Ce regulament îmi doresc eu

pareri, reclamatii
User avatar
tapirul
elite
elite
Posts: 3194
Joined: Sun Jul 06, 2003 5:57 am
Contact:

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby tapirul » Fri Jun 27, 2008 5:26 am

Autocenzura nu implica constrangerea.

nu? cum asa? define "implica" (si de ce trimiti oamenii la DEX pentru o constructie logica, nu prea inteleg)

User avatar
originaltup
elder
elder
Posts: 1749
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:52 am
Location: Ohio

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby originaltup » Fri Jun 27, 2008 6:10 am

cam miroase a ars pe aici ...
Auzi ssss, voi v-ati luat oare la tranta si-n trecut ? :rightblinky:
Ca unele persoane nu sunt compatibile nici pace.
"There is a big difference between knowing the path, and walking the path"

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby ssss » Fri Jun 27, 2008 1:08 pm

o-tup, coforumatul implica autocenzura, nu compatibilitate. Scrie si in DEX, parol.

Si nu, nu am avut meciuri in trecut( ca si tapirului, mi se parea OK pisica, eu inca cred ca studenta s-a logat si scrie cu numele pisicii), chiar nu am iesit la vanatoare de pisici si oricum nu intru aici decat cu pusca cu alice( stiu, WTF is alice).
Reality is an illusion due to lack of wine

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby ssss » Fri Jun 27, 2008 1:25 pm

Am stat si am cugetat si sunt si mai confuz. Nu am o teorie despre cum e lumea in viata reala vs aia virtuala si nu cred ca exista o regula generala.

Eu personal cred ca sunt fals pe VR. In lumea reala, as fi bagat pisica la origini. In asta virtuala nu o fac si ma simt oarecum dedublat ca personalitate. Mai cuget si va las sa stiti.
Reality is an illusion due to lack of wine

User avatar
Pisica_den_Cheshire
senior
senior
Posts: 316
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:13 pm
Location: eternal pits of doom
Contact:

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby Pisica_den_Cheshire » Fri Jun 27, 2008 1:43 pm

Recunosc ca reactia mea poate fi interpretata drept a fi disproportionata. Pe unde postez eu, macro-urile alea cu matze ar fi fost vazute altfel (funny instead of insulting) si am crezut - gresit - avand in vedere mistocareala din multe posturi din acest topic, ca postul meu va fi judecat in alt mod. Asta a fost de fapt intentia mea. Intentia insa din pacate nu prea conteaza, when there's a failure to communicate.
Deci, daca tu, ssss, ai vazut acele macro-uri drept niste insulte la adresa ta, atunci imi cer scuze.

Tapiru, nu am judecat decat posturile lui ssss din acest topic. N-am mai fost pe aici de mult si nu mai sunt la curent cu ceea ce este acceptabil. De exemplu, nu mi s-a parut normal dupa ce am scris trei posturi la care am cugetat nitel si au fost si on topic cu replici de genul:
A baut pisika otet :shock: .
sau
te iert, poate esti obosita.

Le-am considerat fiind niste "ironii tembele", vorba ta, more so than my cats, hence my reaction. In comunitatile pe unde mai particip, genul asta de replici dupa genul de posturi pe care le-am facut eu, este considerat trolling.
N-am sa mai citez exemple din posturile lui ssssm dupa macro-urile mele. Sa zicem ca exista o justificare in faptul ca mi-a raspuns cu aceeasi moneda.
Noi doi insa n-am vazut oki la oki pe tema asta (ce este flaming si atitudine acceptabila pe acest forum, case in point de ce nu se aplica si la ssss standardele dupa care ma judeci pe mine, de ce ironia lui fina este mai acceptabila decat macro-urile mele cu pisici din punctul tau de vedere) din vremuri vechi si nu ma astept sa se schimbe lucrurile. Acesta este unul din motivele pentru care n-am postat niciodata pe Vizuina, in caz ca te-ai intrebat. Vorba ceea, forumul tau, casa ta, regulile tale, atitudinea ta cu care nu sunt de acord. Si n-ai de ce sa-ti faci griji, cateva posturi nu inseamna ca am "revenit". Mi s-a parut interesanta discutia si am crezut ca am ceva de adaugat. Si atata tot. Am foarte putine in comun cu comunitatea medicinista in general si cu comunitatea de pe acest forum in special.

dahnia, imi pare bine ca am ajuns la un numitor comun in anumite privinte.

adi, nu mi-e jena sa-mi recunosc greselile. Altfel, cum pot sa evoluez? De exemplu, in aceasta situatie, ar fi trebuit sa-mi iau jucariile si sa plec, ceea ce de altfel o sa si fac.

otup, singurul contact pe care l-am avut cu ssss a fost in acest topic. Nu-l cunosc, n-am dorinta etc.

Pisica out.
Cats kick ass. Says so on the t-shirt.
ImageThis is my sig. Worship my sig.Image

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17799
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby Phat Skidz » Fri Jun 27, 2008 3:25 pm

ssss wrote:Eu te acuz de entuziasm, da-i oleaka si lui stereoiescu ca se pare ca i-a ramas numa' putin,pe fund. .


Unde, unde? Gata, mă duc să cetesc şi restul de mesaje.
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17799
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby Phat Skidz » Fri Jun 27, 2008 3:44 pm

Pisica_den_Cheshire wrote:Am foarte putine in comun u comunitatea medicinista in general si cu comunitatea de pe acest forum in special.


Buahaha, aşa mă mint şi io singur. Adevărul ie că ai, chiar dacă te-ai lăsat demult de medicină.

Io zic că deja, în momentul de faţă nu mai e nevoie de niciun regulament, de asta ne-am şi lălăit atâta cu el. Însă în viitor nu se ştie când e nevoie, aşa că tot trebuie să-l facem.

Cât despre cine se află în spatele măştilor de pe forum, supun atenţiei dumneavoastră o ipoteză interesantă. NIMENI. Sau cel puţin aşa va fi la un moment dat. Deocamdată, la o înjurătură mai dură, tot mai e cineva care se supără, în spatele monitorului. Însă în scurt timp, nu va mai fi nimeni, în afară de "useri".
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

User avatar
originaltup
elder
elder
Posts: 1749
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:52 am
Location: Ohio

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby originaltup » Fri Jun 27, 2008 4:40 pm

otup, singurul contact pe care l-am avut cu ssss a fost in acest topic.

daca nu ma insel ssss a mai fost prezent pe aici, doar ca sub un alt nume (nu o sa-l divulg).
E o mica posibilitatate sa ma insel dar prea suna suspicios de asemanator cu cineva, la inceput nu l-am recunoscut dar mai recent a aruncat ceva afirmatii/expresii familiare.

Acum nu trebuie sa pui asa la inima, ca lumea e mai intaratata pe aici dupa evenimente recente si sunt mai agresivi decat erau - pe principiul ca trebuie sa-ti faci KO adversarul din cat mai putine lovituri. :devil:
Unul dintre lucrurile pe care le-am invatat online (dupa multe trante, cei mai vechi stiu despre ce vorbesc) e ca trebuie sa ai soriciul mai gros si sa lasi multe lucruri sa treaca pe langa tine si sa retii doar ce e de calitate.
"There is a big difference between knowing the path, and walking the path"

User avatar
adi
elder
elder
Posts: 1119
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:40 am

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby adi » Fri Jun 27, 2008 6:30 pm

Pisica_den_Cheshire wrote:nu mi-e jena sa-mi recunosc greselile. Altfel, cum pot sa evoluez? De exemplu, in aceasta situatie, ar fi trebuit sa-mi iau jucariile si sa plec, ceea ce de altfel o sa si fac.

nu ai facut o greseala revenind pe forum iar solutia de a pleca e mai mult comp. de evitare.
de ce nu accepti de ex ca unele posturi recente ale tale au fost prea agresive, nejustificat si de ce nu continui sa postezi in directii pe care le consideri interesante? spui ca nu ai nimic in comun cu medicina si in special cu comunitatea de pe acest forum (overstatement, if you'll ask me): perfect. nici eu nu intru aici ptr a comunica ultimele noutati medicale, pentru asta exista al compartiment al vietii mele si sunt convins ca nu sunt singurul care gandeste asa (accept ca pot sa gresesc insa in rationamentul asta :) ). sincer sa fiu, tot topicul asta despre regulament e cretin (prin unele posturi, nu spun ca prin initiator :) ). se mai trezeste cate un nostalgic sa scrie 1 rand prin care sa-si demonstreze fidelitatea fata de diversi si discutia se reactiveaza. patetic. chiar ma mir, in cdt in care sustii ca nu te prea intereseaza forumul, de ce postezi tocmai aici, la regulament.

unde e pisica aia scriitoare?
"Grass grows, birds fly, waves pound the sand. I just beat people up." Muhammad Ali

User avatar
Pisica_den_Cheshire
senior
senior
Posts: 316
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:13 pm
Location: eternal pits of doom
Contact:

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby Pisica_den_Cheshire » Fri Jun 27, 2008 7:07 pm

originaltup wrote:daca nu ma insel ssss a mai fost prezent pe aici, doar ca sub un alt nume (nu o sa-l divulg).

Vlad a fost suficient de dragut sa-mi spuna si el chestia asta (inclusiv cine este persoana). Prefer sa nu mai comentez.

Acum nu trebuie sa pui asa la inima,

Asta-i felu' meu. Is prea batrana ca sa ma mai schimb si prefer sa ma inconjor de oameni care-mi apreciaza sensibilitatile. Apreciez posturile tale din acest topic si intentia din spatele lor. Makes me feel warm inside. :mrgreen:

ca lumea e mai intaratata pe aici dupa evenimente recente si sunt mai agresivi decat erau - pe principiul ca trebuie sa-ti faci KO adversarul din cat mai putine lovituri. :devil:

Am observat prea tarziu chestia asta (desi nu-s ce evenimente s-au petrecut si nici nu prea ma intereseaza). Si hai sa zicem ca poate as fi continuat sa ma mai cert cu ssss, insa n-am sa fac chestia asta cu restul lumii care mi-a sarit in cap. Am si eu limitele mele.

Unul dintre lucrurile pe care le-am invatat online (dupa multe trante, cei mai vechi stiu despre ce vorbesc) e ca trebuie sa ai soriciul mai gros si sa lasi multe lucruri sa treaca pe langa tine si sa retii doar ce e de calitate.

Ce am invatat eu online este ca in varietatea de comunitati virtuale care exista, cu siguranta oricine poate gasi locul potrivit, unde vorba ceea, poti sa-ti tii soriciul la grosimea initiala. Asta nu inseamna ca nu vad unde bati si in mare masura sunt de acord.

adi wrote:nu ai facut o greseala revenind pe forum

N-am revenit pe forum. Am postat de cateva ori timp de 2 zile. M-au salutat niste oameni cu care am interactionat mult pe vremuri si am decis sa stau un pic de buna-ziua. Am postat intr-un topic care m-a interesat.
Nu stiu de ce tot apare tema asta a revenirii mele.

iar solutia de a pleca e mai mult comp. de evitare.

Din nou, sunt doar in trecere. N-am timpul liber necesar sa mai stau pe forumuri. Si nu vad nimic rau in a evita un loc care nu-mi place. Acum nu este insa cazul. A fost pe vremuri cand am incetat sa postez.
Sper sa accepti spusele mele in spiritul sinceritatii in care au fost scrise, si sa nu crezi ca am luat una peste bot si m-am hotarat sa mint ca sa-mi scot fata. Nu stiu cum sa ma exprim mai clar de atat.

de ce nu accepti de ex ca unele posturi recente ale tale au fost prea agresive,

Credeam ca a fost clar ca am acceptat chestia asta. Dar am sa repet, de data asta mai clar. Am reactionat prea agresiv.

nejustificat

Din punctul meu de vedere, nu a fost nejustificat. Totusi trebuia sa aplic autocenzura aia de care vorbeam si eventual sa mai ma uit nitel sa vad care-s oamenii, care-i atmosfera, ce se considera acceptabil etc, lucruri pe care le-as fi facut daca as fi avut intentia sa "revin". Cel mai probabil, daca as fi facut asta, m-as fi limitat la postul meu initial in care ceream niste informatii.

chiar ma mir, in cdt in care sustii ca nu te prea intereseaza forumul, de ce postezi tocmai aici, la regulament.

Nu prea vad de ce este nevoie de o superexplicatie pentru ca am avut chef sa postez de cateva ori. In fine, am postat in acest topic pentru ca m-a interesat si sub impresia gresita ca as putea sa aduc ceva contributii. Dupa aia a degenerat in altceva.

unde e pisica aia scriitoare?

Mi se pare ca te cam grabesti sa ma judeci. Nu te supara, dar nu mai stii mai nimic despre mine.
Cats kick ass. Says so on the t-shirt.

ImageThis is my sig. Worship my sig.Image

User avatar
tapirul
elite
elite
Posts: 3194
Joined: Sun Jul 06, 2003 5:57 am
Contact:

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby tapirul » Fri Jun 27, 2008 7:58 pm

pisica, evident ca doi oameni nu pot avea exact aceleasi idei si definitii despre lucruri care sunt pana la urma relative si subiective. Ironiile lui ssss nu mi s-au parut asa de agresive ca ale tale pentru ca apucasem sa citesc cele 300+ posturi ale sale si sa imi formez o parere. In plus, ironiile lui ssss nu au fost ironii si atat, ti-a comentat ideile tale, posturile tale ulterioare nu sunt decat o lunga injuratura si atat. Eu vad o diferenta. Si da, sunt subiectiv aici.
Ce m-a frapat pe mine (si pe ssss de fapt) a fost antiteza dintre discursul tau despre comunitatile online si despre comportament online, a "oamenilor inteligenti" (nu stiu de unde si pana unde teoria ca oamenii inteligenti sunt si morali, dar asta e alta discutie), si reactia ta agresiva si exagerata. Faptul ca pe alte comunitati ce ai facut tu ar fi fost considert o gluma este absolut irelevant, cu atat mai mult cu cat zici singura ca ai multa experienta online, recte ar fi de asteptat sa stii ca ce se aplica undeva nu se aplica neaparat si dincolo.

Conflictele noastre din trecut nu au nici o legatura aici, eu sincer sa fiu am si uitat ca ne-am ciondanit, let alone the topic.

Uite, daca o sa remarc ca pe de o parte zici ca nu vezi nevoia de superexplicatii dar pe de alta explici pe pagini intregi, quote by quote, o sa zici ca e trollism? - pentru mine chestia asta e similara cu chestia ailalta, adicatelea una zici si alta faci. Sau sa te trimit si eu la DEX pentru termenul "revenire"?

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17799
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby Phat Skidz » Fri Jun 27, 2008 8:57 pm

Pisica + sssssssss = LOVE


Pisica_den_Cheshire wrote:
unde e pisica aia scriitoare?

Mi se pare ca te cam grabesti sa ma judeci. Nu te supara, dar nu mai stii mai nimic despre mine.


Mie nu mi s-a părut că te judeca, doar te întreba. Şi eu sunt curios, îmi aduc aminte de ultimele dumitale posturi înainte să ne părăseşti pentru mulţi ani de zile. (Câţiva din care, am fost noi înşine plecaţi, încă nu-mi vine să crez că ne-am întors.) Pisica, între timp aici s-au întâmplat multe, şi cred că într-adevăr persona noastră forumistă a devenit mult înrăită.

Eu însă îmi aduc aminte nu doar de pisica scriitoare, ci şi de pisica-userul-războinic-redutabil. Ce credeaţi voi, că s-a transformat într-un fel de pensionară cu care o să suspinaţi de dorul vremurilor trecute? RAHAAAAAAAA!

Alminteri, cred că ne supărarăm toţi degeaba şi hai să ne pupăm în peaţandependeţei până nu dispare iar pisica încă 10 ani, sau pentru totdeauna, iar noi vom regreta că iar n-am apucat să-i spunem cât de mult o iubim tongue1.gif love2.gif love3.gif love7.gif love4.gif love10.gif zlove.gif :oops: :new-bday: :married:
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17799
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby Phat Skidz » Fri Jun 27, 2008 8:59 pm

P.S. A REVENIT PISICA
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

User avatar
adi
elder
elder
Posts: 1119
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:40 am

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby adi » Fri Jun 27, 2008 9:50 pm

parerea mea este ca pisica are ceea ce eu numesc "sindromul vacantei". you know, cand esti mult timp plecat si te intorci in locul initial, toti sar pe tine si te intreaba "hei, buna, what's up, ce mai e nou", over and over again; in timpul asta, tie iti vine sa le spui "hei, fuck off, lasa-ma sa respir, in fond e vacanta mea" :lol: .
"Grass grows, birds fly, waves pound the sand. I just beat people up." Muhammad Ali

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby ssss » Fri Jun 27, 2008 10:04 pm

Cine se cearta, domnle? Eu mi-am manifestat niste nedumeriri, mi s-a dat peste botul umed si m-am nedumerit mai tare. E dreptul meu sa ma nedumeresc cata vreme ma autocenzurez la exprimare( pardon, pisica, dar nu am raspuns cu aceeasi moneda).

Astea fiind spuse, pisica e adulta si vaccinata, daca vrea sa stea, sa stea( nu ca ii dau eu voie sau nu), daca nu vrea sa stea, sa nu ma foloseasca pe mine ca pretext. Probabil ca ne vom evita reciproc, dupa cum am spus, nu am nimic de demonstrat.
Reality is an illusion due to lack of wine

User avatar
danhia
elite
elite
Posts: 4297
Joined: Sat Oct 29, 2005 8:56 pm
Location: The Royal Ascot Brigade

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby danhia » Sat Jun 28, 2008 2:12 am

'ai ca faceti teoria chibritului.
toata discutia asta imi aminteste de o adunatura de femei maritate care se vor fete mari.
cred ca tapirul, sss pisicile si restul au suficienta experienta sa nu se sensibilizeze la vreo malitiozitate, sau la vro poza mai rautacioasa. cred ca au depasit demult perioada si cred ca toata polemica e intretinuta doar de dragul de a o intretine, nu neaparat ca ar lua cineva la modul personal vreun reply.
2. se posteaza pe topicul cu regulamentul din inertie, nu pt ca si-ar bate cineva capul sa scoata vreun regulament concluzie facand un rezumat al topicului, ci pt ca aici discutia ''curge efectiv'' fiecare legandu-se de posturile anterioare si comentand la obiect . la fel de bine discutia putea sa se desfasoare pe topicul de bucatarie chinezeasca , pt ca de fapt o dam dintr-una-n alta.chestia care s-a tot intamplat pe imed is prob ca o sa se tot intample. cred ca cel putin ultima jumatate a disuctiei poate fi frumos mutata la diverse sau discutii la liber
overall , its fun, isnt it?
Red Apple

User avatar
tapirul
elite
elite
Posts: 3194
Joined: Sun Jul 06, 2003 5:57 am
Contact:

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby tapirul » Sat Jun 28, 2008 2:51 am

:D

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby ssss » Sat Jun 28, 2008 4:30 am

danhia wrote:toata discutia asta imi aminteste de o adunatura de femei maritate care se vor fete mari.


Banuiesc exact contrariul, dar mai bine tac.
Reality is an illusion due to lack of wine

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17799
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby Phat Skidz » Sat Jun 28, 2008 8:24 am

Toate aceste fete mari care se vor măritate îţi amintesc de o discuţie?
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby ssss » Sat Jun 28, 2008 2:13 pm

:lol:
Reality is an illusion due to lack of wine

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby ssss » Sat Jun 28, 2008 8:42 pm

tapirul wrote:nu stiu de unde si pana unde teoria ca oamenii inteligenti sunt si morali, dar asta e alta discutie.


Aici tapirul recunoaste involuntar ca ceva pute in academia. :green:
Reality is an illusion due to lack of wine

User avatar
tapirul
elite
elite
Posts: 3194
Joined: Sun Jul 06, 2003 5:57 am
Contact:

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby tapirul » Sat Jun 28, 2008 11:18 pm

doar academia din danemarca :P

User avatar
danhia
elite
elite
Posts: 4297
Joined: Sat Oct 29, 2005 8:56 pm
Location: The Royal Ascot Brigade

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby danhia » Sun Jun 29, 2008 2:43 am

bine de aici incolo va lasam sa glumiti intre voi.
Red Apple

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby ssss » Sun Jun 29, 2008 5:31 am

Cata generozitate, multumim...
Reality is an illusion due to lack of wine

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 11018
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby pc7 » Sun Jun 29, 2008 3:06 pm

daca era 3d ii dadeati bani pt ot
Life's not fair, get used to it

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby ssss » Sun Jun 29, 2008 4:23 pm

Get over it, pc7. It's yesterday's news. Mai bine faci un fan club, dar ai grija sa nu o primesti pe latvia membru ca o sa faca putch inainte sa-ti dai seama ce se intampla.
Reality is an illusion due to lack of wine

User avatar
tana
elder
elder
Posts: 2017
Joined: Mon Jun 20, 2005 5:39 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby tana » Sun Jun 29, 2008 4:57 pm

ca veni vorba, ziceati ca faceti regulament nou si il lasati inapoi pe forum. ati facut de v-ati rupt. :x
I'm not anti-social. I'm just not user friendly

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby ssss » Sun Jun 29, 2008 5:14 pm

Si eu cred ca trebuie lasat inapoi, cu sau fara regulament.
Reality is an illusion due to lack of wine

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17799
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby Phat Skidz » Sun Jun 29, 2008 8:27 pm

pc7 wrote:daca era 3d ii dadeati bani pt ot


CUm, nu tu eÅŸti trident? :shock: :shock: :shock:
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 11018
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby pc7 » Sun Jun 29, 2008 8:50 pm

dalv, te-am rugat de atatea ori sa nu mai dai din casa :green:
Life's not fair, get used to it

User avatar
latvia
elder
elder
Posts: 1664
Joined: Mon Oct 24, 2005 11:10 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby latvia » Sun Jun 29, 2008 10:41 pm

off, deloc nu va astamparati voi.

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby ssss » Sun Jun 29, 2008 10:50 pm

latvia wrote:off, deloc nu va astamparati voi.



I-am spus si eu lui pc7, da' nu ma crede.
Reality is an illusion due to lack of wine

User avatar
tapirul
elite
elite
Posts: 3194
Joined: Sun Jul 06, 2003 5:57 am
Contact:

Re: Ce regulament îmi doresc eu

Postby tapirul » Mon Jun 30, 2008 8:41 am

io am facut bre. Intreaba mai sus. Victor mi-a spus acum opspce zile ca in sapte zile, sa treaca nu's ce. Nu's io la botoane.
Mai voiam sa zic ceva.... A, asa, chiar a plecat chisica, s-a suparat?
noi o iubim ÅŸaÅŸa. io cel putin. ea mi-a dat numele la vizuina, de fapt si de drept (trei posturi mai sus o sa vedeti ca si atunci spuneam exact ce zic s'acu)


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests