Coalitia pro trident, anti new imed

pareri, reclamatii
User avatar
drLouis
elite
elite
Posts: 2922
Joined: Fri Oct 15, 2004 7:10 pm
Location: http://drlouis.com

Coalitia pro trident, anti new imed

Postby drLouis » Mon May 19, 2008 12:56 pm

Parerea mea.

S-a facut o greseala. Orice ati invoca voi reguli incalcate de condamnat sunt injuste. Adica dupa ani si ani in care vă duru in pix de form si de viata de-aici acum va trezirati sa-l maziliti pe cel mai activ si mai ingenios user. Voi vreti sa ingropati imedul in monotonia si nimicnicia altor forumuri pline de stresati de viata care insira posturi fade, de gâgă sub falsa aparenta a uneui respect interpersonal. responsabilizarea userului trident...muahaha; ai un copil care ajuns la 20j de ani ajunge sa fure de prin magazine si tu ca parinte te trezesti sa-l inchizi in camera, cam asta "vreti" voi sa faceti.

formu asta s-a dezvoltat in lipsa de reguli ca o padure tropicala; userii slabi sunt păcălizaţi de cei puternici; trebuie sa-ti castigi respectul; respectul pe form se poate cuantifica cam asa respetc = !prostie

bine, e dreptul vostru sa faceti ca vreti cu formul vostrul; eu insa n-am sa fiu partas la ceea ce vreti voi sa faceti din form si ii invit pe cei care considera la fel sa mi se alature.

ma autosuspend pana la repunerea totala deci neconditionata a userului trident in drepturi; consider ca si posturile mele (chiar daca nu 9k au incalcat aceleasi principii pe care voi le invocati in cazul 3d); imi limitez banul la a posta numai vis-a-vis de anumite aspecte privind problema in cauza.
.

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Re: Coalitia pro trident, anti new imed

Postby victor » Mon May 19, 2008 1:08 pm

pentru discutia initiala vezi aici: viewtopic.php?f=20&t=6671


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests