Desfiintare cont

pareri, reclamatii
User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 22083
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Desfiintare cont

Postby Melania » Sat Jan 24, 2009 7:21 pm

jeromeKjerome wrote:
Melania wrote:
Sunt de acord cu:
- nu era cazul sa i se puna poza/CV-ul pe forum


Si eu. Asta chiar a fost o magarie. Regretabil.:(

Nu era cazul pt ca ii stiam deja CV-ul; :D tot de pe imed.

User avatar
Riley
elder
elder
Posts: 1704
Joined: Sun Mar 12, 2006 9:57 pm
Location: Bucuresti

Re: Desfiintare cont

Postby Riley » Sat Jan 24, 2009 7:38 pm

Melania wrote:
Daiza wrote:pe care ii cunosc, par f diferiti de realitate. unii iau in serios un forum, altii nu.
nu stiu de ce s-a ajuns la chestii atat de nasoale,respectiv sa i se puna poza lui trident pe forum, cu cv-ul, care de altfel este un motiv de lauda, nu de caterinca...


Sunt de acord cu:
- nu era cazul sa i se puna poza/CV-ul pe forum



S-a ajuns pana si la asta? :shock: :shock: :roll: :roll:
As for the destiny... all I know is that even when destiny really wants to accomplish something, it can't do it alone. You still have to show up. You still have to build a bridge... to the one you love

Passion mothers greatness

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Desfiintare cont

Postby 187.92a » Sat Jan 24, 2009 7:39 pm

aham, s-a intrecut si limita. :D
penibil, zau

vazi
senior
senior
Posts: 437
Joined: Sat Nov 22, 2008 7:47 pm
Location: Bucuresti (atm)

Re: Desfiintare cont

Postby vazi » Sat Jan 24, 2009 10:05 pm

chiar nu inteleg ce cauta acest topic in "Discutii pe bune".
inteleg motivatia unei "scrisori publice" referitoare la tema dar nu vaz ce rost au comentariile suplimentare, inclusiv ale autoarei sau ale celorlalti (deci si eu.)
asa ca daca poate cineva sa ma lamureasca ... poate o sa ii zic multumesc.
dar va rog in PM ca ajung atatea reply-uri pt ceva off-topic si atat de "out of interest" pt forum.
geee...
pq pas?

User avatar
danhia
elite
elite
Posts: 4297
Joined: Sat Oct 29, 2005 8:56 pm
Location: The Royal Ascot Brigade

Re: Desfiintare cont

Postby danhia » Sun Jan 25, 2009 12:23 pm

Incepand de maine intram in Anul Boului.
Red Apple

User avatar
andrita
elder
elder
Posts: 1006
Joined: Tue Feb 13, 2007 4:26 pm
Location: mi
Contact:

Re: Desfiintare cont

Postby andrita » Sun Jan 25, 2009 2:10 pm

Daiza wrote: as putea-o numi doar o distantare si o detasare .

eu nu inteleg de ce ceri stergerea contului.te poti detasa si distanta de cineva/ceva pur si simplu ca asa vrei.faptul ca ai cerut stergerea contului denota faptul ca ai devenit dependenta de imed.nu esti primul caz si cu siguranta nu vei fi ultimul .e chiar asa greu sa stii ce vrei sau ce nu vrei?
Tot ce-i trebuie raului ca sa reuseasca este ca oamenii buni sa nu faca nimic.

User avatar
emptyspaces
senior
senior
Posts: 138
Joined: Mon Jan 01, 2007 11:56 pm

Re: Desfiintare cont

Postby emptyspaces » Sun Jan 25, 2009 3:14 pm

de acum orice stergere de cont trebuie anuntata in monitorul oficial al tarii. mergeti la ziar, publicati un anunt prin care il declarati nul si tocmai atunci, dupa votul uninominal al tututor utilazorilor poate fi sters.

nu era mai usor daca stergeati istoricul de la internet explorer??
Nu vreau sa ma schimb, fiindca nu stiu cum sa ma schimb. Sunt deja foarte obisnuita cu mine insami.

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Re: Desfiintare cont

Postby victor » Sun Jan 25, 2009 3:35 pm

jkj - cont deactivat, a reconfirmat ca asta vrea. Asteptam reconfirmare de la daiza, careia ii dau foarte mare dreptate in ceea ce priveste evolutia forumului.

Poate reusim sa introducem un "deactivate account" ca pe facebook. Poate reusim si o moderare mai in forta pentru cei care o merita/abuzeaza de lipsa ei, sa vedem ce se poate face.

Topicul acesta o sa ajunga la forum feedback.

User avatar
andy gavrilescu
cel mai imedist din 2013
cel mai imedist din 2013
Posts: 30470
Joined: Sun Feb 25, 2007 1:03 pm
Location: no location

Re: Desfiintare cont

Postby andy gavrilescu » Sun Jan 25, 2009 8:34 pm

ce-i cu voi, ppl? ce va face sa cereti inchiderea contului? puteti pur si simplu sa nu mai intrati. faptul ca cereti expres sa vi se desfiinteze contul arata ca sunteti suparati rau, da' rau.
daiza, macar tu nu pleca, forumul nu va mai fi la fel de frumos fara tine :wink:
We don't have to dance
https://www.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A

De profesie optometrist
*nu exista lentile antiaburire!!!

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Desfiintare cont

Postby ssss » Mon Jan 26, 2009 1:53 am

cosmina-gabriela wrote:io astept postul lui ssss



Iaca si postul. Scuze, am fost la ski. Unii oameni chiar au chestii mai bune de facut. Ce vroiai za zic? Sa plece Daiza? Sa nu plece? Nu stiu domnle. Daca se enerveaza pe Imed mai bine sa plece. Daca se deconecteaza, sa stea.

Eu nu vreau sa plece Vlad de la moderare, nu prea vad multi la care vreau sa le pup partea neatinsa de soare( desi am inteles ca Vlad facea furori la 2 MAi in zilele lui bune ;) dupa cum poetic( desi imbecil) se exprima syndrome.
Reality is an illusion due to lack of wine

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Desfiintare cont

Postby ssss » Mon Jan 26, 2009 1:59 am

jeromeKjerome wrote:
cosmina-gabriela wrote:cum se desfiinteaza contul?

e util pt incepatori, dar si pt un forum curat,fara topicuri inutile


apropo, tu ai avut vreo interventie utila, sau macar coerenta pe undeva ?

Si care sa contina mai mult de doua silabe..., ceva articulat.


Now this tops them all.
Reality is an illusion due to lack of wine

User avatar
danhia
elite
elite
Posts: 4297
Joined: Sat Oct 29, 2005 8:56 pm
Location: The Royal Ascot Brigade

Re: Desfiintare cont

Postby danhia » Mon Jan 26, 2009 2:00 am

lol. ssss o sa-ti iei ban de la vad pt folosirea cuvantului imbecil .
dar oare se pune daca e fost user?


unde ai fost la ski?
Red Apple

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Desfiintare cont

Postby 187.92a » Mon Jan 26, 2009 2:04 am

dar compenseaza cu un Oscar la Oscarul pusului punctului pe i

ssss
elder
elder
Posts: 1168
Joined: Mon Apr 14, 2008 5:36 pm

Re: Desfiintare cont

Postby ssss » Mon Jan 26, 2009 2:05 am

Winterplace.
Reality is an illusion due to lack of wine

User avatar
dbc
newbie
newbie
Posts: 22
Joined: Wed Oct 15, 2008 1:11 pm

Re: Desfiintare cont

Postby dbc » Mon Jan 26, 2009 4:03 am

victor wrote:Asteptam reconfirmare de la daiza, careia ii dau foarte mare dreptate in ceea ce priveste evolutia forumului.
Poate reusim si o moderare mai in forta pentru cei care o merita/abuzeaza de lipsa ei, sa vedem ce se poate face.
Topicul acesta o sa ajunga la forum feedback.


Ma indoesc ca veti reusi ceva prea curand. Este un "haos organizat" pe acest forum... pe fiecare topic al fiecarei sectiuni. Chiar si pe o "Forum Feedback", mai sus mentionata, unde loc de saga nu ar trebui sa existe.
Bascalie, jigniri, certuri, lamentari si fara seriozitate... fiecare sectiune ar putea fi redenumita linistit "Diverse"...

Presupun ca acest forum a fost creat pentru a oferi sansa tuturor medicinistilor, de la cei care dau admitere pana la medici primari, de a se ajuta cu sfaturi pertinente, de a comunica cat mai eficient. In momentul de fata ca sa ajungi la raspunsul nelamurii tale trebuie sa parcurgi pagini intregi de posturi inutile, indiferent daca explorezi un topic vechi sau tocmai ai creat unul nou.
Imedul este fieful unor trolli, curios tolerati de catre moderatori si administratori. Primii sunt cei care fac, de fapt, legea pe acest forum... cu largul concurs al naivilor ce nu stiu sa recunoasca si sa ignore un astfel de personaj.

Sa nu credeti ca nu apreciez umorul, dar de la o gluma la bataie de joc e cale lunga.
Si Vlad, stergerea posturilor inutile si jignitoare este o cenzura necesara.
Mie imi pari un tip foarte ok (vizavi si de intrebarea legata de tine ce mi-a fost adresata de un user). Atat doar, esti un moderator cam "moale".

Succes in continuare tuturor! In special administratorilor, daca ziceti ca sunteti pusi pe treaba...

cracanel
senior
senior
Posts: 343
Joined: Tue Jan 27, 2004 7:30 am

Re: Desfiintare cont

Postby cracanel » Mon Jan 26, 2009 10:21 am

Gata, ma dau batut, sunteti mai puternici. Au fost cativa ani buni de imed dar acum a ajuns o gluma.

Imi cer scuze de la cei pe care in vreun fel sau altul i-am suparat, am incercat pe cat posibil sa-mi sustin doar principiile si sa ignor atacurile.

Admin, te rog inchide-mi contul.
If it sounds too good to be true, maybe it is too good to be true!

User avatar
ioanna
junior
junior
Posts: 40
Joined: Mon Oct 30, 2006 7:19 pm
Location: bucuresti

Re: Desfiintare cont

Postby ioanna » Mon Jan 26, 2009 12:53 pm

cer si eu desfiintarea contului. multumesc anticipat.

User avatar
Melania
addicted
addicted
Posts: 22083
Joined: Wed Apr 06, 2005 2:46 am

Re: Desfiintare cont

Postby Melania » Mon Jan 26, 2009 1:12 pm

Eu nu cer nimic, nah.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Desfiintare cont

Postby Chingachgook » Wed Jan 28, 2009 4:12 pm

victor wrote:jkj - cont deactivat, a reconfirmat ca asta vrea. Asteptam reconfirmare de la daiza, careia ii dau foarte mare dreptate in ceea ce priveste evolutia forumului.

Poate reusim sa introducem un "deactivate account" ca pe facebook. Poate reusim si o moderare mai in forta pentru cei care o merita/abuzeaza de lipsa ei, sa vedem ce se poate face.

Topicul acesta o sa ajunga la forum feedback.


eu nu cred ca jerome voia cu adevarat deactivarea contului. intre cererile ei scria pe toate topicele. acuma cred ca plange in pumni. o sa o vedem mai incolo cu o clona. pe de alta parte sunt sigur ca citind postul asta isi promite ca nu o sa mai intre in viata ei pe imed. dar hei, e primul caz pe care il vedem?
:D
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

User avatar
cosmina-gabriela
elder
elder
Posts: 1871
Joined: Sat Dec 03, 2005 9:35 pm
Location: unde nu creste iarba
Contact:

Re: Desfiintare cont

Postby cosmina-gabriela » Wed Jan 28, 2009 5:46 pm

kooksee wrote:
victor wrote:jkj - cont deactivat, a reconfirmat ca asta vrea. Asteptam reconfirmare de la daiza, careia ii dau foarte mare dreptate in ceea ce priveste evolutia forumului.

Poate reusim sa introducem un "deactivate account" ca pe facebook. Poate reusim si o moderare mai in forta pentru cei care o merita/abuzeaza de lipsa ei, sa vedem ce se poate face.

Topicul acesta o sa ajunga la forum feedback.


eu nu cred ca jerome voia cu adevarat deactivarea contului. intre cererile ei scria pe toate topicele. acuma cred ca plange in pumni. o sa o vedem mai incolo cu o clona. pe de alta parte sunt sigur ca citind postul asta isi promite ca nu o sa mai intre in viata ei pe imed. dar hei, e primul caz pe care il vedem?
:D


kooksicka, pe cand ne onorezi cu stergerea contului?

mira11

Re: Desfiintare cont

Postby mira11 » Wed Jan 28, 2009 5:57 pm

Noul trend "desfiintarea contului". Lansat ghici de cine? Oricum, e o metoda mai blanda de a scapa de cine nu-ti place dacat sa inchizi forumul.
Vreau si eu desfiintarea contului. Ca oricum imi deschid altul. Si vreau un nume mai "hot" decat mira11.

User avatar
tana
elder
elder
Posts: 2017
Joined: Mon Jun 20, 2005 5:39 pm

Re: Desfiintare cont

Postby tana » Wed Jan 28, 2009 5:57 pm

cugetarile mele cu privire la desfiintarea de cont: persoana x are pe imed ba o experienta placuta, ba una neplacuta si nu ii vine nici sa plece nici sa stea, drept urmare lancezeste asa intr-un amestec frustrare-multumire, care se prelungeste la infinit, cand sa isi ia jucariile si sa plece, apare ceva dragutz, cand sa se obisnuiasca cu cevaul dragutz respectiv, vine unul cu cine stie ce rautaciosenie. booon, si cum boala lunga= moarte sigura, omul la un moment dat se enerveaza ca tot lungeste povestea sta, si isi doreste sa se termine. si stergerea contului pare un sfarsit, chiar cel mai la indemana daca il tin curelele sa nu si faca clona :p
I'm not anti-social. I'm just not user friendly

mira11

Re: Desfiintare cont

Postby mira11 » Wed Jan 28, 2009 6:17 pm

Eu zic ca un astfel de forum e mai mult decat necesar. Cand l-am descoperit m-am bucurat foarte mult. Apoi am constatat ca de fiecare data cand cineva zicea ceva interesant, era blamat sistematic cu mesaje care nu exprimau decat "esti prost, fraiere!". Cand am vazut ca nu numai eu, dar si altii s-au prins de faza si s-au aratat deranjati m-am convins si i-am sustinut. Moderatorul se facea ca nu vede. Atunci mi-am pus fireasca intrebare "De ce?". Am aflat. Apoi cineva face valva ca vrea sa-si desfiinteze contul ( si sustine ca nu are nici o legatura cu... ). Intr-un moment de mare nemultumire si tensiuni pe forum, multi au muscat-o. Si au cerut si ei. De parca nu poti, pur si simplu, sa nu mai intri pe forum.
Ma opresc aici. Si promit ca nu mai scriu nimic in aceasta directie. Atata timp cat e liniste si nu mai apar perturbarile semnalate.

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Re: Desfiintare cont

Postby Chingachgook » Wed Jan 28, 2009 8:34 pm

esti prost fraiere
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...

mira11

Re: Desfiintare cont

Postby mira11 » Wed Jan 28, 2009 9:35 pm

Multumesc.
Mai rasfirati, baieti, mai rasfirati!

User avatar
Phat Skidz
dɥɐʇ sʞıpz
Posts: 17809
Joined: Sun Jul 06, 2003 9:51 am

Re: Desfiintare cont

Postby Phat Skidz » Wed Jan 28, 2009 10:52 pm

:D
SUNT BOȘOROGUL IMEDULUI

User avatar
marmotul
elite
elite
Posts: 8640
Joined: Wed Apr 23, 2008 12:22 pm

Re: Desfiintare cont

Postby marmotul » Thu Jan 29, 2009 7:11 am

vlad stroescu wrote::D

parca nu zimbesti prea convingator. te cam simti cu musca pe caciula? :D :D
mira11 wrote:Eu zic ca un astfel de forum e mai mult decat necesar. Cand l-am descoperit m-am bucurat foarte mult. Apoi am constatat ca de fiecare data cand cineva zicea ceva interesant, era blamat sistematic cu mesaje care nu exprimau decat "esti prost, fraiere!". Cand am vazut ca nu numai eu, dar si altii s-au prins de faza si s-au aratat deranjati m-am convins si i-am sustinut. Moderatorul se facea ca nu vede. Atunci mi-am pus fireasca intrebare "De ce?". Am aflat. Apoi cineva face valva ca vrea sa-si desfiinteze contul ( si sustine ca nu are nici o legatura cu... ). Intr-un moment de mare nemultumire si tensiuni pe forum, multi au muscat-o. Si au cerut si ei. De parca nu poti, pur si simplu, sa nu mai intri pe forum.
Ma opresc aici. Si promit ca nu mai scriu nimic in aceasta directie. Atata timp cat e liniste si nu mai apar perturbarile semnalate.
qpepsi.gif

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Desfiintare cont

Postby 187.92a » Thu Jan 29, 2009 4:06 pm

mira11 wrote:Eu zic ca un astfel de forum e mai mult decat necesar. Cand l-am descoperit m-am bucurat foarte mult. Apoi am constatat ca de fiecare data cand cineva zicea ceva interesant, era blamat sistematic cu mesaje care nu exprimau decat "esti prost, fraiere!". Cand am vazut ca nu numai eu, dar si altii s-au prins de faza si s-au aratat deranjati m-am convins si i-am sustinut. Moderatorul se facea ca nu vede. Atunci mi-am pus fireasca intrebare "De ce?".

Poate ca recipientul mesajului era chiar foarte prost? (nu ma astept sa fii de acord cu mine, desi o parere conteaza chiar daca vine de la cineva pe care l-ar surprinde ca se poate scrie copiii si cu 3 dã i :) )
oricum tyu ce ziceai interesant era Axel Munthe cartea de la S. michele, parca deschisesesi dooj de topice pe tema asta. :)

mira11 wrote:Am aflat. Apoi cineva face valva ca vrea sa-si desfiinteze contul ( si sustine ca nu are nici o legatura cu... ). Intr-un moment de mare nemultumire si tensiuni pe forum, multi au muscat-o. Si au cerut si ei. De parca nu poti, pur si simplu, sa nu mai intri pe forum.


Am inteles: deci Daiza facea o miscare strategica ca sa-si stearga niste unii conturile. Bai foarte tare :D
Si eu am simtit ca teoriile conspirationiste capata amploare in vremi de criza
mira11 wrote:Ma opresc aici. Si promit ca nu mai scriu nimic in aceasta directie. Atata timp cat e liniste si nu mai apar perturbarile semnalate.

Eu cred ca perturbarile vor mai aparea, nu poti rezolva chiar toate problemele fara SSRi, can u :lol: :lol:
think about it.

Faranume
junior
junior
Posts: 44
Joined: Tue Aug 25, 2009 6:13 pm
Location: Romania

Re: Desfiintare cont

Postby Faranume » Sat Aug 29, 2009 7:13 pm

cracanel wrote: Nu trebuie sa lasam o mana de mitocani sa timoreze un forum intreg. Au fost destui useri alungati.


Hmm, interesant de stiu. Acum cateva zile m-am logat si eu pe acest forum, desi stiam de el de mai mult timp, nu am vrut sa-mi fac cont, pt ca nu eram studenta aici. Acuma sunt si am facut greseala sa postez ceva, dar nu cu ideea de a ma lauda sau mai stiu eu ce...si au sarit membrii vechi pe mine ca rechinii...nu cred ca am gresit decat cand mi-am facut contul aici...
Din pacate am vz si eu ce se intampla aici...oameni au chef de glumite si de facut misto de altii...se vede ce ocupati sunt unii.

Nu vad de ce se arunca cu pietre intr-o persoana fara sa stie trecutul. Poate si modalitatea mea de exprimare a fost depasita, dar pe bune nu am interese ascunse si apoi acest forum din start mi-a lasat un gust amar...si sunt "boboc".

Si apoi atatea bordeie, atatea obiceie...fiecare isi da cu parerea si deja nu mai stii pe cine sa crezi si pe cine nu....asa ca forumul nu-mi va ramane decat o sursa de lectura din cand in cand, neavand prea multe asteptari din partea unora.

Pacat ca forumul este numai pt oameni alesi asa cum a precizat cineva intr-un alt topic de pe acest forum.
Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare-Sigmund Freud.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Desfiintare cont

Postby 187.92a » Sat Aug 29, 2009 9:01 pm

Cine te-a deranjat?
te-a deranjat Holliday ca ti-a spus ca nu ti-ai decis sexul?

Faranume
junior
junior
Posts: 44
Joined: Tue Aug 25, 2009 6:13 pm
Location: Romania

Re: Desfiintare cont

Postby Faranume » Sat Aug 29, 2009 9:14 pm

trident wrote:Cine te-a deranjat?
te-a deranjat Holliday ca ti-a spus ca nu ti-ai decis sexul?


:)))...nicidecum el. A fost chiar simpatic. Aveam si inca am motivele sa raman in "umbra". Dar din postul anterior, cred ca se poate deduce ce sex am.
Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare-Sigmund Freud.

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Desfiintare cont

Postby 187.92a » Sat Aug 29, 2009 9:29 pm

N-am inteles nimic. Deci cine anume te-a deranjat?

M-am uitat si eu ca ma facushi curios si nu am vazut niciun membru vechi care sa fi sarit pe tine.
De aceea intreb.

User avatar
marmotul
elite
elite
Posts: 8640
Joined: Wed Apr 23, 2008 12:22 pm

Re: Desfiintare cont

Postby marmotul » Sun Aug 30, 2009 8:09 am

Faranume wrote:
cracanel wrote: Nu trebuie sa lasam o mana de mitocani sa timoreze un forum intreg. Au fost destui useri alungati.


Hmm, interesant de stiu. Acum cateva zile m-am logat si eu pe acest forum, desi stiam de el de mai mult timp, nu am vrut sa-mi fac cont, pt ca nu eram studenta aici. Acuma sunt si am facut greseala sa postez ceva, dar nu cu ideea de a ma lauda sau mai stiu eu ce...si au sarit membrii vechi pe mine ca rechinii...nu cred ca am gresit decat cand mi-am facut contul aici...
Din pacate am vz si eu ce se intampla aici...oameni au chef de glumite si de facut misto de altii...se vede ce ocupati sunt unii.

Nu vad de ce se arunca cu pietre intr-o persoana fara sa stie trecutul. Poate si modalitatea mea de exprimare a fost depasita, dar pe bune nu am interese ascunse si apoi acest forum din start mi-a lasat un gust amar...si sunt "boboc".

Si apoi atatea bordeie, atatea obiceie...fiecare isi da cu parerea si deja nu mai stii pe cine sa crezi si pe cine nu....asa ca forumul nu-mi va ramane decat o sursa de lectura din cand in cand, neavand prea multe asteptari din partea unora.

Pacat ca forumul este numai pt oameni alesi asa cum a precizat cineva intr-un alt topic de pe acest forum.

hai vina la marmotul sa te pupe si sa te impace :D
daca vrei iti arat cum se inveleste ciocolata in staniol :D
qpepsi.gif

Faranume
junior
junior
Posts: 44
Joined: Tue Aug 25, 2009 6:13 pm
Location: Romania

Re: Desfiintare cont

Postby Faranume » Sun Aug 30, 2009 4:54 pm

marmotul wrote:hai vina la marmotul sa te pupe si sa te impace :D
daca vrei iti arat cum se inveleste ciocolata in staniol :D


Daaaaa...vreau de toate, pe rand-din ce ai mentionat :lol:
Fiecare om pe care il intalnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare-Sigmund Freud.

User avatar
Laurentziu
senior
senior
Posts: 244
Joined: Tue Aug 11, 2009 8:32 pm
Location: Bucuresti

Re: Desfiintare cont

Postby Laurentziu » Sun Aug 30, 2009 5:03 pm

de ce te mai lungesti cu cearta daca nu ai niciun interes concret?
the punisher

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Desfiintare cont

Postby 187.92a » Sun Aug 30, 2009 6:19 pm

dar nu este nicio cearta, de exemplu eu vad ca se pun bazele unei prietenii bazate pe staniol si asa mai departe

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Desfiintare cont

Postby swiss » Sun Aug 30, 2009 7:09 pm

ce ma, daca a revenit trident dupa o drepresie d-aia sau cum ii zice, iara vrea lumea sa-si desfiinteze conturile?

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Desfiintare cont

Postby 187.92a » Sun Aug 30, 2009 7:15 pm

sau pt ca revenit holliday dupa o impotenta sau ceva asemanator? :smile:
lol
nu ma, n-auzi ca n-are leg cu tine si cu mine?

User avatar
Calico
addicted
addicted
Posts: 42788
Joined: Tue Mar 16, 2004 12:27 pm

Re: Desfiintare cont

Postby Calico » Sun Aug 30, 2009 10:43 pm

S-ar putea sa fi fost eu.
Dar nu s-a suparat foarte tare, ca scrie cu veselie pe alte topicuri. Forumul asta e ca un microb.

swiss
elite
elite
Posts: 4133
Joined: Tue Oct 07, 2008 1:54 pm

Re: Desfiintare cont

Postby swiss » Mon Aug 31, 2009 2:00 pm

trident wrote:sau pt ca revenit holliday dupa o impotenta sau ceva asemanator? :smile:
lol
nu ma, n-auzi ca n-are leg cu tine si cu mine?


e ok dupa ce ai patit(aka "depresia" cum te laudai printr-un post, mi-e lene sa caut acum) sa razi de unu singur?

Mumapadurii dau o bere daca te apuci sa scrii serios si civilizat pe imed :)


Return to “Forum feedback”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests