Solicitare pentru moderatori

pareri, reclamatii
Olivia Sgarbura
senior
senior
Posts: 103
Joined: Thu Nov 27, 2003 5:28 pm
Location: prin spitale si universitati

Solicitare pentru moderatori

Postby Olivia Sgarbura » Fri Jun 04, 2004 9:09 pm

Stimati moderatori,

Va rog sa deschideti un topic cu un titlu cat mai apropiat de
"Atacuri la persoana si dreptul la replica" in care sa inscrieti toate tentativele de atac la persoana si replicile aferente.

Va solicit acest lucru pentru ca eu consider ca discutiile referitoare la carta universitara si la metodologia de alegeri nu trebuie contaminate cu "dezvaluiri" (fie ele adevarate sau minciuni) despre vietile personale ale interlocutorilor ci trebuie sa se concentreze pe articolele din cele doua documente oficiale. Numai asa discutia poate fi productiva si arata respect fata de institutia in care toti invatam!

Acest fapt ii avantajeaza si pe cei care-si fac un hobby din a investiga intai defectele celorlalti si apoi pe ale lor, pe cei care cauta senzationalul pe forum si la stirile de la ora 5, precum si pe cei interesati de amanunte picante. Acestia vor sti direct unde sa caute si astfel vor fi mai eficienti.

Cred ca solicitarea mea este bine motivata si de faptul ca posturile respective sunt off-topic.
Va multumesc anticipat pentru corectitudine!
Olivia.

P.S. Este o solicitare pe care am facut-o si la http://medicina.no-ip.org/forum/viewtop ... 5&start=45 [/url]

User avatar
tapirul
elite
elite
Posts: 3194
Joined: Sun Jul 06, 2003 5:57 am
Contact:

Postby tapirul » Fri Oct 01, 2004 2:33 am

nu mai deschid thread nou, da' vad ca a disparut regulamentul forumuluide tot (sau am orbit io..). Vad ca ati mutat niste topice ici si colo, ma gandesc ca s-a pierdut intre mutari.

User avatar
eugen
Site Admin
Posts: 687
Joined: Sat Jul 05, 2003 10:42 pm
Contact:

Postby eugen » Fri Oct 01, 2004 2:53 am

nu a disparut, a fost sters pe moment, apare o versiune noua (multumiri forum.softpedia.com pentru ajutor). daca e super urgent il poti gasi pe cel vechi dand sign out si register

PS se poate deschide topic nou, e de-acum aria forum feedback si nu doar un topic.

User avatar
tapirul
elite
elite
Posts: 3194
Joined: Sun Jul 06, 2003 5:57 am
Contact:

Postby tapirul » Fri Oct 01, 2004 3:05 am

okay, era doar o semnalare, putea sa fi fost o eroare


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests