ce fac cei care termina facultatea si vor sa ramana in cotin

camine, informatii utile

User avatar
alinaatudor
newbie
newbie
Posts: 17
Joined: Fri Dec 02, 2005 8:30 pm

ce fac cei care termina facultatea si vor sa ramana in cotin

Postby alinaatudor » Mon Jun 12, 2006 6:02 pm

:(, am si eu o intrebare care cred ca a venit cam tarziu, pt ca oriscum pre-cazarile s-au incheiat. Eu termin anul 6 si dau rezi, dar mi s-a scos camera la rectorat ca fiind eliberabila in octombrie..ce se intampla cu noi, cei care suntem din Romania (a se citi provincie) si nu avem unde locui intre 1 octombrie- si 1 ianuarie..cand vom deveni( :?: ) rezidenti?
as dori sa stiu daca faptul ca nu am facut precazare e nasol..pt ca eu am inteles ca nu avem nici un drept si ca locurile pt noii rezidenti se vor repartiza la toamna, adik dupa rezidentiat..
va rog mult raspuneti pentru ca..presimt ca am facut o mare tampenie :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!:

User avatar
Chingachgook
addicted
addicted
Posts: 23561
Joined: Wed Nov 26, 2003 6:34 pm
Location: in hamac

Postby Chingachgook » Mon Jun 12, 2006 11:35 pm

cauta-ti prin oras.
sau anunta-ti parintii sa se bucure ca vii pe capul lor. am fost in aceeasi situatie anul trecut si m-au data afara in ploaie fara menajamente
Sunt cel mai pașnic om din lume. Dorințele mele sunt: o căsuță modestă, un pat bun si o gradina cu pomi. Iar dacă Domnul Dumnezeu ar vrea să mă facă într-adevăr fericit, as vedea spânzurați în acești pomi șase sau șapte din dușmanii mei...


Return to “Info campus”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests