Anunţuri de la moderator

pareri, reclamatii
User avatar
ioanna
junior
junior
Posts: 40
Joined: Mon Oct 30, 2006 7:19 pm
Location: bucuresti

Re: Anunţuri de la moderator

Postby ioanna » Sat Jan 24, 2009 7:02 pm

Trident. varianta 1.
Mie mi se par penibili aia cu caini. Dar de ce ti-ai lua un caine? Ce brain damage te-ar putea determina pe tine, om, sa iei un animal, sa-i dai de mancare, sa dormi cu el in pat, sa-i strangi **catul??? Nu ma refer la aia care tin caini sa le apere scroafa si magarul, ci de ailalti, cretinii care ies dimineata sa-si plimb cainele (chiar, ce te-ar face sa iesi zilnic cu cainele/? ) Sa ajungi sa vbesti cu cainele? Sa te bucuri cand ta mangaie o javra? Cat de penibil.

Trident .. varianta 2.
Oricat ar parea de neverosimil, eu doar am spus ca nu inteleg logica de-a avea un caine, de-a dormi cu el in pat, dintr-astea, incluzxand predictibilitatea comportamentului cainelui -vezi cazul cu copilul muscat de Rotvailãr.


...fara alte comentarii.

Chiar nu as mai dori sa vad vreun comentariu.

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21955
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Anunţuri de la moderator

Postby Melania » Sat Jan 24, 2009 7:06 pm

Iar incepetz?

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby 187.92a » Sat Jan 24, 2009 7:12 pm

Trident. pentru ca tu eshti motivul principal al acestui post... nu mai judeca atit de simplu ... lucrurile... pentru ca daca e sa o fac si eu.... dupa ce ti-am vazut mii de posturi... si comentari insipide.. as putea spune ca eshti un caracter labil...soiopat.. care refuleaza in ciber spatiu :) A... si onanist ... pentru ca la cit timp petreci in fata calculatorului... e greu de crezut ca mai ai timp de altceva...


eu cred ca trebuia intervenit aici.
toata balba a incurajat manifestarile ulterioare. probabil trebuia si eu sa fi raportat prompt.

una este sa vbesti despre "aia cu caini", alta sa adresezi invective cuiva.
nu este problema mea ca tu nu stii sa te controlezi

User avatar
ioanna
junior
junior
Posts: 40
Joined: Mon Oct 30, 2006 7:19 pm
Location: bucuresti

Re: Anunţuri de la moderator

Postby ioanna » Sat Jan 24, 2009 7:24 pm

Poti sa ma raportezi acum.. pentru ca in continuare cred ca esti labil, extrem de prost crescut,incapabil sa porti o discutie civilizata, sa-ti recunosti greselile sau sa-ti ceri scuze.

despre onanist.... de la nceput a fost un cuvint cu care am vrut sa-ti platesc o polita. E singurul luru ce'l retrag. In rest? cred ca ai un caracter infect pe net. Pun pariu ca in real life... esti ceva mai agreabil. da' nu introduc mina'n foc... Cum spuneam si altundeva.. o sa ne vedem intr-o zi... si am sa ma dumiresc. dar in termenii mei. ( am sa-mi dezvalui identitatea cind vreau eu... si cum vreau eu. )

dar cum paranoia... salveaza romania.... tu ai intzeles totul ca pe o amenintare.

Crede-ma... sint metode mult mai nasoale de a face pe cineva sa se simta de cacao decit un pumn in nas.


De ce fac asta? Pentru CA POT... e o explicatie timpita.. ai sa spui..

E de fapt esenta tuturor explicatiilor tale.. la posturile golanesti. Punct.

P.S. tine minte, copil labil, ... lumea e mica... ca o portocala.... nu te poti ascunde dupa ea...
Limbajul tau a fost ofensator... si esti prea orbit de propriul ego.. ca sa-ti vezi eroarea, iar defectul meu e ca nu uit ofensa... :)

( pentru ca pot... remember? )

User avatar
tana
elder
elder
Posts: 2017
Joined: Mon Jun 20, 2005 5:39 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby tana » Sat Jan 24, 2009 7:32 pm

imi placusei la postul dinainte (ioanna), dar te-ai stricat rau de tot la asta. pacat
I'm not anti-social. I'm just not user friendly

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21955
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Anunţuri de la moderator

Postby Melania » Sat Jan 24, 2009 7:33 pm

ioanna wrote:P.S. tine minte, copil labil, ... lumea e mica... ca o portocala.... nu te poti ascunde dupa ea...

Trident ai pus-o.
Daca vei simti o respiratie fierbinte in ceafa seara, cand iesi de la Colentina, nu te uita in spate ca e ea, Ioanna.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby 187.92a » Sat Jan 24, 2009 7:33 pm

dimpotriva, nu mi-ai platit nimic, te-ai pus singur intr-o lumina proasta.

poti sa-ti spui in continuare POT, daca asta te face sa functionezi mai bine.
scuze n-am de ce sa-mi cer, fiecare avem ce pareri consideram despre profesori, homosexuali, posesori de caini si blonde.
scuze o sa capeti doar daca iti voi spune vreodata "esti .." sau "esti..", dar nu ma vad capabil de astfel de badaranii.
eu zic ca asta tzine de Clasã.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby 187.92a » Sat Jan 24, 2009 7:35 pm

Melania wrote:
ioanna wrote:P.S. tine minte, copil labil, ... lumea e mica... ca o portocala.... nu te poti ascunde dupa ea...

Trident ai pus-o.
Daca vei simti o respiratie fierbinte in ceafa seara, cand iesi de la Colentina, nu te uita in spate ca e ea, Ioanna.


:D si va baga cutitul scrasnind: "mi-ai jignit cainele.. sau cateaua"
, dupa caz :D :D
s-o fi uitat in ochii umezi ai patrupedei si-a zis: "dom'le este jignita" :P
Last edited by 187.92a on Sat Jan 24, 2009 7:37 pm, edited 1 time in total.

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Re: Anunţuri de la moderator

Postby cosmina-gabriela » Sat Jan 24, 2009 7:36 pm

slabutz, slabutz, si chiar patetic pe alocuri

User avatar
tana
elder
elder
Posts: 2017
Joined: Mon Jun 20, 2005 5:39 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby tana » Sat Jan 24, 2009 7:39 pm

a dat totusi un exemplu frumos care sa ilustreze ca tonul face melodia. mie aia mi-a placut, cu comparatia intre cele 2 posturi ( facand abstractie de userii si cainii si posesorii de caini implicati)
I'm not anti-social. I'm just not user friendly

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby 187.92a » Sat Jan 24, 2009 7:40 pm

aia cu onanist nu ti-a placut?

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Anunţuri de la moderator

Postby jeromeKjerome » Sat Jan 24, 2009 7:45 pm

trident wrote:dimpotriva, nu mi-ai platit nimic, te-ai pus singur intr-o lumina proasta.

poti sa-ti spui in continuare POT, daca asta te face sa functionezi mai bine.
scuze n-am de ce sa-mi cer, fiecare avem ce pareri consideram despre profesori, homosexuali, posesori de caini si blonde.
scuze o sa capeti doar daca iti voi spune vreodata "esti .." sau "esti..", dar nu ma vad capabil de astfel de badaranii.
eu zic ca asta tzine de Clasã.


Poti jigni o persoana foarte bine si facand aluzie la un grup din care stii ca ea face parte.
Exista forumuri in lume in care cele doua, atacul la persoana sau asupra unui grup, sunt taxate exact la fel, cu banarea.

Cat depsre pareri referitoare la caini, blonde, dans, sau homosexuali, tine de capacitatea fiecaruia de a fi tolerant si a accepta lucrurile care nu i se potrivesc, sau despre care nu are nici o idee. E o dovada de intelepciune sa intelegi ca altii pot avea si alte preocupari decat ale tale si sa-ti poti infrana dispretul fata de lucrurile pe care nu le cunosti.
Last edited by jeromeKjerome on Sat Jan 24, 2009 7:47 pm, edited 2 times in total.
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
tana
elder
elder
Posts: 2017
Joined: Mon Jun 20, 2005 5:39 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby tana » Sat Jan 24, 2009 7:45 pm

normal ca nu, de altfel am si zis ca s-a stricat mai departe...
I'm not anti-social. I'm just not user friendly

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21955
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Anunţuri de la moderator

Postby Melania » Sat Jan 24, 2009 7:45 pm

Ioanna nu-i frumos sa ameninti.

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Anunţuri de la moderator

Postby jeromeKjerome » Sat Jan 24, 2009 7:48 pm

Melania wrote:Ioanna nu-i frumos sa ameninti.


...numai ssssssssss are voie :D
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
tovarasu
junior
junior
Posts: 29
Joined: Mon Nov 24, 2008 12:50 am

Re: Anunţuri de la moderator

Postby tovarasu » Sat Jan 24, 2009 7:49 pm

asta nu-i tot myry, lili etc?

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby 187.92a » Sat Jan 24, 2009 7:55 pm

nu. seamana, nu? :)

ce e cel mai amuzant este ca pana sa se destainuie ca are un caine Ioanna mi-a adresat niste replici de genul "nu meriti un raspuns" (de parc-as fi intrebat-o) sau "esti limitat".
sigur, apoi a trecut la "esti onanist" si "esti prost crescut", "esti labil" etc

eu zic ca am fost chiar finutz :)

User avatar
ioanna
junior
junior
Posts: 40
Joined: Mon Oct 30, 2006 7:19 pm
Location: bucuresti

Re: Anunţuri de la moderator

Postby ioanna » Sat Jan 24, 2009 7:56 pm

Nu l-am amenintat. ( rugbyst-ul paros e demult plecat de la tastatura ).

Am sa-l fac cel mult sa roseasca bine de tot. :)
cum spunea cineva intr-o semnatura , parca.
Omul e singurul animal capabil sa roseasca, sau ar trebui s-o faca.
Tana. multumesc de suport. Nu am scris nici un post ca sa cistig simpatie. Ma bucura faptul , ca pina la un moment dat am facut-o. Nu ma intristeaza ca de la un moment dat nu am mai facut-o.
Jerome. bine spus. Prima trasatura a civilizatiei moderne este toleranta - Dalai Lama, premiu Nobel pentru pace.

Si da, Tana. Tonul face melodia. Cineva care viseaza ghitara clasica ar trebui sa stie acest lucru.

Ridicolul ramine insa.... si din nou am s-o citez pe Tana "pacat"

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby 187.92a » Sat Jan 24, 2009 8:02 pm

:)
.. sa mai zica el ceva vreodata de cateaua mea :)
daca e pe facut sa roshesc gata , imi cer scuze. foarte serios. totul ok acum?

sa intelgem ca pana acum era prietenul care ameninta? :lol:
a vrut sa te apere? foarte frumoasa intentia, fara clasa insa interventia, nu-i mar ebranza sa spui unuia ca e onanist si altele asemena.

so, ne pacificam?
putem sa cerem un punct de vedere si cainelui? :)

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Anunţuri de la moderator

Postby jeromeKjerome » Sat Jan 24, 2009 8:08 pm

Asta nu e adresata cumva tot unui ANUMIT user, trident ?

si cred ca-ti da si numaruld e telefon, daca nu si lenjerie intima ceva


Astept scuze.
Last edited by jeromeKjerome on Sat Jan 24, 2009 8:13 pm, edited 1 time in total.
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby 187.92a » Sat Jan 24, 2009 8:12 pm

acuma e la gramda sau ce?

bine, doar daca iti ceri scuze fata de userul vlad stroescu pentru toate cele adresate Domniei-sale :)

gata, facem sesiune de scuze

User avatar
jeromeKjerome
elder
elder
Posts: 1031
Joined: Tue Jul 04, 2006 1:03 pm
Location: Bucuresti

Re: Anunţuri de la moderator

Postby jeromeKjerome » Sat Jan 24, 2009 8:15 pm

trident wrote:
bine, doar daca iti ceri scuze fata de userul vlad stroescu pentru toate cele adresate Domniei-sale :)


S-a facut ! Dar numai daca Vlad isi cere scuze pentru mizeriile spuse cu referire la cei care danseaza, stiind clar ca asta ma implica. A si pt faptul ca mi-a spus ca "ma iau de useri", cand el face clone ca sa se ia de useri...

:)
He aprendido que la vida es dura. Pero yo lo soy más !

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby 187.92a » Sat Jan 24, 2009 8:21 pm

Cum vrei, cand ti-ai cerut scuze fata de el, eu imi cer fata de tine.
Eee, ce frumos :)

gata, m-am carat, revin pe diseara, cand banui ca toti isi vor cere scuze fara de toti (si eu accept scuze pt onanist, etc) si uite-asa o familie fericita :)

mamamia

Re: Anunţuri de la moderator

Postby mamamia » Sat Jan 24, 2009 8:39 pm

si care e onanistul dintre voi?

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 11018
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby pc7 » Sun Jan 25, 2009 1:40 am

Dar numai daca Vlad isi cere scuze pentru mizeriile spuse cu referire la cei care danseaza


ai inteles gresit, vlad nu i-a jignit pe cei care danseaza
Life's not fair, get used to it

cracanel
senior
senior
Posts: 343
Joined: Tue Jan 27, 2004 7:30 am

Re: Anunţuri de la moderator

Postby cracanel » Sun Jan 25, 2009 11:24 am

trident wrote:cand banui ca toti isi vor cere scuze fara de toti

Eu sunt primul care vreau sa-mi cer scuze fata de tine. Eu n-am stiut mai Fanele ca tu esti persoana importanta in urbea noastra!
Acum se explica multe :-)
If it sounds too good to be true, maybe it is too good to be true!

User avatar
danhia
elite
elite
Posts: 4297
Joined: Sat Oct 29, 2005 8:56 pm
Location: The Royal Ascot Brigade

Re: Anunţuri de la moderator

Postby danhia » Sun Jan 25, 2009 12:15 pm

:hate: :hate: :hate:
Red Apple

mira11

Re: Anunţuri de la moderator

Postby mira11 » Sun Jan 25, 2009 10:19 pm

Acum se explica multe :-)[/quote]
Si eu m-am prins, cracanel! :allright:

mira11

Re: Anunţuri de la moderator

Postby mira11 » Sun Jan 25, 2009 10:34 pm

L-am mirosit, desi pe atunci nu-i citisem CV-ul, din topicul cu "Ce va doriti de la noul ministru..." din Viata in spital. Nu stiam de ce e asa incrancenat impotriva oricarei tentative de aparitie de posturi pt medici prin deschiderea de noi spitale, cand ideea asta n-ar fi putut supara cu nimic rezidentul de rand. Dar cum el nu e de rand... .

mira11

Re: Anunţuri de la moderator

Postby mira11 » Mon Jan 26, 2009 1:30 am

Postez si aici ce am scris in alt topic, pt ca are legatura.

Eu nu sunt de acord ca Vlad sa renunte la pozitia de moderator. Sa fim sinceri, are talent scriitoricesc si majoritatea mesajelor lui au "sare si piper". De multe ori la un subiect caut sa vad ce zice "Stroescul" pt ca stiu ca zice ceva interesant, chiar daca nu sunt totdeauna de acord. Ce pot sa-i reprosez,insa,este slabiciunea de care a dat dovada in cazul Strident. Adica putea sa zica simplu "Mai baieti, vreti sa fie banat? regula zice ca tre 3 plangeri". Ce atatea scuze? Ce ma mira este ca in alte cazuri, vezi disputa cu dansul, desi constient ca atitudinea lui va irita putin pe cei care sunt fani, stie sa fie categoric- "nu-mi place", "ii asa si pe dincolo". Aici e misterul. Ceva sau cineva il face sa fie ingaduitor cu Strident. A propos, cine sponsorizeaza site-ul? Orice site serios are si o rubrica de genul "Despre noi", "Contact us" chestii d-astea. Cine plateste abonamentul? Asociatia condusa de Strident? Asta ar explica multe. Inclusiv cele n-spe mii de mesaje ale unei persoane atat de ocupate(vezi CV-ul lui Strident), si care se baga prin diverse asociatii de binefacere si educatie a boborului nestiutor,pe bani UE, vizand ulterior un post caldut, si poate cine stie ... .

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby 187.92a » Mon Jan 26, 2009 1:46 am

mira11 wrote:L-am mirosit, .


simtisem eu o adiere :lol: , da credeam ca te-au ofticat olimpiadele :P
abonamentul RATB-foarte tare.



acum serios: s-a legitimat atacul la persoana si calomnia?
mi se pare foarte ok sa modereze vlad stroescu, dar s-o si faca.

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Re: Anunţuri de la moderator

Postby victor » Mon Jan 26, 2009 2:04 am

mira11 wrote: A propos, cine sponsorizeaza site-ul? Orice site serios are si o rubrica de genul "Despre noi", "Contact us" chestii d-astea. Cine plateste abonamentul? Asociatia condusa de Strident? Asta ar explica multe. Inclusiv cele n-spe mii de mesaje ale unei persoane atat de ocupate(vezi CV-ul lui Strident), si care se baga prin diverse asociatii de binefacere si educatie a boborului nestiutor,pe bani UE, vizand ulterior un post caldut, si poate cine stie ... .


a propos, tre facuta rubrica asta-o sa o facem, pana acum informatia e imprasita prin diverse mesaje aruncate cam aiurea. contact us admin@imed.ro, cred ca esti primul user care intreaba ceva juridic in ultimii 7 ani: btw, la momentul actual nu e nici un sponsor, dar acceptam :) singura asociatie cu care forumul are ceva de-a face e "asociatia internet pentru medicina", ong-ul umbrela pt reteaua din caminele de medicina buc

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17799
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Anunţuri de la moderator

Postby Phat Skidz » Mon Jan 26, 2009 2:16 am

trident wrote:acum serios: s-a legitimat atacul la persoana si calomnia?
mi se pare foarte ok sa modereze vlad stroescu, dar s-o si faca.


Păi ai avut ocazia să infirmi. Cum crezi că dădea dacă ştergeam ex abrupto ultimele posturi?
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby 187.92a » Mon Jan 26, 2009 2:28 am

Dadea nasol, dar oricum ei orice i-ar da naspa. Nu cred ca trebuie sustinute toate parerile de genul.
Infirm, bun, si crezi c-o va convinge ceva?

Infirm toate acuzatiile alea aberante, inclusiv alea cu familia mea, cu UE cu abonamentul, dar cat sa infirm zau asa?
Cred ca are potential nebanuit :lol: si asa o sa insire acuze nefondate ani itnregi cand nu-i convine ceva.

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17799
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Anunţuri de la moderator

Postby Phat Skidz » Mon Jan 26, 2009 2:38 am

Va convinge pe alţii. Ideile astea sunt foarte volatile, ştiu din proprie experienţă. Mi-aduc aminte şi acum cum m-a convins cineva că sunt pe cale să devin victima unei acţiuni poliţieneşti de demascare a traficanţilor internauţi de Biblii. Să mor io.
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Anunţuri de la moderator

Postby 187.92a » Mon Jan 26, 2009 2:41 am

victor wrote: singura asociatie cu care forumul are ceva de-a face e "asociatia internet pentru medicina"


este adevarat!

ce a debitat mira sunt de la cap la coada niste aberatii

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17799
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Anunţuri de la moderator

Postby Phat Skidz » Mon Jan 26, 2009 8:58 am

[post ÅŸters]

Crăcănel, sunt convins că tu eşti convins de ce ai scris aici, dar astea sunt nevertheless calomnii şi acuzaţii extrem de grave la adresa unei persoane fizice. Cu riscul să fiu considerat parte din conspiraţie, asemenea posturi vor fi şterse prompt.
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

cracanel
senior
senior
Posts: 343
Joined: Tue Jan 27, 2004 7:30 am

Re: Anunţuri de la moderator

Postby cracanel » Mon Jan 26, 2009 9:14 am

[post ÅŸters]

Crăcănel, sunt convins că tu eşti convins de ce ai scris aici, dar astea sunt nevertheless calomnii şi acuzaţii extrem de grave la adresa unei persoane fizice. Cu riscul să fiu considerat parte din conspiraţie, asemenea posturi vor fi şterse prompt.


Trident, tu esti presedintele AMREZ?
Si asta este calomnie, Vlad?
If it sounds too good to be true, maybe it is too good to be true!

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17799
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Anunţuri de la moderator

Postby Phat Skidz » Mon Jan 26, 2009 9:34 am

Ceea ce ai scris dumneata mai sus, în al doilea post şters, e calomnie. Nu poţi să faci afirmaţii din astea despre oameni reali, pe internet. Poţi face enorm de mult rău gratuit pe calea asta, şi sunt convins că nu vrei. Din cauză că un tip a făcut nişte glume mai deplasate despre mine, am ajuns odată la ziar, pentru că un ziarist tâmpit făcea investigaţii cu google. Pentru că nu pot să stau toată ziua să şterg mesaje, te rog insistent să te opreşti.
P.S. Nu sunt membru al nimic.
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

cracanel
senior
senior
Posts: 343
Joined: Tue Jan 27, 2004 7:30 am

Re: Anunţuri de la moderator

Postby cracanel » Mon Jan 26, 2009 9:42 am

Dragul meu, poti sa stergi tot. Nu va vedea nimeni ce-am scris. Dar pe tine te vede Dumnezeu pentru tot ce faci.
If it sounds too good to be true, maybe it is too good to be true!


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests