Pronumele de politete

pareri, reclamatii
User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17799
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Pronumele de politete

Postby Phat Skidz » Mon Oct 04, 2004 5:22 pm

Poftiti un pic de feed-back, domnilor moderatori.

Intrucât nu va cunosc personal (nu pe toti), va rog insistent ca incepând din acest moment sa va opriti TUTUIT. Cel putin cu mine, dar cred ca e cazul cu toata lumea, de asta nu v-am scris in private. Suntem colegi si cred ca e nevoie de aceasta minima distanta, acum. Indiferent al cui este acest forum, este inacceptabil sa mai vorbesc cu cineva altfel decât in limitele politetii firesti.
Asadar, cu exceptia acelora dintre dumneavoastra pe care ii cunosc demult timp si cu care am pretentia ca sunt prieten, va rog, domnilor moderatori, sa va adresati subsemnatului cu DUMNEAVOASTRA, sau "domnule Stroescu". (Bineinteles,n-am pretentia la "domnul doctor"). Am sa fac si eu la fel, pentru ca va respect in egala masura, in calitatea dumneavoastra de colegi si oameni civilizati, insa nu mi-ati facut nici o confidenta, nici nu am petrecut atât de mult timp impreuna, incât sa-mi permit sa va spun pe nume. Daca am facut-o vreodata, imi cer scuze, am avut impresia ca, aflându-ne intre frati de breasla, ne-am afla si intre prieteni.
Numai in aceste limite mai pot sa mai scriu pe acest forum, unde am cunoscut oameni interesanti si pe care n-as vrea sa-l parasesc.

Remarcati ca n-am facut nici un comentariu la activitatea dumneavoastra de moderatori, ci doar o cerere, cât se poate de serioasa si de oficiala, si, cred ca sunteti de acord, de bun simt.

Cu tot respectul si increderea in discernamântul dumneavoastra,

Vlad Stroescu
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

User avatar
ciresar1988
elder
elder
Posts: 1201
Joined: Mon Jul 28, 2003 11:58 pm
Location: Graceland, Memphis, Tennessee
Contact:

Postby ciresar1988 » Mon Oct 04, 2004 5:45 pm

Domnule Stroescu, cererea dumneavoastra mi se pare a fi binevenita in acest moment. Permiteti-mi sa subscriu.
Cu prostul nescolarizat
Te lupti putin si ai scapat.
Dar duci o lupta colosala,
Cu prostul care are scoala!
(user neserios)

User avatar
eugen
Site Admin
Posts: 687
Joined: Sat Jul 05, 2003 10:42 pm
Contact:

Postby eugen » Mon Oct 04, 2004 8:40 pm

sorry, nu suntem de acord.. poti sa incerci in alta parte, of course.


daca n-aveti ceva serios de scris aici, atunci nu va irositi si timpul nostru si al vostru. :evil:

User avatar
tapirul
elite
elite
Posts: 3194
Joined: Sun Jul 06, 2003 5:57 am
Contact:

Postby tapirul » Mon Oct 04, 2004 8:44 pm

eu cred ca vlad stoescu a fost foarte serios. Faptul ca nu sunteti de acord este okay, dar restul postului tau eugen este o jignire (de orice fel...) a lui vlad. Aceasta este o reclamatie, btw, asa ca este unde trebuie, la forum feedback.

User avatar
eugen
Site Admin
Posts: 687
Joined: Sat Jul 05, 2003 10:42 pm
Contact:

Postby eugen » Mon Oct 04, 2004 8:53 pm

tapiru, daca ai vreo plangere, o faci pe PM! intrebarea era de la vlad S pentru admini! n-avem nici o sansa sa mai raspundem eficient la intrebari daca la fiecare topic deschis aici intri sa moderezi tu.. deci, te rog, vezi-ti de treaba ta, si lasa-ne sa ne vedem si noi de a noastra.

cerbu
elder
elder
Posts: 1054
Joined: Sun Jul 13, 2003 2:32 pm

Postby cerbu » Mon Oct 04, 2004 8:57 pm

on topik, subscriu la cererea domnului doctor stroescu.

User avatar
tapirul
elite
elite
Posts: 3194
Joined: Sun Jul 06, 2003 5:57 am
Contact:

Postby tapirul » Mon Oct 04, 2004 8:59 pm

dupa cum spune regulamentul, domnul eugen

Code: Select all

ANEXA: REGULAMENTUL ARIILOR FORUMULUI!

1. Forum Feedback: incercati sa aveti un ton POLITICOS atunci cand faceti o reclamatie si dati cat mai multe detalii in legatura cu problema d-voastra.
- NU folositi o alta arie a forumului pentru reclamatii!

cum am spus, am facut o reclamatie. PM sau email sa dau doar in cazul in care contestez decizia unui moderator, lucru pe care nu l-am facut.
Sa RESPECTE deciziile moderatorilor si daca doresc sa se planga de ele sa se adreseze DOAR pe PM/E-MAIL moderatorilor/administratorilor.

eficienta forumului nu mai este responsabilitatea mea.

tot ontopic, subscriu si eu la cererea domnului vlad stroescu

User avatar
ciresar1988
elder
elder
Posts: 1201
Joined: Mon Jul 28, 2003 11:58 pm
Location: Graceland, Memphis, Tennessee
Contact:

Postby ciresar1988 » Mon Oct 04, 2004 9:31 pm

Domnule Eugen, postul meu este cat se poate de serios. Si in cazul in care "poti sa incerci in alta parte" mi se adresa si mie, v-as ruga ca, de azi inainte, sa nu ne mai tragem de sireturi. Ati dorit o atitudine formala, va rog sa fiti primul care o respecta.
Cu prostul nescolarizat
Te lupti putin si ai scapat.
Dar duci o lupta colosala,
Cu prostul care are scoala!
(user neserios)

User avatar
eugen
Site Admin
Posts: 687
Joined: Sat Jul 05, 2003 10:42 pm
Contact:

Postby eugen » Mon Oct 04, 2004 9:57 pm

NU a cerut nimeni o atitudine formala. e la latitudinea fiecaruia. era vorba de jigniri si injuraturi.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Mon Oct 04, 2004 10:00 pm

Pai eu ma raliez opiniei domnului Vlad Stroiescu si latitudinea mea sa nu mai folositi persoana a-II-a singular cu mine.

Nu mi-ati raspuns inca la intrebare.
Cine este Imed si care sunt raporturile dumneavoastra cu aceasta institutie(daca e o institutie)


kooksee
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests