Clone report

pareri, reclamatii
User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Clone report

Postby 187.92a » Tue Feb 22, 2011 12:00 am

Intrucat nu e voie cu clone si intrucat clonele produc extrem de multe neajunsuri de cele mai multe ori,
mi se pare normal sa intrebam daca cineva este sau nu clona, pt ca de multe ori moderatorii pot sa nu fie atenti.
Propun sa intrebam aici sau sa atragem aici atentia asupra unei clone. Sper sa nu se abuzeze de topic.

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21859
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Clone report

Postby Melania » Tue Feb 22, 2011 12:06 am

eu nu cunosc si nici nu banuiesc

User avatar
Blegoo
elite
elite
Posts: 5463
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:59 am
Location: Havana, Cuba
Contact:

Re: Clone report

Postby Blegoo » Tue Feb 22, 2011 12:08 am

Eu n-am clonă, deoarece ați fost toți bulangii și nu mi-ați explicat cum să fac și eu una măcar. :(
(topicul mi se pare mișto)
"On the internet, nobody knows you're a dog"

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21859
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Clone report

Postby Melania » Tue Feb 22, 2011 12:14 am

topicul mi se pare securistic; adica sa dam cu guarna despre cetateni

User avatar
Blegoo
elite
elite
Posts: 5463
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:59 am
Location: Havana, Cuba
Contact:

Re: Clone report

Postby Blegoo » Tue Feb 22, 2011 1:17 am

Melania wrote:topicul mi se pare securistic; adica sa dam cu guarna despre cetateni

Nu neapărat. E un act de curaj, mi se pare mie. Adică, înfrunți sistemul, nu?
"On the internet, nobody knows you're a dog"

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: Clone report

Postby Calico » Tue Feb 22, 2011 2:38 am

Eu nu am recunoscut in viata mea o clona. Poate odata una de-a lui holliday.
Toate presupunerile care este posibil sa le fi facut au fost la misto si imi cer scuze moderatorilor daca probabil i-am indreptat pe drumuri gresite.

User avatar
Blegoo
elite
elite
Posts: 5463
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:59 am
Location: Havana, Cuba
Contact:

Re: Clone report

Postby Blegoo » Tue Feb 22, 2011 3:21 am

MumaPadurii wrote:Eu nu am recunoscut in viata mea o clona. Poate odata una de-a lui holliday.
Toate presupunerile care este posibil sa le fi facut au fost la misto si imi cer scuze moderatorilor daca probabil i-am indreptat pe drumuri gresite.

Întrebarea este... tu ai clonă?
Hai, sincer. Nu trebe s-o identifici.

Nu facem pârâciuni acilea... cine are, are. cine nu, nu.
Dar e interesant de făcut un recensământ, zic.
"On the internet, nobody knows you're a dog"

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42413
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: Clone report

Postby Calico » Tue Feb 22, 2011 7:05 am

nu, nu am

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Clone report

Postby 187.92a » Fri Feb 25, 2011 1:29 am

obstetrix este clona?

tnx

User avatar
marmotul
elite
elite
Posts: 8640
Joined: Wed Apr 23, 2008 12:22 pm

Re: Clone report

Postby marmotul » Mon Feb 28, 2011 1:59 pm

eu nu mi-am facut niciodata clona. nu am reusit sa trec niciodata de literele colorate :D
cred ca e o metoda extrem de eficienta de a scapa de clone.
si de noii useri, bineinteles
qpepsi.gif

amalia93
elder
elder
Posts: 970
Joined: Tue Mar 03, 2009 9:01 pm

Re: Clone report

Postby amalia93 » Mon Feb 28, 2011 2:11 pm

marmotule, cu prietenie iti atrag atentia ca ai pe vlad si melania sub tine :oops:

User avatar
marmotul
elite
elite
Posts: 8640
Joined: Wed Apr 23, 2008 12:22 pm

Re: Clone report

Postby marmotul » Mon Feb 28, 2011 3:55 pm

nasol de ei.
oricum, de acum sunt postere amindoi.
qpepsi.gif

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Clone report

Postby 187.92a » Thu Mar 17, 2011 5:46 pm

incep sa cred ca b3 este clona lui Ioio. am depistat elemente de similitudine a discursului si cred ca nu sunt singurul .

acu serios, pana la urma se mai raporteaza clone sau nu?
se pot verifica clonele sau nu, upon request?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Clone report

Postby Chingachgook » Thu Mar 17, 2011 11:37 pm

nu sunt batut in c*p
sunt doar complexat


cand a scris ma lamere tasha ultima oara?
:lol:
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Clone report

Postby 187.92a » Fri Mar 18, 2011 12:45 am

da, este un chat, o consangvinizare, si pe mine ma scarbeste. stiu ca de fapt sunt doar 3-4 useri si din cand in cand cate unu nou, gen tu. nu, nu am impresia ca traficul depaseste nivelul siteului primaria soldanu. ro


in fine, un moderator si-a facut datoria intr-un mod superb si m-a anunatat pe privat ca persoanele de care intrebam nu sunt clone.

multumesc! m-am linistit

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Clone report

Postby 187.92a » Fri Mar 18, 2011 12:53 am

nu si b3, care a gasit un post de acu 3 zile si mi-a dat warn. LOL :D

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Clone report

Postby Chingachgook » Fri Mar 18, 2011 12:56 am

vezi ca moderatorii se mai si incurca.

unul mi-a spus ca vmc mi-a sters un topic.

adevarul fiind ca l-a sters im la cerera lui vmc
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Clone report

Postby 187.92a » Fri Mar 18, 2011 1:14 am

se intampla tot felul de lucruri de cand s-a scos testul de itneligenta de la examenul pt moderatori :lol:

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Clone report

Postby Chingachgook » Fri Mar 18, 2011 1:16 am

moderatorul ala e inteligent.
bine, intre betrei vmc si soricel si daca nu faci/ zici nimic tot esti mai inteligent
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 21859
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Clone report

Postby Melania » Fri Mar 18, 2011 11:52 am

Imedul e ca jocul cu biscuitele. Din cand in cand se gaseste unul care pierde, gen H, Alin si altii.

User avatar
vmc
elite
elite
Posts: 3589
Joined: Sat Apr 16, 2005 1:26 pm

Re: Clone report

Postby vmc » Fri Mar 18, 2011 3:56 pm

kooksee wrote:bine, intre betrei vmc si soricel si daca nu faci/ zici nimic tot esti mai inteligent


Scrisoare deschisa adresata lui Kooksee,

Am verificat, sunt pe imed cu ID-ul asta din aprilie 2005. Din iulie 2010 ai descoperit ca exist, pana atunci nu mi-ai adresat nici macar o replica (buna, la misto sau altfel). Aceasta nefericita coincidenta e legata strict de faptul ca partenera ta m-a suparat rau si nu i-am mai dat ocazia sa planga pe umarul meu, a ramas sa planga pe umarul tau (sau, cum ziceai tu, in perna noaptea). Sunt unele lucruri in viata pe care nici eu, care ma declar un munte de tolaranta vis-a-vis de ralatiile interumane, nu le pot accepta. Stiu ca pentru asta o sa ard in iad, dar imi asum pacatele mele :D . Pentru ca razboiul in RL nu este vizibil pe imed, lumea se mai intreaba "ce naiba e asta? cum naiba ajunge vmc asa proasta brusc?" (adica accepta din partea lui kooksee, cine naiba o fi ala?, cuvinte alea). Ai inceput finut cu dezvaluiri din viata mea privata pe care le-am ignorat (pe Germania in general le-am sters), ai ajuns la apogeul dezvaluirii locului si specialitatii unde sunt (nu ca mi-ar fi rusine, dar primesc zeci de pm-uri cu "felicitari! cool! si eu vreau, sa-mi spui cum sa fac, nu se elibereaza un loc la tine in spital, ce fain ar fi sa fim impreuna acolo", etc. Inca nu am inima sa spun cuiva ca e destul de greu sa iei un loc unde sunt eu, ca ai nevoie de un CV ca lumea si ca e mai bine sa-si re-evalueze sansele) si ai continuat cu frumoase amenintari "las' ca ne intalnim noi". Cu cine ma intalnesc eu, cu cine vorbesc, pe cine iubesc si pe cine urasc, cui spun ce fac si ce nu fac decid eu si numai eu.

Ca sa-ti raspund unei afirmatii axiomatice emisa pe Diverse, dupa 30 de ani cel care nu lucreaza se numeste lenes (nu prost cum spui tu). Eu am primit o lectie in copilarie (stiu, am fost tare nefericita) in care mi s-a explicat foarte clar ca cei care gandesc pentru ziua de azi si nu-i intereseaza pentru ziua de maine se numesc lenesi si, in general, sunt tigani (mda, in Ardeal sunt mai rasisti). Nu mi-am propus sa fac din categoria tigani, asa ca ma ingrop in munca. Si-ti mai spun inca ceva: ora de munca este platita in functie de competente. Unii iau 7 E pe ora, altii 800, altii si mai mult. Seful meu din Siegen conducea un Mercedes, cel de aici un Carrera pe un timp de munca relativ egal. Concluzia e ca fiecare doarme cum isi asterne, iar eu am ales sa ma gandesc si la ziua de maine, nu numai la ziua de azi (deci prost e ala care nu lucreaza).

Daca cumva nu ai observat, intre mine si tine e diferenta de clasa ca intre cer si pamant, iar ca sa nu-ti faci iluzii ca esti undeva in sfere ceresti am sa-ti spun ca tu esti ala de jos. Daca pentru multi care nu cunosc sistemul faptul ca esti aici e un succes (si e), noi cei de aici stim foarte bine care e diferenta intre stana unde esti si un spital de maximalversorung. Stiu ca esti nefericit, dar daca un pic de bun simt plutea in juru-ti sunt sigura ca acum erai prin centru. Na ja, uneori e bine sa lasam desteptii sa-si consume banii ca prostii si sa accepte lucrurile pentru care sunt fix capabili.

Acum ca am lamurit "ce ai tu cu mine" si faptul ca nu e bine sa fii foarte mandru ca vrei sa bati o femeie (da da, stiu, ne intalnim noi) iti spun ce consecinte vor avea afirmatiile tale gen "vmc e proasta": daca o singura data mai vad chestia asta undeva pe forum iti caut un offtopic de trei zile pe Germania si-ti dau warn. Niciodata nu ti-am spus ca esti prost, stupid, josnic, etc, de-acum m-am invatat minte sa nu mai accept porcarii din partea unor necunoscuti care incearca sa-si razbune frustrarile. Feierabend!
nicht wahr?

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Clone report

Postby 187.92a » Fri Mar 18, 2011 5:38 pm

vmc wrote:Aceasta nefericita coincidenta e legata strict de faptul ca partenera ta m-a suparat rau si nu i-am mai dat ocazia sa planga pe umarul meu, a ramas sa planga pe umarul tau (sau, cum ziceai tu, in perna noaptea)


nu crezi ca ar trebui sa va rezolvati chestiile astea pe private messages sau ceva?
e foarte urat! vmc, nu e ok ce faci!
vmc wrote: intre mine si tine e diferenta de clasa ca intre cer si pamant
vmc wrote:tu esti ala de jos
vmc wrote:nu e bine sa fii foarte mandru ca vrei sa bati o femeie

femeile sunt egale cu barbatii
vmc wrote:daca o singura data mai vad chestia asta undeva pe forum iti caut un offtopic de trei zile pe Germania si-ti dau warn.


frate, ce s-a ajuns pe imed. moderatorii cauta noduri in papura userilor ca sa plateasca polite personale! trai-v-ar, un pic de decenta?

User avatar
vmc
elite
elite
Posts: 3589
Joined: Sat Apr 16, 2005 1:26 pm

Re: Clone report

Postby vmc » Fri Mar 18, 2011 5:41 pm

kooksee wrote:bine, intre betrei vmc si soricel si daca nu faci/ zici nimic tot esti mai inteligent


atunci cauta decenta si in ce scrie el
nicht wahr?

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Clone report

Postby 187.92a » Fri Mar 18, 2011 5:45 pm

nu sunt observator ONU , nu sunt moderator sa fiu impartial, nici macar nu citesc tot.

dar am vazut ca te-ai luat de viata omului la modul cel mai personal si asta m-a intristat foarte, foarte tare.

iar chestiile astea pe care le gfaceti,
vmc wrote:daca o singura data mai vad chestia asta undeva pe forum iti caut un offtopic de trei zile pe Germania si-ti dau warn
sunt absolut inspaimantoatoare, mi s epare ca ati pierdut orice urma de control

(+amenintarea in sine, vai ce naspa, pe bune, FRATEEE, TU AMENINTI USERII???)

User avatar
vmc
elite
elite
Posts: 3589
Joined: Sat Apr 16, 2005 1:26 pm

Re: Clone report

Postby vmc » Fri Mar 18, 2011 5:48 pm

trident wrote:(+amenintarea in sine, vai ce naspa, pe bune, FRATEEE, TU AMENINTI USERII???)


nu mai mult decat "las' ca ne intalnim nou, fie ca vrei fie ca nu" :D :D :D :D
nicht wahr?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Clone report

Postby Chingachgook » Fri Mar 18, 2011 5:50 pm

ce faci domnisoara, ma ameninti?
:lol:
Aceasta nefericita coincidenta e legata strict de faptul ca partenera ta m-a suparat rau si nu i-am mai dat ocazia sa planga pe umarul meu, a ramas sa planga pe umarul tau (sau, cum ziceai tu, in perna noaptea).


vax albina


in iulie nu aveam nici cea mai minora intentie sa vin la germania. tocmai ma inscrisesem in gmc. platisem 420 de lire ca vad ca ati plac propozitiile despre bani.

daca prin partenera care plange pe umarul meu te referi la ciresar esti pe dinafara problemei
:lol:

Ai inceput finut cu dezvaluiri din viata mea privata pe care le-am ignorat (pe Germania in general le-am sters), ai ajuns la apogeul dezvaluirii locului si specialitatii unde sunt


vezi ca mai e unu betrei pe aici, faceti-va un club.
ar primesc zeci de pm-uri cu "felicitari! cool! si eu vreau, sa-mi spui cum sa fac, nu se elibereaza un loc la tine in spital, ce fain ar fi sa fim impreuna acolo",


eu primesc sute de astfel de mesaje.

e destul de greu sa iei un loc unde sunt eu, ca ai nevoie de un CV ca lumea




te-a luat valul si ai pus cuvinte in plus. ca sa ajungi acolo unde esti tu ai nevoie de un cv. punct. nu contest ca in germania sunt si clinici competitive dar daca a ajuns o romanca cu minim de experienta nu o fi dracu asa de negru


ai continuat cu frumoase amenintari "las' ca ne intalnim noi".


sigur ca o sa ne intalnim.
Ca sa-ti raspund unei afirmatii axiomatice emisa pe Diverse, dupa 30 de ani cel care nu lucreaza se numeste lenes


te-a furat limonada si arunci cuvinte care ti se par tie ca suna misto. misto asta cu afirmatii axiomatice? pot sa te citez? de fapt lasa, o sa te citez si fara permisiune.
Eu am primit o lectie in copilarie (stiu, am fost tare nefericita) in care mi s-a explicat foarte clar ca cei care gandesc pentru ziua de azi si nu-i intereseaza pentru ziua de maine se numesc lenesi si, in general, sunt tigani


dar vai, gata gata sa imi dea lacrimile. de ras. nu stiu cine ti-a explicat dar a facut foarte bine.
asa se numesc aia, tigani.
Si-ti mai spun inca ceva: ora de munca este platita in functie de competente.


asta nu o cred in ruptul capului. de unde stii? da link catre sursa.
Seful meu din Siegen conducea un Mercedes, cel de aici un Carrera


seful meu conduce o bicicleta. ce relevanta are trai-ti-ar? (ca sa citez un clasic)
iar eu am ales sa ma gandesc si la ziua de maine

foarte bine, o alegere inteleapta.

eu ma gandesc si la aia de poimaine. de, sunt sanatos, ferice, sigur o sa traiesc mult.
Daca cumva nu ai observat, intre mine si tine e diferenta de clasa ca intre cer si pamant


da. este. la ce vrei sa ne comparam? la proprietati? la notele din scoala? la numarul de premii 1 luate in 1-4? la bmi? la cati bani castigam fiecare pe luna? :D la cat facem sex? ca chiar nu inteleg.
noi cei de aici stim foarte bine care e diferenta intre stana unde esti si un spital de maximalversorung.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

de cand asteptai sa mi-o servesti

cand erai in rdg numai faptul de a fi in germania era cea mai mare realizare. pe urma ai venit in siegen, au crescut standardele la germania de vest. acuma vezi doamne maximalversorung.
:lol:

eu de bine de rau am obtinut approbationul personal. :D
Stiu ca esti nefericit


se vede?
ca eu incerc sa ascund :D
Na ja


"fi-r-ai a dracu de grebla" :D . e o gluma de la noi din ardeal, nu te ataca.
uneori e bine sa lasam desteptii sa-si consume banii ca prostii si sa accepte lucrurile pentru care sunt fix capabili.


nici eu nu as fi putut sa o spun mai bine

sigur nu are legatura cu ce vorbeam.
Acum ca am lamurit "ce ai tu cu mine"

nu stiu pe cine ai lamurit dar pe mine nu. si eu sunt inteligent, prind repede.
si faptul ca nu e bine sa fii foarte mandru ca vrei sa bati o femeie


nu ma bat decat cu cei de categoria mea deci poti sta linistita. intalnirea noastra live are ca scop violenta verbala nu fizica. geeeeez.
daca o singura data mai vad chestia asta undeva pe forum iti caut un offtopic de trei zile pe Germania si-ti dau warn.


penibila pot sa spun ca esti?

intreb doar, sa stiu ce am voie si ce nu. nu e motiv de warn.
Niciodata nu ti-am spus ca esti prost, stupid, josnic


sa stii ca apreciez la tine ca esti in stare sa spui adevarul si cand nu te avantajeaza.
de-acum m-am invatat minte sa nu mai accept porcarii din partea unor necunoscuti care incearca sa-si razbune frustrarile.


bravo, foarte buna alegere. o sa ne para rau dupa tine pe imed dar asta e, mergem inainte.
Feierabend!


tschüss
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Clone report

Postby 187.92a » Fri Mar 18, 2011 5:56 pm

frate acu sa lamurim: sigur ca orice user care a stat ceva mai multa vreme pe acest forum are moderatorul lui caruia i-a promis-o cu sau fara cuvinte, in sinea lui sau wide open, e un risc asumat cand agresezi pe cineva sau cand ai un rol coercitiv, nu vad care sa fie surpriza, dar nu vrei sit conflictuale si daca nu esti genu care sa ai mega brand nu te faci moderator sau politst sau gardian sau ceva de genul asta, nu???? dar nu despre asta este vorba in propozitie. poti fi moderator doar pe forum, nu? care e surpriza ta? nu cred ca inteleg.

ahem

ci despre faptul ca NU E OK SA ITI FACI SINGURA DREPTATE!
noi ceilalti nu avem acest drept, tu de ce sa il ai, ca esti moderatoare?

:roll: :roll: :roll:

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Clone report

Postby Chingachgook » Fri Mar 18, 2011 6:14 pm

eu am raportat-o pe vmc ca e offtopic

topicul e despre clone si ea are o problema cu mine.
de ce nu a facut topic separat? eventual pe germania ca sa aiba control mai bun. acuma intreb. voua asta vi se pare dovada de inteligenta. eu nu zic nimic ca sunt pe craca. simt cum adie mesajul ala prietenos cu "you have been banned until 18 march 2234. reason: vmc"
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
vmc
elite
elite
Posts: 3589
Joined: Sat Apr 16, 2005 1:26 pm

Re: Clone report

Postby vmc » Fri Mar 18, 2011 6:25 pm

kooksee, ai uitat sa precizezi la semnatura de la cine e citatul si ma simt profund jignita; deci eu cand spun ceva e bun spus si vreau si ceilalti sa stie ca EU am opinia respectiva (chiar daca se subintelege).

si eu te-am raportat ca ai sugerat ca in viata privata nu fac destul sex. so what? aici nu modereaza nimeni!
nicht wahr?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Clone report

Postby Chingachgook » Fri Mar 18, 2011 6:34 pm

ce vorbesti franz?


unde am zis eu asa ceva????

am zis doar sa comparam. eu de ex consider o virtute sa faci putin sex. eu fac o data pe luna intre 10 si 15 min.

asta nu face decat sa imi intareasca convingerea ca tu citesti dar nu ai si capacitatea sa intelegi.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
vmc
elite
elite
Posts: 3589
Joined: Sat Apr 16, 2005 1:26 pm

Re: Clone report

Postby vmc » Fri Mar 18, 2011 6:40 pm

kooksee wrote:asta nu face decat sa imi intareasca convingerea ca tu citesti dar nu ai si capacitatea sa intelegi.


am inteles eu bine si trebuie sa caut un post offtopic de 3 zile pe jermania? (ca sa nu mai ai confuzii am zis 3 zile vechi, nu 2, nu 1)
nicht wahr?

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Clone report

Postby Chingachgook » Fri Mar 18, 2011 6:42 pm

succces,
baga mare
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
ciresar1988
elder
elder
Posts: 1201
Joined: Mon Jul 28, 2003 11:58 pm
Location: Graceland, Memphis, Tennessee
Contact:

Re: Clone report

Postby ciresar1988 » Fri Mar 18, 2011 6:48 pm

Intrebare catre colegii de pe psihiatrie: E cineva interesat intr-o colaborare pt o lucrare despre tulburarea de personalitate de tip narcisic?


Nu, nu sunt OT.
Cu prostul nescolarizat
Te lupti putin si ai scapat.
Dar duci o lupta colosala,
Cu prostul care are scoala!
(user neserios)

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Clone report

Postby Chingachgook » Fri Mar 18, 2011 6:49 pm

taci si plange


vezi ca nu mai stau mult pe aici. profita.
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
ciresar1988
elder
elder
Posts: 1201
Joined: Mon Jul 28, 2003 11:58 pm
Location: Graceland, Memphis, Tennessee
Contact:

Re: Clone report

Postby ciresar1988 » Fri Mar 18, 2011 6:53 pm

Daca nu imi vine sa plang deloc, pot sa toc o ceapa?
Cu prostul nescolarizat
Te lupti putin si ai scapat.
Dar duci o lupta colosala,
Cu prostul care are scoala!
(user neserios)

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 10934
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: Clone report

Postby pc7 » Fri Mar 18, 2011 7:09 pm

se vede c-a venit primavara si zburda hormonii-n voi. e un fapt, sper ca nu primesc warn c-a venit primavara si unii n-au partener
Life's not fair, get used to it

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Clone report

Postby 187.92a » Sat Mar 19, 2011 4:58 am

unele... :)
dar asta stim deja, si frica asta o impartasim toti.
cred ca ideea de interes este daca vor avea vreodata, adica sa stim daca exista sperante de mai bine pt restul dintre noi pe imed

vmc wrote:
kooksee wrote:asta nu face decat sa imi intareasca convingerea ca tu citesti dar nu ai si capacitatea sa intelegi.


am inteles eu bine si trebuie sa caut un post offtopic de 3 zile pe jermania? (ca sa nu mai ai confuzii am zis 3 zile vechi, nu 2, nu 1)


te rog sa nu mai faci presiuni si nu mai ameninti userii. ca idee de principiu.
seriously, e deranjant rau ce faceti p-acilea

User avatar
Tasha
elite
elite
Posts: 5477
Joined: Sat Apr 29, 2006 2:23 pm

Re: Clone report

Postby Tasha » Mon Mar 21, 2011 1:29 am

taci, ma! lasa-i, am ras cu lacrimi.
Sexy chicken.

User avatar
pc7
elite
elite
Posts: 10934
Joined: Fri Apr 01, 2005 8:07 pm

Re: Clone report

Postby pc7 » Mon Mar 21, 2011 9:13 pm

Mephistopheles, daca se poate verifica, il banuiesc pt ac are inf de insideri
Life's not fair, get used to it

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Clone report

Postby 187.92a » Mon Mar 21, 2011 9:29 pm

pai si cine vrei sa verifice?
pana acum nu cred ca a fost careva verificat, dar altfel este regula ca nu ai voie cu clone. sau mod zicand "ah, nu imi dadusem seama".

nu, mefistul nu este clona.


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests