Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

pareri, reclamatii
User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby 187.92a » Tue Dec 01, 2009 1:35 am

holiday catre vlad/ Melania wrote:in introduc p******* in el forum.
si in vlad si clonele lui



holiday catre mine wrote:esti varza.
puteti sa-mi dati ban ca nu-mi pasa, dar tot o sa-i zic odata in fata ca e prost.

PS: cat despre stelutele alea, pe care evident ca nu le-ai numarat cum trebuie, poti sa-ti imaginezi ca am zis ca-mi introduc p******* si in tine, ca si asa nu dau doi bani pe userul tau.
Hai mars si canta la alta masa, ca la cat de subnutrit esti, ma mir ca nu te sufla curentul in metrou
.

holiday catre kooksee wrote:pentru prosti de genu as inventa teleportarea pe luna.
cum tu nu bei alcool, cica s-a gasit apa special pentru tine.
dispari ma "specialule" de aici.


Pai ce-s astea, de ce sunt tolerate porcariile astea in timp ce alti useri gen Im sau Muma Padurii isi iau warn-uri?
Ce sa intelegem?

Eu pot vorbi de N ori mai colorat ca holiday, so ce sa fac, sa stau sa ma uit cum ne goneste holiday pe toti de pe forum, pe rand sau la gramada, sau sa imi introduc si eu p***** in el si sa-i dau putina ****?

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby Calico » Tue Dec 01, 2009 1:54 am

Sunt tolerate pentru ca el a facut o petitie si a dat Ministerul in judecata!
Ha! Totul "face sens" acum!

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby 187.92a » Tue Dec 01, 2009 2:19 am

Posibil, nush, si nici nu ma intereseaza macar cine e sau ce a facut sau n-a facut, (chestie pe care vad ca n-o intelege H), putea sa fie oricine, incerc de 2 zile sa urlu p-aici ca e urat ca injura holiday, de fapt mai precis nu pe mine, ci m-a deranjat faza cu vlad in prima instanta.

Mi se pare anormal sa injure cineva, cu sau fara stelute*, pe un forum.

Dar daca se va conchide ca este un forum unde se poate injura cu asteriscuri, ma conformez.

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Tue Dec 01, 2009 2:03 pm

Bai ce plângaciosi sunteti.
Asta e noua ordine a forumului, nu va place - sunteti liberi sa va plângeti la administratori. Ne-a spus-o b3 negru pe alb.
Asta e, n-am respectat-o ca user pentru câmpiile batute, acum se razbuna si ea, ca are putere. Acum o respectam pentru ca suntem siliti. Faza ca facem misto de toti cretinii era cea mai la-ndemâna, oricum gasea ea ca n-avem basca. In plus se simte si ea solidar, repet, ca simplu user n-a reusit sa se impuna prin ceva. E o clasica problema de ego.
Cine suntem noi s-o contrazicem PE EA ? Niste în ploaie.
Singura chestie faina în toata povestea asta e s-o privesti cum se etaleaza. Nu se mai termina, e inepuizabila. :lol:
Singura durere suportabilă e durerea altora.

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby ssss » Tue Dec 01, 2009 2:18 pm

De rahao( TM 3D) limbajul lu' Holiday, de acord. De nescuzat. Dar nu neexplicat. L-ati tot zgandarit de cate ori ati avut ocazia si l-ati adus intr-o stare de isterie si paranoia. Si atunci face si omul ce poate. De fapt, ce spui tu, trident, este ca el nu stie sa injure elegant.

IM, ai si tu talentul sa intri foarte agresiv in oameni nu neaparat stupizi( pentru ca nu ai de unde sa stii) care pun o intrebare nu neaparat dobitoaca, doar care te plictiseste pe tine. Din cate am vazut eu, nu te-a luat ca nu ai baasca, ci tot pentru agresivitate pe tarlaua ei. Asa e sectiunea aia moderata. Daca nu-ti place, citeaza mesajul cretinului si balacareste-l la diverse, daca tii neaparat sa o faci. Nu inteleg, dar whatever floats your boat. Tehnic poti sa o faci si stii asta.

Nu stiu de ce tot circul asta, dar atmosfera se impute iar si creca iar mai iau o pauza.
Reality is an illusion due to lack of wine

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby Calico » Tue Dec 01, 2009 2:50 pm

sss wrote:L-ati tot zgandarit de cate ori ati avut ocazia si l-ati adus intr-o stare de isterie si paranoia.

:) Forumul asta e periculos.

User avatar
Im
elite
elite
Posts: 3643
Joined: Fri Nov 28, 2003 3:42 pm

Postby Im » Tue Dec 01, 2009 2:57 pm

ssss wrote:Dar nu neexplicat.

:D
Singura durere suportabilă e durerea altora.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby 187.92a » Tue Dec 01, 2009 3:23 pm

ssss wrote:De rahao( TM 3D) limbajul lu' Holiday, de acord. De nescuzat. Dar nu neexplicat. L-ati tot zgandarit de cate ori ati avut ocazia si l-ati adus intr-o stare de isterie si paranoia.



Ok ok, eu n-am intrebat de ce face asa, ci de ce se tolereaza.

Nu este intrutotu' adevarat, sa stii, mie de multe ori mi-e drag si am incercat sa-l protejez, dar nu intelege si sare la mine total aiurea. SI cum il ating c-o frunza cum sare de 3 m. Probbil ca interpreteaza gresit, ok, o fi paranoia, cum spui tu.

A ajuns sa ma irite felul in care reactioneaza, unde il vad se oftica pe K, pe ala, pe ala. Ma si putin imi pasa ca ma injura pe mine, ideea e ca face prea urat, zau. La cat a stat p-aci tbuia sa invete de la maestri sa injure frumos by now :)
plus faza cu clonele ca ala e ala... overall e funny si repet, mi-e dag asa de el.
Dar nu asa!

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby swiss » Tue Dec 01, 2009 5:59 pm

trident, are you lonly dear? cause if you are, I suggest you to find another table to cry.

nu's paranoia, am invatat de la maestri sa injur frumos :lol:
hai sictir si-n ***** **-**

Diferenta intre mine si tine, e ca daca eu o sa iau ban, nu o sa plang si o sa ma milogesc sa ma primeasca inapoi.

Totusi, pana acolo, faptul ca voi va simtiti lezati de niste stelute, e pentru ca va simtiti vinovati si cu musca pe caciula.
vorba aia, prosti, da multi!

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21859
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby Melania » Tue Dec 01, 2009 7:11 pm

holliday wrote:trident, are you lonly dear? cause if you are, I suggest you to find another table to cry.

nu's paranoia, am invatat de la maestri sa injur frumos :lol:
hai sictir si-n ***** **-**

Diferenta intre mine si tine, e ca daca eu o sa iau ban, nu o sa plang si o sa ma milogesc sa ma primeasca inapoi.

Totusi, pana acolo, faptul ca voi va simtiti lezati de niste stelute, e pentru ca va simtiti vinovati si cu musca pe caciula.
vorba aia, prosti, da multi!

Corect se zice "Holliday, da multi". Iar ai probleme cu limba romana.
In alta ordine de idei eu nu ti-am spus tie hai siktir si-n ***** **-**, ci Elvetiei. Ce sa-ti fac eu daca te identifici cu tara de adoptie in care vremelnic te-ai pripasit?
In concluzie, eu nu inteleg de ce te ataci asa rau.

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby swiss » Tue Dec 01, 2009 9:12 pm

trident wrote:
holiday catre vlad/ Melania wrote:in introduc p******* in el forum.
si in vlad si clonele lui



holiday catre mine wrote:esti varza.
puteti sa-mi dati ban ca nu-mi pasa, dar tot o sa-i zic odata in fata ca e prost.

PS: cat despre stelutele alea, pe care evident ca nu le-ai numarat cum trebuie, poti sa-ti imaginezi ca am zis ca-mi introduc p******* si in tine, ca si asa nu dau doi bani pe userul tau.
Hai mars si canta la alta masa, ca la cat de subnutrit esti, ma mir ca nu te sufla curentul in metrou
.

holiday catre kooksee wrote:pentru prosti de genu as inventa teleportarea pe luna.
cum tu nu bei alcool, cica s-a gasit apa special pentru tine.
dispari ma "specialule" de aici.


Pai ce-s astea, de ce sunt tolerate porcariile astea in timp ce alti useri gen Im sau Muma Padurii isi iau warn-uri?
Ce sa intelegem?

Eu pot vorbi de N ori mai colorat ca holiday, so ce sa fac, sa stau sa ma uit cum ne goneste holiday pe toti de pe forum, pe rand sau la gramada, sau sa imi introduc si eu p***** in el si sa-i dau putina ****?

mamiii, holliday ma **** :lol:
esti penibil doctore.

ps: normal ca atunci cand cineva va ia la suturi pe astia mai mari si mai curajosi, nu vi se pare normal, insa cand e invers e foarte normal.
nu va goneste nimeni de pe forum, mi'ar fi naiba si rusine la cinspemii de posturi si atatia ani de pierdut vremea sa zic asta penibilule.

forumul asta a ajuns asa din cauza lui trident&kooksee&melania INC. (si bineinteles a lui Vlad, pardon a moderatorilor care au tolerat totul ca intre 'pretini')

melania, tu esti una singura, cu personalitati multiple. sa'ti fie de bine :wink:


Uite imi dau eu autosuspend de pe forum ca sa fiti fericiti pe o perioada nedeterminata.
Succes!

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21859
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby Melania » Tue Dec 01, 2009 10:44 pm

Dramatique. Fuarte Dramatique.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby Chingachgook » Wed Dec 02, 2009 12:05 am

personal ma indoiesc ca am scapat de el

revine imediat cu o reteta de ciorba ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17766
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby Phat Skidz » Wed Dec 02, 2009 12:35 am

Ca de obicei, ssss a rezumat foarte bine situaţia.
Holliday, consideră-te avertizat. La prima înjurătură, cu steluţe sau fără, ban.
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby 187.92a » Wed Dec 02, 2009 10:48 am

:)

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby cosmina-gabriela » Wed Dec 02, 2009 11:38 am

holliday wrote:
Diferenta intre mine si tine, e ca daca eu o sa iau ban, nu o sa plang si o sa ma milogesc sa ma primeasca inapoi.



asta e ca aia: iubito,nu e ceea ce pare...

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby swiss » Thu Dec 03, 2009 2:08 am

vlad stroescu wrote:Ca de obicei, ssss a rezumat foarte bine situaţia.
Holliday, consideră-te avertizat. La prima înjurătură, cu steluţe sau fără, ban.

ok, am inteles, insa as dori sa te intreb ca moderator ce esti, pentru ce serveste butonul ala de raportare posturi?

mi se pare ca cineva care se milogeste in public sa se ia atitudine si plange pe zeci de posturi etc. cautandu-mi nod in papura, e lipsit de ocupatie si cauta cearta. daca o gaseste iarasi plange ca e tratat prea dur.

As dori insa sa stiu, de ce am prilejul acesta special, de a primi ban direct fara avertisment? :)
Si as mai dori ca tu, daca tot faci pe durul aici pe forum, sa-mi explici de ce pana acum userul Melania inca nu a fost banat sau macar avertizat.
Faceti la fel pentru toti si atunci e echitabil. Nu dupa cum bate vantu' prietenilor.

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21859
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby Melania » Thu Dec 03, 2009 11:54 am

Bine ai revenit, Holliday. Nu te-am mai vazut de mult timp.
Iti multumesc pentru grija pe care mi-o porti.
Un lucru nu ma lasa sa dorm noaptea: de ce ti-ai pus ca avatar o poza furata de pe cocalari.com? :roll:

User avatar
razvan.f
senior
senior
Posts: 462
Joined: Wed Mar 16, 2005 12:13 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby razvan.f » Thu Dec 03, 2009 7:29 pm

Melania wrote:Un lucru nu ma lasa sa dorm noaptea: de ce ti-ai pus ca avatar o poza furata de pe cocalari.com? :roll:


Nu te baga in asta ca o sa ne faca un filmulet de tipul audi a sies - incredibil.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby Chingachgook » Thu Dec 03, 2009 9:33 pm

dar vai
ce avem aici?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby swiss » Thu Dec 03, 2009 10:47 pm

sa va dau lame sterile sau e ok oricum ?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby Chingachgook » Thu Dec 03, 2009 10:58 pm

holliday wrote:sa va dau lame sterile sau e ok oricum ?



nu stiu despre altii dar mie mi-a inchis gura
:lol:
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby 187.92a » Fri Dec 04, 2009 5:12 am

Melania wrote:Bine ai revenit, Holliday. Nu te-am mai vazut de mult timp.
Iti multumesc pentru grija pe care mi-o porti.
Un lucru nu ma lasa sa dorm noaptea: de ce ti-ai pus ca avatar o poza furata de pe cocalari.com? :roll:



:D :D

Eu unul voi incerca sa nu il mai aduc pe Holiday in stare de "isterie si paranoia" sau cum o numiti, deci voi fi foarte ok cu el. Sper ca si voi, acum de cand a inteles sa nu mai ne injure cu/fara *
Sper ca si el, ne va, promite ca nu va mai pune virgula, intre sub si, predicat sau, intre pred,icat s,i comple,me,ntul dire,c,t.
As mai aduga ca exista o diferenta babana intre "prilej" si "privilegiu". Despre lonly nu mai spun nik.

,
,,,

User avatar
razvan.f
senior
senior
Posts: 462
Joined: Wed Mar 16, 2005 12:13 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby razvan.f » Fri Dec 04, 2009 6:57 am

Ai uitat sa spui despre 'I suggest you' care suna ca 'ti-ar pasa pentru niste ceai', dar sa nu cautam nod in papura pentru ca vom descoperi ca papura e formata numai din noduri.

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby swiss » Fri Dec 04, 2009 12:20 pm

vedeti ca puteti fi si civilizate?
mi'a luat mult timp sa va educ, dar pana la urma incetuc, incetuc, se vad rezultate :)

PS: singurul care nu pricepe e 3d, dar promit ca voi insista, ca vad in el un medic de mare viitor.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby 187.92a » Sat Dec 05, 2009 5:40 pm

whatever, important este sa nu mai injuri. Cu sau fara *

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby swiss » Sun Dec 06, 2009 1:19 am

trident wrote:whatever, important este sa nu mai injuri. Cu sau fara *




*

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby 187.92a » Wed Jan 13, 2010 9:07 pm

999 wrote:nu trident , .....
un mojic fara scrupule.
p'astia i'as calca fara mila, ca pe niste gandaci de bucatarie.


zau asa... :roll: :(

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby 187.92a » Sun Jan 24, 2010 3:28 pm

no_zone wrote:la revedere.
forum de onanisti, de frustrati si de pierde-vara.
am fost si eu unul dintre ei, pana acum, cand pun punct definitiv, fara puncte de suspensie.
am multe lucruri de facut in viata asta frumoasa, incat sa-mi pierd timpul incercand sa le arat lui trident, vlad stroescu, melania, kooksee sau altor useri ratati ca lumea lor virtuala e doar in capul lor.
realitatea e alta si degeaba o imbraca ei cu ironie si marlanie intr'o forma mai frumoasa sau nu.

salutari celor ce nu inteleg nimic(celor sub 100 de posturi)
daniel (holliday)


deja e obositor.

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17766
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby Phat Skidz » Tue Jan 26, 2010 1:13 am

Oareşcumva interesant, holliday, tre să recunoaşteţi. Când e holiday, sau d.m., e un mieluşel roz, plin de inimioare pufoase şi debordând de bancuri, youtuburi şi self-righteousness. Când se îmbracă într-o clonă, deşi nu face vreun efort de a-şi ascunde identitatea, devine brusc de o vulgaritate stupefiantă. În plus, nu ezită să se ia de viaţa personală a userilor, la limita hărţuirii (de o parte sau de alta a ei). Înţeleg că l-am supărat pentru că i-am spus sincer ce credem, înţeleg şi că, în ciuda acestui fapt, are o dependenţă majoră de imed. Sau poate că e addict tocmai din cauza acestor lucruri, pentru că nu poate trăi cu imaginea mai curând negativă despre el însuşi pe care i-am zugrăvit-o (nu intenţionat, ci ca reacţie la propria lui agresivitate fără sens - pe mine unul chiar m-a surprins foarte neplăcut, într-o perioadă nefericită şi stresantă a imedului), încearcă cu disperare, fie să se facă acceptat şi apreciat, fie să ne arate că e mai bengos ca noi.
Dar da, e o risipă de timp şi de energie pentru toată lumea. Treci peste, nenicule. În esenţă, nu suntem persoane rele, nici tu, nici noi, ţi-o spui în cunoştinţă de cauză. Dezvoltă-ţi un simţ al umorului dincolo de copy-paste pe bancuri, şi încearcă să te dezbari un pic de grobianism, pe cât poţi. O să te ajute în veaţă.
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby ssss » Sat Jan 30, 2010 8:52 pm

trident wrote:
no_zone wrote:la revedere.
forum de onanisti, de frustrati si de pierde-vara.
am fost si eu unul dintre ei, pana acum, cand pun punct definitiv, fara puncte de suspensie.


deja e obositor.


De ce, de abia acum se dezvaluie. Nu stiu cum lasa chestiile astea la usa, totusi.
Reality is an illusion due to lack of wine

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby ssss » Sat Jan 30, 2010 9:11 pm

Holidei nu se lasa cu PM. Hazos el, asa:

holliday wrote:
imi place ca te simti si tu :)
succes la pierdut timpul.

ps: iti sta bine sa barfesti ca tatele.



Reiterez: pm !
Reality is an illusion due to lack of wine

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby ssss » Sat Jan 30, 2010 9:18 pm

vlad stroescu wrote:Oareşcumva interesant, holliday, tre să recunoaşteţi. Când e holiday, sau d.m., e un mieluşel roz, plin de inimioare pufoase şi debordând de bancuri, youtuburi şi self-righteousness. Când se îmbracă într-o clonă, deşi nu face vreun efort de a-şi ascunde identitatea, devine brusc de o vulgaritate stupefiantă. În plus, nu ezită să se ia de viaţa personală a userilor, la limita hărţuirii (de o parte sau de alta a ei). Înţeleg că l-am supărat pentru că i-am spus sincer ce credem, înţeleg şi că, în ciuda acestui fapt, are o dependenţă majoră de imed. Sau poate că e addict tocmai din cauza acestor lucruri, pentru că nu poate trăi cu imaginea mai curând negativă despre el însuşi pe care i-am zugrăvit-o (nu intenţionat, ci ca reacţie la propria lui agresivitate fără sens - pe mine unul chiar m-a surprins foarte neplăcut, într-o perioadă nefericită şi stresantă a imedului), încearcă cu disperare, fie să se facă acceptat şi apreciat, fie să ne arate că e mai bengos ca noi.
Dar da, e o risipă de timp şi de energie pentru toată lumea. Treci peste, nenicule. În esenţă, nu suntem persoane rele, nici tu, nici noi, ţi-o spui în cunoştinţă de cauză. Dezvoltă-ţi un simţ al umorului dincolo de copy-paste pe bancuri, şi încearcă să te dezbari un pic de grobianism, pe cât poţi. O să te ajute în veaţă.


Cata dreptate are Vlad.
Reality is an illusion due to lack of wine

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby ssss » Sun Jan 31, 2010 1:33 pm

Dormiti in pace, forumisti, holidei vegheaza:


succes ssss

ps: onanism placut in continuare (evident la butoane)
ps2: unii dau copy pasteuri cu bancuri, tu dai cu pm sau PM-uri ...
esti foarte hazliu, numai ca iti sugerez sa iti pui o oglinda in fata laptopului atunci cand scrii pe imed, sa te analizezi putin.


Cata dreptate avea Vlad...
Reality is an illusion due to lack of wine

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby 187.92a » Wed Feb 10, 2010 2:53 am

eu cred ca are nevoie de putina atentie si de niste prieteni. cat sunt pe imed eu ii acord prietenia mea, o sa incerc sa-l incurajez, si am ferma convingere ca h va deveni un imedist de baza, cam ca voi, asa. mi-am propus sa il tratez cu duhul blandetii.

User avatar
no_zone
junior
junior
Posts: 52
Joined: Sun Jan 04, 2009 8:09 pm
Location: departe...

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby no_zone » Wed Feb 10, 2010 2:57 am

trident wrote:eu cred ca are nevoie de putina atentie si de niste prieteni. cat sunt pe imed eu ii acord prietenia mea, o sa incerc sa-l incurajez, si am ferma convingere ca h va deveni un imedist de baza, cam ca voi, asa. mi-am propus sa il tratez cu duhul blandetii.

eu cred ca doar acum recunosti ca ai alte orientari...
sau ai si alte orientari.
la naiba blandule. sau blondule.
e tarziu, oricum nu o sa-mi duci lipsa.

ce-a fost a fost, treceti peste.
imi cer scuze daca am gresit sau am jignit pe cineva.
toate gandurile bune de aici din munti.
A bientôt !
"uneori spun niste chestii atat de aiurea ca imi vine greu sa cred dupa-aia cand le recitesc ca intentionasem sa fac o gluma si ma cuprinde toata jena"

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby 187.92a » Wed Feb 10, 2010 3:04 am

O! ai gresti aat de tare, ai si jignit atata lume..
sper ca sejuru in munti sa faca din tin un holiday nou cu care sa ne jucam :)
te rog nu te lua de orientarile mele ca iarasi gresesti si jingesti bai si eu am vrut sa fiu ok. sper ca am fost.
Ne revedem la intoarcere, te asteptam cu forte noi (cel putin eu)

User avatar
drLouis
elite
elite
Posts: 2922
Joined: Fri Oct 15, 2004 7:10 pm
Location: http://drlouis.com

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby drLouis » Sat Feb 13, 2010 2:20 am

cate piciorushe are o mida?
.

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby swiss » Sat Feb 13, 2010 2:29 am

drLouis wrote:cate piciorushe are o mida?

in definitiv, depinde nu de picioruse, ci intre care din picioruse o are.
o mida.

User avatar
drLouis
elite
elite
Posts: 2922
Joined: Fri Oct 15, 2004 7:10 pm
Location: http://drlouis.com

Re: Ma deranjeaza limbajul lui holiday si cer sa se ia atitudine

Postby drLouis » Sat Feb 13, 2010 2:40 am

a reparat aia firu?
.


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests