GEORGE ORWELL

pareri, reclamatii
User avatar
magdutz
elder
elder
Posts: 792
Joined: Sun Jul 06, 2003 11:00 am
Location: bucuresti

GEORGE ORWELL

Postby magdutz » Tue Oct 05, 2004 11:47 pm

Eu sunt inscrisa pe forum de mai mult timp, chiar daca nu scriu des ci de cele mai multe ori citesc(si asta rar pana acum) :oops: ...nu prea sunt la curent cu noutatile, dar acum am stat mai mult si m-am uitat pe la diferite discutii...e un nou regulament, peste tot, pe la toate sectiunile...m-am speriat ingrozitor! :tears:
Citesc acum 1984, de Orwell si parca-parca incep sa semene niscaiva lucruri..."fratele cel mare e cu ochii pe tine!"...simt f multa cenzura, nu ma mai simt asa confortabil stand aici...am senzatia ca urmeaza sa apara chiar si Politia Gandirii si sa ma tarasca la Ministerul Adevarului, unde sa trebuiasca sa recunosc tot, tot...ma trec fiori reci...brrrrr!!!
De ce exprimari atat de reci si formale, inclusiv la "info campus???"(la noile reguli ma refer)

User avatar
adi
elder
elder
Posts: 1119
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:40 am

Re: GEORGE ORWELL

Postby adi » Tue Oct 05, 2004 11:59 pm

nu te speria :)
forumul ar trebui sa difere de un chat, sa exprime idei utile, interesante. asta nu inseamna ca trebuie sa fie "rece" si mecanic. dimpotriva.
nu cred ca trebuie taiat tot ce deviaza cu 1 grad de la traiectoria topicului, altfel ar fi lasat intotdeauna doar primul post. asa incat atat timp cat se pastreaza un ton decent, orice discutie este binevenita. :)
"Grass grows, birds fly, waves pound the sand. I just beat people up." Muhammad Ali


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests