is leshuri plimbatoare dar se pare ca mai sunt 'sustinatori'
Am impresia ca aia 2 se ard si in kakinson. Nush, asa cred eu, e doar o parere...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby 187.92a » Mon Mar 19, 2012 6:39 am

in kooksinson

User avatar
Rasurbo
senior
senior
Posts: 311
Joined: Sun Jun 19, 2011 11:35 am

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Rasurbo » Mon Mar 19, 2012 8:25 pm

in ala, da :))

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby 187.92a » Tue Mar 20, 2012 10:40 pm

eu in locul fostului coleg de forum kooksee te-as raporta la faza asta

User avatar
Jerome
elite
elite
Posts: 5383
Joined: Mon Sep 12, 2011 6:55 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Jerome » Tue Mar 20, 2012 10:44 pm

Veninosul wrote:Eu sunt psihiatru si dornic sa ajut bolnaviori.

ce tare e asta! :lol: :lol: :lol:

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Chingachgook » Tue Mar 20, 2012 10:51 pm

trident wrote:eu in locul fostului coleg de forum kooksee te-as raporta la faza asta



nu-i asa ca e un simpatic cum prinde el din zbor o gluma si se agata de ea? atunci cand e original mie cel putin imi aduce de ciclul gimnazial
mi se pare inechitabil sa il raportez. ce tu pui piedica handicapatilor pe strada?
te uiti la ei, zici da doamne sa nu ajung asa si treci mai departe.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Rasurbo
senior
senior
Posts: 311
Joined: Sun Jun 19, 2011 11:35 am

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Rasurbo » Wed Mar 21, 2012 9:36 pm

aha, eu is bun de raportat , da cand mumia asta cu bale la gura ma face handicapat, pe el nu-l raporteaza nimeni, nu?
trident si kooksee, sa ma raportati amandoi unde nu m-atinge soarele niciodata, asa ca fapt divers, nu de alta da m-am cam saturat de impresiile voastre de oligofreni. Toti sunteti tari in gura pe forumuri, da cam atat.

Si da, ce am zis gresit? Clar va ardeti la kakinson. Nu am nici un dubiu. Acum stau si ma intreb oare care e pasivul.
Sigur e kooksee, are fundu tabacit si compenseaza cu gura mare pe forum, e normal sa fie asa :)

User avatar
mihai_525
elite
elite
Posts: 8459
Joined: Sat Aug 02, 2008 12:14 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby mihai_525 » Wed Mar 21, 2012 10:19 pm

si cam ce ai vrea sa va intalniti face 2 face si sa va luati la bataie te pomenesti
ei poftim comportament de intelectual
America first

User avatar
Lii
elite
elite
Posts: 13184
Joined: Tue Jun 29, 2010 2:03 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Lii » Thu Mar 22, 2012 12:52 am

Rasurbo wrote:aha, eu is bun de raportat , da cand mumia asta cu bale la gura ma face handicapat, pe el nu-l raporteaza nimeni, nu?
trident si kooksee, sa ma raportati amandoi unde nu m-atinge soarele niciodata, asa ca fapt divers, nu de alta da m-am cam saturat de impresiile voastre de oligofreni. Toti sunteti tari in gura pe forumuri, da cam atat.

Si da, ce am zis gresit? Clar va ardeti la kakinson. Nu am nici un dubiu. Acum stau si ma intreb oare care e pasivul.
Sigur e kooksee, are fundu tabacit si compenseaza cu gura mare pe forum, e normal sa fie asa :)



ioi
Fără profesie

sandoz

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby sandoz » Thu Mar 22, 2012 1:09 am

le-a dat cu nivelu'n cap de i-a julit.

rasurbo, relaxeaza-te http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 2k5oAHkz-0

User avatar
Rasurbo
senior
senior
Posts: 311
Joined: Sun Jun 19, 2011 11:35 am

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Rasurbo » Thu Mar 22, 2012 10:20 am

da, superb :)

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby 187.92a » Thu Mar 22, 2012 11:35 pm

Rasurbo wrote:aha, eu is bun de raportat , da cand mumia asta cu bale la gura (KOOKSEE??) ma face handicapat, pe el nu-l raporteaza nimeni, nu?
trident si kooksee, sa ma raportati amandoi unde nu m-atinge soarele niciodata, asa ca fapt divers, nu de alta da m-am cam saturat de impresiile voastre de oligofreni. Toti sunteti tari in gura pe forumuri, da cam atat.

Si da, ce am zis gresit? Clar va ardeti la kakinson. Nu am nici un dubiu. Acum stau si ma intreb oare care e pasivul.
Sigur e kooksee, are fundu tabacit si compenseaza cu gura mare pe forum, e normal sa fie asa :)


nu il raporteaza poate pt ca se considera ca are dreptate. nu uita ca are mai multa experienta decat tine.
si ca veni vorba despre experienta, eu te-as sfatui sa renunti la crizele astea de gelozie, nu impresionezi pe nimeni, cu atat mai putin pe mine sau pe kooksee.

tu nu faci vreun voluntariat? ti-as recomanda organizatia ACCEPT

User avatar
Rasurbo
senior
senior
Posts: 311
Joined: Sun Jun 19, 2011 11:35 am

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Rasurbo » Fri Mar 23, 2012 10:27 am

=))
ce crize de gelozie ma dandy?? =))))

nici nu as concepe sa intervin intre voi 2, tu si kooksee. Doamne fereste, dragostea e sfanta si nu vreau sa va stric eu ploile.
Apropo, eu is cu femeile, nu de alta dar sa nu ai vreo impresie gresita. Sunt convins ca kooksee are foarte multa experienta, in creme , vaseline si margarina de uns(stim noi ce) dar hai sa fim seriosi... eu gelos? =))
Auzi la el, ca vreau eu sa-i impresionez pe ei 2. pfoahahahahaha
Da ce sunteti voi 2 ma? Modele de urmat pe aici, de zici ca vreau sa va impresionez? Esti penibil. Scurt.

Consumati-va povestea de amor in liniste si nu mai dati de stire ca sunteti GAY, ca nu ne intereseaza, pe bune.

User avatar
mihai_525
elite
elite
Posts: 8459
Joined: Sat Aug 02, 2008 12:14 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby mihai_525 » Fri Mar 23, 2012 3:06 pm

"stim noi ce"
?
ma tem ca nu.
ce ?
America first

sandoz

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby sandoz » Fri Mar 23, 2012 3:15 pm

trident wrote:
tu nu faci vreun voluntariat? ti-as recomanda organizatia ACCEPT

eu i-as recomanda EXIT.ch (atac finut la adresa celor 2 fuduli evidentiati mai sus.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Chingachgook » Fri Mar 23, 2012 8:46 pm

Racurvo wrote:Scurt.
.


foarte bine ca recunosti.
scuipi sau inghiti?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Rasurbo
senior
senior
Posts: 311
Joined: Sun Jun 19, 2011 11:35 am

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Rasurbo » Fri Mar 23, 2012 10:24 pm

Again, penibil . Ma astepta la ceva mai inteligent.

N-am ce sa-ti cer, atat te duce capu, atat postezi...

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Chingachgook » Fri Mar 23, 2012 10:30 pm

glume inteligente - cu oameni inteligenti

glume de santier- cu rasturbo


mi se pare echitabil
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby 187.92a » Sat Mar 24, 2012 12:13 am

Rasurbo wrote:nici nu as concepe sa intervin intre voi 2, tu si kooksee.

abia asta e adevarata gelozie. daca ai fi conceput era doar dorinta sexuala
Rasurbo wrote:Doamne fereste, dragostea e sfanta si nu vreau sa va stric eu ploile.

replica de zdipa
Rasurbo wrote:Apropo, eu is cu femeile, nu de alta dar sa nu ai vreo impresie gresita

deci nu din convingere, ci doar ca sa imi modulezi mie impresia despre tine. am reinut.
Rasurbo wrote:Sunt convins ca kooksee are foarte multa experienta, in creme , vaseline

e dermatolog, daca nu stiai
Rasurbo wrote:margarina de uns(stim noi ce)

nu stim ce, ma tem. ce?
Rasurbo wrote:Da ce sunteti voi 2 ma? Modele de urmat pe aici,

dap
Rasurbo wrote: Scurt.

scuipi sau inghiti? nu stiu daca te-a mai intrebat careva, dar daca te intreaba mai multi e cazul sa
Rasurbo wrote:Consumati-va povestea de amor in liniste si nu mai dati de stire ca sunteti GAY, ca nu ne intereseaza, pe bune.

esti gelos, vezi?

te-am intrebat daca te intrerseaza sa voluntariezi in organizatia ACCEPT

User avatar
Rasurbo
senior
senior
Posts: 311
Joined: Sun Jun 19, 2011 11:35 am

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Rasurbo » Sun Mar 25, 2012 3:24 pm

era sa zic eu unde voluntariez, dar mi-e ca te jignesc prea tare.
zici ca iubitul tau e dermatolog? Acum cateva luni pe forum spunea ca e chirurg prin Germania, prin Suedia, de si-ar rupe gatu pe unde o fi...
Mintiti amandoi ca niste cocalari. Glumele cu inghititu si scuipatu, se faceau prin anii 90 la colt de strada, printre tigani(ciori).
E posibil pe acolo sa aveti origini, din moment ce vorbiti ca ei.
Va laudati ca sunteti medici primari, oameni de spirit, sportivi, etc, dar pe de alta parte medicii primari nu se ard anal cum faceti voi, deci mintiti de n-aveti aer.
Inca o data, sa nu fiu inteles gresit, trident+kooksee= GAY . Acum nu stiu exact care sta capra sau nu, dar cum trident are o atitudine mai femeiasca asa, tind sa cred ca el o ia sus, si jos, si prin urechi, si peste tot. Pana la epuizarea orificiilor anatomice, de orice fel.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby 187.92a » Sun Mar 25, 2012 6:29 pm

Rasurbo wrote: Glumele cu inghititu si scuipatu, se faceau prin anii 90 la colt de strada, printre tigani(ciori).

imi pare rau ca ti se fac aceleasi glume si acum, dupa mai bine de 20 de ani.
probabil nu degeaba trag glumele astea la tine ! :)
Rasurbo wrote:Va laudati ca sunteti medici primari, oameni de spirit, sportivi, etc,

nu eu, doar kooksee este. eu sunt un om de cultura si un filantrop notoriu
Rasurbo wrote:Acum nu stiu exact care sta capra sau nu, dar cum trident are o atitudine mai femeiasca asa, tind sa cred ca el
Rasurbo wrote:Acum stau si ma intreb oare care e pasivul. Sigur e kooksee, are fundu tabacit si compenseaza cu gura

delirezi bai. fantezia asta te-a cuprins in totalitate, cred ca nu ar strica sa te relaxezi putin o vreme, uite iti cauzeaza

User avatar
Rasurbo
senior
senior
Posts: 311
Joined: Sun Jun 19, 2011 11:35 am

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby Rasurbo » Mon Mar 26, 2012 9:13 am

=)) esti praf

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby 187.92a » Mon Mar 26, 2012 5:56 pm

m-am deshidratat, culmea

kooksee te-a intrebat ceva, rasturb-o

md_gr
elder
elder
Posts: 1064
Joined: Fri Apr 17, 2009 8:17 pm

Re: job/voluntariat rezidentiat

Postby md_gr » Thu Apr 19, 2012 4:10 pm

Cand a ajuns gay, a fi insulta, sunt cei mai frumosi barbati.
Cred ca era mai sincer postul, vreau sa fac bani si nu stiu cum, de la job nu, nu ca vreau sa ajut oameni, vreau doar sa ajut pe unul.


Return to “Locuri de munca”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests