Moderare "Facultatea"

pareri, reclamatii
User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Moderare "Facultatea"

Postby b3 » Sun Feb 20, 2005 4:34 am

Cum vi se pare moderarea de pe Facultatea ?

Ce sugestii aveti ? Ce nemultumiri ?

Astept cu interes parerile voastre.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

Enemy
elder
elder
Posts: 1141
Joined: Fri Sep 12, 2003 5:41 pm
Contact:

Postby Enemy » Sun Feb 20, 2005 9:26 pm

e ok treaba, chiar dak la inceput mai aveai unele mici scapari :P

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Mon Feb 21, 2005 4:10 am

ma.. cam constipata, little Cerber :wink:
cea mai constipata de pe forum.

""Facultatea: mare grija la ce zici"".
bine ca nu si la unde zici, macar faci treaba buna cu mutatul

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Postby b3 » Mon Feb 21, 2005 4:55 am

trident, ti-am mai explicat parca motivul aplicarii regulii de offtopic asa strict. "Diverse" este pentru glume, caterinca etc. . "Facultatea" este pentru schimb de informatii legate de facultate.

Enemy: m-am perfectionat in timp :)
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Tue Feb 22, 2005 12:46 am

b3 wrote:"Diverse" este pentru glume, caterinca etc. . "Facultatea" este pentru schimb de informatii legate de facultate


i rest my case, :lol: asta numesc eu constipare. pottytrain5.gif
BTW, n-am cerut vreo explicatie, doar dadeam feedback.
so pls ma leshi..

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Postby b3 » Tue Feb 22, 2005 5:14 am

Feedback goes both ways, trident.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Tue Feb 22, 2005 1:07 pm

tz.
tu ai cerut fidbec.
prin urmare e unisensional.

k
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Postby b3 » Tue Feb 22, 2005 5:56 pm

tapirul zice pe alte topicuri ca nu asculta nimeni doleantele userilor. Deci se cere sa se raspunda la feedback.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Tue Feb 22, 2005 6:51 pm

tapirul?!?!!?!
tapirul who?


k
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
HornySkunk
senior
senior
Posts: 353
Joined: Tue Jun 08, 2004 10:59 pm
Location: D'ici, d'ailleur.

Postby HornySkunk » Tue Feb 22, 2005 8:24 pm

Ai bre ca si voi sunteti rai.
B3 inteleg ca ti-ai indeplinit cu brio rolul de moderator si ca incerci sa multumesti utilizatorii; chiar daca ai raspuns apelului tapirului si nu ai facut-o din proprie initiativa tot e bine. Nu zic, tu poti sa fii un moderator excelent (si probabil ca si esti) insa aplici un regulament anapoda, asta e problema.
E ca si cum ai da cu ciocanul in cap unuia in timp ce ii spui: vrei si mai spre stanga?...Exagerez putin aici dar in esenta mie mi se pare ca asa stau lucrurile.

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Postby b3 » Tue Feb 22, 2005 9:55 pm

:))) HornySkunk. Eu tocmai asta am intrebat, ce sugestii si nemultumiri aveti pentru moderare, si as fi vrut niste raspunsuri mai la obiect, concret unde am fost un mic cerber, de exemplu.

Mesajele pe care le sterg sau le mut in alte topicuri, dupa parerea mea, nu-si au locul acolo unde sunt puse. A se observa ca pe unele le las, tocmai pentru a nu fi absurda (vezi cel cu craniile si cel cu ssmb), dar nu le pot lasa peste tot, mai ales acolo unde discutia merge coerent, oamenii chiar raspund si ii ajuta pe altii. Pentru ca si eu de multe ori n-am raspuns intr-un topic pentru ca am vazut cum degenerase discutia si n-avea sens sa o mai intorc la oile autorului.

La fel, cuiva caruia citeste forumul si vede cum se raspunde in general i se taie tot avantul de a mai posta ceva, chiar daca e real interesat si crede ca aici ar gasi raspunsul.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Wed Feb 23, 2005 3:38 am

b3 wrote: si as fi vrut niste raspunsuri mai la obiect, concret unde am fost un mic cerber, de exemplu.


little cerber ipocrit? ti-am zis-o exact si cat se poate de concret cand si cum si stii asta. n-am chef sa reluam

b3 wrote:La fel, cuiva caruia citeste forumul si vede cum se raspunde in general i se taie tot avantul de a mai posta ceva, chiar daca e real interesat si crede ca aici ar gasi raspunsul.


personal nu stiu pe nimeni care sa nu fi postat din motivul asta.
dar banui ca cenzura e mai stimulanta
cuiva ..caruia citeste :lol:

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Postby b3 » Wed Feb 23, 2005 11:02 pm

trident wrote:
b3 wrote: si as fi vrut niste raspunsuri mai la obiect, concret unde am fost un mic cerber, de exemplu.


little cerber ipocrit? ti-am zis-o exact si cat se poate de concret cand si cum si stii asta. n-am chef sa reluam


Daca citesti mai sus, in primul raspuns, vezi ca am reluat eu pe scurt. Asta este regulamentul, asta este ideea sectiunii "Facultatea", schimb de informatii si impresii si nu caterinca si distractie. Pentru relaxare, distractie si ce mai spuneai tu atunci, te invit pe "Diverse" si pe "Discutii pe bune". Te duci intr-un spital sa bei un suc sau intr-o discoteca sa te tratezi de hemoroizi ?

trident wrote:dar banui ca cenzura e mai stimulanta
cuiva ..caruia citeste


Daca vrei sa fii mai explicit.. si sper ca te adresezi mie si nu altcuiva, pentru ca pe topicul asta cu mine vorbesti. Mi se pare ca termenul "cenzura" a devenit "trendy" pe forum, hai sa fim cool si rebeli si sa spunem ca ne cenzureaza moderatorii.. :roll:
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Thu Feb 24, 2005 4:36 am

lol, marea idee era ca nu se zice "cuiva caruia citeshte". abia acum ma prind ca trebuia s-o fi dat cu "quote", desi...tare frumos ti-a zburdat imaginatzia, zau. oricum incepi sa te dezghetzi, dovada lema cu hemoroizii

hai insa sa incheiem telenovela. sugestia mea era sa te mai relaxezi cu stersul mesajelor, ((nu si cu mutatul ca mie asta imi place)), sa mai give a thought la formal si informal,
dar daca vrei tu o sa ma imbrac la costum daca mai postez pe "Facultatea". si o sa-mi fac si freza.
si mai elimin si fibrele din alimentatzie

User avatar
b3
elite
elite
Posts: 4122
Joined: Fri Jul 25, 2003 2:22 pm
Location: Bucuresti

Postby b3 » Fri Feb 25, 2005 3:35 am

Tie ti-am sters un singur mesaj, care chiar era "la 'shto", nu pricep de ce te agiti atat :roll:
Dar voi incerca sa tin cont de sugestie.
Pentru fiecare doctor exista alt doctor egal si de sens opus - ceea ce explica de ce gasesti atat de usor experti care sa se contrazica total unii pe altii.
Ce este un forum ? | Vreau o tara ca afara

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Postby 187.92a » Fri Feb 25, 2005 5:25 am

ei, uite o atitudine constructiva. chiar putem fi prieteni :)


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests