vmc- moderez deci exist.

pareri, reclamatii
User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

vmc- moderez deci exist.

Postby Chingachgook » Thu Apr 12, 2012 12:01 am

un nou episod din luptele de gherila pe care le duc cu vmc, acest king kong (si la propriu si la figurat) al imedului

desi credeam ca am vazut tot ce poate face in materie de josnicii azi m-a surprins iar

pe un topic de germania (normal, ca doar in alta parte nu are curaj sa se aventureze) se baga in seama aiurea. dar COMPLET aiurea.
face o greseala de gramatica in timp ce corecta pe altcineva ca nu scrisese corect münchen.

dau quote ca sa evidentiez chestia,

ce face doamna moderator? isi editeaza mesajul ei, imi editeaza mesajul meu si pe urma declara senina ca am dat copy aiurea.

daca ar fi fost un caz exceptional as fi dat un printscreen. dar avand in vedere ipochimenul, nu dureaza mult sa comita o alta. oricum nu in asta rezida discutia. am propus mai demult sa ne ignoram reciproc. eu am pus-o la foes pana a inceput sa imi editeze mesajele.

ca sa fie inteles contextul, vmc e moderator pe un alt grup und sunt membru. si acolo se ocupa fix cu aceleasi activitati, respectiv profita ca aparent nu se vede cine ce editeaza, sterge mesaje si topice care nu ii convin.
eu nu sunt singura victima dar sunt cea mai vocala probabil. nu e ca si cum am eu un razboi personal. sunt destui altii complet scarbiti de personaj. in momentul in care nu va mai fi moderator are de la mine ignore complet. si ca sa nu fie vreo neintelegere, NU vreau sa fiu moderator in locul ei sau orice altceva.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
vmc
elite
elite
Posts: 3589
Joined: Sat Apr 16, 2005 1:26 pm

Re: vmc- moderez deci exist.

Postby vmc » Thu Apr 12, 2012 12:13 am

sa ne intelegem: in doua grupuri in care esti tu membru eu moderez. deci cei din spatele grupurilor (admini, initiatori) ma vreau pe mine de moderator, iar tu esti doar un membru. si cei din spatele grupurilor nu sunt scarbiti, doar tu. cate smilies sa adaug? nu-mi ajung paginile pentru cata frustrare ai tu in oase.

concluzie: cand nu gasesti femei pe imed, incearca in cluburi, s-ar putea sa te racoresti putin si sa nu te mai faci de ras gratuit!
nicht wahr?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: vmc- moderez deci exist.

Postby Chingachgook » Thu Apr 12, 2012 12:37 am

vmc wrote: deci cei din spatele grupurilor (admini, initiatori) ma vreau pe mine de moderator, iar tu esti doar un membru.


am pierdut un pariu.
am licitat ca dureaza 5 posturi pana faci prima greseala, a durat doar 2.

editeaza si aici ca stii deja algoritmul. intai mesajul tau, apoi pe al meu si in final un reply ca tu ai scris de fapt corect.


vmc, in ambele cazuri profiti cu nesimtire ca aparent nu se vede care moderator editeaza. tine minte cuvantul asta "aparent".

mi se pare culmea culmilor sa ma acuzi pe mine de frustrare. si nu orice fel de frustrare, ci sexuala.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
vmc
elite
elite
Posts: 3589
Joined: Sat Apr 16, 2005 1:26 pm

Re: vmc- moderez deci exist.

Postby vmc » Thu Apr 12, 2012 12:41 am

kuxi, eu te inteleg perfect, cand nu e trident aici nu vin nici femeile, Jerome vad ca pleaca in US (ai ratat-o), iti cauti si tu in miez de noapte subiecte de conversatie. din pacate te dezamagesc, ma duc sa ma culc. noapte buna!

P.S. aparent nu esti frustrat sexual
nicht wahr?

User avatar
Jerome
elite
elite
Posts: 5383
Joined: Mon Sep 12, 2011 6:55 pm

Re: vmc- moderez deci exist.

Postby Jerome » Thu Apr 12, 2012 1:26 pm

vmc wrote:deci cei din spatele grupurilor (admini, initiatori) ma vreau pe mine de moderator

te vreau (ei) pe tine moderator pentru ca nu e altii cu atat de mult timp liber si atat de obsedati sa stearga si sa baneze. De aia se si cauta moderatori, dar nu prea este din astia, e rari.

Am scris pe intelesul tau.

User avatar
vmc
elite
elite
Posts: 3589
Joined: Sat Apr 16, 2005 1:26 pm

Re: vmc- moderez deci exist.

Postby vmc » Thu Apr 12, 2012 3:59 pm

la tine in moldova asa se vorbeste? :wink:
nicht wahr?

sandoz

Re: vmc- moderez deci exist.

Postby sandoz » Thu Apr 12, 2012 5:43 pm

kooksee wrote:tine minte cuvantul asta "aparent".

mi se pare culmea culmilor sa ma acuzi pe mine de frustrare. si nu orice fel de frustrare, ci sexuala.
:lol: :lol: :lol: :lol:

aparent, tu esti ala care se tine bine de mitraliera in avatarul tau.

esti un frustrat asexuat :) coccinelle, recunoaste!
sa fie oare genetic?

ps: nu te ridica prea tare in pene sa nu dai cu capul de masa.

kooksee wrote:un nou episod din luptele de gherila pe care le duc cu vmc
....
eu nu sunt singura victima dar sunt cea mai vocala probabil.


pai macar gura sa o ai si tu mare :D

User avatar
Jerome
elite
elite
Posts: 5383
Joined: Mon Sep 12, 2011 6:55 pm

Re: vmc- moderez deci exist.

Postby Jerome » Fri Apr 13, 2012 3:09 pm

vmc wrote:la tine in moldova asa se vorbeste? :wink:

Doar ne adaptam nivelulului partenerului de discutie, din respect.
Si as prefera ... "la dumneavoastra", nu "la tine", ok? :)

sandoz

Re: vmc- moderez deci exist.

Postby sandoz » Fri Apr 13, 2012 5:39 pm

Jerome wrote:
vmc wrote:la tine in moldova asa se vorbeste? :wink:

Doar ne adaptam nivelulului partenerului de discutie, din respect.
Si as prefera ... "la dumneavoastra", nu "la tine", ok? :)

sau mai ghini, cu accient: - La tini ;)

push the button to add drama (traduceti voi pe moldoveneste)
http://www.youtube.com/watch?v=316AzLYf ... AAAAAAAAAA

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: vmc- moderez deci exist.

Postby Calico » Tue Apr 17, 2012 12:33 pm

Cum s-a ajuns de la gramatica si moderare, la sex?

User avatar
Jerome
elite
elite
Posts: 5383
Joined: Mon Sep 12, 2011 6:55 pm

Re: vmc- moderez deci exist.

Postby Jerome » Tue Apr 17, 2012 5:21 pm

chiar si fara interventia lui trident...


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests