Caut colega de apartament Bucuresti!!!

Pentru ca o merit: info rezidenti; barfe din spitale
ada86
Posts: 1
Joined: Thu Dec 15, 2011 11:53 am

Caut colega de apartament Bucuresti!!!

Postby ada86 » Thu Dec 15, 2011 12:13 pm

Salutare, banuiesc ca nu sunt singura care nu si-a gasit inca o colega de apartament cu care sa imparta chiria si toate cele...asa ca am decis sa va scriu si poate in felul acesta se va rezolva problema mea, dar si a celorlalti colegi aflati in aceeasi situatie!
Eu sunt rezidenta in primul an si la salariul nostru gigant nu imi permit sa pletesc singura o chirie in Bucuresti, dar in afara de lucrul asta e si nasol sa stai singur...cel putin din punctul meu de vedere...acum fiecare dupa bunul plac...

Astept mesaje si vedem ce putem face!

P.S colegii care si-au gasit chirie si coleg/colega de apartament sau care au gasit locuri in camine pot sa ne impartaseasca experienta lor, bineinteles daca binevoiesc... :roll: :peace:

bogdanc
Posts: 2
Joined: Tue Feb 07, 2012 7:39 pm
Location: bucuresti
Contact:

Re: Caut colega de apartament Bucuresti!!!

Postby bogdanc » Tue Feb 07, 2012 7:54 pm

salut Ada
mai..eu loc singur in Bucuresti cart. Militari -lujerului .. am o camera disponibila mobilata in ap. cu 3 cam. mi s la Universitar pe bl. op. ch. generala daca inca nu ai gasit pe nimeni cu care sa imparti apart. suna ma..0722810122 Catalin

User avatar
187.92a
addicted
addicted
Posts: 47429
Joined: Fri Dec 10, 2004 7:59 pm

Re: Caut colega de apartament Bucuresti!!!

Postby 187.92a » Tue Feb 07, 2012 8:01 pm

Experienta ne invata ca femeile sunr victime sigure la faza asta, ala ori o si o lasa apoi si aia tre sa plece (si... Si cu banii luati), sau fata nu il vrea si ala o da afara sau ala aduce pe una care nu o suporta pe aia in casa cu prietenul ei (logic!)

Ce vreau sa spun este ca fantezia asta este doar a tipilor, pt tipe e un cosmar!


Return to “Viata in spital”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 86 guests