Se poate schimba spitalul mama?

iarba verde de acasa
vbudescu
newbie
newbie
Posts: 10
Joined: Thu Sep 23, 2004 10:05 pm
Location: Grozavesti

Se poate schimba spitalul mama?

Postby vbudescu » Tue Jan 25, 2005 1:18 am

Stiti cumva care e procedura de schimb pt.spitalul "mama"?Sau daca exista posibilitatea asta?Multumiri anticipate!!! :?:
Life suck!

User avatar
Nordica
newbie
newbie
Posts: 19
Joined: Thu Jan 20, 2005 9:05 pm
Location: ...the outter limits...

Postby Nordica » Tue Jan 25, 2005 12:18 pm

Din cate stiu eu iti trebuie aprobare de la seful clinicii din spitalul unde vrei sa te duci si de la seful clinicii de unde pleci. Asta e tot.
What we do is not who we are!
What defines us is how we rise after falling!

gabiacas
junior
junior
Posts: 33
Joined: Mon Jul 19, 2004 1:25 pm

Postby gabiacas » Tue Jan 25, 2005 4:33 pm

Eu am ales ATI TM dar am reusit sm detasez in Buc.la Fundeni-ATI.Din TM mi-au dat primul stagiu pneumologie-3luni.Ce trebuie sa fac pe 1feb.:ma duc la pneumologie acolo unde ma vor trimite(unde e mai bine?) sau sa ma prezint la Fundeni la ATI? Voi,cei care ati luat ATI pe Bucuresti cum ati procedat la repartitia pe spitale si stagii pe data de 19ian.?Va multumesc.

User avatar
zinitza
junior
junior
Posts: 74
Joined: Wed Jan 14, 2004 10:39 am
Location: buc

Postby zinitza » Tue Jan 25, 2005 4:47 pm

Pt Gabi..si eu sunt la Fundeni. Primul stagiu ....care de fapt nu l-am ales eu ci doamnele de la CNPP..este neurologia, tot la Fundeni. Eu m-am prezentat cu "hartiuta " de la CNPP... la neuro, "am facut cunostiinta" cu d-na conferentiar....si apoi am coborat un etaj la ATI .De la secretariat mi s-a spus sa o caut pe d-na doctor Ungureanu, care m-a anuntat ca vineri 28.01.2005 la ora 10.00 sa ne prezentam toti rezidentii de anul I ca sa facem cunostiinta cu ceilalti colegi si sa stabilim ce si cum facem cu garzile.

gabiacas
junior
junior
Posts: 33
Joined: Mon Jul 19, 2004 1:25 pm

Postby gabiacas » Wed Jan 26, 2005 12:38 pm

Pt.zinitza.Poti sa-mi dai un SMS sau cauta-ma la Imagistica jos la Fundeni.Vineri sunt si de garda, Gabi-cladirea A unde e ATI-ul.Voiam sa stiu cum procedam:ma duc la CNPP sa-mi dea repartitia/vin la ATI la etj.1 sa ne cunoastem cu totii?Astept raspuns.

lupi
junior
junior
Posts: 80
Joined: Wed Oct 06, 2004 12:28 pm

Postby lupi » Thu Jan 27, 2005 6:38 pm

Stie cineva unde gasesc legislatia referitoare la schimbarea spitalului de baza?
Merci


Return to “Rezidentiat 2004”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests