Rezolvari de grile in grup

for future reference; read only..
User avatar
cnicu
senior
senior
Posts: 130
Joined: Thu Jul 17, 2003 9:48 pm
Contact:

Rezolvari de grile in grup

Postby cnicu » Thu Jul 17, 2003 9:51 pm

Salve,

Am urmatoarea propunere: hai sa ne stringem mai multi care sa impartim capitolele de grile sa le rezolvam pina la 10 august. Adica sa luam fiecare cite 2-3-5 capitole din ce avem de invatat si sa facem grilele. Asa avem posibilitate sa le terminam pina pe 10 august.
Am uitat sa spun, eu dau pe chirurgie. Oricum propunerea este si pt cei de la medicala/laborator/familie sa faca acelasi lucru. Eu zic ca am avea toti de cistigat.
Din pacate eu sint pe dial-up si nu pot sa scriu pe forum decit seara/dimineata, dar mai intru pt mail si ziua. Asa ca cine vrea sa ne impartim sa posteze aici sau sa dea mail la cnicu@rdslink.ro.

Merci.

Bondar
junior
junior
Posts: 87
Joined: Wed Jul 09, 2003 11:27 pm

Re: Rezolvari de grile in grup

Postby Bondar » Thu Jul 17, 2003 10:09 pm

Pai sunt deja rezolvate.....pe http://www.rezidentiat2003.ro :lol:
Sa le verificam, te referi? asta oricum se va intampla, si chiar intr-un ritm mai alert :wink:
Intr-adevar, acolo unde gasim inadvertente, precis le vom comenta SI pe forum, nu doar trimitandu-ne observatiile la "propune modificarea" :)

User avatar
cnicu
senior
senior
Posts: 130
Joined: Thu Jul 17, 2003 9:48 pm
Contact:

Postby cnicu » Thu Jul 17, 2003 10:12 pm

ma refeream sa le verificam. poate sint gresite unele din ele. fie formularea fie respunsurile. eu cred ca trebuie parcurse pt ca e posibil sa dea din ele sau sa fie asemanatoare, iar daca noi lasam asa cum sint acum putem avea surprize de genul : " nu conteaza ca grila e gresita, ea a fost publicata pe net si nimeni nu a zis nimic"

User avatar
cnicu
senior
senior
Posts: 130
Joined: Thu Jul 17, 2003 9:48 pm
Contact:

Postby cnicu » Thu Jul 17, 2003 10:14 pm

Sory Bondar, cred ca am sris raspunsul in acelasi timp. Nu am vazut si rindul 2 cu sa le verificam....

User avatar
victor
elder
elder
Posts: 1761
Joined: Sun Jul 06, 2003 8:22 am
Contact:

Postby victor » Fri Jul 18, 2003 5:40 pm

devine greoi de urmarit atatea topicuri despre grile, un singur topic ar fi mai util pentru aceasta. deja s-a inceput :)

http://med.pub.ro/forum/viewtopic.php?p=1260#1260

topicul acesta il incidem sa nu derutam.


Return to “rezidentiat 2003”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests