ceacky si parerile lui necenzurate

pareri, reclamatii
User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: LUATI NISTE RESPECT DE LA PACIENT (in memoriam)

Postby Chingachgook » Fri May 15, 2009 11:31 am

ciachi

ma oi fi eu neatent dar sa moara pichi daca sufar vreo comparatie cu tine.
nu te flata, am vazut de-a lungul timpului o gramada ca tine (am avut inclusiv colegi de serie) care pe internet erau agresivi dar in viata reala aveau atitudinea carpei de sters pe jos. desi userul e kooksee numele meu e extrem de usor de aflat. tu? faptul ca nu stii cand sa injuri, ca folosesti fara discernamant limbajul licentios ma face sa cred ca clocotesti de frustrari. in afara de imed si in fata oglinzii le mai manifesti pe undeva?
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Re: ceacky si parerile lui necenzurate

Postby b3 » Fri May 15, 2009 4:27 pm

Uita-te pe regulament viewtopic.php?f=26&t=7244 . Daca am permite orice fel de limbaj pe forum am putea foarte bine sa-l inchidem si sa ne intalnim saptamanal undeva pe strada, ca sa ne putem si scuipa si bate in voie, fara atatea vorbe. Scopul unui forum de discutii este comunicarea. Limbajul vulgar, jignirile, atacurile la persoana impiedica asta.

Cat despre referirea la comunism - in comunism nu aveai voie sa injuri conducerea. Daca ai fi primit ban ca injurai administratorii, moderatorii sau forumul in general si in rest respectai regulamentul as fi inteles sa ne acuzi de cenzura si comunism. Din moment ce tu te injurai cu userii...
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests